Brenda Hofman: Twój dar dla wszechświatów

Your Gift to the Universes

September 26, 2022 at 11:31 am

Moi drodzy,
Zamiast wierzyć, że musicie coś zrobić lub być czymś, pozwólcie sobie napłynąć do siebie.

Oczywiście napływanie w siebie od dawna jest częścią twojego nowego motywu ty.

Różnica polega na tym, że nie walczysz już z falami. Nie musisz już się do tego zmuszać. Twój obecny przepływ jest o wiele łatwiejszy niż w przeszłości. Jakbyś minął punkt, w którym różnice między tym, co może być, a tym, co jest, nie są już rozłączone.

Jesteś w przepływie. Przepływ, który nalega, abyś był sobą – czy to smutny, dumny, zły, radosny czy spokojny. Nie ważne. Wszystko, co się liczy, to pozwolić sobie płynąć z wewnętrznymi prądami, w tym z tymi utworami, w których musisz się do kogoś lub czegoś zwrócić, albo pozornie pękniesz – tylko po to, by powrócić do zastoju po burzy.

Wielu z was wierzy, że na nowo można okazywać tylko miłość i radość i że należy wyeliminować bardziej nieprzyjemne emocje. Nie odrzuciłeś żadnych emocji. Radość i miłość są teraz tylko dominujące.

Wybrałeś Ziemię jako domową planetę, na której będziesz doświadczać emocji. Aby piękno ziemi uspokoiło waszą istotę. I pozwolić, by rzadko doświadczane Uniwersalne emocje gniewu i strachu stały się częścią ciebie. Miłość i radość to dominujące tematy uniwersalne. Tematy, do których teraz wracasz, kiedy czujesz się komfortowo ze strachem i gniewem.

Pozwalając sobie na zintegrowanie strachu i gniewu z twoją istotą poprzez eony ziemskich doświadczeń, dodałeś do uniwersalnych możliwości. Nie żebyście musieli odczuwać strach i złość będąc na Ziemi lub w jakimkolwiek innym uniwersalnym środowisku, ale będąc z Ziemi, poszerzyliście wiedzę i kolory Wszechświatów.

Prawdopodobnie wierzysz, że Wszechświat byłby lepszy bez strachu i gniewu. Jest to prawdą z twojego obecnego punktu widzenia, gdy próbujesz wykorzenić te emocje z głównego tematu Ziemi, który grał od eonów. Z perspektywy czasu zrozumiesz wartość dodawania strachu i gniewu do twojego paintboxa z kolorami. Bo gdyby w sztuce dozwolone były tylko kolory reprezentujące miłość i radość, brakowałoby ci jaskrawości, szarości, ciemnego błękitu, brązu i innych odcieni.

Przez eony strachu dodaliście Uniwersalne wymiary, które rozszerzyły wszystkie Wszechświaty.

Jednak żaden Ziemianin nie jest skłonny zrezygnować z kolorów, takich jak szarość, kolor, który w niedalekiej przeszłości tak często pojawiał się w ich domach.

Nie tylko przeniosłeś siebie i ziemię ze strachu do miłości i radości, ale także dodałeś Uniwersalnej głębi, uwierzytelniając inne emocje. Poszerzenie podniebienia emocji/kolorów pozwala na większą intensywność w każdej uniwersalnej istocie. I zrobiłeś to pomimo swoich lęków, złości i często ciągłego poczucia, że ​​zrobiłeś coś złego.

Czas świętować Ciebie i Twoje osiągnięcia.

Aby dodać głębi i szerokości Wszechświatom, przeżyliście swoje ziemskie lęki.

Wcześniej ziemia była uniwersalnym miejscem docelowym, do którego można było dotrzeć dla emocjonalnych przeżyć. Sformalizowałeś te ziemskie emocje przez eony sprawdzania, jak wiele emocji najlepiej pasowało do akceptowanych uniwersalnych przejawów miłości i radości. A zrobiłeś to, poświęcając siebie i swoją radość.

Przetestowałeś ten strach i ten gniew. Okryłeś swoją miłość nienawiścią. Swoją radość stłumiłeś depresją. I tak to się działo, eon po eonie odkrywania kombinacji, która najlepiej poszerzy Uniwersalną wiedzę emocjonalną o dotyk strachu i gniewu. Wykonałeś to zadanie dla siebie, a zatem dla Wszechświatów.

Nie powinieneś się denerwować. Nawet jeśli możesz doświadczyć głębokiego gniewu lub strachu, gdy przedzierasz się przez niektóre eony doświadczeń strachu i gniewu, teraz zawsze powrócisz do dominujących kolorów radości i miłości. Ten uniwersalny eksperyment dobiegł końca. Dzięki waszym wysiłkom paleta kolorów Universum znacznie się poszerzyła.

Uznanie dla was wszystkich – łącznie z tymi, którzy chcą pozostać w 3D. Uniwersalne podniebienie kolorów jest wzmocnione daleko poza to, co ty lub ktokolwiek uważał za możliwe przed wejściem na ziemię na początku. Rozszerzyliście Wszechświaty, będąc wami życie po życiu ziemskim, włączając to życie. Brawo i więcej pełnych miłości wyróżnień, niż możesz sobie wyobrazić. Dałeś Wszechświatom głębię. Niech tak będzie. Amen.

LifeTapestryCreations.com. Prawa autorskie 2009-2022, Brenda Hoffman.

Źródło
https://lifetapestrycreations.wordpress.com/2022/09/26/your-gift-to-the-universes/

Wypowiedz się