[Benjamin Fulford] Światowa rewolucja nadchodzi podczas gdy ludzie planety się budzą

Posted onBygalacticjoel

26 września 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

W wielu krajach pojawiają się oznaki, że trwa jakaś światowa rewolucja. Należą do nich walka o władzę w Chinach, zamieszki w Iranie, mobilizacja wojskowa przez Rosję, wypowiedzenie wojny przez Teksas, niepokoje królewskie w Wielkiej Brytanii i wiele innych. To wszystko wskazuje na jakiś historyczny światowy czarny łabędź, prawdopodobnie w październiku.

Zacznijmy od wydarzeń w Chinach. Internet był pełen plotek wywołanych przez raport Jennifer Zeng pod linkiem poniżej.

Sprawdziliśmy Zeng i okazało się, że jest ona członkinią sekty Falun Gong, która została wyrzucona z Departamentu Stanu USA przez chazarskiego mafiosa Elliotta Abramsa. Niemniej jednak raport okazał się bardzo wiarygodny. Raport pokazuje na filmie wideo 80-kilometrowy konwój wojskowy, który przemieszcza się by otoczyć stolicę Pekinu. Zauważa on, że odbyło się ważne spotkanie chińskich dowódców wojskowych, w którym nie uczestniczył Xi Jinping, nominalny szef chińskiej armii. Dwaj związani z wojskiem członkowie Biura Politycznego na spotkaniu bardzo nietypowo nie wspominali o Xi w swoich przemówieniach. Co więcej, czołowy północnokoreański generał, który miał zostać zwolniony przez Xi, siedział w pierwszym rzędzie na spotkaniu. Ponadto Xi najwyraźniej szybko porzucił spotkanie na szczycie Szanghajskiej Organizacji Współpracy w Uzbekistanie i pośpieszył z powrotem do Chin, ale od tego czasu nie był widziany publicznie.

W Chinach istnieje prawdziwa przepaść między grupą wojskowo-wywiadowczą wokół Jiang Zemina a grupą wokół Xi Jinpinga. Nie ma wątpliwości, że między obiema grupami toczy się poważna walka o władzę.

Ta wokół Xi chce zrobić z niego dyktatora na całe życie na wielkim, raz na pięć lat spotkaniu Komunistycznej Partii Chin, które odbywa się w październiku. Drugi gwałtownie sprzeciwia się Xi i otaczającemu go osobowemu kultowi. Źródło azjatyckiego tajnego stowarzyszenia bliskie Xi zapewniło nas, że pogłoski były fałszywe i Xi miał się dobrze. Nasze źródła bliskie Jiangowi nie odpowiedziały na nasze wiadomości.

Ostatnią rzeczą, jaką zauważamy jest to, że ruch przeciwko Xi miał miejsce po tym jak odmówił spotkania z agentem chazarskiej mafii udającym papieża Franciszka w Kazachstanie. Papież uczestniczył tam w „światowej konferencji religijnej„, w niedoszłej stolicy świata mafii chazarskiej Astanie. Oto zdjęcie z koncertu na tym spotkaniu przysłane nam przez polski wywiad.

W każdym razie nie ma wątpliwości, że chiński rząd jest atakowany, ponieważ mówi światu niewygodne prawdy o prawdziwych dokonaniach Zachodu. W najnowszym przykładzie Chiny oskarżyły USA o nielegalną kradzież 80% syryjskiej produkcji ropy, nawet gdy ponad 14 milionów Syryjczyków pilnie potrzebuje pomocy humanitarnej po latach zachodnich sankcji.

Naszą radą dla Chińczyków jest dowiedzieć się kto płaci ogromne łapówki za powszechne stosowanie fałszywych testów PCR i wykorzystanie ich do próby przekształcenia Chin w gigantyczną zwierzęcą farmę.

Odtwarzacz video

Kimkolwiek oni są, muszą zostać usunięci ze wszystkich stanowisk władzy i kontroli nad pieniędzmi.

Wzywamy władze irańskie aby zrobiły to samo i aresztowały wszystkich propagatorów pandemii. W ponad 80 miastach mają miejsce zamieszki, podczas gdy najwyższy przywódca Ajatollah Ali Chameini leży w stanie krytycznym. Źródła irańskiej rodziny królewskiej mówią, że Chameini jest agentem Rothschildów, a jego śmierć będzie szansą na obalenie rządów mafii chazarskiej. Jednak z uczestnikami zamieszek zastrzelonych przez policjantów na motocyklach, każde obalenie może być krwawe.

Spójrzmy teraz na sytuację w Rosji, gdzie prezydent Władimir Putin nakazał pierwszą od II wojny światowej mobilizację cywilów. Źródła rosyjskiego FSB mówią, że mobilizacja została uruchomiona, ponieważ dobrze uzbrojona i dobrze wyszkolona grupa wojskowa pod dowództwem oficerów NATO zaatakowała ich siły na Ukrainie. Rosjanie twierdzą, że zmobilizowano 300000 dodatkowych żołnierzy, podczas gdy różne zachodnie źródła podają liczbę zbliżoną do miliona. Rosja organizowała również plebiscyty aby terytoria na Ukrainie, które kontroluje legalnie, były częścią Rosji. To uczyniłoby atak na nie uzasadnionym casus belli lub powodem wojny.Odtwarzacz video00:0000:21

Polski wywiad potwierdza, że duże ilości brytyjskich i amerykańskich żołnierzy zostały rozmieszczone w Polsce w odpowiedzi na rosyjskie posunięcie. Źródła MI6 mówią: „Nigdy nie komentowalibyśmy naszych wojsk ani ich lokalizacji [ale] rosyjsko-ukraińska pożoga jest w eskalacji, więc oczywiście będzie ogólna mobilizacja przez NATO w pobliżu…wszystko to jest wysoce zaaranżowane aby doprowadzić do pełnej wojny termojądrowej do 2025 roku.”

Następnie przyjrzyjmy się sytuacji w Teksasie, gdzie Gubernator Greg Abbott wydał dziś rozporządzenie wykonawcze określające meksykańskie kartele narkotykowe jako organizacje terrorystyczne i instruujące Teksański Departament Bezpieczeństwa Publicznego (DPS) aby podjął natychmiastowe działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa Teksańczykom. „To bardzo ważne. Ile osób wie, że gubernator może wypowiedzieć wojnę?” zauważa źródło CIA. „To otwiera drogę do wkroczenia armii. Nadszedł czas na działanie”, dodaje źródło. Nasze własne źródła w Arizonie zauważają, że duża liczba wojskowych Chińczyków i Rosjan przybyła do USA pod pozorem bycia członkami meksykańskich karteli, co z pewnością byłoby casus belli (powodem wojny).

Gubernator wysłał również list do prezydenta Joe Bidena i wiceprezydent Kamali Harris z prośbą o federalne zakwalifikowanie jako terrorystów dla kartelu Sinaloa i kartelu nowej generacji Jalisco, a także innych karteli produkujących i dystrybuujących śmiercionośny fentanyl. Oznacza to, że jeśli Biden i kabaliści Rockefellera, którzy pociągają za sznurki, nie zrobią czegoś w sprawie otwartej granicy, może to wywołać wojnę domową.Odtwarzacz video

00:0000:20

Źródła NSA mówią, że 70% Amerykanów jest teraz tym co kiedyś nazywano „teoretykami spiskowymi”, co sprawia, że kraj dojrzał do rewolucji lub wojny domowej.

Pomimo prób mafii chazarskiej rozpraszania ludzi takimi problemami jak Ukraina i aborcja, badania opinii publicznej pokazują, że większość Amerykanów jest znacznie bardziej zaniepokojona przestępczością i spadkiem poziomu życia; tak jak powinno być. Ostatnie badanie wykazało, że inflacja zmniejszyła średni dochód amerykańskiego gospodarstwa domowego o 11500 USD w ciągu ostatniego roku.

https://www.nerdwallet.com/article/finance/data-inflation-spending-recession

Wojna domowa w Stanach Zjednoczonych prawdopodobnie obejmowałaby wojska z chrześcijańskiego Środkowego Zachodu i Teksasu poruszające się przeciwko zdominowanym przez mafię chazarską stanom, takim jak Nowy Jork i Kalifornia.

Taki ruch byłby potrzebny aby w końcu wymierzyć sprawiedliwość masowo mordującym pedofilom, którzy kontrolują te stany, a także reżimowi fałszywego Joe Bidena.

Senator stanu Arizona David Farnsworth oskarżył Departament Bezpieczeństwa Dzieci w Arizonie o przekazanie ponad 550 dzieci globalnym handlarzom ludźmi i żniwiarzom adrenochromu.

Dla porównania, zobaczcie zdjęcie poniżej najlepszego przyjaciela Oprahy Winfrey, Jana od Boga, satanistycznego oprawcy dzieci i mistrza niewolnictwa seksualnego.

Stany Zjednoczone nie są same. Również Kanada jest bliska obalenia otwarcie przestępczego i powszechnie pogardzanego ministra przestępczości Justina Castro.Odtwarzacz video00:0000:27

Istnieją również oznaki pewnego rodzaju masowej walki toczącej się w Wielkiej Brytanii między rojalistami a przeciwnikami rządów linii krwii Gnostyckimi lluminatami. W echach angielskiej wojny domowej, członkowie Parlamentu byli widziani jak przysięgają lojalność wobec króla Karola, a nie króla Karola III.

Oznaczało by to, że odnosili się do króla Karola I, który został stracony, po czym Anglia na krótko stała się republiką.

Widzieliśmy również wiele innych niezwykłych rzeczy dziejących się w Wielkiej Brytanii, takich jak doniesienia telewizyjne mówiące, że Królowa Elżbieta II nie żyje od 4 lat i publiczne występy „króla Karola III” bez żadnych królewskich insygni. Źródła rosyjskiego FSB zauważyły również, że wielu aktorów zostało zauważonych na pogrzebie Królowej, grając role krewnych lub przyjaciół Królowej.

Odtwarzacz video

Oto co tajna członkini rodziny królewskiej, która od kilku lat gra rolę królowej Elżbiety, miała do powiedzenia na temat sytuacji:

„Karol pierwszy opowiadał się za boskim prawem do panowania królów i sprzeciwiał się monarchii konstytucyjnej, podobnie jak ja. Opowiadam się za Monarchią Absolutną i Królewskim Rządem Wojskowym, w tym Królewskim Przywilejem. Karol ostatecznie stracił głowę w porażce. Jest tak wiele rzeczy, których nie mogę powiedzieć, ale przeprowadziliśmy bardzo rozległą weryfikację nowego króla i mogę potwierdzić, że nie miał on ręki, czynu ani udziału w śmierci swojej zmarłej żony Diany.”

Naszą osobistą radą dla tej osoby było to, że aby zachować monarchię, przejście do bardziej lubianego symbolu niż Karol byłoby wskazane. W każdym razie, w miarę jak rosną niedobory paliwa i inne problemy, rosnąca niestabilność w Wielkiej Brytanii wydaje się prawdopodobna w nadchodzących miesiącach.

Niestabilność występuje również w innych częściach Europy Zachodniej. We Włoszech lider postfaszystowskiej partii Bracia Włoch, Giorgia Meloni, przejął władzę, zaznaczając tam największą zmianę polityczną od upadku Mussoliniego. Meloni jest bliski byłemu premierowi Silvio Berlusconiemu, który według źródeł włoskich Masonów P3 był dobrym przyjacielem Władimira Putina (zanim został zastąpiony przez awatara). Oznacza to, że Włochy, Węgry Polska i Szwecja wypadły spod kontroli UE, jak to już stało się z Wielką Brytanią.Odtwarzacz video00:0000:48

Ursula Von der Leyen, niewybrana przywódczyni UE, zagroziła Włochom mówiąc, że „Mamy narzędzia” do kontrolowania nieposłusznych krajów „jak pokazaliśmy w przypadku Węgier i Polski.”Odtwarzacz video00:0000:20

https://www.zerohedge.com/political/eu-commission-president-threatens-italy-eve-election-says-brussels-has-tools-if-wrong

Te „narzędzia” odnoszą się głównie do kontroli pieniędzy. Agustín Carstens, szef kontrolowanego przez mafię chazarską Banku Rozrachunków Międzynarodowych lub banku centralnego banków centralnych (BIS) prowadzi walkę o zastąpienie całej gotówki cyfrowymi walutami banku centralnego (CBDC), mówiąc: „W przypadku gotówki nie wiemy kto używa banknotu 100 USD, ale w przypadku CBDC bank centralny będzie miał absolutną kontrolę, która określi wykorzystanie.”Odtwarzacz video

Mafia chazarska spieszy się aby zwiększyć swoją kontrolę nad pieniędzmi, częściowo z powodu trwających negatywnych skutków fałszywej pandemii i bardzo prawdziwych przestępstw szczepionkowych, które jej towarzyszyły.

Zostało to szeroko zgłoszone gdzie indziej, więc tylko odnotujemy, że jeden z głównych propagatorów szczepionek, awatar dyrektora generalnego Pfizera Albert Bourla ogłosił, że ponownie ma Covid, po raz drugi w ciągu 40 dni udowadniając, że szczepionka działa świetnie.

Wydaje się, że został ponownie zatrzymany przez białe kapelusze/sojusz. Albo jego klon znowu się zepsuł i wymaga naprawy„, komentuje źródło Mosadu.

Być może dlatego centrala kabała, Światowe Forum Ekonomiczne próbuje teraz obrócić całą „pandemię” jako „ćwiczenie„. Opublikowali artykuł mówiący, że kwarantanny związane z COVID, dystans społeczny, śledzenie kontaktów, maski i szczepionki były „testem” aby sprawdzić czy zaakceptujemy „społeczną odpowiedzialność” za „śledzenie osobistej emisji dwutlenku węgla„.

Odtwarzacz video00:0001:53

https://www.weforum.org/agenda/2022/09/my-carbon-an-approach-for-inclusive-and-sustainable-cities/

Inni czołowi szefowie mafii chazarskiej wydają się przyznawać do porażki. Dyrektor generalny BlackRock Larry Fink powiedział, że rosyjska inwazja na Ukrainę „położyła kres globalizacji, której doświadczyliśmy w ciągu ostatnich trzech dekad.”

https://nypost.com/2022/03/24/blackrocks-larry-fink-ukraine-war-spells-end-of-globalization/

Obecnie coraz więcej osób przyznaje, że to co naprawdę się dzieje, to walka z „upadłymi aniołami„. Nasze własne ezoteryczne źródła mówią nam, że jesteśmy świadkami końca wojny, która szaleje od wielu tysięcy lat przeciwko szatańskiemu gospodarzowi, który po raz ostatni stawia opór na tej planecie. Dlatego Ziemia jest pod kwarantanną.

Marionetkowi władcy mafii chazarskiej starają się jak najlepiej komunikować z upadłymi aniołami – szatańskimi istotami„, zgadza się źródło Mossadu. „CERN przyznaje teraz, że komunikuje się z ‘bytami’ z drugiej strony„, potwierdza autor Anthony Patch.Odtwarzacz video00:0001:56

Tak więc na tej ezoterycznej nucie kończymy z najnowszymi dowodami przybyszów spoza świata na tę planetę.

1. Niezidentyfikowane zjawisko powietrzne (UAP) widziane przez tłum i znikające.Odtwarzacz video00:0000:17

2. Możliwy zamaskowany statek matka.

3. Tunel Obszaru 51 i operacje UAP na żywo.Odtwarzacz video00:0001:34

4. Statek nie z tego świata startuje szybko.Odtwarzacz video00:0000:20

Mamy nadzieję, że wkrótce wszyscy będziemy mogli poruszać się latającymi spodkami aby odwiedzić inne planety gdy kwarantanna na naszej planecie zostanie zniesiona. Dopóki tak się nie stanie, skoncentrujcie się na uwolnieniu prawdziwego świata, którego doświadczacie własnymi zmysłami, a nie na cyfrowych światach widzianych na ekranach.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2022/09/26/world-revolution-looms-as-the-people-of-the-planet-wake-up/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2022/09/29/benjamin-fulford-swiatowa-rewolucja-nadchodzi-podczas-gdy-ludzie-planety-sie-budza/

Comments

  1. makepeace1961 says:

    Czas najwyższy aby Clausa Schwaba złapać i osądzić, jest gorszy niż gestapo.Czas się obudzić. Stany amerykańskie muszą mieć wolność i dość tej podłej chazarskiej hegemonii.Myślą,że ich za wielką kałuża nic nie dosięnie, Bardzo się mylą.

Wypowiedz się