Benjamin Fulford 24.10.2022:  Chiny ogłaszają nowy 100-letni plan, gdy Zachód pogrąża się w chaosie

Benjamin Fulford 24.10.2022: 

Najnowsze wiadomości

Chiny ogłaszają nowy 100-letni plan, gdy Zachód pogrąża się w chaosie

„Porządek świata oparty na zasadach ” kierowany przez mafię chazarską pogrąża się w anarchii i wojnie domowej. Wręcz przeciwnie, Chiny właśnie ogłosiły nowy 100-letni plan wzbogacenia swojego narodu w harmonii z naturą. 

Jeśli Zachód nie obali swojego szatańskiego przywództwa KM, Chiny będą rządzić światem, czy tego chcą, czy nie.

Zanim porozmawiamy o Chinach, spójrzmy na szalejącą na Zachodzie wojnę domową. Po zabójstwie królowej Elżbiety II (szef Komitetu 300), KM albo skompromitował króla Karola III poprzez szantaż, lub użyto podobnej marionetki. Według źródeł MI6, morderstwo Elisabeth było zemstą niemieckiego DVD za egzekucję George’a W. Busha i jego rodziny. Według źródeł azjatyckiej rodziny królewskiej, zamach został prawdopodobnie zlecony przez Heinza Kissingera.

Oto wiadomość, którą wysłałem do MI6 na temat Kissingera:

Heinz Kissinger próbował mnie zabić, kiedy zacząłem demaskować jego szefa, Davida Rockefellera. 

Jest także tym, który stworzył tak zwane platformy handlowe, które fałszują system finansowy, aby z niczego tworzyć pieniądze dla nazistowskiej grupy, z którą współpracuje. 

Dlatego ma najsilniejszy motyw, aby zapobiec jakiejkolwiek próbie wyrwania swojej grupie kontroli nad systemem finansowym, stąd zabójstwo Jej Królewskiej Mości oraz wielu innych przywódców na przestrzeni lat. 

Musi zostać aresztowany, przesłuchany, a następnie postawiony przed sądem.

Według japońskiego wywiadu wojskowego Kissinger i jego zastępca Richard Haas, szef Rady Stosunków Zagranicznych, wydali rozkaz zabójstwa byłego premiera Japonii Shinzo Abe. Z tego powodu wydano międzynarodowy nakaz aresztowania Kissingera, który jest znany jako seryjny morderca głów państw. Haas już zapowiedział wycofanie się z CFR, prawdopodobnie dlatego, że został już aresztowany lub stracony.

https://is.gd/4K5s7d

Nie trzeba dodawać, że szefowie rodziny Rockefellerów też mają kłopoty. Według starszego źródła CIA, „Fundacja Rockefellera i rodzina zostaną wrzuceni pod autobus.” 

Reszta elity zdecydowała, że ​​Rockefellerowie powinni ponosić odpowiedzialność za rozwój szczepionek i wynikające z tego negatywne konsekwencje, ponieważ są właścicielami firm farmaceutycznych. 

Ich łączna wartość netto wynosi około 15 bilionów dolarów. 

Zostanie TO skonfiskowane. 

Elita satanistyczna będzie nadal powstawać przeciwko sobie, jedna po drugiej.” Dodaje, że CIA współpracuje z rosyjską FSB, aby tak się stało.

W każdym razie zabójstwo królowej Elżbiety przez KM ma poważne konsekwencje. Historia pokazuje, że gdy monarcha panuje przez ponad 50 lat, po jego śmierci zwykle następuje okres walk o władzę i niepokojów. Teraz tak samo jest w Anglii. Toczy się tam potrójna walka o władzę między antymonarchistami gnostycznymi iluminatami (którzy kontrolują Karola), monarchistami, którzy chcą intronizacji króla Wilhelma V, a rdzennymi Brytyjczykami, którzy chcą pierwszego króla Harolda od 1066 roku. Jedyne, co można z całą pewnością przewidzieć, to turbulencje w tej walce o władzę.

Wygląda jednak na to, że Rishi Sunak, wybrany przez kontrolowane przez KM Światowe Forum Ekonomiczne, ma zostać premierem. 

Jeśli Sunak chce przeżyć, musi zerwać więzi z WEF. 

Aby zrozumieć dlaczego, spójrz na członków WEF, którzy otwarcie deklarują, że chcą zmieść większość ludzkości z powierzchni ziemi.

Sunak będzie również musiał zasięgnąć porady premiera Indii Narendry Modiego. 

Modi opowie mu, jak przekształcić Wspólnotę Brytyjską z „brzemienia białego człowieka” w kosmopolityczną rodzinę narodów. 

Sunak będzie również musiał stanąć na czele de-satanizacji Wielkiej Brytanii

Jeśli zrobi coś dla poparcia KM, na przykład będzie próbował sprowadzić Wielką Brytanię z powrotem do UE, zostanie usunięty, obiecują źródła MI6. 

Oczywiście de-satanizacja musi być najpierw kontynuowana w Stanach Zjednoczonych. 

W tym miejscu białe kapelusze w amerykańskiej armii będą musiały oskarżyć generała Marka Millleya o zdradę za dopuszczenie się do rażącej kradzieży wyników wyborów w 2020 roku.

Tutaj możesz zobaczyć, jak Millley mówi, że Stany Zjednoczone walczą na Ukrainie o utrzymanie „świata opartego na zasadach”.

https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/gmw:7?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o

To ten sam Millie, który według personelu wiceprezydenta USA Ala Gore’a groził śmiercią jego żonie i córce, aby zmusić go do zabicia George’a W. Busha w celu nielegalnego uczynienia go prezydentem.

Tak czy inaczej, Millie i jego „porządek świata oparty na zasadach” są już skazani na zagładę. 

„Wojna na Ukrainie się skończyła. UE i NATO nie przetrwają. 

Niemcy już zawarły z Putinem umowę poboczną

Jeśli Niemcy odejdą, domino upadnie” – obiecują źródła CIA.

Jako dowód na to, że Ukraina upada,  ambasador Francji na Ukrainie mówi, że wyjeżdża z Kijowa, bo Zełenski już uciekł i nie ma już powodu, by tam być.

Niemcy również chylą się ku upadkowi. 

W ciągu zaledwie jednego 24-godzinnego okresu w zeszłym tygodniu:

80 lat od założenia: niemiecki producent mebli Hülsta jest niewypłacalny.

85 lat po założeniu sieć piekarni Thilmann zbankrutowała.

125 lat po założeniu: niemiecka firma budowlana Wolff Hoch- und Ingenieurbau upada.

130 lat od założenia: niemiecki producent słodyczy Bodeta upada.

156 lat po założeniu: niemiecki dostawca samochodów Borgers upada.

170 lat od założenia: bankrutuje niemiecki producent mydła Kappus.

Nic dziwnego, że krążą plotki, że Niemcy, podobnie jak wiele innych krajów, chcą dołączyć do BRICS.

Jako widoczny znak, że coś się zmieniło, źródła CIA zauważają: „Niemcy mogą obalić sukę [szefa UE] Ursulę von der Leyden”. 

Dlatego władze niemieckie prowadzą śledztwo w sprawie defraudacji i konfliktu interesów.

https://is.gd/qYQ9ic

 W zeszłym tygodniu ludzie wyszli na ulice w ponad 500 miastach i gminach w Niemczech. 

Codziennie odbywają się protesty.

https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/demo:cb?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o

Masowe demonstracje we Francji ostrzegają również Ursulę von der Leyen:

„Ursulo, zamknij się!” 

Europejczycy nie chcą głodować i marznąć z powodu Zełenskiego. 

UE musi zostać rozwiązana”. 

(Zobacz załączony film)

„Prędzej czy później we Francji nastąpi rewolucja. 

Wiedzą, jak to zrobić. 

Mają duże doświadczenie”, mówi źródło Mossadu.

Korupcja rządzącej elity, a także dobrze udokumentowane zbrodnie szczepionkowe, powodują, że rosyjskie MSZ mówi: „Unia Europejska, która ogłosiła się głównym strażnikiem porządku prawnego, zamienia się w „przestrzeń bezprawia” w której łamane są prawa obywateli i inwestorów”.

https://tass.com/politics/1526147

Ponadto „zbiorowe wypaczenie przez Zachód pozycji Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego jest samobójcze, ponieważ niszczy miękką siłę”, ostrzega sekretarz prasowy Kościoła Władimir Legojda. 

Legoyda miał na myśli antychrześcijańskie stanowisko fałszywego papieża Franciszka, kontrolowanego przez KM, Kościół katolicki.

https://tass.com/politics/1525935

KM nadal stosuje swoją starą taktykę popełniania ataków terrorystycznych i obwiniania ich o kogoś innego, jak pokazuje ta wiadomość:

Rosyjskie siły w regionie Chersoniu przygotowały tamę elektrowni wodnej Kachowka za pomocą materiałów wybuchowych, próbując ją wysadzić w powietrze, co wygląda na atak terrorystyczny, powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w telegramie z 20 października. .

https://is.gd/yiwz27

To skłoniło rosyjskiego ministra obrony Siergieja Szojgu do zadzwonienia do swoich amerykańskich, brytyjskich, francuskich i tureckich odpowiedników, aby przekazać obawy Rosji dotyczące możliwych prowokacji brudnej bomby na Ukrainie itp.

 Innymi słowy, powiedział im, by to powstrzymać, w przeciwnym razie.

https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/Sergej-Schoigu:6?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o
https://tass.com/defense/1526325

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-24-10-2022-poslednie-novosti/

Rosja ostrzega również, że zerwie więzi z ONZ, jeśli będzie kontynuować „fałszywe śledztwa” w sprawie tak zwanych rosyjskich zbrodni itp.

https://is.gd/ZLxDVq

Nawet Izrael dystansuje się od całego ukraińskiego programu, a źródło Mossadu komentuje: „Ups, hologram Zełenskiego stracił kluczowego towarzysza”, cytując wiadomości:

Izrael nie wyśle ​​broni na Ukrainę, powiedział w środę minister obrony Benny Gantz”.

https://is.gd/bBYXIU

To samo źródło podaje też: „Pamiętasz, kiedy Izrael był najbardziej zaszczepionym krajem na świecie? 

Obecnie, zgodnie z oficjalną tablicą wyników Ministerstwa Zdrowia, tylko 1% Izraelczyków uważa się za zaszczepionych, a pozostali są nieszczepieni lub szczepionka wygasła. 

To był tylko dym i lustra od lalkarzy Khazarian Mafii”.

Poniższe zdjęcie jest kolejnym dowodem na to, że KM próbuje udawać, że cała historia szczepionek nigdy się nie wydarzyła.

07.09.2021 — Kobieta trzyma gazetę z 2011 r., w której czarno na białym napisano, że Bill Gates rozpocznie „wyludnianie się poprzez obowiązkowe szczepienia”, ponieważ jest to „rozwiązanie zeroemisyjne”. 

Wygląda na to, że ten artykuł został usunięty i nie można go już znaleźć.

To nieustanne kłamstwo i przepisywanie historii budzi nawet wyprane mózgi ludzi na Zachodzie. 

Z nowego sondażu wynika, że ​​83% Amerykanów postrzega media głównego nurtu jako zagrożenie dla demokracji.

https://is.gd/zyIdNW

Fala opinii publicznej przeciwko KM prowadzi do masowej ofensywy przeciwko niej na kilku frontach wewnątrz USA.

Obecnie w federalnych archiwach sądowych jest 365 000 zamkniętych spraw, co oznacza, że ​​sprawa jest tak duża, że ​​wymaga interwencji wojskowej.

A znak, że wojsko białych kapeluszy mobilizuje się w Teksasie, to zagłuszanie GPS w tym stanie, zwłaszcza w pobliżu baz wojskowych. 

Nasze źródła w Teksasie i Arizonie potwierdzają, że przygotowania do wojny idą pełną parą, ponieważ wszelkie działania prawne mające na celu ogłoszenie przerwania wyborów w 2020 roku zostały udaremnione.

https://is.gd/wjMtZ9

W kolejnym kroku do wszystkich członków Kongresu wysłano notatnik Huntera Bidena, zawierający łącznie 459 udokumentowanych naruszeń prawa stanowego i federalnego. – Zobaczmy, jak długo pokaz cyrkowy Bidena może to ukryć. 

Pamiętaj, prawdziwy Hunter Biden już dawno odszedł z tej rzeczywistości. 

Przedawkował” – podało źródło CIA.

https://is.gd/1zG19w

Tymczasem 19 stanowych prokuratorów generalnych wezwało do sądu Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Morgan Stanley i Wells Fargo, żądając dokumentów dotyczących ich udziału w Sojuszu Net-Zero Banking ONZ (ONZ).

https://is.gd/CTWRDj

„Wiesz, że Bank of America, Wells Fargo i JP Morgan Chase są TERAZ w upadłości. Niedozwolone do publikacji w mediach. Wszystko jest tajne” – mówią źródła CIA.

Ze swojej strony źródła rodziny Dragon twierdzą, że walka o obalenie fałszywego reżimu Joe Bidena przyjmie dramatyczny obrót w listopadzie, gdy wybory w połowie kadencji w USA doprowadzą do zmiany reżimu.

Oczywiście frakcja KM, która używa gumowej maski „Biden”, chce spotkać się w listopadzie z chińskim prezydentem Xi Jinpingiem, aby poprosić go o wsparcie.

Jednak Chińczycy odpowiedzieli: „Pobijacie nas co drugi dzień – jeśli tak jest, to jak możemy oczekiwać pozytywnego wyniku spotkania Xi-Biden?”

https://is.gd/SJQOkQ

W tym kontekście spójrzmy na wyniki zakończonej właśnie 5-letniej Chińskiej Konferencji Międzyrządowej. Wydała komunikat, w którym przedstawiła swoje plany na najbliższe 100 i kolejne 5 lat. 

Szczerze mówiąc, mogli użyć dobrego edytora, ponieważ tekst mógł być o jedną trzecią krótszy, nie tracąc przy tym znaczenia. 

Jednak oto kilka kluczowych fraz wybranych, aby zrozumieć ich sedno:

Zaangażowanie w szlachetną sprawę pokoju i rozwoju człowieka

… jedność

…w realizację naszego

… wielkiego marzenia

… skupienie się na promowaniu rozwoju jakości

… budowaniu nowego modelu rozwoju

… rozwój demokracji ludowej w procesie całościowym i

… administracja prawna

… poprawa dobrobytu publicznego

… poprawa ochrony środowiska

… wykorzystanie ogromnej energii do modernizacji naszych

… sił zbrojnych.

https://is.gd/ZPaP22

Chinami rządzą technokraci, którzy wydają się naprawdę próbować ulepszyć kraj. 

Prawdą jest, że Xi Jinping stał się dyktatorem na całe życie, ale prawdą jest również, że jest on tylko symbolem jedności i nie ma prawdziwej mocy, ponieważ należy do kolektywnego chińskiego ducha grupowego.

Na wypadek, gdybyście nie zauważyli, oto nagranie przedstawiające byłego prezydenta Chin Hu Jintao eskortowanego z wielkiego spotkania KPCh.

https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/china-p:f?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o

Z własnych źródeł wiem, że Hu był członkiem buddyjskiej sekty Soka Gakkai. 

Według Japońskiej Partii Niepodległości, w Japonii członkowie tej grupy zostali poproszeni o napisanie niezliczonych kart do głosowania w celu ukradzenia wyborów w imieniu JM. 

Nasze chińskie źródła donoszą, że Hu pracował dla Rotszyldów i dlatego został zwolniony.

W każdym razie to tylko kwestia czasu, zanim zostaniemy pochłonięci przez chińskie myślenie grupowe, chyba że Zachód radykalnie poprawi swoje własne systemy rządzenia, przywracając prymat nauki, demokrację, wolność prasy i merytokrację.

Być może długo oczekiwany tajny oddział kosmiczny przyjdzie na ratunek ze swoimi latającymi spodkami i futurystycznymi technologiami. 

Chociaż osobiście tego nie oczekuję, jak to ostatnio jest w zwyczaju, raport z tego tygodnia zakończymy najnowszymi dowodami na ich istnienie:

 1. Obcy statek kosmiczny zatrzymał się nad górami
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/blue-beam-24.10.2022_01:d?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o
 1. Tęczowe światła na pojeździe SSP.

Odtwarzacz wideo

00:0002:57

 1. Specjalny rozszerzony Northrop-Grumman TR-3B
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/blue-beam-24.10.2022_02:4?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o
 1. Statek projektu Blue Beam
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/blue-beam-24.10.2022_03:3?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o
 1. Kilka dni temu nad Teksasem zaobserwowano obcy statek plazmowy.
https://odysee.com/$/embed/@Katharina_vom_Tanneneck:c/blue-beam-24.10.2022_03:3?r=FHbwrQ1pbBGGxnMvpKi6jQ1CfWGy4C6o

Benjamin Fulford

Comments

 1. adamd says:

  “Być może długo oczekiwany tajny oddział kosmiczny przyjdzie na ratunek ze swoimi latającymi spodkami i futurystycznymi technologiami.
  Chociaż osobiście tego nie oczekuję, jak to ostatnio jest w zwyczaju, raport z tego tygodnia zakończymy najnowszymi dowodami na ich istnienie:”
  ——————————————
  Nareszcie…!
  Ja stary “czytacz” SF nie muszę sobie już nic wyobrażać.
  Mam podane “na talerzu” jakieś kontury, światełka, kształty mgliste przemieszczające się błyskawicznie itp.
  Czekam z utęsknieniem kiedy obcy zadbają o nasze “akwarium” i oczyszczą wody, powietrze , dbając o zdrowie każdego człowieka na ziemi płaskiej czy też kulistej.
  Nie pamiętam tytułu i autora który to napisał.
  -Wszyscy nieprawdopodobnie zdrowi żyją w cudownym świecie zadbanym przez “obcych” którzy z czystego kosmicznego altruizmu postanowili służyć ludzkiemu rodzajowi. Kultury obie zgodnie opanowały cudowną już ziemię.
  Opowiadanie kończy się przetłumaczeniem expose obcych czyli ich manifestem “Jak służyć człowiekowi” który okazał się książką kucharską …

Wypowiedz się