Nie bójcie się upadku, ponieważ KONIECZNE jest rozmontowanie złego kabała i danie ludzkości drogi do WOLNOŚCI

Poniedziałek, 10 października 2022 r. przez: Mike Adams

Skopiuj adres URL31CWIDOKI

Image: Do not fear the collapse, for it is NECESSARY to dismantle the evil cabal and give humanity a path to FREEDOM

(Wiadomości naturalne) Obecnie trwa globalny upadek. Jeśli to czytasz, znasz już wynik: nadchodzące załamanie finansowe, zorganizowany masowy głód, broń biologiczna szczepionek, możliwość wojny nuklearnej, program “wielkiego resetu” i wiele więcej. Nie ma wątpliwości, że upadek – który już się rozpoczął – będzie chaotycznym wydarzeniem, a miliardy ludzi będą niepotrzebnie cierpieć, gdy globaliści dławią światowe dostawy żywności, energii i pieniędzy. Jednak następstwa upadku również dają ludzkości możliwość wyboru innej przyszłości po tym, jak obecny tyrański system zostanie zniszczony. To właśnie w tym wyborze ludzkość może znaleźć wolność i dobrobyt.

To temat mojego dzisiejszego podcastu Situation Update (patrz poniżej). Ta dynamika przypomina nam również, że musimy przygotować się na przetrwanie upadku, abyśmy mogli uczestniczyć w następnym społeczeństwie, które powstaje z popiołów obecnego nieudanego systemu. Oczywiście tylko ci, którzy mają bicie serca, będą mieli wpływ na strukturę cywilizacji w erze po upadku.

Aby przetrwać i rozwijać się, ludzkość musi przejść od scentralizowanej, “fałszywej” cywilizacji (fałszywe wiadomości, fałszywa nauka, fałszywe plandemiki, fałszywe pieniądze, fałszywa edukacja, fałszywa biologia, fałszywy terroryzm itp.) do zdecentralizowanego społeczeństwa zakorzenionego w moralności i rzeczywistości. Oznacza to przeniesienie produkcji żywności na poziom lokalny, gdzie małe lokalne gospodarstwa rolne zapewniają redundancję i odporność. Edukacja musi być również lokalna, zamiast poddawać dzieci centralnie zaplanowanym programom indoktrynacji forsowanym przez groomerów i pedofilów udających nauczycieli i doradców.

Przyszłość pieniądza znajdzie się w decentralizacji, którą złoto i srebro automatycznie osiągają. Nie ma banku centralnego, który emituje na przykład złoto, a podaż jest ograniczona przez prawa fizyki i geologii, ponieważ jest bardzo trudna do wydobycia. Podobnie, istnieją również technologie zdecentralizowanych transakcji finansowych i zdecentralizowanej mowy, w których żaden organ centralny nie może zdecydować się na uciszenie cię, ponieważ nie podoba im się to, co mówisz.

Ludzkość nigdy nie może być wolna, dopóki cierpi pod scentralizowaną kontrolą. Na szczęście dla nas wszystkich, ten scentralizowany system ulega samozniszczeniu w zadziwiającym tempie. A jednak, na nieszczęście dla nas wszystkich, system ten spowoduje ogromne zniszczenia, gdy stanie w płomieniach, co oznacza, że ci, którzy nie przygotują się na opad, mogą nie przetrwać przejścia do postglobalistycznego świata.

PayPal ogłasza, że ukradnie 2500 dolarów z twojego konta za każdy przypadek “dezinformacji”, którą popełnisz… potem się cofa

W weekend PayPal opublikowała nową umowę użytkownika końcowego, która wyraźnie stwierdzała, że firma może ukraść 2500 USD z twojego konta PayPal za każdy przypadek “dezinformacji”, w którą się zaangażowałeś. Daily Wire po raz pierwszy o tym poinformował, a historia stała się bardzo wirusowa, wywołując masowe oburzenie ze strony użytkowników PayPal , którzy masowo zamknęli swoje konta.

W ciągu jednego dnia, w odpowiedzi na wybuch oburzenia, PayPal odwrócił się i udawał, że specyficzny język do zrabowania 2500 $ z konta był w jakiś sposób literówką. Pod koniec niedzieli The Epoch Times doniósł, że PayPal wydał korektę i wycofał się z obłąkanej polityki. (Zamknij konto PayPal TERAZ. Nie czekaj, aż ukradną całą twoją gotówkę z jakiegoś absurdalnego nowego powodu, który wymyślają.)

Jednak wszyscy wiemy, że to jest dokładnie to, co PayPal planuje zrobić przy pierwszej okazji, kiedy myślą, że może to ujść na sucho. Co gorsza, wiemy również, że jest to wysiłek pilotażowy, który został podjęty w ramach systemu “oceny kredytu społecznego”, w którym nawet banki głównego nurtu (lub waluty cyfrowe Banku Centralnego) ukarzą cię za angażowanie się we wszystko, co reżim uważa za “dezinformację”.

Czym jest dezinformacja? Wszystko, co jest prawdą, okazuje się: są tylko dwie płcie. Szczepionki covidowe zabijają ludzi. SARS-CoV-2 był bronią biologiczną. Wybory w 2020 roku zostały sfałszowane. Zmiana klimatu jest oszustwem. Inflacja nie wynosi 8,3% i tak dalej.

W istocie, każda prawda, którą mógłbyś wypowiedzieć, przyniosłaby ci tysiące dolarów automatycznych grzywien. To jest przyszłość, która czeka ludzkość, jeśli obecny system pozostanie na swoim miejscu.

Obecny system jest zakorzeniony w czystym złu i powinniśmy świętować jego upadek.

Na szczęście dla nas wszystkich, obecny system jest już w stanie przyspieszającego upadku. Fałszywy system “pieniężny” waluty fiducjarnej jest na ostatnich nogach. Wiarygodność zachodniego systemu medycznego i wszystkich jego fałszywych egzekutorów – CDC, FDA, HHS, Big Pharma – całkowicie się załamała. Ludzie nie ufają już nawet FBI ani Departamentowi Sprawiedliwości, które ludzie postrzegają jako “broń” przeciwko konserwatystom, chrześcijanom i obrońcom życia.

Zamiast obawiać się upadku, powinniśmy z zadowoleniem przyjąć zmianę. To, co czeka ludzkość po pożarze śmietnika obecnego tyrańskiego reżimu, który w końcu obróci się w popiół, to świat o wiele więcej możliwości, obfitości i wolności.

Wyobraź sobie, że prowadzisz małą firmę bez przymusowych blokad lub 87 000 agentów IRS prześladujących twojego księgowego. Wyobraź sobie świat, w którym masz prawo kupować broń palną do samoobrony bez obawy, że zostaniesz zamieniony w przestępcę przez ciągle zmieniające się (i wściekłe) zasady ATF. Wyobraź sobie świat, w którym pieniądze, które zarabiasz i oszczędzasz, nie tracą prawie 2% miesięcznie siły nabywczej z powodu niekończącego się drukowania pieniędzy przez bank centralny, który funkcjonuje jako kartel przestępczy, wzmacniając satanistów i przestępców, jednocześnie finansując niekończące się wojny i bioterroryzm.

Wyobraź sobie świat, w którym możesz swobodnie mówić na wszystkich dominujących platformach społecznościowych bez banowania lub usuwania z platformy. To jest świat, który nadchodzi po upadku obecnego systemu lucyferiańskiego i jest to świat, który przeraża tyrańską lewicę, ponieważ jedynym sposobem, w jaki mogą pozostać u władzy, jest oszukiwanie, cenzurowanie i grożenie ich drodze do dominacji.

“Łatwowierna klasa” i jak lewicowcy niszczą samych siebie i torują drogę bardziej wykwalifikowanym ludziom do decydowania o przyszłości ludzkiej cywilizacji

W dzisiejszym podcaście omawiam “łatwowierną klasę” ludzi i to, jak wierzą w prawie wszystko, co słyszą z tak zwanego “autorytatywnego” źródła.

Łatwowierna klasa ludzi wierzy we wszystkie następujące rzeczy:

 • Huragany nigdy nie miały miejsca przed wynalezieniem silnika spalinowego
 • Że dzieci mogą zdecydować się na zmianę płci, zanim jeszcze się urodzą
 • Że mężczyzna może zajść w ciążę
 • Że dolar zawsze będzie istniał i nie ma żadnego ryzyka upadku
 • Że drukowanie pieniędzy nie powoduje inflacji
 • Ten rząd jest uczciwy i dba o małego faceta (lub gal)
 • Że nikt nigdy nie potrzebuje broni, ponieważ rząd będzie cię chronił
 • Że wyłączenie wszystkich paliw kopalnych i spowodowanie niedoboru energii doprowadzi do “zielonej” gospodarki
 • Że potężne mega-korporacje chcą pomagać ludziom bardziej niż generować zyski
 • Że wszystkie szczepionki są bezpieczne i skuteczne, nawet jeśli nie ma dowodów na poparcie takiego wniosku
 • To przygotowanie jest głupie i tylko szaleni ludzie myślą, że mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu.

W rezultacie “łatwowierna klasa” ludzi to:

1) W pełni zaszczepieni,

2) Całkowicie nieprzygotowani na zakłócenia lub niedobory.

Oznacza to, że wielu z nich umrze z powodu obrażeń poszczepiennych, głodu, niedoboru, niepokojów społecznych i tak dalej. Co ciekawe, ponieważ są to ludzie, którzy ingerują w społeczeństwo zakorzenione w wolności, obfitości i rządach prawa, ich samousunięcie ze społeczeństwa pomoże pobudzić przyjęcie nowych pomysłów, które sprawią, że następne społeczeństwo będzie bardziej zdecentralizowane, odporne i wolne.

W istocie przyspieszają ewolucję ludzkiej wolności, usuwając się ze społeczeństwa poprzez samobójstwo poszczepienne, głód i pozwalając się zabić przez przemoc, która wybuchnie w niebieskich miastach, gdy upadek finansowy przyspieszy. (Pamiętajcie, że ci ludzie są antypolicyjni i pro-kryminalni, i wkrótce dowiedzą się o konsekwencjach takiej głupoty…)

Innymi słowy, nieświadome masy zobaczą, jak cała ich “rzeczywistość” upada. Właśnie wydałem mini-dokument, który obejmuje dokładnie to zjawisko. Możecie go obejrzeć tutaj:

Brighteon.com/720894bd-8257-4898-a3f1-09c0574107ea

https://www.brighteon.com/embed/720894bd-8257-4898-a3f1-09c0574107ea

Tymczasem ci, którzy żyją w rzeczywistości, będą dobrze przygotowani do pomocy w odbudowie społeczeństwa dzięki lokalnym, rozproszonym małym firmom, które faktycznie produkują rzeczy (produkty i usługi), zamiast jedynie istnieć, aby ubiegać się o rządowe pożyczki PPP i pieniądze na dofinansowanie. Jeśli ludzkość może osiągnąć uczciwy system pieniężny, który jest wspierany przez złoto i nie podlega niekończącemu się drukowaniu walut rządowych, My, Naród, osiągniemy nieograniczony dobrobyt dzięki możliwości utrzymania i inwestowania pieniędzy, które zarabiamy na naszych pomysłach i wysiłkach. Po prostu zakończenie programu grabieży Wielkiego Rządu / banku centralnego podniesie rzeczywistość gospodarczą każdej osoby pracującej na świecie, wyciągając miliardy z ubóstwa (lub jakkolwiek wielu ludzi wciąż żyje po tym, jak globalna wyludniająca się broń biologiczna szczepionkowa kończy swój bieg).

Ponownie, nie bój się upadku. Przygotujcie się na to i przyjmijcie, ponieważ jest to kolejny konieczny krok dla ludzkości, aby obalić globalny kult lucyferiański, który obecnie rządzi światem, zastępując go cywilizacją pro-ludzką, pro-Boską, pro-life, która szanuje i szanuje życie, wolność i dążenie do szczęścia.

Dowiedz się więcej o tym w dzisiejszym podcaście z aktualizacją sytuacji:

Nie bój się upadku; konieczne jest, aby zło zostało zdemontowane
– Przygotuj się na ODBUDOWĘ następnego społeczeństwa z nową pro-ludzką, pro-wolnościową strukturą
– “Antifragile” musi być strukturą następnego społeczeństwa: Zdecentralizowane, lokalne, zbędne
– Odporne przygotowanie przeprowadzi CIĘ przez upadek, żywe i funkcjonujące,
– Przejście na ZŁOTO i SREBRO przeniesie twoje aktywa finansowe do społeczeństwa po upadku,
– Upadek Big Government, Big Pharma, Big Tech i Big Ag jest KORZYŚCIĄ dla świata,
– #PayPal grozi kradzieżą 2500 dolarów z konta każdego użytkownika, jeśli będą rozpowszechniać “dezinformację”,
– Moralność i etyka gwałt
ownie upadają we współczesnym społeczeństwie wraz ze wzrostem agendy lucyferiańskiej,

– Analiza #Ukraine bombardowanie mostu,
#Crimea – Wywiad z Jimem Willie z Golden Jackass,
– Dlaczego MY jesteśmy “białymi kapeluszami”, którzy muszą pokonać zło i zdemontować tyranię
.

Brighteon: Brighteon.com/1f4ac4cc-3533-443a-a64c-7f81bc5237ee

Bitchute: Bitchute.com/video/veta9LaNyMVP/

Rumble: Rumble.com/v1nd4co-situation-update-oct-10-202-why-the-collapse-of-the-current-evil-system-wil.html

Banned.Video: Banned.video/watch?id=6344388b9a93724780c8c4fa

https://www.brighteon.com/embed/1f4ac4cc-3533-443a-a64c-7f81bc5237ee

Zobacz więcej wiadomości każdego dnia o nadchodzącym upadku na Collapse.news

Odkryj więcej wywiadów i podcastów każdego dnia na:

https://www.brighteon.com/channels/HRreport

Śledź mnie na:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger (moje najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako pierwsze)

Telegram: t.me/RealHealthRanger (najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako drugi)

Banned.video: Banned.video/channel/mike-adams

Prawda Społeczna: https://truthsocial.com/@healthranger

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/

Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Dołącz do bezpłatnego biuletynu e-mailowego NaturalNews.com, aby codziennie otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach.

Opublikowano za: https://naturalnews.com/2022-10-10-do-not-fear-the-collapse-for-it-is-necessary-to-dismantle-evil.html#

Comments

 1. krnabrny1 says:

  “Wyobraź sobie świat, w którym możesz swobodnie mówić na wszystkich dominujących platformach społecznościowych bez banowania lub usuwania z platformy.”

  Przecież tak było całkiem niedawno, jeszcze 10 lat temu!:-)
  Każdy pisał co chciał i gdzie chciał … i jakoś wszystko się kręciło, a na forach był znacznie mniejszy śmietnik!

Wypowiedz się