Zmiana zachodzi: zmiana w naszym świecie i jak pojawi się Nowa Ziemia

Aurora – The Galactic Federation -20 września 2022

The Shift Is Happening: Shift In Our World And How The New Earth Will Emerge.

 Zmiana jest prawdziwa i dzieje się w naszym świecie. Sposób, w jaki postrzegamy świat, siebie i innych będzie radykalnie inny, gdy już w pełni dokonamy tego przesunięcia.

Zmiana następuje z dualności na Jedność, z ego na wyższe ja, ze strachu na miłość… i co najważniejsze, fałszywa rzeczywistość została zastąpiona nową rzeczywistością, która jest znacznie bardziej zgodna z tym, kim naprawdę jesteśmy jako istoty ludzkie żyjące na tej planecie…. Piękne miejsce, gdzie każdy może się rozwijać!

Część starej rzeczywistości upada, ale nie powinniśmy dać się zwieść iluzji.

Żyjemy w czasie radykalnej zmiany. Stara rzeczywistość upada, a my obserwujemy, jak rozpada się na naszych oczach.

Nowy świat, który wyłania się z tego upadku, oparty jest na miłości, połączeniu, współpracy i współdziałaniu zamiast na konkurencji i separacji.

Iluzja, że ludzie nie są gotowi na przejście do tego nowego świata, została stworzona przez tych, którzy czerpią korzyści z utrzymywania rzeczy takimi, jakimi są – bogatą elitę, która kontroluje większość pieniędzy i zasobów w naszym społeczeństwie – i utrwalana przez wiele osób o dobrych intencjach, które wierzą, że każdy musi mieć więcej rzeczy materialnych, zanim będziemy mogli wejść w stan pokoju i harmonii ze sobą nawzajem i z naturą.

To, czego potrzebujemy teraz bardziej niż czegokolwiek innego, to jasność co do tego, co dzieje się wokół nas, abyśmy mogli podejmować świadome decyzje o tym, jak najlepiej uczestniczyć w tworzeniu lepszej przyszłości dla siebie i innych, jednocześnie wychodząc ze starego paradygmatu, który już nie działa dla nas ani dla nikogo innego żyjącego tutaj dzisiaj!

Ta nowa rzeczywistość oparta jest na wolności, bezwarunkowej miłości, indywidualnej ekspresji i Jedności.

Zmiana zachodzi w każdym z nas, w naszej własnej świadomości. Zmienia sposób, w jaki postrzegamy siebie i innych na poziomie globalnym. Zmiana nie jest tylko procesem osobistym; jest to również wewnętrzna rewolucja, która trwa od tysięcy lat i będzie trwała do końca czasów.

Zmiana zachodzi w naszym świecie: więcej ludzi budzi się do swojego prawdziwego potencjału i wkracza w swoją moc jako twórcy rzeczywistości z każdym oddechem, który biorą; widzimy więcej współczucia wobec innych i Ziemi; większą świadomość tego, jak wszystko jest naprawdę połączone; mniej osądzania innych na podstawie rasy, płci lub orientacji seksualnej; jest tyle dobra wynikającego z tej zmiany!

Jest jednak także druga strona tego wszystkiego, która nie jest tak przyjemna…

 Okazuje się, że niektórzy ludzie nie chcą zmian! Boją się, bo wszystko wydaje się takie nowe, a oni już przyzwyczaili się do swoich starych sposobów (nawet jeśli te sposoby już im nie służą).

Ponieważ ci ludzie nie chcą niczego nowego w swoim życiu, opierają się ewolucji za wszelką cenę! 

Zrobią wszystko, aby utrzymać wszystko dokładnie tak, jak jest teraz, nawet jeśli oznacza to wyrządzenie krzywdy sobie i innym wokół nich.

Chodzi o wejście w naszą własną moc i wzięcie odpowiedzialności za wszystko, co tworzymy w naszym życiu i doświadczeniach.

  Tylko z tego stanu czystego bytu możemy dokonać prawdziwej zmiany w sobie i zmienić rzeczywistość wokół nas.

Nie oznacza to, że nie ma już żadnych problemów czy wyzwań; oznacza to jedynie, że życie stanie się łatwiejsze, gdy nauczymy się z nimi radzić. Zamiast łapać się na myślach o tym, co może pójść źle, co poszło źle w przeszłości lub martwić się o swoją sytuację finansową, możesz skupić się na tworzeniu pozytywnych rezultatów poprzez podjęcie działań teraz!

Możesz wybrać działanie na intencję, zamiast reagować na coś innego, co może wcale Ci nie służyć.

Mamy tendencję do spędzania większości naszego czasu na myśleniu o rzeczach, które jeszcze się nie wydarzyły, co prowadzi nas z dala od doświadczania radości właśnie teraz, ponieważ jesteśmy zbyt zajęci martwieniem się (lub co gorsza, narzekaniem).

Kiedy spędzamy zbyt wiele czasu na myśleniu o tym, co jeszcze się nie wydarzyło – czy to pozytywnie, czy negatywnie – wtedy staje się to naszą rzeczywistością, ponieważ te myśli zamanifestują się w fizycznej rzeczywistości poprzez synchronizację, więc uważaj, jaki rodzaj energii wystawiasz tam na istnienie, zanim cokolwiek się wydarzy!

Nadszedł czas, aby każdy z nas podążył za swoim wewnętrznym przewodnictwem i użył swoich darów, aby pomóc innym podnieść wibrację planety!

Twoją rolą jest BYĆ. 

Pamiętaj, że jesteś unikalnym wyrazem Źródła i że twój wkład w całość jest unikalny, tak jak unikalny jest również wkład każdej innej osoby.

Każdy z nas ma ważną rolę do odegrania w tym przesunięciu, bez względu na to, jak małe lub duże mogą być nasze dary. 

Nadszedł czas, aby każda osoba na tej planecie podążyła za swoim wewnętrznym przewodnictwem i wykorzystała swoje dary i talenty dla dobra wszystkich!

Każdy z nas odgrywa ważną rolę w tworzeniu lepszego świata.

Możemy być bardziej pomocni słuchając naszych wewnętrznych wskazówek, podążając za nimi i będąc w pełni obecni z tym, co dzieje się w danej chwili.

Każdy z nas ma unikalne dary, które mogą pomóc światu. Podążając za naszym prawdziwym celem, możemy pomóc stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

Kochamy cię bardzo.

Jesteśmy tu z wami.

Jesteśmy waszą rodziną światła.

A’HO

Aurora Ray

Ambasador Federacji Galaktycznej

Copyright 2022 Aurora Ray. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2022/09/ocena-naszego-przeznaczenia-wysany.html

Comments

  1. inteligent1444 says:

    Hellooooo, “ambasador Federacji Galaktycznej” (hic!) apropo, z której galaktyki dokładniej Pan /Pani przyleciał/ła?
    Nowa Ziemia istniała i wciąż jest! Znajduje się za pierścieniem lodowym, zwanym “kontynent Antarktyda”. Masoneria Światowa od dawna wie otym , dła tego Pakt o Antarktydzie został przedłużony niedawno na następne 50 lat. Reptyłoidy, Bankstery żydowskie oraz Mafia Hazarska nie chcę żeby ludności naszej Ziemi – Realm (nie “planeta”) dowiedziała się o ukrywanej już ponad 500 lat Prawdę! (wystarczy przejrzeć info o Admyrala Rycharda Birda, dalej Operacje High Jump lub Fish bowl. Najlepiej przeczytać uważnie, analizując Logicznie Bazową info na sajcie – http://www.atlanteanconspiracy.com Jesteśmi od dawna Ponad 100 mln obudzonych na naszej Ziemi-Realm i rośniemy jak Ogromną Lawinę , każdy tydzien z tysiącami nowymi oświęconych lodzi. Trzeba tylko rozprzestrzeniać tej info i Władza Piramidalna NWO szybciej się skończy!

Wypowiedz się