Rzesza Nowego Świata rozwinie skrzydła na wiosnę

   Zmieniono, 9 września 2022 r.  2 405

Wersja do druku

Po “gorącej zimie” “demokracja” na Zachodzie w końcu odleci, a Rzesza “Nowego Wspaniałego Świata” rozwinie skrzydła. I do tego czasu musimy przetrwać i wygrać, ponieważ świat znowu nie ma innej nadziei niż Rosja.

Reich rozwija skrzydła: globaliści umieścili Trussa nad Anglią i przygotowują stan wojenny w kipiącej Europie

Główny historyczny przeciwnik Rosji, Wielka Brytania, zdecydował się na premiera. Między rusofobicznym o niejasnej reputacji, chińskofobicznym migrantem i kotem, postawili Trussa. Co więcej, pomimo szoku mieszkańców nawet nie Wielkiej Brytanii, ale całego Zachodu – zaczynają rozumieć, że pod pretekstem wojny z Rosją są skazani na biedę i niewolnictwo.

Zaczynają rozumieć i chodzić na protesty, ale dopiero po dwóch latach covida i odpowiednim szkoleniu nikt nie będzie z nimi ceremoniałowy. W Wielkiej Brytanii i Niemczech mówią o udziale armii w tłumieniu zamieszek. Co do reszty, sprawa nie będzie i po “gorącej zimie” w końcu odleci z “demokratycznej kurtyny” przywracając wszystko do “podstawowych ustawień” lat 30., ponieważ Rzesza “Nowego Wspaniałego Świata” rozwinie skrzydła. I do tego czasu musimy przetrwać i wygrać, ponieważ świat znowu nie ma innej nadziei niż Rosja.

Dziś miało miejsce kolejne epokowe wydarzenie. Po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii premier będzie całkowicie kontrolowanym i kontrolowanym przez transkontynentalne elity. A jeśli chodzi o zdolności umysłowe, to nie jest to nasza opinia, ale uzasadniona diagnoza, że została nagrodzona przez swoich współobywateli, po poparciu zakazu “białych pisarzy” na uniwersytetach “za rasizm”. Mowa o Lisie Truss, która dziś została podniesiona do rangi premiera, czyli faktycznej głowy państwa.

Aby wyjaśnić, kim jest ta młoda dama, trochę z biografii autora gazety “Zavtra” Alexei Ivanov: Elizabeth Mary “Liz” Truss urodziła się w Oksfordzie 46 lat temu w rodzinie trockistów – uczestników Kampanii na rzecz Rozbrojenia Nuklearnego (CND). Odcisnęła również piętno wśród lewicowych pacyfistów, podczas studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim kierowała komórką organizacji Młodzi Liberałowie, a następnie próbowała zrobić karierę w Partii Liberalno-Demokratycznej, która jest częścią Międzynarodówki Liberalnej. Nie połączyła się, przeniosła się do Partii Konserwatywnej. Pracowała na różnych stanowiskach w międzynarodowych firmach Shell i Cable & Wireless. Regularnie latał w wyborach; w 2010 roku została ostatecznie wybrana do Izby Gmin. W następnym roku założyła libertariańską Free Enterprise Group. Przyciągała wszelkiego rodzaju petycje, starała się świecić tam, gdzie to możliwe.

Dalsza kariera (od września 2012 r.) niezwykle aktywnego: asystent parlamentarny sekretarza edukacji, minister środowiska, żywności i rolnictwa, minister sprawiedliwości, lord kanclerz, główny sekretarz skarbu, sekretarz handlu zagranicznego, przewodniczący Rady Handlu Wielkiej Brytanii, minister ds. kobiet i równości szans. 15.09.2021 ta wielostanowiskowa mianowana ministrem spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii w drugim rządzie Borisa Johnsona ».

Warto dodać, że pracując w brytyjskim Ministerstwie Rolnictwa i Ministerstwie Sprawiedliwości, Truss wdała się w skandale z powodu niekompetencji, a okres jej pracy w Ministerstwie Edukacji upłynął pod znakiem legendarnych zakazów na uniwersytetach “białych pisarzy” i “białych filozofów” za “rasizm”. Ogólnie rzecz biorąc, młoda dama jest tak “fajną profesjonalistką”, że nawet “nasza” Golikova wygląda prawie jak profesjonalistka na swoim tle. Ideologiczny rusofob, przekonany, że to istnienie Rosji uniemożliwia osobom LGBT – zielone szczęście Zachodu, Truss to tak naprawdę diagnoza.

A jej wypowiedzi, tak po prostu rozeszły się w cudzysłowie:

 Wielka Brytania nigdy nie uzna suwerenności Rosji nad Woroneżem i Rostowem.

Martwiłem się, ale nie byłem przygnębiony. Jestem niepoprawnym optymistą.

Byłem gotów oblegać Siergieja Ławrowa i byłem gotów wezwać Putina bezpośrednio na rozmowę z udziałem tak dużych krajów jak Indie, Indonezja. Pojadę na szczyt G-20 i wezwę go na rozmowę.

Nie spoczniemy, dopóki rosyjska gospodarka nie zostanie zniszczona.

Kobiety nie powinny być zbyt wrażliwe, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy.

Ekonomia i finanse to ostatnia granica dla kobiet. To ostatnia rzecz, którą wygrają, ponieważ kontrola finansowa jest podstawą władzy.

“Myślę, że użycie broni jądrowej jest ważnym obowiązkiem premiera. Jestem gotów to zrobić.

 Zawsze mówię jasno i zrozumiale, bo ludzie są zmęczeni politykami, którzy za dużo zostawiają między wierszami.

Muszę przyznać, że nie lubię pizzy. Uwielbiam ją! I jestem gotowa na wszystko, aby dostać przynajmniej kawałek.

Ogólnie rzecz biorąc, gdyby stało się to 10 lat temu, w serdecznych latach brytyjskiego życia, jak to było z majorem Trudeau w Kanadzie, wszyscy by się śmiali i tylko to. Ale potem Truss został umieszczony w roku, w którym miliony ludzi w kraju mogą pozostać bez ogrzewania w zimie z powodu niemożności płacenia rachunków, 30% lub co trzecie przedsiębiorstwo ogłosiło groźbę zamknięcia, co również grozi masowym ubóstwem, a ceny żywności znacznie wzrosły. I tutaj Brytyjczycy, a także Europejczycy w ogóle, nie są do śmiechu.

W Wielkiej Brytanii obywatele nie będą mogli gotować jedzenia do godziny 20.00, a puby będą działać tylko do 21.00. Obowiązuje zakaz korzystania z pralek, zmywarek i piekarników od 14:00 do 20:00. Puby będą musiały wyłączyć światła o 21:00, a ostatnie zamówienia zostaną odebrane o 20:30. Ponadto, według federacji makeUK brytyjskich fabryk, 13% fabryk już skróciło godziny otwarcia lub unika okresów szczytu, a 7% wstrzymuje produkcję na dłuższe okresy. Co więcej, kraj przygotowuje się do wojny z ludźmi.

Spodziewane bulgotanie Europejczyków w sieciach społecznościowych z początkiem jesieni wylało się na ulice i ponownie zniweczyło całą zachodnią socjologię. Okazało się, że do przetrwania i zapłacenia za wojnę na Ukrainie, a właściwie – na zniewolenie Europejczyków są gotowi nie dość, że nie wszyscy, ale mniejszość na poziomie aktywistów – zwolennicy “Nowego Wspaniałego Świata” od zboczeńców, feministek, trockistów różnej maści i “zielonych”.

Wiosną, na tle ograniczenia koronabezji i opowieści, że wszystko będzie łatwe i proste, teraz bogata Europa ukarze zubożałą Rosję, Europejczycy byli dość lojalni wobec tego, co działo się na tak zwanej “Ukrainie”. Ale już latem stało się jasne, że znowu nie tylko oszukano, ale “kochano” w najbardziej przewrotny sposób, ponieważ ograniczenia Covid zostały dodane przez groźbę zamknięcia wszystkich z powodu ospy małpiej, a gospodarka nie tylko nie wróciła do wzrostu, ale upadła na dno i to zwykli mieszczanie i monsieurs z donami, aby zapłacić za to wszystko. Co więcej, dopóki zapłacą za konfrontację z Rosją, w końcu zostaną wciągnięci w stragan.

Europejczycy nie chcieli tego robić i rozpoczęli zwykłe protesty. Z powodu kryzysu gospodarczego na Słowacji rozpoczął się kryzys polityczny. Dziś premier tego kraju Eduard Heger ogłosił rozpad koalicji rządowej. Jego wypowiedź została zacytowana przez Słowackie Radio.

Niemcy szaleją. W przeddzień mieszkańców Kolonii przybył na wiec poparcia dla Federacji Rosyjskiej. Około 400 protestujących przemaszerowało ulicami z rosyjskimi flagami przy dźwiękach bębnów. Domagali się od władz niemieckich zniesienia sankcji nałożonych na stronę rosyjską, a także uruchomienia Nord Stream 2 i zaprzestania dostaw broni na Ukrainę. Wśród haseł aktywistów znalazły się także: “Precz ze szkodliwymi sankcjami!” i “Przeciw ekspansji NATO na wschód!”.

Protesty w Niemczech 4 września 2022 r.

Wcześniej, 1 września, Mark Bernhard, deputowany Komisji Energii i Ochrony Klimatu w Bundestagu z partii Alternatywa dla Niemiec, zauważył, że duże demonstracje mogą odbyć się w tym miesiącu z powodu kryzysu energetycznego w Niemczech. Jego zdaniem wzrost cen w Niemczech spowodowany był długofalową nieprzemyślaną polityką rządu, a obecna sytuacja tylko wszystko pogorszyła. Pod koniec sierpnia niemiecka prawicowa opozycyjna alternatywa dla Niemiec (AfD) ogłosiła plany zorganizowania 8 października w Berlinie dużego wiecu, którego celem będzie żądanie od władz NIEMIECKICH uruchomienia gazociągu Nord Stream 2.

W sobotni wieczór, 3 września, w Pradze w Czechach na Placu Wacława odbył się antyrządowy wiec, na którym zgromadziło się około 70 tys. uczestników. Akcja protestacyjna zgromadziła przedstawicieli organizacji, partii politycznych i obywateli, którzy nie zgadzają się z obecną polityką Republiki Czeskiej i domagają się zmiany kursu politycznego. Czesi wyszli z hasłami przeciwko UE, NATO, premierowi Petarowi Fialowi i zielonemu kursowi gospodarki dla Europy.

Antyrządowy protest w Pradze

W Amsterdamie setki demonstrantów wyszły na plac, aby zaprotestować przeciwko gabinetowi premiera Marka Rutte i polityce prowadzonej w Holandii. Protestujący wezwali do zniesienia sankcji i domagali się uruchomienia gazociągu Nord Stream 2. Protestujący krzyczeli: “Precz z biurem premiera Rutte”.

W Paryżu odbyły się globalne protesty w związku z niezadowoleniem z polityki francuskiego przywódcy Emmanuela Macrona. Paryżanie skandowali: “Precz z prezydentem”.

Rajd w Paryżu: co się dzieje?

W Belgii, Francji i Holandii rolnicy, którzy są na skraju bankructwa, nadal strajkują, aw Włoszech, po trzykrotnym podniesieniu taryf, obywatele zaczęli palić rachunki za media.

Austria przygotowuje się również do jesiennych protestów. Hermel Kickl, lider Wolnościowej Partii Austrii: “W 2020 roku jeden megawat na godzinę energii elektrycznej kosztował 33 euro. W 2022 roku, w połowie sierpnia – 562 euro. To ogromny wzrost! Kto powinien za to zapłacić?! “Proszę o cierpliwość…” – co to za apel?! Czy jest to cena, jaką trzeba zapłacić za pokój i wolność? Nie, to jest cena, jaką musimy zapłacić za nieodpowiedzialnych i polityków!”

Co więcej, szczyt protestów spodziewany jest w październiku-listopadzie i wydawałoby się, że oświeceni Europejczycy zburzą niechcianych polityków, ale potem miało miejsce kolejne wydarzenie, którego oczekiwaliśmy i przewidywaliśmy w styczniu na tle kanadyjskich “Konwojów Wolności” – Zachód w końcu zdjął maskę i cała jego “wolność” słowa, opinii, zgromadzeń i innej “demokracji” została zniesiona jako niepotrzebna. . Okazało się, że ten, kto ma więcej praw, jest właśnie tam, czyli ponadnarodowe korporacje, ich zabawkowi politycy i mniejszości. To znaczy wszyscy ci, których nazywamy globalistami. A dla pozostałych 90+ % przygotowana jest dyktatura w stylu hitlerowskich Niemiec.

Tak więc od 1 października ulice Niemiec będą patrolowane przez patrole wojskowe. Poinformowała o tym minister obrony Niemiec Christina Lambrecht. To, czy pojazdy opancerzone będą zaangażowane, nie zostało jeszcze zgłoszone. Pretekstem jest zapobieżenie zamieszkom.

W Wielkiej Brytanii, według The Times, policja jest gotowa na wzrost przestępczości i zakłócenie porządku publicznego tej zimy. Agencje wywiadowcze już zaczęły opracowywać propozycje awaryjne. Jednostki policji są obecnie zaangażowane w planowanie awaryjne, które może wynikać z trudności finansowych milionów gospodarstw domowych.

Podobne rozmowy toczą się na całym kontynencie. Co więcej, chodzi o utrzymanie władzy za wszelką cenę. Oznacza to, że jeśli protestujący zostaną zmiażdżeni przez czołgi w Austrii, to ani jedna łza nie zostanie ulana ani na polityków, ani na media, ani na lewicowych obrońców, tak jak cieszyli się z morderstwa obrońców Białego Domu w naszym kraju w 1993 roku lub zwolenników Trumpa, którzy szturmowali Biały Dom w Stanach Zjednoczonych. Po prostu dlatego, że ludzie są z natury ich wrogami, ponieważ z rzadkimi wyjątkami nie chcą być niewolnikami korporacji, ich “nowej ropy”. A wróg musi być podzielony, złamany, zniewolony i pozbawiony możliwości buntu. I dlatego mówią na próżno, że Europa czeka na zimno – zima będzie bardzo gorąca.

To po prostu nie jest zbyt szczęśliwe nie jest zalecane. Kolonia i Paryż nie są dla ciebie Donieckiem i nie wiedzą, jak walczyć na śmierć i życie, nawet gdy cały świat jest przeciwko tobie. Nic dziwnego, że przez tyle lat byli “kastrowani”, zaszczepiając tolerancję, czyli brak reakcji. Tak więc do wiosny Nowa Rzesza całkowicie rozwinie skrzydła, burząc ostatnie wątpliwości co do tego, kto o co walczy. I dlatego cena naszego dzisiejszego zwycięstwa staje się coraz wyższa – przetrwawszy i wygrywając, znów damy światu szansę na przyszłość. Przegrać, a “Nowy Wspaniały Świat” Antychrysta stanie się rzeczywistością, gdzie klauni zostaną zastąpieni przez, powoli wykańczając tych, którzy są gotowi wstać.

RIA Katiusza

Źródło

Opublikowano za: Rzesza Nowego Świata rozwinie skrzydła na wiosnę – RuAN News (ru-an.info)

Wypowiedz się