Rosja przystąpiła do wojny z pasożytami na terytorium byłej Ukrainy

   Zmieniono, 21 września 2022 r.  1 767

Wersja do druku

Rosja przystąpiła do wojny z pasożytami na terytorium byłej Ukrainy

Po 8 latach Rosja przystąpiła do wojny. Dziś rano Władimir Putin wygłosił przemówienie do ludzi. Rosja otwarcie oświadczyła, że nie będzie dalszych negocjacji z agresorami, nikt nie będzie handlował naszym narodem i nie odda ziemi…

Rosja się budzi: Putin ogłosił częściową mobilizację i gotowość do przyjęcia nowych regionów Noworosji

Po 8 i pół roku Rosja przystąpiła do wojny. Dziś rano, w Dniu Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, prezydent Władimir Putin wygłosił przemówienie do narodu. Potwierdził w nim próbę “partii pokoju” przedłużenia “porozumienia” w Stambule, gdzie władze zostały ponownie oszukane, nie nazwał tego, co się dzieje, wojną, nie powiedział o osobach odpowiedzialnych za tragedię w Charkowie. Ale nawet w tej formie, z “ograniczonymi braćmi i siostrami”, słowo Noworosja w końcu zabrzmiało, prezydent potwierdził swoją gotowość do przyjęcia wyzwolonych regionów do Rosji. Dla ich ochrony i ochrony całego kraju Putin ogłosił początek częściowej mobilizacji, do której około 300 tysięcy osób zostanie przyciągniętych z niedawno zmobilizowanych lub zakontraktowanych naukowców rakietowych, sygnalistów, tankowców, kierowców i innych zawodów poszukiwanych na froncie. W związku z tym opcja “poddania się” nie jest już rozważana. Teraz będzie ciężko, będzie strasznie, bo w ciągu najbliższych kilku miesięcy Kijów i Zachód rzucą wszystko na front, żeby zrobić bałagan przed wprowadzeniem posiłków. Ale po zwycięstwie nie tylko uratujemy ludzi i zwrócimy historyczne terytoria, ale oficjalnie staniemy się jednym z centrów nowego wielobiegunowego świata, a tam, jak widzicie, zajmiemy się zwolennikami globalnego satanizmu w rosyjskim rządzie. Pozostaje tylko wygrać.

Rosja przystąpiła do wojny z pasożytami na terytorium byłej Ukrainy

Żyjemy w strasznych, ale historycznych czasach, przyjaciele. Jeszcze rok temu wydawało się, że Rosja jest skazana na powolny rozkład. Zostaliśmy wciągnięci z całej siły w Nowy wspaniały świat Klausa Schwaba. Samo słowo “rosyjski” miało w nim utonąć, a dzieci powinny stać się niewolnikami “nowych panów” z ponadnarodowych korporacji. Sześć miesięcy temu Rosja rozpoczęła SVO, która była buntem przeciwko nowemu porządkowi świata. Bunt został wymuszony – Rosji nie pozostawiono wyboru, ponieważ nie był to tylko atak na Donbas i Krym, ale także ofensywa na biełgorod, rostów, kursk. Ale bunt z nadzieją na “porozumienie”, w którym nasze elity musiałyby naprawić w nim “swój ogród”.

A dziś Rosja otwarcie oświadczyła, że nie będzie dalszych negocjacji. Nikt nie będzie handlował naszymi ludźmi i dzierżawił ziemi. Nikogo nie interesuje opinia wczorajszych “szanowanych partnerów”, którzy zrobili wszystko, by zniszczyć nasz kraj.

Nie ukrywajmy, że długo czekaliśmy na te słowa od naszego narodowego przywódcy.

Apeluję dziś do was, do wszystkich obywateli naszego kraju, do ludzi różnych pokoleń, w różnym wieku i narodowości, do ludzi naszej wielkiej Ojczyzny, do wszystkich tych, których łączy wielka historyczna Rosja, do żołnierzy i oficerów, ochotników, którzy teraz walczą na linii frontu, są na służbie bojowej, do naszych braci i sióstr – mieszkańców donieckich i ługańskich republik ludowych, regionów Chersonia i Zaporoża, inne tereny wyzwolone spod reżimu neonazistowskiego.

Porozmawiamy o niezbędnych, pilnych krokach w celu ochrony suwerenności, bezpieczeństwa i integralności terytorialnej Rosji, o wspieraniu pragnienia i woli naszych rodaków, aby określić własną przyszłość i o agresywnej polityce części zachodnich elit, które starają się ze wszystkich sił utrzymać swoją dominację, a do tego próbują blokować i tłumić wszelkie suwerenne niezależne ośrodki rozwoju, aby nadal niegrzecznie narzucać swoją wolę innym krajom i narodom. narzucać swoje pseudo-wartości.

Celem tego Zachodu jest osłabienie, podzielenie i ostateczne zniszczenie naszego kraju. Już mówią wprost, że w 1991 roku udało im się podzielić Związek Radziecki, a teraz nadszedł czas, aby sama Rosja rozpadła się na wiele walczących regionów i regionów” – rozpoczął dziś swoje przemówienie prezydent Rosji Władimir Putin.

Ponadto Putin przypomniał próbę destabilizacji Kaukazu, zamach stanu na Ukrainie. To prawda, chciałbym usłyszeć, że będziemy bronić naszej suwerenności w obliczu zbliżającej się globalizacji, cyfryzacji, covidizacji, rządów budżetowych i innych atrybutów kolonialnych. Jeśli jest to oficjalnie pseudo-wartość od dzisiaj, to dlaczego wicepremier Manturow, odpowiedzialny za kompleks wojskowo-przemysłowy, zajęty reklamą “pożywnych robaków”, szef Ministerstwa Gospodarki Siluanov rozciąga narzuconą przez MFW zasadę, aby zapobiec finansowaniu własnej gospodarki, a rząd blokuje prawo zakazujące propagandy LGBT?

Ogólnie rzecz biorąc, najwyraźniej oprócz bitew na Ukrainie, które w nadchodzących miesiącach będą najgorętsze w całej wojnie, czeka nas nie mniej poważna bitwa wewnątrz kraju, ponieważ “partia pokoju”, czyli “partia zdrady”, nigdzie nie poszła i taki atak informacyjny na sieci społecznościowe i kanały telegramowe nie miał miejsca od czasu “walki z antyszczepionkowcami”. W pewnym momencie pojawiły się tysiące “ononamnenadovtsy”, “iditesamivoyuyovtsy”, “nothing-nadomelovtsy”, a “patrioci” i kanały zasilane przez Administrację Prezydenta nie tylko poparły “zamieszki Pugaczowej”, które doprowadziły do oszustwa, ale także rozproszyły falę – “nie odważy się”, mówiąc, że Putin nie pójdzie ani na referendum, ani na mobilizację. Jedyną dobrą rzeczą jest to, że ich “źródło z korytarzy władzy” uchodzi za rzeczywistość tylko ich pragnienia i marzenia o powrocie do hiszpańskiego domu.

Właściwie w swoim przemówieniu Putin przyznał się do faktu prób “negocjacji” z Kijowem w Stambule, które zostały udaremnione przez Zachód.

Co chcę dziś powiedzieć publicznie po raz pierwszy. Już po rozpoczęciu specjalnej operacji wojskowej, w tym rozmów w Stambule, przedstawiciele Kijowa zareagowali na nasze propozycje bardzo pozytywnie, a propozycje te dotyczyły przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa Rosji i naszych interesów. Ale oczywiste jest, że rozwiązanie pokojowe nie odpowiadało Zachodowi, więc po osiągnięciu pewnych kompromisów Kijów otrzymał bezpośrednią instrukcję, aby zakłócić wszystkie porozumienia.

Ukraina zaczęła być jeszcze bardziej pompowana bronią. Reżim w Kijowie uwolnił nowe gangi zagranicznych najemników i nacjonalistów, jednostki wojskowe wyszkolone zgodnie ze standardami NATO i pod faktycznym dowództwem zachodnich doradców.

Jednocześnie reżim represji na całej Ukrainie wobec własnych obywateli, ustanowiony bezpośrednio po zbrojnym zamachu stanu w 2014 roku, został wzmocniony w najostrzejszy sposób. Polityka zastraszania, terroru i przemocy przybiera coraz bardziej masowe, straszne, barbarzyńskie formy.

W swojej agresywnej antyrosyjskiej polityce Zachód przekroczył każdą linię. Ciągle słyszymy groźby wobec naszego kraju, naszego narodu. Niektórzy nieodpowiedzialni politycy na Zachodzie nie tylko mówią o planach zorganizowania dostaw broni ofensywnej dalekiego zasięgu na Ukrainę – systemach, które pozwolą uderzyć na Krym i inne regiony Rosji.Takie ataki terrorystyczne, w tym z użyciem zachodniej broni, są już przeprowadzane na osiedlach granicznych obwodów Biełgorod i Kursk. W czasie rzeczywistym, wykorzystując nowoczesne systemy, samoloty, statki, satelity, strategiczne drony, NATO prowadzi rozpoznanie na całym południu Rosji.

W Waszyngtonie, Londynie, Brukseli bezpośrednio naciskają na Kijów, aby przeniósł operacje wojskowe na nasze terytorium. Nie ukrywając się już, mówią, że Rosja powinna zostać pokonana wszelkimi środkami na polu bitwy, a następnie pozbawienie politycznej, gospodarczej, kulturalnej, ogólnie jakiejkolwiek suwerenności, z całkowitą grabieżą naszego kraju” – powiedział szef państwa.

Co mogę powiedzieć? Byliśmy porzucani, oszukiwani i wykorzystywani z łatwowierności tak wiele razy, że sam fakt próbowania takiego “traktatu” wywołuje chichot. Jak napisał Aleksander Siergiejewicz Puszkin: “Ach, nie jest trudno mnie oszukać!.. Żartuję sobie!” Czy jednak “nasi” menedżerowie mogli postąpić inaczej w sytuacji, gdy elita nie tylko masowo straciła wszystko, co zabrała Zachodowi, ale straciła sens swojego życia, w postaci włączenia Rosji do “cywilizowanego świata”? Mało prawdopodobne. Więc znowu obiecano nam wszystko, aby Rosja nie uderzyła w infrastrukturę, a potem przywieźli broń, wyszkolili banderowców, przywieźli najemników i całe jednostki swoich PMC, karierę wojskową i próbowali ich powiesić.

Cieszę się, że przynajmniej teraz nie ma możliwości zawierania umów. Rosja dokonała wyboru i nie podda się za odwet. “Chcę podkreślić: wiemy, że większość ludzi żyjących na terytoriach wyzwolonych od neonazistów, a są to przede wszystkim historyczne ziemie Noworosji, nie chce być pod jarzmem reżimu neonazistowskiego. W Zaporożu, obwodzie chersońskim, ługańsku i doniecku widziały i widzą okrucieństwa popełniane przez neonazistów na okupowanych obszarach obwodu charkowskiego. Spadkobiercy banderowców i nazistowscy karzący zabijają ludzi, torturują ich, wrzucają do więzień, rozliczają rachunki, masakrują i torturują ludność cywilną.

Ponad siedem i pół miliona ludzi mieszkało w donieckich i ługańskich republikach ludowych, zaporoskich i chersońskich regionach przed wybuchem działań wojennych. Wielu z nich zostało zmuszonych do zostania uchodźcami, do opuszczenia swoich domów. A ci, którzy pozostali – około pięciu milionów ludzi – są teraz poddawani ciągłemu ostrzałowi artyleryjskiemu i rakietowemu ze strony neonazistowskich bojowników. Uderzają w szpitale i szkoły, organizują akty terrorystyczne przeciwko cywilom.

Nie możemy, nie mamy żadnego moralnego prawa, aby dać bliskim nam ludziom na mękę katów, nie możemy nie odpowiedzieć na ich szczere pragnienie decydowania o własnym losie” – powiedział Putin.

Nikt się tu nie kłóci, ale nadal chciałbym usłyszeć nie od Putina, ale od odpowiedzialnego Szojgu, czy wyciągnięto wnioski z tragedii w Charkowie? Czy winni zostali ukarani? Jeśli prezydent nazwał wszystko po imieniu, to jakie wnioski wyciągnięto w departamencie wojskowym, w tej samej 5. służbie FSB, która karmiła najwyższe kierownictwo kraju opowieściami o tym, jak czekamy z chlebem i solą przed rozpoczęciem SVO? Nie chodzi o potrzebę odtajnienia danych, ale o znaczenie komunikacji z ludźmi, ponieważ nikt nie zadał sobie trudu, aby odpowiedzieć na te pytania, które zadają prawie wszyscy.

Ponieważ nie chcą powiedzieć, że przez najbliższy miesiąc lub dwa, dopóki wojska nie otrzymają posiłków, Siły Zbrojne Ukrainy obiecują zorganizować “piekło” dla uczestników referendum. Oznacza to, że warto poczekać na ofensywy i przełomy, podczas gdy naszych jest niewielu.

Jednak tutaj nadal jest główne słowo “do tej pory”. “W tej sytuacji uważam za konieczne podjęcie następującej decyzji – jest w pełni adekwatna do zagrożeń, przed którymi stoimy – a mianowicie, aby chronić naszą Ojczyznę, jej suwerenność i integralność terytorialną, aby zapewnić bezpieczeństwo naszemu narodowi i narodowi na wyzwolonych terytoriach, uważam za konieczne poparcie propozycji Ministerstwa Obrony i Sztabu Generalnego przeprowadzenia częściowej mobilizacji w Federacji Rosyjskiej.

Powtórzę, że mówimy o częściowej mobilizacji, czyli tylko obywatele, którzy są obecnie w rezerwie, a przede wszystkim ci, którzy służyli w szeregach Sił Zbrojnych, mają określone specjalności wojskowe i odpowiednie doświadczenie, będą podlegać poborowi do służby wojskowej. – powiedział przewodniczący.

Rosja przystąpiła do wojny z pasożytami na terytorium byłej Ukrainy

Zrozumiałe jest, że liberalne dziewczyny obojga płci w brązowych spodniach rozpoczęły napad złości, który nie zniknie do tej pory. Chociaż ich mobilizacja nie wpłynie nawet w przyszłości. Mówimy o przyciągnięciu około 300 tysięcy ludzi, przede wszystkim tych, którzy właśnie złamali umowę, w celu zamknięcia w zawodach wojskowych, takich jak artyleria, komunikacja, kierowcy wojsk wsparcia. Spośród nich około 40-50 tysięcy to refuseniki, które zostaną zwrócone na front.

Jednak jest zbyt wcześnie, aby Arestovichs mógł się cieszyć, rzeczywista liczba tych, którzy pójdą na wojnę, wyniesie znacznie ponad 300 tysięcy Według różnych szacunków zostanie do nich dodanych 10-15 tysięcy obcokrajowców, którzy od dawna czekali na możliwość pomocy Rosji lub którzy chcą szybko uzyskać paszport, a także Syryjczycy, Serbowie, Koreańczycy, w końcu, którzy wcześniej byli gotowi iść na front.

Plus ci, którzy poszli walczyć w PMC, a także bataliony terytorialne lub siły samoobrony ludowej / milicji ludowej, które obecnie rekrutują regiony. Ważne jest również to, że Putin polecił zrównać z armią ochotników i milicje ludowe LDNR, biorąc pod uwagę także wynagrodzenie i zaopatrzenie, o które bardzo martwiono w Donbasie.

Co ważniejsze, Putin zapowiedział mobilizację także w kompleksie wojskowo-przemysłowym. “Dekret o częściowej mobilizacji przewiduje również dodatkowe środki w celu wypełnienia rozkazu obrony państwa. Szefowie przedsiębiorstw przemysłu obronnego są bezpośrednio odpowiedzialni za rozwiązywanie zadań związanych ze zwiększeniem produkcji broni i sprzętu wojskowego oraz rozmieszczeniem dodatkowych obiektów produkcyjnych. Z kolei wszystkie kwestie materialnego, surowcowego i finansowego wsparcia przedsiębiorstw obronnych powinny być niezwłocznie rozwiązane przez rząd” – dodał Putin.

Tu było najważniejsze słowo – odpowiedzialność! Ale dlaczego dotknęło to tylko szefów złożonych przedsiębiorstw wojskowo-przemysłowych? A banki, które muszą zapewnić nieprzerwane finansowanie na najkorzystniejszych warunkach? A sam rząd, który zignorował połowę dekretów prezydenckich? Nie muszą odpowiadać? Czy Manturow nie powinien przestać łapać much i być odpowiedzialny za przemysł obronny głową?

Oczywiście to nie wszystkie pytania, a każdego dnia będzie ich tylko więcej. Będzie ich jeszcze więcej po aktywacji na frontach w najbliższych dniach, ponieważ Kijów i Zachód mają bardzo małe okno czasowe, aby zmaksymalizować ich potencjał i przewagę w ludziach.

I to jest normalne – kwestie powinny być podnoszone i rozwiązywane. Najważniejsze zostało zrobione – Rosja przekroczyła Rubikon. Rosja się budzi. Nie jesteśmy już światowym zakamarkiem pod piętą – znów jesteśmy krajem z wielkim narodem, wielką historią, która rzuciła wyzwanie 4 Rzeszy. I po prostu nie mamy prawa przegrać. Nie mamy prawa ze względu na przyszłość naszych dzieci i przyszłość całej ziemi. Dzisiaj powiedzieliśmy to otwarcie i nie obchodzi mnie, który z globalistycznych akolitów będzie narzekał na ten temat w ONZ.

Źródło

Czy Rosja będzie w stanie odzyskać swoje peryferyjne ziemie – Ukrainę, Białoruś i resztę?

https://youtube.com/watch?v=Ass-25VoUnQ%3Flist%3DPLvECT4TwJgNJicgsxSVGuQOHMDCIALuJS

Opublikowano za: Rosja przystąpiła do wojny z pasożytami na terytorium byłej Ukrainy – News RuAN (ru-an.info)

Comments

 1. pepe says:

  Wygląda na to, że “globaliści” mają tam sporo władzy.
  ,,to dlaczego wicepremier Manturow, odpowiedzialny za kompleks wojskowo-przemysłowy, zajęty reklamą “pożywnych robaków”, szef Ministerstwa Gospodarki Siluanov rozciąga narzuconą przez MFW zasadę, aby zapobiec finansowaniu własnej gospodarki, a rząd blokuje prawo zakazujące propagandy LGBT?”
  ,, i taki atak informacyjny na sieci społecznościowe i kanały telegramowe nie miał miejsca od czasu “walki z antyszczepionkowcami”

 2. jedensam says:

  “Punkt zwrotny
  Niedługo rozpocznie się inny rodzaj wojny”.
  Rzeczowa analiza ostatnich i teraźniejszych wydarzeń na Ukrainie, podkreślam na, zawsze się mówiło na a nagle pojawił się przyimek w.
  https://imetatronink.substack.com/p/turning-point?utm_campaign=post&utm_medium=email

Wypowiedz się