“Ponadnarodowe Głębokie Państwo” jest właścicielem i operatorem Głębokiego Państwa każdego narodu

Opublikowano Wrzesień 6, 2022, autor: State of the Nation

Czym jest Ponadnarodowe Władza Realna i czym się zajmuje?

AUTOR: RHODA WILSON
THE EXPOSÉ

“Ponadnarodowe Głębokie Państwo (“SDS”), W skrócie Władza Realna, a czasem po prostu “oni”, jest sojuszem wcześniej odrębnych głębokich państw, które połączyły się w drugiej połowie 20 wieku i które wyraźnie działały jako spójna całość w czasie dla tuszowania 9-11.

“Kontrola grupy nad instytucjami takimi jak agencje wywiadowcze, globalny system pieniężny, rządy krajowe i komercyjnie kontrolowane media jest bezprecedensowa.” – Wikispooks


Od 25 sierpnia Wikispooks padł ofiarą ataku DNS, a ich strona internetowa jest niedostępna dla większości. Udostępniamy niektóre z ich artykułów, dopóki ich strona internetowa nie będzie ponownie dostępna dla wszystkich. Aby uniknąć komplikacji związanych z udostępnianiem naszego artykułu, nie umieściliśmy wielu osadzonych linków na stronie Wikispooks, z których niektóre mogą być linkami do innych stron w ich witrynie. Jednak załączyliśmy kopię pdf ich strony, która zawiera te linki. Pamiętaj, że ich strony są edytowane i aktualizowane od czasu do czasu.


SDS firmy Wikispooks


SDS-WikispooksŚciągnij za darmo


Ponadnarodowe Głębokie Państwo (“SDS“), w skrócie Władza Realna, a czasem po prostu “oni”, jest sojuszem wcześniej odrębnych głębokich państw, które połączyły się w drugiej połowie 20.Th i które ewidentnie działały jako spójna całość w czasie dla tuszowania 9-11. Nie jest to sojusz wyższych rangą biznesmenów, przywódców wojskowych czy polityków, ale głębokich polityków, którzy pociągają za sznurki. Nie jest ponadnarodowa, ale ponadnarodowa, to znaczy ma de facto kontrolę nad większością [1] rządy krajowe.

Kontrola grupy nad instytucjami takimi jak agencje wywiadowcze, globalny system pieniężny, rządy krajowe i komercyjnie kontrolowane media jest bezprecedensowa, chociaż szybkość zmian technologicznych oznacza, że ich kontrola narracji jest niepewna. Ich zdolność do kontrolowania wyobraźni publicznej okazała się znacznie mniej przekonująca w 2010 roku niż w poprzedniej dekadzie. Świadomość tego mogła stać za kampanią “Fake News Website” z 2016 r., która miała na celu zwiększenie wiary w komercyjnie kontrolowane media, ale która przyniosła odwrotny skutek, promując świadomość “Fake News”.

SDS kontroluje gigantów technologicznych i rozwija idee takie jak “mowa nienawiści”, aby uzasadnić cenzurę Internetu. W 2020 r. panika związana z COVID-19 przyniosła nowe szczyty cenzury pod pozorem ochrony zdrowia publicznego. Blokady COVID były egzekwowane w prawie wszystkich krajach [2] przyspieszenie zmian społecznych promowanych przez SDS, takich jak akceptacja przymusowych szczepień.[3]

Indeks stron Wikispooks

Historia

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Supranational deep state/History

Thomas Merton odniósł się do “niewypowiedzianego”, opisując grupę, która bezkarnie zamordowała JFK. Wyrażenie “ponadnarodowe głębokie państwo” zostało ukute przez badacza głębokiej polityki Petera Dale’a Scotta, aby opisać systematyczną ekspansję głębokiej działalności politycznej, która miała miejsce w latach 1970. Pisze, że The Safari Club i Le Cercle były środowiskami głębokiego państwa, które odegrały szczególnie ważną rolę w jego rozwoju, chociaż wiele innych grup (takich jak BCCI) odegrało ważną rolę.

Klub Safari

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Safari Club

Dawny Klub Safari został założony, jak stwierdził szef saudyjskiego wywiadu Kamal Adham, aby uniknąć zwiększonego nadzoru Kongresu nad CIA w 1970 roku. Z siedzibą w Afryce, zatrudniała setki pracowników CIA zwolnionych przez Jimmy’ego Cartera podczas czystki w CIA. Ponieważ jego członkami byli upiory z różnych krajów, szansa na wykonywanie nawzajem brudnej roboty pomogła uniknąć wykrycia, a także obejść oddzielne ograniczenia prawne, które państwa narodowe wprowadziły, aby spróbować ograniczyć władzę agencji wywiadowczych.

Le Cercle

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Le Cercle

Konrad Adenauer spotyka się z Antoine’em Pinayem i Jeanem Violetem na najwcześniejszym znanym spotkaniu Le Cercle, 18 sierpnia 1958 roku.

Le Cercle to europejskie środowisko głębokiego państwa z 1952 roku. Jako jedna z (bardzo) niewielu grup zdolnych do przeprowadzania tajnych operacji zmiany reżimu w szerokim zakresie zachodnioeuropejskich państw narodowych, była kluczowym elementem europejskiego sojuszu grup głębokiego państwa, które stopniowo łączyły się, aby stać się tajnym sojuszem o międzynarodowym zasięgu.[4] Wśród osób sprawowanych u władzy są tak wpływowi politycy, jak Margaret Thatcher [5]. Inne działania obejmowały handel bronią i oszustwa.

1979 JEROZOLIMSKA KONFERENCJA NA TEMAT MIĘDZYNARODOWEGO TERRORYZMU

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Jerusalem Conference on International Terrorism

Le Cercle, będący łącznikiem agentów głębokiego państwa, przekroczył Atlantyk podczas spotkania w 1968 roku w Rockefeller Centre i od tego czasu spotyka się regularnie po obu stronach Atlantyku. Grupa spędziła dziesięciolecia promując “terroryzm” jako crimen exceptum, czyn tak ohydny, że w razie potrzeby należy obejść standardowe procedury operacyjne, takie jak prawa i procesy. Konferencja Benjamina Netanjahu na temat międzynarodowego terroryzmu w Jerozolimie w 1979 r. zgromadziła kluczowych agentów brytyjskich, amerykańskich i izraelskich głębokich państw i miała co najmniej 4 mówców z Le Cercle.[6] Izraelskie Głębokie Państwo rozwinęło “terroryzm” jako usprawiedliwienie swoich działań w Palestynie, podczas gdy amerykańska MICC utorowała drogę do “wojny z terroryzmem” jako zapasowy obraz wroga, rzekome zagrożenie ze strony ZSRR stało się nie do utrzymania.[7]

“Terroryzm”

Zobacz cały artykuł Wikispooks: “Terroryzm”

W latach 1980. amerykańskie głębokie państwo pod rządami George’a H. W. Busha dokonywało masowych oszustw i handlu narkotykami. Miliardy dolarów zostały zainwestowane w systematyczne korumpowanie najwyższych szczebli rządu USA i zwiększenie jego wpływów na całym świecie. W latach 1990. koniec Związku Radzieckiego został zastąpiony przez nową doktrynę “antyterroryzmu”.[8] z dramatycznym wzrostem wydatków wojskowych i planami inwazji na Bliski Wschód. Do 2001 roku istniał ponadnarodowysojusz głębokich polityków, który utrzymywał prawdę o wydarzeniu 9-11 z zachodnich komercyjnie kontrolowanych mediów i współpracował w globalnym dążeniu do totalitarnego rządu, pod pretekstem ochrony obywateli w “globalnej wojnie z terroryzmem”.

11 września 2001

Zobacz cały artykuł Wikispooks: 9-11

Tak jak zamach stanu z 1963 roku ożywił Kabała [9], a zatem rozmiar i złożoność operacji mającej na celu ukrycie zbrodni z 11 września 2001 r. można uznać za “przyspieszoną” kartę charakterystyki. Chociaż międzynarodowe sojusze od dawna istnieją między grupami głębokiego państwa, nadal były zasadniczo odrębnymi grupami. Transakcje w czasach Safari Club miały często ograniczony charakter, taki jak zabójstwa typu “tit-for-tat” wymieniane między agencjami wywiadowczymi przez grupy głębokiego państwa w celu obejścia problemów logistycznych i skomplikowania wykrywania przez krajowe organy ścigania. Jednak 9-11 przeniosło współpracę na inny poziom, ponieważ wymagało to lat starannej współpracy. Zaangażowało się w nią wiele amerykańskich agencji wywiadowczych, Arabię Saudyjską, pakistańskie ISI, izraelski Mossad. [10] i ewentualnie inne.[11]

9-11 był przełomem dla wszystkich tych grup świadomych oszustwa, które wybrały milczącą współpracę ze sprawcami zamiast pryncypialnego oporu wobec nich. Wiele osób, szczególnie w społeczności wywiadowczej, natychmiast zdawało sobie sprawę, że próbowano popełnić ogromne oszustwo, ale czy to z szoku, strachu czy innych motywów, prawie [12] postanowił pozwolić, aby oszustwo przeszło publicznie bez echa – nawet te, takie jak media korporacyjne lub organy ścigania, których obowiązkiem było wypowiadanie się.

Oficjalne narracje

Zobacz cały artykuł Wikispooks: 9-11/Oficjalna narracja

Chociaż był to rzekomo atak z zaskoczenia, zachodnie media kontrolowane komercyjnie były szybkie. [13] i mundur promujący historię rządu USA “Bin Laden zrobił to, sprawa zamknięta”. Pierwszym formalnym oświadczeniem oficjalnej narracji 9-11 był raport komitetu z 2002 roku pod przewodnictwem członka Operacji 40 Portera Gossa i Boba Grahama. Około 28 stron zostało ocenzurowanych, a raport uznano za niewystarczający, aby rozwiać publiczne podejrzenia, więc powołano 9-11/Komisję, aby spróbować ustalić ten wniosek.

Niespójności były jasne dla każdego, kto zdecydował się zbadać to wydarzenie (na przykład FBI oświadczyło w 2007 r., że nie widziało żadnych wiarygodnych dowodów, które zamieszały Ossamę bin Ladena w wydarzenie 9/11). Pierwsze “dochodzenie” NIST mające na celu ustalenie linii partyjnej rządu USA w sprawie tego, co stało się z wieżami World Trade Center, nawet nie wspomniało o WTC7, a SEC po prostu oświadczyła, że Bin Laden nie był związany z wysoce podejrzanymi transakcjami w okresie poprzedzającym 9-11 i doraźnie zniszczyła wszystkie zapisy ich dochodzenia (chociaż istnieje wiele dowodów na masowe oszustwo finansowe).

Po wydaniu 100 milionów dolarów na “dochodzenie” w sprawie wysyłek Amerithrax, FBI pośmiertnie obwiniło Bruce’a Ivinsa, badacza wąglika “samotnego orzecha” w Fort Detrick.

Pomimo tych potencjalnych trudności dla SDS, niewiele osób (a jeszcze mniej obywateli USA) było emocjonalnie gotowych do krytycznego myślenia o tym w tym czasie. Niemniej jednak, nie mając pewności, czy Kongres USA zgodzi się na PATRIOT Act, SDS opublikowało listy Amerithrax. Do końca 2001 roku wydarzenie 9/11 zadziałało jako narzędzie zarówno do rozpoczynania wojen za granicą, jak i militaryzacji społeczeństwa usa. Co najważniejsze, jego licha historia “Bin Laden to zrobił” nigdy nie była poddawana poważnym przesłuchaniom, ani przez grupy międzynarodowe, ani przez rząd krajowy.

Cover-up

Zobacz cały artykuł Wikispooks: 9-11/Cover-up

Ukrywanie 9-11 opierało się na wnioskach wyciągniętych z innych ataków pod fałszywą flagą, takich jak bombardowanie OKC. Opierał się na fakcie, że większość obywateli USA byłaby tak straumatyzowana, że nie myśleliby jasno. Podstawą 9-11 było szybkie podporządkowanie odmiennych doniesień przez korporacyjne środki masowego przekazu. Korporacyjne doniesienia medialne z tego dnia są prawie wszystkie nadal dostępne online i pozostają użytecznym zasobem dla naukowców. Na przykład BBC opublikowało doniesienia o wybuchach bomb w World Trade Center, a od 2020 roku raporty te są nadal dostępne na YouTube. Jednak do 9/12 duże media znalazły się pod wystarczająco ścisłą kontrolą głębokiego państwa, że ich zasięg ograniczał się do niekończących się powtórzeń wąskiego zakresu starannie dobranych raportów, które miały na celu pogłębienie i przedłużenie stanu szoku publiczności. Amerykańskie Głębokie Państwo udowodniło ku zadowoleniu większości poinformowanych obserwatorów, że jest zdeterminowane, aby rzucić swój ciężar za zuchwałe tuszowanie.

PRZEDWCZESNE ZGONY

Zobacz cały artykuł Wikispooks: 9-11/Przedwczesne zgony

Beverly Eckert, owdowiała po 9/11, która odmówiła przyjęcia funduszu 9-11 / Compensation, stwierdzając: “Moje milczenie nie może być kupione”.[14] Zginęła w katastrofie lotniczej 6 dni po spotkaniu z Barackiem Obamą, aby zażądać prawdziwego śledztwa.

Najpilniejszym wyzwaniem dla tuszowania było publiczne oburzenie dysydentów w samych mediach korporacyjnych. Hiroshi Hasegawa, japoński “ekspert od terroru”, który namawiał słuchaczy do zakwestionowania historii rządu USA w dniu 9/11, zmarł w październiku 2001 roku po tajemniczym upadku z centrum nadawczego NHK. W ciągu następnych lat szwadrony śmierci Ponadnarodowego Głębokiego Państwa (prawdopodobnie pod kierownictwem Dicka Cheneya) [15]) rozwiązywał problemy przedstawiane przez świadków niewygodnych prawd i dziennikarzy, którzy nie dali się zastraszyć milczeniem.

Hiroshi Hasegawa, “wyjątkowo erudycyjny” japoński “ekspert od terroru”, który wezwał słuchaczy do zakwestionowania oficjalnej narracji 9-11 o 19 porywaczach.

Ruch prawdy

Zobacz cały artykuł Wikispooks: 9-11/Ruch prawdy

W 2001 roku sieć World Wide Web była znacznie mniej używana niż obecnie, bardziej anarchiczna, zdezorganizowana, mniej regulowana i trudniejsza do szpiegowania. Takie środowisko ułatwiło publikację treści, które zakwestionowały oficjalną narrację 9/11, w tym przecieki od insiderów. Technologicznie Internet jest znacznie mniej przystosowany do hierarchicznej kontroli i cenzury niż stare media, takie jak telewizja czy gazety. Planiści 9/11, w 1980 roku, nie mogli przewidzieć tego wyzwania dla tuszowania.

Dowody na masowe tuszowanie 9/11, raz uchwycone, są tak przekonujące, że niewielu ludzi może uwierzyć w historię rządu USA, gdy poważnie się jej przyjrzą.[16] Ponieważ ludzie stopniowo wpływają na swoich przyjaciół, populacja z początkowo tylko kilkoma dysydentami (a w tym dniu było bardzo niewielu aktywnych dysydentów) może jednak ostatecznie zostać zdominowana przez sceptyków. Prawda wyjdzie na jaw. Od 2020 roku SDS od lat zwiększa cenzurę internetu, chociaż większość ludzi już wątpiła w jego oficjalną narrację 9-11.

Modus operandi

Tajna globalna organizacja Władzy Realnej jest przeciwieństwem oficjalnej narracji państw narodowych, która deklaruje, że są one suwerennymi podmiotami o długotrwałych i złożonych – i często antagonistycznych – wzorcach wzajemnych relacji. Daje to SDS wiele możliwości błędnego ukierunkowania. Kontrola dwóch pozornie wrogich rządów pozwala jej grać obiema stronami w sporach i kontrolować narrację poprzez kształtowanie debaty.

Jedną ze szczególnie prostych strategii jest po prostu przedstawienie preferowanej polityki jako fakt dokonany poprzez szybkie opowiedzenie się za nią wielu rządów, z poparciem kontrolowanych komercyjnie mediów. To wyjaśniałoby, dlaczego, pomimo oczywistych słabości, nie było prawie żadnego sprzeciwu rządu wobec narracji “wojny z terroryzmem” – od Waszyngtonu przez Moskwę, od Delhi po Pekin. Twierdzenie, że w dzisiejszych czasach “wszystko jest dopuszczalne w sprawie walki z terroryzmem” jest sprzeczne z wielowiekową historią, ale jest to bardzo wygodny wspólny mianownik dla grup głębokiego państwa, sprzymierzonych lub nie, aby się zgodzić.

“Globalna wojna z terroryzmem”

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Wojna z terrorem

Wiele państw narodowych w 21 wieku maszerowało w zamknięciu, aby przyjąć “wojnę z terrorem” wprowadzoną przez rząd USA w dniach po 9/11, sprawiając wrażenie, że taka reakcja była nieunikniona, a przynajmniej zrozumiała. Ponieważ argument, że zagrożenie stwarzane przez “islamski terror” w jakikolwiek sposób usprawiedliwia masową relokację społeczną, jest niezwykle słaby, nigdy tak naprawdę nie został przedstawiony jako taki; kontrolowane media prowadziły bardzo niewiele (jeśli w ogóle) poważnych debat na temat “terroryzmu”. Ponadnarodowe głębokie państwo ma zaawansowany podręcznik egzekwowania przyzwolenia i obalania standardowej procedury operacyjnej, pomagając wyjaśnić, dlaczego niewiele osób publicznie zakwestionowało oficjalną narrację “wojny z terroryzmem”, a jeszcze mniej zostało zgłoszonych przez komercyjnie kontrolowane media.

ZACIEMNIENIE WIADOMOŚCI O FAKTACH Z 9/11

Cokolwiek powiedzieli prywatnie, niewielu zachodnich polityków miało uczciwość i odwagę, by publicznie potępić wydarzenie 9/11.[17] Przywódcy rządowi byli jeszcze bardziej powściągliwi – prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad był prawdopodobnie jedynym przywódcą narodowym, który publicznie oświadczył podczas sprawowania urzędu, że ćwiczenia były ogromnym oszustwem. Z bardzo sporadycznymi wyjątkami,[18] Telewizja ogranicza swój zasięg do hitów, które wyśmiewają 9-11 dysydentów i emitują ich poważne punkty. Gazety korporacyjne również generalnie poszły w ich ślady. Po tym, jak Stephen Sizer połączył się z nim w poście na Facebooku, strona Wikisproka “9-11 / Izrael to zrobił” była przedmiotem wielu pogardy, ale niewielu linków z korporacyjnych mediów, które choć szybko oskarżyły stronę o “antysemityzm”, nie chciały pozwolić swoim odbiorcom zobaczyć tego z pierwszej ręki, faktycznie linkując do niego.

Największy włoski dziennik Corriera della Serra zasługuje na szczególne uznanie za opublikowanie Francesco Cossiga, który otwarcie potępił atak, twierdząc ponadto, że każda agencja wywiadowcza na świecie wiedziała na pewno, że była to fałszywa flaga. Cossiga argumentował przez implikację, że każda agencja wywiadowcza milcząco współpracowała, co było zarzutem oszałamiających implikacji. Był premierem Włoch, kraju, w którym setki cywilów zginęło w “Latach ołowiu”, kampanii bombardowań i zabójstw w ramach operacji Gladio. Operacja obejmująca całą Europę, zaangażowała tysiące ludzi i prowadziła swój morderczy biznes w wciąż nieznanej liczbie krajów w ciągu około czterdziestu lat, kiedy sieć była całkowicie nieznana opinii publicznej. W 1990 roku Parlament Europejski potępił ją i zwrócił się do każdego z 12 rządów członkowskich o przeprowadzenie dochodzenia w sprawie zasięgu grupy w ich kraju. Do 2014 r. zrobiło to tylko 5 z 12 krajów. Daniele Ganser, czołowy badacz Gladio, podsumował: “Pies szczekał głośno, ale nie gryzł. Z ośmiu działań wnioskowanych przez Parlament Europejski ani jednego nie zostało przeprowadzone”.[19]

Rosnący sceptycyzm

Prima facia, istnieje niewiele dowodów na poparcie domniemanego twierdzenia, że kolosalne wydatki na “walkę z terroryzmem” są w jakikolwiek sposób związane z dobrobytem lub życzeniami obywateli. Wypadki drogowe, w których ginie setki razy więcej osób, nie są przecież traktowane z taką powagą. Zanieczyszczenie powietrza i inne takie możliwe do uniknięcia przyczyny chorób zabiły znacznie więcej. Czujna ludność mogła zauważyć, że USA miały zarówno PATRIOT Act, jak i inwazję na Afganistan gotowe do natychmiastowego uderzenia 9-11. Czujna ludność mogła zauważyć brak jakiejkolwiek sensownej debaty na temat tego, jak reagować na “terroryzm” lub regularne nieprowadzenie nawet powierzchownych dochodzeń w sprawie takich wydarzeń. Mogli zauważyć wiele błędów, które otaczały wydarzenie 9-11.[20] W tym czasie, po wystawieniu na pół wieku podstępów operacji Mockingbird, ludność amerykańska nie była trudna do oszukania. Amerykańska opinia publiczna – i opinia publiczna na całym świecie – staje się coraz bardziej wyczulona na niebezpieczeństwo takiego ślepego zaufania do władz.[21]

Inwazja na Afganistan

Zobacz pełny artykuł Wikispooks: 2001 Inwazja na Afganistan

W 2001 roku, nominalnie w odpowiedzi na 9/11, USA poprowadziły już zaplanowaną inwazję na Afganistan, która miała stać się najdłuższą wojną w historii USA. Abstrahując od ogromnie zawyżonych wydatków wojskowych, wojna miała gwałtownie zwiększyć produkcję opium i przekształcić kraj w “ogromną, bezprawną farmę opium, usianą bazami wojskowymi NATO”.[22]

Przyszłość

Przyszłość ponadnarodowego głębokiego państwa w latach 2020. jest niepewna. Z jednej strony, być może z wyjątkiem Internetu, ma on obecnie niezrównaną kontrolę nad kluczowymi instytucjami współczesnego społeczeństwa. Z drugiej strony jest to życie w kłamstwie. Na skończonej planecie rynki nie mogą rozwijać się w nieskończoność. Stany Zjednoczone nie są w żadnym sensie demokracją i prawie wszyscy tam o tym wiedzą. Ponadnarodowe głębokie państwo w tej chwili niszczy prawdziwy świat, w którym ty i ja musimy żyć, podczas gdy duża część jego kontroli istnieje tylko w wyimaginowanym świecie pieniędzy, licencji, praw i inspektorów generalnych CIA. W dobie szybko rosnącej świadomości na temat tego, jak naprawdę działa świat geopolityczny, mendocracy ponadnarodowego głębokiego państwa wydaje się coraz bardziej ryzykownym zakładem. Głębokie wydarzenie COVID-19 zaangażowało setki członków Bilderbergers i WEF, ujawniając rękę techno-globalistów i poważnie podważając resztkowe zaufanie do komercyjnie kontrolowanych mediów i innych kontrolowanych instytucji, takich jak biurokracja zdrowotna.

Opór

Tymczasem te same technologie, które przyspieszyły jego rozwój, zglobalizowały również opór wobec ponadnarodowego głębokiego państwa. Pierwotnie opracowany podczas zimnej wojny, aby wytrzymać wymianę nuklearną ze Związkiem Radzieckim, Internet pozostaje wielką nadzieją dla działaczy pokojowych dążących do zakończenia ery nieustannej wojny.

Pomimo rosnących wysiłków na rzecz ich zmiany, kluczowe instytucje społeczne, takie jak system wyborczy, finansowy, polityczny i prawny, pozostają skostniałe. Przypomina się cytat z nieżyjącego już Johna F. Kennedy’ego: “Ci, którzy uniemożliwiają pokojową rewolucję, sprawią, że gwałtowna rewolucja stanie się nieunikniona”. [23]

Narażenie

Zobacz cały artykuł Wikispooks: SDS/Exposure

W 2001 roku z pewnością szokujące było to, że 19 mężczyzn z nożycami do pudełek mogło pokonać obronę USA i dokonać tak przerażających zniszczeń. Jednak alternatywne wyjaśnienie, że większość światowych rządów i mediów może być w stanie potajemnie zmówić się na tak wielką skalę, aby ukryć prawdę, było nie do pomyślenia dla większości ludzi. Chociaż zaufanie do przeciętnego polityka mogło nie być zbyt wysokie, ludzie na ogół wierzyli w politykę i w system jako całość. Niewielu zgodziłoby się, że “czołowi politycy” i “liderzy biznesu” byli rutynowo kontrolowani przez szantaż, oszustwo i przemoc małej, globalnie zorganizowanej, amoralnej elity.

Po 2008 roku system gospodarczy coraz bardziej przypomina nagą kleptokrację. “Wojna z terrorem”, tak ważna po 11 września 2001 roku, wygląda na nieprawdopodobną i zmęczoną. Nawet sędziowie zaczynają kwestionować listek figowy “bezpieczeństwa narodowego”, który jest rutynowo wydeptany, aby ukryć usterki w demokratycznej matrycy.

Grupy głębokiego państwa próbują działać w sposób ukradkowy, ale od 2010 roku SDS staje się coraz bardziej rażące, aby wymusić tempo zmian społecznych. Na przykład rząd Wielkiej Brytanii przyznaje się do prowadzenia tajnych procesów, podczas gdy NDAA z 2012 r. twierdziła, że prezydent USA może mordować podejrzanych, trzymać ich w odosobnieniu lub torturować. [24] bez konieczności publicznego przedstawiania jakichkolwiek dowodów wykroczenia. SDS organizuje globalne wprowadzanie coraz bardziej totalitarnych środków, takich jak powszechna inwigilacja i skoordynowane wysiłki na rzecz usunięcia swobód obywatelskich w ramach dogmatu “wojny z terroryzmem”.

W 2019 roku Unwelcome Guests wydało specjalny odcinek, który podsumował 1500 godzin wyjścia audio, który wyraźnie przedstawiał rozwój i charakter SDS i podkreślał ten termin.[25]

Manifest

Zobacz cały artykuł Wikispooks: SDS/Policies

Ponadnarodowe głębokie państwo aktywnie realizuje inżynierię społeczną w skali globalnej. Ponieważ ma kontrolę nad światowymi systemami pieniężnymi [26] realizuje program finansjeryzacji – poszerza sfery wpływów pieniądza. Doprowadziło to do neokonserwatywnej polityki agresywnej prywatyzacji i globalizacji gospodarczej. Pragnienie ułatwienia globalnej kontroli doprowadziło do stworzenia ponadnarodowych organów, do których rządy muszą się stosować.

Podczas gdy kontrola nad pieniędzmi i bankowością staje się nadrzędna w kontekście legalnych przedsiębiorstw, SDS kontroluje duży portfel nielegalnych firm, takich jak większość globalnego handlu bronią i globalny handel narkotykami (w szczególności za pośrednictwem CIA). Rządy krajowe, przynajmniej w teorii, nie są odpowiedzialne przed pieniędzmi, ale przed swoimi populacjami – i dlatego zostały poddane tajnej działalności wywrotowej przez SDS, aby utrzymać je w ryzach.

Działania

Zobacz cały artykuł Wikispooks: SDS/Activities

Prywatyzacja

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Prywatyzacja

W latach 1980., SDS agresywnie realizowała program prywatyzacji, nie tylko dla korzyści ekonomicznych, ale także w celu zmniejszenia granic odpowiedzialności publicznej i zapewnienia dodatkowych warstw wiarygodnego zaprzeczenia. Niewielu z tych ludzi wyraźnie rozumie swoją rolę jako agentów głębokiego państwa, skutecznych wycinków SDS.

Światowy handel narkotykami

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Global Drug Trade

Amerykańska CIA głębokiego państwa zasługuje na szczególną uwagę w tej dziedzinie. Przejęła handel heroiną w Złotym Trójkącie w latach 1955/56 i od tego czasu jest głównym graczem w globalnym handlu narkotykami. Kolejne operacje, które zwiększyły zyski z narkotyków, obejmowały wojnę w Wietnamie, Plan Kolumbii i inwazję na Afganistan. “Wojna z narkotykami” nadal chroni zyski poprzez dławienie konkurencji, działając również jako strategia napięcia i wypełniacz amerykańskiego systemu więziennictwa.

Globalny handel bronią

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Global Weapons Trade

Rząd USA odgrywa “dominującą rolę w światowym handlu bronią” [27], a amerykańskie władze realne kontrolują amerykańską prezydenturę od czasu porażki Ronalda Reagana z Jimmym Carterem w 1980 roku. Międzynarodowe transakcje zbrojeniowe są prawie niemożliwe bez współpracy agencji wywiadowczych SDS. “Stany Zjednoczone, ogłaszając rekordowy poziom zagranicznej sprzedaży wojskowej, skutecznie wyciągnęły wtyczkę z międzynarodowego traktatu o handlu bronią negocjowanego w ONZ w lipcu 2012 r., Mimo że co najmniej dziewięćdziesiąt krajów chciało podpisać odpowiedni, jeśli nie inspirujący projekt tekstu”. [27]

Propaganda

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Propaganda

Zimna wojna wtedy i teraz? konferencja zarezerwowana przez Simona Bracey-Lane’a z Institute for Statecraft.

Pod koniec 20 wieku kontrola głębokiego państwa nad mediami korporacyjnymi w USA była prawie zakończona, po ogromnej konsolidacji dużych mediów. Radio, telewizja, gazety i billboardy – wszystko to znalazło się pod hierarchiczną kontrolą globalnego kapitalizmu. Światowa sieć była jednak czarnym łabędziem. Zdolność ludzi do poszukiwania informacji z praktycznie nieograniczonej liczby źródeł wymagała poważnego przemyślenia przez propagandystów Głębokiego Państwa, które wciąż trwa.

Wiele wysiłków odbiło się szerokim echem (ostatnio mem “fałszywa strona informacyjna”) i podkreśla, że myślenie XX wieku może być środkiem przynoszącym efekt przeciwny do zamierzonego, aby próbować wpływać na ludzi – lekcja, której niedoszli organizatorzy zimnej wojny 2.0 wydają się nie uczyć. Kwestią sporną pozostaje, czy okaże się to możliwe do zgorszenie opinii publicznej w dobie Internetu.

Cenzura Internetu

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Cenzura Internetu

Od około 2016 roku SDS nasiliło cenzurę internetu, wspieraną przez idee takie jak “mowa nienawiści” i “antysemityzm”. Zostało to ponownie przyspieszone w 2020 roku przez jawną cenzurę niezależnej myśli na temat COVID-19, temat omawiany na Wydarzeniu 201. W 2021 r.

Granice kontroli

Artykuł ten stwierdza, że większość rządów krajowych jest kontrolowana przez SDS, natychmiast podnosząc pytanie, które rządy można uznać za wolne od jego kontroli. “Wojna z terroryzmem” i wydarzenie 9-11 są tutaj użytecznym kamieniem probierczym – te oficjalne narracje są tak kluczowe dla agendy SDS, że krytyka ich jest prawdopodobnie wiarygodnym wskaźnikiem niezależności.

Globalny wpływ

Wpływ Władzy Realnej jest mniej więcej wszędzie. Który współczesny język nie ma odpowiednika wyrażenia “teoretyk spiskowy”? tj. Wyrażenie, które jednocześnie odnosi się do:

 1. osoba badająca tajną współpracę wpływowych ludzi
 2. osoba z szalonymi pomysłami

Czytelnicy poligloty świadomi każdego takiego języka są zaproszeni do wniesienia swojej wiedzy.

COVID-19

Organizacja SDS wyjaśniłaby, dlaczego znaczna większość państw narodowych znalazła się w “zamknięciu” po ogłoszeniu pandemii COVID-19 przez WHO, przyjmując zagmatwaną i wewnętrznie sprzeczną politykę ograniczania swobody przemieszczania się w imię walki z wirusem. Z nielicznych narodów, które prowadziły niezależną politykę, niektóre szybko doświadczyły katastrof – Białoruś miała nieudaną kolorową rewolucję, prezydent Haiti został zastrzelony, a afrykańscy przywódcy dysydenci Pierre Nkurunziza i John Magufuli nagle zginęli.

Ponad 150 Bilderbergów było aktywnych w programie COVID-19 / Great Reset, podobnie jak wielu z WEF.

OPÓR

Iran jest dobrym przykładem narodu, który wyraźnie nie jest pod kontrolą SDS – jako taki interesujące jest to, że był jedną z pierwszych ofiar pandemii COVID-19. Białoruś i Szwecja zademonstrowały swoją niepodległość w 2020 r., Odmawiając zgody na niemal globalnie nakazany lockdown. Pierre Nkurunziza, prezydent Burundi, wydalił WHO z kraju i stwierdził, że ich pomoc nie będzie potrzebna w radzeniu sobie z COVID-19. Zmarł nagle, zgłoszony na atak serca, chociaż nie był znany z tego, że jest w złym stanie zdrowia. [28] Holandia egzekwowała nakazy pozostania w domu, ale oparła się wezwaniom do nakazania noszenia masek na twarz, zauważając, że istnieją minimalne dowody na to, że był to skuteczny środek.

Przepływ informacji

W 2020 i 2021 r. odnotowano bezprecedensowy poziom cenzury COVID, szczególnie w celu kontrolowania narracji o wydarzeniu COVID-19 i promowania przyjmowania “szczepionek” COVID.

Prawda i pojednanie?

Zobacz cały artykuł Wikispooks: Prawda i pojednanie

Jednym ze sposobów, w jaki przywódcy SDS mogą starać się rozwiązać pozornie rosnącą niestabilność obecnego status quo – w którym ludzie wydają się używać wykładniczo rosnących ilości przemocy – byłoby powołanie komisji prawdy i pojednania. Jest to strategia radzenia sobie z sytuacjami, w których rząd państwa narodowego został tak dokładnie skrytykowany, że wydaje się, że nie ma realistycznej perspektywy dochodzenia sprawiedliwości odwetowej. Koncepcja ta jest znana narodom w wielu częściach świata, ale nie zajmowała znaczącego miejsca w dyskursie anglojęzycznym lub europejskim. Został jednak wypróbowany z powodzeniem w niedawnej przeszłości w Republice Południowej Afryki i Peru.

Przeprowadzone wydarzenia

ZdarzenieLokalizacjaOpis
9-11Nowy Jork
USA
Waszyngton DC
Złożony i spektakularny zestaw wydarzeń w Nowym Jorku i Waszyngtonie. Rząd USA szybko obwinił Al-Kaidę, chociaż nie przedstawiono dowodów winy i istnieje wiele podejrzeń co do tego, czym naprawdę jest Al-Kaida. W USA 9-11 pomógł Patriot Act w wycofaniu swobód obywatelskich, zwiększeniu nadzoru krajowego i finansowym rozwoju kompleksu wojskowo-przemysłowego. Za granicą 9-11 pomógł rozpocząć wojny w Iraku i Afganistanie, które były planowane na długo przedtem.
9-11/TuszowanieWiele zasobów poświęcono na zawieranie prawdy o wydarzeniach z 11 września 2001 roku. Jednakże, podczas gdy został on mniej lub bardziej ukryty z ekranów telewizyjnych, świadomość na temat 9-11 rośnie na całym świecie.
9-11/WTC7/Zniszczenie9-11/WTC7W porównaniu z bliźniaczymi wieżami WTC, niewiele osób widziało materiał wideo z zawalenia się 47-piętrowego budynku WTC 7, ale wydarzenie zostało przewidziane i nagrane przez co najmniej 3 sieci telewizyjne i dokładnie przypomina kontrolowaną rozbiórkę. Wydarzenie to było przez wiele lat zaciemniane przez komercyjnie kontrolowane media, w raporcie końcowym Komisji 9/11 nie było żadnej wzmianki o WTC7, a Wikipedia nie ma oddzielnej strony dla tego wydarzenia.

Przykłady

Nazwa stronyOpis
Dyrektor Generalny
IkonoklazmNiszczenie sztuki, obrazów i pomników. Część kulturowego ludobójstwa.
MinisterstwoKolektywny organ kierowany przez szefa rządu.

Ofiara SDS na Wikispooks

David Kelly – dr David Kelly, inspektor BRONI ONZ, który zginął w bardzo podejrzanych okolicznościach

Powiązane cytaty

StronaCytatAutorData
“Teoretyk spiskowy”“O to chodzi. Istnieje około 150 osób, które rządzą światem. Każdy, kto chce wejść do polityki, wszyscy są pieprzonymi marionetkami, dobrze? Jest ich 150 i wszyscy są mężczyznami, którzy rządzą światem – kropka, kropka. Kontrolują większość ważnych aktywów, kontrolują przepływy pieniężne. I to nie są przedsiębiorcy technologiczni. Teraz zostaną zwinięte przez następne pięć do dziesięciu lat przez ludzi, którzy naprawdę są pod spodem, pociągając za sznurki. A kiedy wejdziesz za kurtynę i zobaczysz, jak działa ten świat, zdajesz sobie sprawę, że jest on niesprawiedliwie ustawiony dla nich i ich potomstwa. Nie powiem, że jest to coś, co możemy rozerwać na strzępy. Ale pierwszym porządkiem rzeczy jest to, że chcę się przełamać i być przy tym stole. To pierwszy porządek w biznesie”.Chamath Palihapitiya2017
Jacques Attali“Prawdziwa burżuazja rządząca światem to około 1000 ludzi. Oni rządzą kapitalizmem”. Ponownie rozważa: “Cóż, można powiedzieć, że to 10 000, ale nie więcej. W światowej populacji liczącej 6,5 miliarda to niewielu ludzi”Jacques Attali2006
Bis“Bank jest całkowicie odsunięty od jakiejkolwiek kontroli rządowej lub politycznej”.Gates McGarrahMarzec 1931
George Carlin“Prędzej czy później ludzie w tym kraju zdadzą sobie sprawę, że rząd nie daje im rady. Rząd nie dba o ciebie, twoje dzieci, twoje prawa, dobrobyt czy bezpieczeństwo. To po prostu nie daje ci pieprzenia. Interesuje się własną mocą. To jedyna rzecz… utrzymując go i rozszerzając tam, gdzie to możliwe”.George Carlin
Głębokie państwoTo, co można teraz nazwać “Covid Deep State” – ta sama “wyższa i superbogata elita” kupuje praktycznie wszystkie media głównego nurtu – telewizję, radio i druk – w zasadzie we wszystkich 193 krajach członkowskich ONZ. Wygląda na to, że nie ma ucieczki. Tego by chcieli. Dlatego cały świat musiał zostać zamknięty dla wirusa od razu w dniu lub około 15 marca 2020 r.Piotr Koenig4 czerwca 2021
Deep State/Popularyzacja 2017“Jest widoczny rząd położony wokół centrum handlowego w Waszyngtonie, a następnie jest inny, bardziej mroczny, bardziej nieokreślony rząd, który nie jest wyjaśniony w Civics 101 lub widoczny dla turystów w Białym Domu lub na Kapitolu. Ta pierwsza to tradycyjna waszyngtońska polityka partyjna: wierzchołek góry lodowej, którą publiczność oglądająca C-SPAN widzi codziennie i która teoretycznie jest kontrolowana przez wybory. Podpowierzchniową część góry lodowej nazwałbym Głębokim Państwem, które działa zgodnie z własnym kompasem, niezależnie od tego, kto jest formalnie u władzy.Michał Lofgren22 lutego 2014
Dokument: Okultystyczna technologia mocy“Również na konwencji (SDS) mężczyźni z Business International Roundtables… próbował wykupić radykałów. Są to wiodący na świecie przemysłowcy i zbierają się, aby zdecydować, jak potoczy się nasze życie… Zaproponowano nam również pieniądze Esso (Rockefellera). Chcą, abyśmy zrobili wiele radykalnego zamieszania, aby mogli patrzeć bardziej w centrum, gdy poruszają się w lewo. “James Kunen
Dokument: Państwo, Władza Realna i Wall Street Overworld“Dwa rządy: ten, który znali jego obywatele, działał mniej więcej na otwartej przestrzeni; drugi równoległy ściśle tajny rząd, którego części w ciągu niecałej dekady przekształciły się w gigantyczny, rozległy wszechświat, widoczny tylko dla starannie sprawdzonej kadry – i jego całości… widzialny tylko Bogu”.Dana Priest
William Arkin
2011
Dokument: Państwo, Władza Realna i Wall Street Overworld“Pomysł hrabiego Alexandre’a de Marenches, debonair i wąsatego szefa francuskiej CIA. SDECE (Service de Documentation Extérieure et de Contre-Espionnage) … Zaniepokojeni sowieckimi i kubańskimi postępami w postkolonialnej Afryce oraz paraliżem Ameryki po aferze Watergate w dziedzinie tajnej działalności, zawadiaccy Marencze przyszli do ojca Turkiego, króla Fajsala, z propozycją… [Do 1979] Somalijski prezydent Siad Barre został przekupiony z sowieckiego uścisku egipską bronią o wartości 75 milionów dolarów (opłaconą za… przez Arabię Saudyjską)”
Europa/Władza RealnaBrytyjczyk zgodził się, że “świadomość ponadnarodowa” nie jest jeszcze w pełni rozwinięta w krajach EWG, a zatem ważne jest, aby uniknąć ponadnarodowych ambicji instytucji KE idących zbyt szybko.1989
Kevin FlahertyOd czasu zabójstwa Johna F. Kennedy’ego międzynarodowy, kryptofaszystowski syndykat szybko konsoliduje swoją władzę na tej planecie. Zmiany w globalnym systemie zostały wprowadzone powoli, konsekwentnie i w sposób tak subtelny, że tylko niewielka część populacji w uprzemysłowionym świecie zauważyła, że coś jest nie tak… Postrzegam produkcję uznanych mediów jako zawiesinę obornika i toksycznych odpadów; produkt propagandowy, który wymaga ciężkiej analizy i dopasowania kontekstu w celu odzyskania 5% -10% użytecznych informacji zawartych w zaciemnionym bałaganie. Jakie jest rozwiązanie? System jest teraz w zapaści. To moja najlepsza i jedyna rada: Wejdź w sytuację, która eliminuje poleganie na szczęściu i minimalizuje wpływ czynników, które są całkowicie poza twoją kontrolą. Zrób to natychmiast”.Kevin Flaherty
Paranoja“Paranoik to ktoś, kto wie trochę o tym, co się dzieje.”William Burroughs1969
William Pitt“Długi ciąg tych praktyk w końcu niechętnie przekonał mnie, że za tronem kryje się coś większego niż sam tron”.William Pitt1770
SDS/Ekspozycja“Historia Harkena doskonale wpisuje się w naszą ewoluującą eksplorację roli rodziny Bushów w globalnie sięgającym, zasadniczo amoralnym aparacie zasobów wywiadu finansowego, który nigdy wcześniej nie został odpowiednio udokumentowany”.Russ Baker
Harry S. Truman“Od pewnego czasu niepokoi mnie sposób, w jaki CIA została odwrócona od pierwotnego zadania. Stała się operacyjnym, a czasami politycznym ramieniem rządu… Nigdy nie myślałem, że kiedy założę CIA, zostanie ona wstrzyknięta do pokojowych operacji płaszcza i sztyletu.Harry S. Truman
Woodrow Wilson“Jestem bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Nieświadomie zrujnowałem mój kraj. Wielki uprzemysłowiony naród jest kontrolowany przez swój system kredytowy. Nasz system kredytów jest skoncentrowany. Dlatego rozwój narodu i wszystkie nasze działania są w rękach kilku ludzi. Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej całkowicie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie, już nie rządem wolnej opinii, już nie rządem z przekonania i głosem większości, ale rządem opinii i przymusu małej grupy dominujących ludzi.

Planowane wydarzenia

ZdarzenieLokalizacja(e)Opis
Zamachy bombowe w Londynie w 2005 rokuLondyn
UK
Seria skoordynowanych ataków na londyński system transportu publicznego w godzinach porannego szczytu została rzekomo przeprowadzona przez czterech muzułmańskich zamachowców-samobójców.
9-11/Działka na Moście Jerzego WaszyngtonaNew York
New Jersey
9-11/George Washington Bridge działka
FBI aresztowało co najmniej jedną furgonetkę mężczyzn (dwóch lub trzech), która zawierała tony materiałów wybuchowych. Zostało to ogłoszone w dniu, dwa sprzeczne raporty, ale później wycofane. Nie podano żadnego alternatywnego wyjaśnienia.
COVID-19/Gospodarka
COVID-19/BlokadaŚwiatNominalnie spowodowana chęcią ratowania ludzkiego życia poprzez spowolnienie rozprzestrzeniania się COVID-19, niemal globalna kampania na rzecz wprowadzenia blokad może być również interpretowana jako globalne przejęcie władzy przez ponadnarodowe głębokie państwo.
COVID-19/ReakcjaWydaje się, że reakcja na pandemię COVID-19 była koordynowana globalnie w celu zmiany społecznej i przyczyn gospodarczych.

Powiązane dokumenty

TytułTypData publikacjiAutor(zy)Opis
Dokument: PayPal współpracy z Anti-Defamation League w celu udostępniania informacji organom ścigania, ustalania, kto może korzystać z ich usługArtykuł26 lipca 2021Cassandra FairbanksPrzemysł cenzury zmawia się z organami ścigania i usługami finansowymi w celu zwiększenia cenzury.
Dokument: Prywatyzacja manekinów – the Nuts & Bolts of The World’s Biggest Scamartykuł21 marca 2019Ronald Thomas West
Dokument: Państwo, Władza Realna i Wall Street Overworldpapier10 marca 2014Peter Dale ScottZalecany i wysoce referencyjny przegląd głębokiego państwa w akcji, koncentrujący się na złożonym środowisku Khashoggi, BCCI i Safari Club.
Dokument: Wenezuela, Iran: Trump i Władza RealnaArtykuł22 maja 2019Thierry MeyssanSzejk Hassan Rouhani był głównym kontaktem z mocarstwami zachodnimi podczas afery Iran-Contras. Zna osobiście Elliotta Abramsa i postawił amerykańskie głębokie państwo w relacji z ajatollahem Akbarem Hashemi Rafsanjani, który dzięki temu handlowi bronią stał się najbogatszym miliarderem w Iranie.

Odwołania

 1. Dotyczy to w szczególności Europy i Ameryki Północnej. Iran od dawna wyróżnia się wśród wyjątków – najwyraźniej, gdy jego przywódca publicznie ogłosił 9-11 jako atak fałszywej flagi, a COVID-19 ujawnił kilka rządów krajowych, które sprzeciwiły się rozkazom SDS dostarczonym jako “zalecenia” WHO. Co najmniej 3 takich przywódców zmarło nagłą śmiercią i zostało zastąpionych przez bardziej giętkich polityków.
 2. Wyjątki obejmowały Białoruś i Szwecję
 3. Np. tworzenie paniki ekonomicznej, przenoszenie rzeczywistych działań online, gdzie można je łatwiej monitorować, oraz kwestionowanie pojęć, takich jak swoboda przemieszczania się lub suwerenność jednostki nad własnym ciałem.
 4. Republika Południowej Afryki była gospodarzem kilku spotkań, a także pomogła sfinansować grupę.
 5. Brian Crozier’s Shield group
 6. Brian Crozier, Robert Moss, Alun Gwynne Jones i Gerhard Lowenthal
 7. Zobacz Waszyngtońską Konferencję ds. Międzynarodowego Terroryzmu w 1984 roku
 8. Zobacz JCIT
 9. Dokument: Pięćdziesiąt lat Władzy Realnej
 10. 9-11/Izrael to zrobił
 11. Dokument: Pięćdziesiąt lat Władzy Realnej
 12. Strona 9-11 dysydentów wymienia tych, którzy publicznie się wypowiedzieli.
 13. Większość korporacyjnych mediów ogłosiła to w ciągu kilku godzin, a nie dni.
 14. Dokument: Pięćdziesiąt lat Władzy Realnej
 15. https://www.minnpost.com/eric-black-ink/2009/03/investigative-reporter-seymour-hersh-describes-executive-assassination-ring/
 16. Jeśli jesteś nowy w tym wydarzeniu, możesz zastanowić się, czy 2 samoloty mogłyby całkowicie zniszczyć 3 budynki, jak twierdził rząd USA, lub dlaczego nagłe i całkowite zniszczenie WTC7 zostało ogłoszone przez różne korporacyjne media, zanim to się stało.
 17. Wyjątki obejmują Cynthię McKinney i Laurenta Louisa
 18. Takich jak wywiad Richarda Gage’a na C-SPAN
 19. Gladio został wyrzucony z Brukseli przez NATO, które najpierw zaprzeczyło wszelkiej wiedzy, a następnie dwuznacznie zaprzeczyło ich wcześniejszemu zaprzeczeniu. Większość kluczowych graczy w Operacji Gladio już nie żyje, ale każdy, kto chce dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu, jest odsyłany do filmu dokumentalnego Alana Francovicha na ten temat, który został wyemitowany raz, na BBC2, w 1992 roku.
 20. Przedwczesne ogłoszenie, na przykład, całkowitego zniszczenia WTC7, specjalnie wzmocnionego 47-piętrowego wieżowca, który nigdy nie został uderzony przez żadne miejsce – lub wniosek FBI, że wąglik zwykł tłumić sprzeciw wobec patriot Act, pochodzi z amerykańskiego laboratorium.
 21. https://www.statista.com/chart/11551/americans-top-fears-of-2017/
 22. Tony Gosling, BCFM, 2018-05-25
 23. http://www.quotationspage.com/quote/24966.html
 24. Badania nad torturami wciąż trwają w Zatoce Guantanamo, która – pomimo obietnic jej zamknięcia – została rozszerzona za czasów Baracka Obamy.
 25.  http://www.unwelcomeguests.net/750
 26. Poprzez instytucje takie jak Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy i banki centralne
 27. The Shadow World, 9 sierpnia 2012
 28.  https://needtoknow.news/2020/06/burundian-president-dies-suddenly-after-expelling-who-for-false-pandemic/

___
Źródło: https://expose-news.com/2022/09/06/supranational-deep-state-and-what-it-does/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=132208

Wypowiedz się