Pochodzenie i misja Czarnej Szlachty: Tajne Stowarzyszenia. Wszystkie wojny to wojny banksterów.

Pochodzenie i misja

Dawno temu, kiedy Anunnaki wylądowali na planecie Ziemia ze swojej planety Nibiru, aby wydobywać złoto na Ziemi, w końcu stworzyli własnych ziemskich niewolników do wykonywania tej pracy. Nibiru to 12. planeta w ziemskim Układzie Słonecznym o orbicie 3600 lat ziemskich. Dowodził ojciec Anu ze swoimi dwoma synami Enlilem i Enki . Enki otrzymał polecenie poczęcia ludzkiego niewolnika. Długa historia dobra dla innych artykułów.

Anunnaki wyznaczyli faraonów, a później królów, Czarną Szlachtę, aby kontrolowali ziemskich niewolników. Aż do wczesnego średniowiecza byli to faraonowie i królowie, którzy stali się nieadekwatni do tych zadań wraz ze wzrostem ziemskiej populacji. Szukali innych metod. 

Pierwszą była metoda, która stała się autorytetem kościelnym przez wiarę, później w XVIII wieku wprowadzono drugą metodę – system pieniężny.

To Rothschild zaproponował najlepsze rozwiązanie. Mieszali się w europejskiej rodzinie królewskiej poprzez krzyżowanie. Szlachta europejska otrzymała ceremonialne obowiązki, aby skoncentrować władzę wykonawczą w tajnych niewidzialnych stowarzyszeniach i rządach; znany dziś jako Deep State.

Teraz, po setkach tysięcy ziemskich lat później, ziemska ludzkość znalazła się na skraju wyzwolenia. Wszystkie wybrane wcielenia zostały sprowadzone na Ziemię w celu wyzwolenia planety Ziemia i jej mieszkańców z tego długotrwałego ucisku i niewoli.

Historia szkolna opisuje światowe wydarzenia, które są wynikiem machinacji, wymyślonych przez potężne, ukryte kliki tajnych organizacji, które na całym świecie składają się z elity; tj. bankierzy, bogate rodziny, takie jak Rotszyldowie i Rockefellerowie, nieoficjalne organizacje, takie jak Bilderberg, Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna, przestępczość zorganizowana, mroczne instytucje w rządzie, tajne stowarzyszenia, takie jak jezuici, masoni, Skull i Kości i tak dalej.

Za wszystkimi tymi grupami stoi jeszcze bardziej tajna grupa, składająca się z prawdziwych władców planety Ziemi, którzy używają premierów i prezydentów jako swoich bezpośrednich marionetek.

Niektórzy teoretycy twierdzą, że ci iluminaci pociągający za sznurki to istoty ludzkie; inni mówią, że mają pozaziemskich sojuszników. Są tajnym stowarzyszeniem wewnątrz tajnych stowarzyszeń, wspieranym przez elitę bankową, kierowaną przez dynastię Rotszyldów, którzy mają ostateczny plan zniesienia wszystkich religii z wyjątkiem promowania własnej satanistycznej religii i usunięcia wszystkich rządów cywilnych, aby ostatecznie scentralizować i zglobalizować wszystko pod własną kontrolą, w efekcie Nowego Porządku Świata.

„Czarna szlachta” ma swoje korzenie w oligarchicznych rodzinach Wenecji i Genui we Włoszech, które w XII wieku posiadały uprzywilejowany monopol na handel.

Pierwsza z trzech krucjat, od 1063 do 1123, ustanowiła władzę weneckiej czarnej szlachty i wzmocniła potęgę zamożnej klasy rządzącej. W 1171 r. arystokracja Czarna Szlachta przejęła pełną kontrolę nad Wenecją, kiedy mianowanie doży zostało przeniesione do tak zwanej Wielkiej Rady, złożonej z członków arystokracji handlowej, w tym osławionej rodziny de Medici.

Wenecja od tamtej pory pozostaje w ich rękach, ale siła i wpływy weneckiej Czarnej Szlachty sięgają daleko poza jej granice i dziś są odczuwalne w każdym zakątku świata. Ponieważ nowoczesny system bankowy powstał we Włoszech.

Zaangażowane domy królewskie są:

 • Dom Bernadotte, Szwecja
 • Dom Burbonów, Francja
 • Dom Braganca, Portugalia
 • Dom Grimaldi, Monako
 • House of Guelphs*, Wielka Brytania (główny)
 • Dom Habsburgów, Austria
 • Dom Hanoweru, Niemcy (drugi najważniejszy)
 • Dom Hohenzollernów, Niemcy
 • Dom Karadjordjevic, Jugosławia (dawniej)
 • Dom Liechtensteinu, Liechtenstein
 • Dom Nassau, Luksemburg
 • Dom Oldenburga, Dania
 • Dom Orange, Holandia
 • Dom Savoy, Włochy
 • Dom Wettinów, Belgia
 • Dom Wittelsbachów, Niemcy
 • Dom Wirtembergii, Niemcy
 • Dom Zogu, Albania

Notatka: wszystkie te rodziny są rodowodami znalezionymi w drzewie genealogicznym Windsorów.

Guelfowie są również nazywani Czarnymi Gwelfami lub Czarną Szlachtą i wspierali Wilhelma Orańskiego w jego przejęciu tronu Anglii, co ostatecznie zaowocowało utworzeniem Banku Anglii i Kompanii Wschodnioindyjskiej, które rządziły światem od XVII wieku.

Wszystkie zamachy stanu, rewolucje i wojny w XIX i XX wieku koncentrują się wokół walki Gwelfów o utrzymanie i zwiększenie ich potęgi, która obecnie nazywana jest Nowym Porządkiem Świata.

Władza Gwelfów dalej rozciągała się poprzez włoskie centra finansowe do północnej Francji z Lombardii – regionu w północnych Włoszech ze stolicą w Mediolanie – wszyscy włoscy bankierzy nazywani byli „Lombardami”. Lombard po niemiecku oznacza ten „bank depozytowy”, Longobardowie byli bankierami dla całego średniowiecznego świata.

Wszystkie wymienione powyżej rodziny są potomkami Domu Gwelfów, jednej z pierwotnych rodzin weneckiej Czarnej Szlachty, z której wywodzi się ród Windsorów, a tym samym zmarła królowa Anglii Elżbieta II.

Gwelfowie są powiązani z niemiecką arystokracją poprzez Dom Hanowerski. Prawie wszystkie europejskie domy królewskie są potomkami Domu Hanoweru, a tym samym Domu Guelphów, czyli czarnej szlachty.

Gwelfowie – Dom Windsorów – dominują na rynku towarów, manipulując ceną złota, towaru, którego ani nie produkują, ani do którego nie mają dostępu. Dom Windsorów ustala również ceny srebra, miedzi, cynku, ołowiu i cyny. To nie przypadek, że wiodące giełdy handlowe znajdują się w Londynie w Anglii.

Firmy z rodzin Black Nobility to British Petroleum, Oppenheimer, Lonrho, Philbro, BlackRock i wiele innych.

Europejska Czarna Szlachta współpracuje z amerykańskimi rodzinami, takimi jak Harrimanowie i McGeorge Bundys. Dom w Hanowerze wygląda na niemiecki, ale jest czysto żydowski. Podobnie Dom Habsburgów. Nie byli prawdziwymi Niemcami, którzy zajęli brytyjski tron, ale samozwańczymi Żydami. Jeszcze mniej prawdziwych Żydów. Nazywają siebie syjonistami, którzy twierdzą, że są Żydami. Ale prawdziwi Żydzi nie są syjonistami.

Tajne stowarzyszenia

Czarna Szlachta jest założycielem tajnych stowarzyszeń, powiązanych z Iluminatami – i wywodzi się z Komitetu 300. Podobnie jak Klub Rzymski, CFR, RIIA (Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych), Grupa Bilderberg, Okrągły Stół, pochodzą z europejskich rodzin Czarnej Szlachty.

W 1871 r. przejęto Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki, tworząc korporację o nazwie USA INC, która była celowo utrzymywana w tajemnicy i stała się katastrofą dla narodu amerykańskiego.

Częściowo, poprzez celowe obniżanie rzeczywistego standardu życia 90% populacji, było to zauważalne od 1972 roku. Kiedy dokonano przejścia ze złotego standardu na pokrycie petrodolara.

Co więcej, zmieniając standardy medyczne i zdrowotne, wspierane przez mafię medyczną Rockefellera, aby promować sprzedaż farmaceutyków na swoją korzyść. Z czego wynikały nadmierne wzrosty wszystkich kosztów leczenia, które obecnie stały się najwyższe w historii.

Celowo zmniejszano szanse życiowe ludności; obniżano poziom edukacji do najniższego poziomu w historii; umożliwiano kontrolowanie przez syjonistów Kongresu, który nie jest reprezentacją narodu, ponieważ wszystkie wybory są manipulowane.

Czarna szlachta zasłużyła na swój tytuł dzięki swoim podłym sztuczkom, kiedy ludzie zbuntowali się przeciwko monopolom rządowym, jak wszędzie indziej, przywódcy buntu zostali szybko schwytani i brutalnie powieszeni. Czarna szlachta wykorzystuje tajne zabójstwa, zabójstwa, szantaż, aby zbankrutować przeciwników zarówno obywateli, jak i firmy, porwania, gwałty i tak dalej brzmi znajomo, stąd ich nazwa.

Po zawarciu traktatu luterańskiego w 1929 Czarna Szlachta uzyskała podwójne obywatelstwo we Włoszech i Watykanie. Na mocy traktatu tytuły szlacheckie były nadawane przez papieża, które były uznawane w Królestwie Włoch. Wiele z tych rodzin było członkami w dużej mierze ceremonialnej Papieskiej Straży Elitarnej; inni byli obcokrajowcami zrzeszonymi na różne sposoby przy Stolicy Apostolskiej. W 1931 papież Pius XI odrzucił prośbę Alfonsa XIII z Hiszpanii o dalsze rozszerzenie Gwardii Nobla o szlachtę z krajów katolickich.

W czasie II wojny światowej papieska gwardia elitarna strzegła papieża z pomocą Gwardii Szwajcarskiej.

W tym kontekście warto zauważyć, że Epstein zajmował kluczową pozycję między kontrolowanymi marionetkami a Domem Saudów, Rotszyldów i Sorosa – wspierając ich globalny szantaż poprzez wymuszenia i zastraszanie; wspierane przez handel narkotykami; handel dziećmi; handel narządami i pedofilia, które mogą skutecznie osiągnąć wszystko.

Epstein był odpowiedzialny za ułatwienie szantażu i wymuszenia na najwyższych osobistościach na całym świecie. Kiedy prezydent Trump objął urząd, ujawnił te fakty.

Nie można wystarczająco podkreślić, że drop Q z 11 listopada 2017 r. podsumował całe połączenie Epsteina z Deep State. Jak zawsze mówi Q: „Przyszłość potwierdza przeszłość”.

Jest tylko jedna szansa na wyeliminowanie Głębokiego Państwa. Nie możemy sobie pozwolić na pośpiech lub popełnienie choćby jednego błędu. Zaufaj planowi! Czas jest idealny. Sojusz ma wszystko pod kontrolą. Wszystko idzie zgodnie z PLANEM.

Tymczasem słuchaj swojego serca jako najlepszego źródła w oceanie informacji i dezinformacji. Tylko ty decydujesz, która prawda rezonuje w twoim sercu.

Udostępnij tę wiadomość wszystkim, których znasz. Kiedy więcej ludzi się obudzi, gra o władzę kabała dobiegnie końca.

Zapisz się na tę stronę za darmo, aby nie przegapić kolejnych odcinków.

Tam, gdzie idziemy jeden, idziemy wszyscy.

Wszystkie wojny to wojny bankierów

„Najbardziej przerażająca siła śmierci pochodzi z rąk ‘Ludzi’. Próbują mieszać się w cudze sprawy, aby zadbać o siebie i swoich bliskich. Opierają się wszelkim impulsom do walki , wiedząc, że wynikają z tego trwałe zmiany w życiu.

Wiedzą, że z chwilą, gdy walczą, życie, jakie przeżyli, dobiega końca. Moment, w którym „mężczyźni, którzy chcieli zostać sami” zmuszeni do walki, jest formą samobójstwa.

Dosłownie zabijają tych, którymi byli. Dlatego zmuszeni do użycia przemocy ci „Ludzie, którzy chcieli zostać sami” nie walczą z bezbożną zemstą na tych, którzy zrujnowali ich dawne życie.

Walczą z surową nienawiścią i pędem, którego nie mogą zgłębić ci, którzy uprawiają tylko politykę i terror. Prawdziwe przerażenie przyjdzie do drzwi po lewej stronie, a oni będą płakać, krzyczeć i błagać o litość, ale będzie to dla głuchych uszu”. ~ ppłk Jeff Cooper

Wszystkie wojny to wojny banksterów.

Film z 2013 r. ma charakter fundamentalny, bardzo jasno i treściwie omawia główny problem współczesnej cywilizacji – system pieniądza, jako najważniejszego instrumentu zniewolenia ludzkości ( należy włączyć tłumaczenie automatyczne na polski). WSZYSTKO CO PRZEDSTAWIONO W TYM NAGRANIU JEST PRAWDZIWE ! Treść tego nagrania należy powiązać z 2 kolejnymi artykułami na Stronie przypomnianymi w dniu dzisiejszym.

Motto do filmu, Henry Forda sprzed 100 lat ( twórcę koncernu):

„Jeżeli ludzie w kraju rozumieliby naszą bankowość i system monetarny,

wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja”

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2022/09/24/the-black-nobility/

Wypowiedz się