OGROMNY: Pozew o bezprawną śmierć wniesiony przeciwko trzem szpitalom w Kalifornii za stosowanie remdesiviru jako leczenia COVID-19 bez świadomej zgody

By Jim Hoft
Opublikowany Wrzesień 12, 2022 w 7: 15am
Dyskusje nt. 365UdostępnijTweetUdostępnij GabTelegramGettr •E-mail

Pozwy zostały wniesione przeciwko trzem kalifornijskim dostawcom opieki zdrowotnej na podstawie tego, że stosowali nieudany lek Ebola Remdesivir u pacjentów bez uzyskania świadomej zgody, co spowodowało bezprawną śmierć kilku pacjentów, jak twierdzili dwaj prawnicy.

Adwokaci Dan Watkins i Michael Hamilton ogłosili na krajowej konferencji prasowej 7 września złożenie pierwszego w kraju przełomowego pozwu przeciwko trzem szpitalom w imieniu rodzin, które straciły swoich bliskich z “nagrodami” wypłacanymi szpitalom za stosowanie toksycznej kombinacji ograniczeń żywności i płynów, remdesiviru, wentylacji mechanicznej, wysokich dawek koktajlu tłumiącego oddychanie morfiny-midazolamu, aby spirali pacjentów podążać ciemną drogą do śmierci, “, zgodnie z komunikatem prasowym.

Adwokaci Daniel Watkins z Watkins & Letofsky i Michael Hamilton z Hamilton & Associates złożyli pozwy w Sądzie Najwyższym Kalifornii w hrabstwie Fresno przeciwko Saint Agnes Medical Center, Community Regional Medical Center i Clovis Medical Center.

Administracja szpitala, lekarze i pielęgniarki są pozywani za bezprawną śmierć, pobicie medyczne, znęcanie się nad osobami starszymi i inne naruszenia praw pacjentów.

Dwaj adwokaci omówili skargę podczas wydarzenia “Remdesivir Death: Landmark Lawsuit”.

Dołączyli do nich eksperci medyczni, tacy jak dr Peter McCullough, dr Bryan Ardis, dr Angie Farella i dr Janci Linsay, z których wszyscy wyrazili swój sprzeciw wobec stosowania remdesiviru, zgodnie z Epoch Times.

“Istnieje kilku świadczeniodawców opieki zdrowotnej i osoby związane z opieką, które również zostaną wymienione w procesach sądowych, które jeszcze nie zostały, i robimy to, aby upewnić się, że są pociągnięci do odpowiedzialności za to, co zrobili” – powiedział adwokat Dan Watkins.

Według Watkinsa pozew opiera się na dwóch podstawowych koncepcjach, oszustwie medycznym i niezdecydowanej opiece medycznej.

Obejrzyj wideo poniżej:

https://www.bitchute.com/embed/fh8xOIQZhJqS

Fundacja Prawda dla Zdrowia zobowiązała się do wsparcia finansowego dla tego pozwu jako jednego z naszych wysiłków na rzecz obrony praw człowieka, aby służyć dobru publicznemu, pomagając chronić bezpieczeństwo publiczne, bronić praw pacjentów i bronić życia. Zarówno adwokat Watkins, jak i adwokat Hamilton zostali zaangażowani przez Truth for Health Foundation do pomocy w kilku inicjatywach prawnych, które mają pomóc w obronie praw człowieka i praw obywatelskich zabezpieczonych przez prawo. Darowizny na wsparcie naszych wysiłków w zakresie obrony prawnej można przekazywać tutaj: https://secure.anedot.com/truth-for-health-foundation/donate

Opublikowano za: https://www.thegatewaypundit.com/2022/09/wrongful-death-lawsuit-filed-three-california-hospitals-using-remdesivir-covid-19-treatment-without-informed-consent/

Wypowiedz się