Globalna SIŁA WYŻSZA po ogłoszeniu III wojny światowej – wiele zobowiązań finansowych, kontraktów i emerytur zostanie anulowanych

przez: Mike Adams
Natural News

(Wiadomości naturalne) Seria wydarzeń została uruchomiona, które, jak wierzymy, zakończą się “globalną siłą wyższą” (aktem Boga) wśród narodów zachodnich. Jeśli ta analiza jest poprawna, oznacza to, że wiele zobowiązań finansowych – potencjalnie w tym ubezpieczenia społeczne, dług Skarbu Państwa USA, emerytury, instrumenty pochodne, kontrakty towarowe, dostawy przemysłowe, zobowiązania do wypłaty ubezpieczeń itp. – zostałoby unieważnionych. Wydaje się, że jest to część planu “Wielkiego Resetu”, mającego na celu oczyszczenie długu Skarbu Państwa USA (i apodyktycznego długu innych krajów zachodnich) poprzez “niewywiązanie się z zobowiązań” – tj. obwinianie jakiejś innej wielkiej sytuacji nadzwyczajnej za anulowanie zobowiązań finansowych i hurtowe zresetowanie globalnego płótna pieniężnego.

Aby to osiągnąć, narody zachodnie muszą najpierw wywołać globalną wojnę z Rosją lub Chinami. Jak wyczerpująco udokumentowaliśmy w tym roku, kontrolerzy reżimu Bidena podejmują wiele wysiłków, aby rozpalić wojnę z oboma przeciwnikami. Najnowszym przykładem jest ukraińska kontrofensywa, mocno nagłaśniana przez zachodnie media, w której rosyjskie siły zbrojne wycofały się z regionu zawierającego około 40-50 małych wiosek i miasteczek, aby uniknąć okrążenia przez siły ukraińskie. Kluczem jest tutaj zrozumienie, że siły ukraińskie były szkolone i prowadzone przez przywódców wojskowych NATO podczas rozmieszczania sprzętu NATO, w tym artylerii precyzyjnej i artylerii rakietowej dalekiego zasięgu (na przykład HIMARS) obsługiwanej głównie przez wojska brytyjskie i amerykańskie.

W efekcie kontrofensywa przeciwko temu konkretnemu segmentowi rosyjskich linii frontu we wschodniej Ukrainie była prowadzona głównie przez Wielką Brytanię i USA, a nie ukraińskie dowództwo wojskowe. Atak ten był praktycznym wypowiedzeniem przez Zachód wojny Rosji, nawet jeśli taka deklaracja nie została jeszcze oficjalnie wypowiedziana.

Rosja już wie, że rozpoczęła się wojna światowa… zostanie ogłoszone wkrótce

Rosja w pełni uznaje ten fakt. Rosja wie, że jest w stanie wojny na pełną skalę z NATO i Europą Zachodnią, a nie tylko specjalnej operacji wojskowej, którą można wygrać za pomocą jednostek rezerwowych. W ten sposób Rosja przygotowuje się do oficjalnego wypowiedzenia wojny Zachodowi i powołania się na pełne siły wojskowe, aby zaangażować i zniszczyć Europę Zachodnią. W mojej analizie Rosja doszła do wniosku, że NATO nigdy nie pozwoli Rosji istnieć jako suwerenny naród, a Rosja stoi obecnie w obliczu egzystencjalnego zagrożenia ze strony państw NATO i Ogólnie Europy Zachodniej.

Być może pamiętacie, że Rosja niedawno obiecała światu, że nie użyje broni jądrowej, chyba że stanie w obliczu egzystencjalnego zagrożenia. Kierowana przez NATO ukraińska kontrofensywa dała teraz jasno do zrozumienia, że Rosja rzeczywiście stoi w obliczu właśnie takiego zagrożenia i że niepowodzenie w pokonaniu NATO jako całości będzie oznaczało koniec Rosji.

Nie będzie koegzystencji. Albo Europa Zachodnia (NATO), albo Rosja muszą zostać pokonane.

Tak więc napędzana przez NATO ukraińska kontrofensywa właśnie przekazała Rosji wewnętrzne uzasadnienie potrzebne do eskalacji do wojny na pełną skalę przeciwko Zachodowi, która może obejmować rozmieszczenie broni jądrowej (ale prawie na pewno zobaczy użycie nienuklearnej broni termobarycznej, która również jest niszczycielska na swój sposób).

Ta eskalacja jest dokładnie tym, czego Biden i Demokraci potrzebują, aby rzucić świat w chaos przed wyborami w połowie kadencji.

Kontrolerzy Bidena już wiedzą, że stoją w obliczu wymazania wyborów w listopadzie. Uważają, że listopadowe wybory muszą zostać pogrążone w chaosie, w przeciwnym razie Demokraci stracą Izbę Reprezentantów i być może Senat, co sprawi, że administracja Bidena będzie w dużej mierze nieskuteczna przez następne dwa lata. Tak więc w interesie Demokratów jest, aby wojna światowa wybuchła przed Halloween, nawet jeśli oznacza to zorganizowanie detonacji nuklearnej w amerykańskim mieście i obwinianie za nią Rosji. Zapewniamy, że jest to jedna z opcji w ich “portfelu zagłady”, który jest rozważany.

Inne opcje obejmują scenariusz likwidacji krajowej sieci energetycznej (obwiniany za rosyjskie cyberataki) lub finansowy Armagedon, który zamroziłby banki, wstrzymał wszystkie transakcje i pogrążył naród w natychmiastowym chaosie i niepokojach społecznych. Można to osiągnąć jednym naciśnięciem przełącznika, a wszystko to przy jednoczesnym obwinianiu Rosji za cyberatak.

Im bardziej agresywna reakcja Rosji na kontrofensywę Ukrainy, tym szybciej Biden / Obama i globaliści mogą popchnąć nas wszystkich do wojny światowej, w którym to momencie mogą powołać się na te same niekonstytucyjne nadużycia władzy, które Ameryka widziała podczas II wojny światowej. Jeśli nie wiesz, co się wtedy wydarzyło, pozwól nam odświeżyć pamięć:

  • Przymusowe internowanie w obozach koncentracyjnych na podstawie pochodzenia etnicznego (internowanie w Japonii)
  • Konfiskata rządowa zapasów handlowych od firm prywatnych i publicznych
  • Rządowe przejęcie prywatnego biznesu, wymuszanie produkcji wojennej
  • Rządowa kontrola cen towarów strategicznych
  • Kryminalizacja antyrządowej mowy
  • Racjonowanie odzieży, cukru, kawy, mleka, mięsa, sera, masła i innych produktów spożywczych – obywatele otrzymywali kupony racjonujące i musieli zadowolić się ograniczoną podażą podstawowych produktów spożywczych

Innymi słowy, podczas wojny rząd USA stał się dyktaturą. Zobacz te zdjęcia z linii racjonowania z II wojny światowej w Ameryce, aby zorientować się, co nadchodzi (ale wszystko pod kontrolą cyfrową i przy stałym nadzorze ze strony rządu):

To jest dokładnie to, co Demokraci próbują osiągnąć po raz kolejny, jako sposób na utrzymanie się u władzy i unieważnienie konstytucji, a także wyborów.

Po prostu potrzebują Putina, aby wypowiedzieć wojnę i zacząć wystrzeliwać bardziej agresywną broń, w tym termobarystyczne ataki rakietowe, które mogą być uznane za “broń nuklearną” przez nieuczciwe media. Gdy wielkie bomby zaczną spadać, opiekunowie Bidena po prostu rzucają wyłączniki awaryjne, aby zniszczyć sieć energetyczną i instytucje bankowe, a następnie ogłaszają, że Putin rozpętał cyberwojnę przeciwko Ameryce. Niemal natychmiast po tym nastąpią deklaracje mocarstw wojennych i rozpętanie okupacji wojskowej w całej Ameryce, w połączeniu z zawieszeniem przez rząd wszystkich praw konstytucyjnych.


Detonacja pocisku hiperbarycznego w pobliżu statku
morskiego

Blokady Covid-19 były suchą serią właśnie dla tego scenariusza.

Zgodnie z NDAA, podpisaną przez Obamę w 2012 r., Rząd federalny ma nieograniczoną władzę przejmowania całej żywności, gospodarstw rolnych, paliwa, amunicji, towarów, nawozów i wszystkiego, co uważa za strategiczny zasób narodowy. Wszystko, czego teraz potrzebują, to wojna.

Obecna trajektoria wprowadzi nas w III wojnę światową w ciągu kilku tygodni

O ile nie przeważą chłodne głowy, jesteśmy na trajektorii do III wojny światowej w tym, co może być kwestią kilku tygodni. Mówi się, że Rosja jest zaledwie kilka dni od wypowiedzenia wojny Zachodowi, a po tym prawie na pewno nastąpi nasilenie ataków rakietowych na zachodnie miasta, takie jak Berlin, Paryż, Londyn, a może nawet Bruksela.

Warto zauważyć, że kraje Europy Zachodniej nie mają środków do powstrzymania hipersonicznych ataków rakietowych, ani żadnych realnych środków do powstrzymania rosyjskich rakiet nuklearnych średniego zasięgu, takich jak pociski Iskander (które są zdolne do przenoszenia broni jądrowej).

W ten sposób Rosja może zamienić europejskie miasta w gruzy w ciągu zaledwie kilku minut… Dosłownie. Czas lotu wynosi poniżej 3 minut, co oznacza, że nie będzie żadnego ostrzeżenia dla milionów Europejczyków, którzy mogą zostać odparowani w jednej chwili, nawet gdy ich miasta zamieniają się w gruzy i popiół.

Europa Zachodnia już stoi w obliczu niszczycielskiej zimy z nieprzyzwoitym poziomem niedoboru żywności i energii + wzrostem kosztów. Jeśli sieć energetyczna zostanie zniszczona, a miejskie systemy wodociągowe nie będą działać, ponieważ zostały trafione rosyjskimi pociskami, Europa Zachodnia znajdzie się w ciemnych wiekach, zamarzając na śmierć, głodując, umierając z powodu chorób przenoszonych przez kał i błagając o pomoc humanitarną od świata, który już jest w kryzysie żywnościowym i energetycznym.

W tym momencie NATO nie dało Rosji innej opcji niż eskalacja. To dlatego, że po raz kolejny USA chcą III wojny światowej przed listopadem. Przy tym tempie eskalujących wydarzeń mogą bardzo dobrze dostać dokładnie to, o co błagają.

Jeśli Europa wybuchnie wojną światową, cały zachodni system finansowy (tj. piramida zadłużenia schemat Ponziego) upadnie, ponieważ jest zbudowany na wysoce lewarowanych instrumentach finansjalizacji zadłużenia, a nie na rzeczywistych aktywach i zyskach. W tej chwili cały zachodni system finansowy wisi na włosku, napędzany szumem i “wiarą”, która jest popychana przez kłamliwe korporacyjne media. Rynek akcji, rynek nieruchomości i komercyjne rynki długu są zasadniczo fikcyjnymi oszustwami, z bardzo niewielką ilością wartości aktywów bazowych, które mogłyby uzasadnić obecne zawyżone ceny. W rezultacie nawet niewielkie wtargnięcie do kruchej piramidy finansowej może spowodować katastrofalny upadek “zarazy”.

Uzyskaj więcej informacji na ten temat w dzisiejszym podcaście otrzeźwiającej aktualizacji sytuacji:

Brighteon.com/9d2517c9-d88c-4df7-94cc-76e9712af121

https://www.brighteon.com/embed/9d2517c9-d88c-4df7-94cc-76e9712af121

___
https://www.naturalnews.com/2022-09-12-global-force-majeure-coming-after-declaration-of-world-war-iii.html

Wypowiedz się