Duży projekt komercyjny Covid-19

   Zmieniono, 13 września 2022 r.  2 258

Wersja do druku

W Parlamencie Europejskim doszło do skandalu. Producenci szczepionek przedstawili raport Europejskiej Agencji Leków (EMA). Po przeczytaniu dokumentu eurodeputowani mieli niewygodne pytania do twórców szczepionek…

Odtajnienie planu Rothschilda. Duży projekt komercyjny “covid”

W Parlamencie Europejskim doszło do skandalu. Producenci szczepionek przedstawili raport Europejskiej Agencji Leków (EMA). Po przeczytaniu dokumentu eurodeputowany z Rumunii, Christian Terhes, miał pytania do producentów szczepionek, które bardzo emocjonalnie wyraził.

Przede wszystkim Christian Terhesch zauważył, że EMA w swoim raporcie opisała badania kliniczne, które zostały przeprowadzone dla wszystkich szczepionek.

Na przykład w przypadku Moderny podałeś dane, że szczepionka była testowana w 2017, 2018 i 2019 roku. Jak więc można było przeprowadzić badania nad szczepionkami w tym czasie, gdybyśmy dowiedzieli się o koronawirusie w grudniu 2019 r.?

– poseł jest zakłopotany. Ale to nie wszystko. Poseł pokazał strony zamalowane czarnym markerem. Ogromna część informacji zawartych w raporcie o szczepionkach jest po prostu niewidoczna.

Wspomina pan, że w sprawozdaniach tych znajdują się pewne informacje niejawne, które mają wpływ na ochronę pańskich interesów. Teraz moje pytanie do pana brzmi: co z naszymi interesami, interesami obywateli państw europejskich?

– powiedział Terhesh i zażądał, aby opinia publiczna przejrzała wszystkie strony umów z producentami szczepionek.

Rumuński deputowany był niezwykle zainteresowany informacjami ukrytymi nawet przed Parlamentem Europejskim. Oskarżył zachodnich producentów szczepionek covidowych o ukrywanie faktów i brak badań klinicznych leków na ludziach. A początek prób szczepionek w 2017 roku to duża niepewność.

Duży komercyjny projekt pasożytniczy Covid-19

Rozwój wirusa od 2015 roku nie jest dla nikogo tajemnicą. Dlatego potrzebna była szczepionka.

Terapeuta, kandydat nauk medycznych Andrei Kondrakhin, komentując ten incydent w wywiadzie dla Cargradu, zauważył: od dawna nie jest tajemnicą, że Stany Zjednoczone i Chiny pracują nad stworzeniem koronawirusa od 2015 roku. W związku z tym szczepionka może być opracowywana równolegle.

Podczas pracy z niebezpiecznymi bakteriami i wirusami, immunoglobulina lub jakaś szczepionka jest zawsze tworzona w tym samym czasie, aby osoby pracujące w niebezpiecznym obwodzie miały pewną ochronę i mogły, w przypadku czegokolwiek, zostać zaszczepione w odpowiednim czasie. Jest to powszechna praktyka: jeśli pracują z niebezpiecznym szczepem, najpierw opracowują dla niego ochronę,

Lekarz powiedział. Kolejne pytanie brzmi: dlaczego pracowałeś w Stanach Zjednoczonych, a nie w Chinach? Trwają dyskusje na ten temat. Być może wynika to z faktu, że Chiny w przyszłości nie chciałyby ujawniać swoich wydarzeń.

Jeśli chodzi o sprawozdanie przedłożone Parlamentowi Europejskiemu, możemy założyć, że EMA wykazała pewne dane z testów. Ale co zostało przetestowane, gdzie i kto dokładnie wziął udział w tych testach, nie możemy powiedzieć. Być może były to jakieś projekty testowania narkotyków, niektóre pytania były już związane z wirusem.

W końcu istnieją dowody na to, że w 2015 roku Ameryka przyznała Chinom dotację na prowadzenie prac w tym kierunku” – przypomniał Andriej Kondrachin. – A gdyby takie zmiany były prowadzone, to mógłby istnieć komponent komercyjny. Nie wszyscy producenci mają możliwość stworzenia szczepionki. Jest to również poważny problem. Jeśli mówimy o cywilnym używaniu narkotyku, a nie o wojsku, to dlaczego nie zająć się tym “Moderne”? W 2015 roku mogli umieścić produkcję niezbędnych szczepionek u tego producenta.

Nie wiemy, co jest w raporcie, dlaczego większość tekstu jest przekreślona markerem. Jaki jest zatem sens składania takiego raportu? Dlaczego po prostu nie usunąć z niego wszystkiego, co dotyczy tajemnic handlowych? Po co tworzyć pretekst do teorii spiskowych?

Z drugiej strony mogli przekreślić linie, które wymieniały laboratoria, w których wykonano ochronę. Nic o tym nie wiemy, możemy tylko spekulować, stawiać hipotezy.

Jeśli dotacja została zaoferowana w 2015 roku, to można założyć, że dwa lata później, w 2017 roku, dowiedzieli się, że wirus może trafić do ludzi, co oznacza, że konieczne jest stworzenie przed nim ochrony – prace będą kontynuowane. Oznacza to, że jest w tym pewna logika. I pracowali nie tylko w Stanach Zjednoczonych czy Chinach, ale, jak wiemy, na Ukrainie, a także w innych laboratoriach,

Kondrakhin kontynuował. Istnieje coś takiego jak “wyciek laboratoryjny”, gdy katastrofa spowodowana przez człowieka dzieje się bez powodu. Powiedzmy, że naruszyli coś w trakcie pracy – i to wszystko, wirus wyskoczył.

I ludzie zachorowali. A okres inkubacji wynosił 7-14 dni, podczas których nie można było powiedzieć z całą pewnością, czy dana osoba była zarażona, czy nie. Dlatego istnieje logika w tworzeniu szczepionki.

Dlaczego uczynili większość raportu tajną? Z jednej strony sprawa jest tajemnicą przedsiębiorstwa. Ponieważ prawo tego pierwszego jest bardzo kosztownym prawem, rozumiecie to. Jednocześnie, jeśli założymy, że niektóre informacje poufne zostały wykorzystane do opracowania szczepionki, to po jej ujawnieniu producent może ponieść ogromne grzywny,

– zasugerował ekspert. Ale najważniejsze jest to, że kiedy koronawirus zaczął wymykać się spod kontroli, nikt nie miał szczepionki – ani Moderna, ani Pfizer, ani my, choć udało nam się ją dość szybko stworzyć, bo mamy bardzo bogate doświadczenie w tym zakresie.

Niemniej jednak prace w tym kierunku zostały przeprowadzone, chociaż nie miały one charakteru masowego, nie była to produkcja przeznaczona do masowej konsumpcji. Ale byłoby bardziej dziwne, gdyby nagle w 2020 roku szczepionki nagle pojawiły się znikąd. Tutaj można by podejrzewać tę samą “nowoczesność” o coś, podsumował Andrei Kondrakhin.

Historia Wielkiego Oszustwa

Według doktora nauk medycznych Denisa Iwanowa, wszyscy mamy tu do czynienia z historią wielkiego oszustwa.

Absolutnie we wszystkich krajach istnieje tendencja: producentom tych ultranowoczesnych leków zadaje się te same pytania, a odpowiedzi są typu szablonowego: jest to tajemnica handlowa, byliśmy w stanie, jesteśmy tak dobrzy, zrobiliśmy to. A główne punkty nie są ujawniane,

– powiedział ekspert w rozmowie z Cargradem. Co więcej, niedawno odbył się proces. Sąd zmusił jednego z producentów do otwarcia danych, które chciał sklasyfikować przez 75 lat. I wyszła stamtąd duża ilość informacji, które próbowali ukryć.

W szczególności chodziło o dużą liczbę skutków ubocznych, które stwierdzono tylko w badaniu tego, co nazywają szczepionką. Jeśli chodzi o szczepionki, podkreślił Iwanow, nie miał zastosowania i nie będzie miał zastosowania.

Kłamstwa, z którymi mamy teraz do czynienia wszędzie, sugerują, że wszystkie te wydarzenia były wyraźnie zaplanowane, ekspert nie ma wątpliwości. – I wszystkie działają zgodnie z tym samym planem, który jest wspierany przez niektóre globalistyczne struktury, rząd światowy, można je nazwać, jak chcesz – nie fundamentalnie. Ale to wszystko jest skoordynowane. I z jakiegoś powodu wierzą, że ludzie przyjmą to za dobrą monetę i zrobią to, czego się od nich wymaga.

Ale ludzie mają coraz więcej pytań, pomimo cenzury, z którą boryka się teraz Internet. W rzeczywistości każde pytanie, które jest zadawane producentom – proszę pokazać swoje dane, pokazać, jak pracowałeś ze zwierzętami, jakie są wyniki badań klinicznych – jest blokowane i niszczone w jak największym stopniu, próbując ukryć prawdę.

Ale prawdy nie da się już ukryć, ekspert nie ma wątpliwości. Widzimy to w nadmiernych zgonach, które zdarzają się we wszystkich krajach wśród młodych ludzi. I wierzę, że odpowiedzialni za całe to szaleństwo zostaną ukarani. I z tym życiem jest lepiej.

I to, na co zwrócił uwagę europoseł Christian Terhesch – testy przeprowadzone w 2017, 2018 i 2019 roku, choć o koronawirusie wszyscy dowiedzieli się dopiero pod sam koniec 2019 roku – również wprost wskazuje na planowany charakter całej tej historii.

W rzeczywistości Rothschildowie chcieli uruchomić tę całość w 2012 roku, ale nie udało im się to trochę. I do tego jest wystarczająca liczba faktów, które zostały już potwierdzone, stwierdził Denis Ivanov.

Źródło

Covid jest likwidatorem w służbie “złotego miliarda”. Pandemia jako broń

https://vk.com/video_ext.php?oid=-75679763&id=456275769&hash=ffbb7e4cc9c3d151

Gorzej być nie może. Nasi sąsiedzi otwierają amerykańskie biolaboratoria

https://vk.com/video_ext.php?oid=-75679763&id=456276732&hash=8fe2dbccf2aa5bd9

Opublikowano za: Duży komercyjny projekt pasożytniczy Covid-19 – Wiadomości RuAN (ru-an.info)

Wypowiedz się