CZERWONY ALERT! Naprawdę—Uwaga redaktora SOTN: Philly “Speech from Hell” Joe Bidena był wysoce wykalkulowanym aktem politycznym i wojskowym ze strony jego globalistycznych mistrzów NWO. Ponieważ ta deklaracja wojny przeciwko republikanom MAGA została wydana tak szybko po podpisaniu przez niego ustawy upoważniającej do zatrudnienia 87 000 agentów IRS, intencje powinny być dość jasne. (Ci agenci IRS w rzeczywistości reprezentują nielegalną, opłacaną przez rząd armię paramilitarnych najemników, których jedyną misją jest terroryzowanie prawicy w celu podporządkowania się lub stawienia czoła likwidacji). W związku z tym kierowana przez komunistów administracja Bidena rozpocznie, po pierwsze, od ukradkowej czystki wszystkich znanych konserwatystów ze wszystkich amerykańskich instytucji, znacznie wykraczających poza to, czego już dokonali od pierwszej kadencji Obamy. Wielu patriotów zostało już wykorzenionych z rządu federalnego USA, korporacyjnej Ameryki, uniwersytetów i szkół wyższych, centrów medycznych i instytucji badawczych itp. poprzez ewidentnie niezgodne z prawem nakazy “szczepionki” Covid. Jednak od 1 września zespół Bidena umieszcza swoją kulturalną rewolucję marksistowską na sterydach. Od teraz do dnia wyborów prawica powinna spodziewać się prawie wszystkiego, co demonizuje konserwatystów i dyskredytuje chrześcijan w całych Stanach Zjednoczonych. To jest to, ludzie! Ci kulturowi marksiści wkrótce przekształcą się w pełnoprawnych politycznych bolszewików, gdy ich totalitarny moloch przetacza się przez 50 państw, podobnie jak Chińczycy byli zszokowani i onieśmieleni podczas niszczycielskiej rewolucji kulturalnej. Sam głód (brzmi znajomo) podczas tego komunistycznego ludobójstwa zabił ponad 30 000 000 osób w całych Chinach.
Przejdźmy teraz do prawdziwego “CZERWONEGO ALERTU”: To straszne ostrzeżenie dotyczy konieczności, aby wszyscy ludzie na prawicy byli w pełni świadomi nadchodzących “masowych ofiar fałszywej flagi” już zaplanowanych przez Amerykańską Wspólnotę Wywiadowczą, aby obwiniać republikanów MAGA. Lewica desperacko potrzebuje wielu “szokujących i ohydnych” masowych strzelanin lub masowych zamachów bombowych, aby obwiniać zwolenników Trumpa jako sposób na schwytanie niezdecydowanych wyborców. Od teraz do dnia wyborów każdy konserwatysta powinien zachowywać się jak najlepiej; a zwłaszcza trzymaj się z dala od podejrzanych wydarzeń i dużych zgromadzeń publicznych. W końcu większość tych tłumów jest zdominowana przez osłych demokratów, ultraliberałów, super-postępowców, ukrytych komunistów, marksistów kulturowych, politycznych bolszewików, płonących anarchistów, niedoszłych powstańców, sygnalistów cnoty, wojowników sprawiedliwości społecznej, fanatyków LGBTQIA +, obudzonych protestujących i jeszcze gorzej. Co najważniejsze, praktycznie wszyscy ci szaleńcy płatków śniegu zostali wyparowani na maksa z 2 lub 3 zastrzykami Covid plus kilkoma do uruchomienia. Czy naprawdę chcesz spędzić swój cenny czas w hordzie super-szczepionych transludzi, którzy obficie rzucają – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu?!?!
NAJWAŻNIEJSZE: Uważaj. Uważaj. I nie zostawaj późno od teraz do pierwszego dnia roku. Halloween rozpoczyna się we wrześniu tego roku (kolejna niespodzianka z początku października); i zrobi się bardzo przerażająco … jak POTUS Imposter właśnie pokazał NAS w swoim prezydenckim kostiumie podczas wygłaszania swojej “Mowy z piekła rodem” w swoim nawiedzonym domu w Philly. Zobacz: Nadchodzi Ameryka – pierwsza wrześniowa NIESPODZIANKA!
* Ta platforma Alt Media ma całkiem niezłe osiągnięcia w wywoływaniu DUŻYCH, zanim ktokolwiek inny wie, co naprawdę się dzieje. W rzeczywistości SOTN opublikował pierwsze exposé w Internecie na temat uruchomienia OPERACJI COVID-19 w Wuhan w Chinach i Covid Super Vaccination Agenda na całym świecie 22 stycznia 2020 r., Kilka dni przed jakąkolwiek inną alternatywną stroną informacyjną (Patrz: WUHAN CORONAVIRUS PANDEMIC BIOENGINEERED). Dlatego naszą najlepszą radą dla wszystkich naszych czytelników jest to, że nadszedł czas, aby się przygotować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.  

N.B. Poniższy artykuł niezależnie odzwierciedla to, co SOTN pisze i publikuje od czasu, gdy Biden oficjalnie rozpoczął drugą wojnę domową w Ameryce 1 września.


Czerwona tyrada Bidena: Czy konserwatyści są ustawiani jako kozły ofiarne katastrofy?

ZeroHedge.com

Czy establishment po prostu wypowiedział otwartą wojnę konserwatystom? Trudno określić, jaki jest sens niedawnej “Czerwonej Tyrady” Bidena, ale wydaje się, że jest to strzał w łuk każdego, kto nie zgadza się z autorytaryzmem skrajnej lewicy.

Ważnym faktem do zapamiętania jest to, że tego typu przemówienia są ZAWSZE misternie zaplanowane. Biden prawdopodobnie nie napisał tego przemówienia, zespół pisarzy skomponował je dla niego. Biden nie wybrał totalitarnych czerwonych świateł jako tła, ktoś inny to zaplanował. Dwaj marines stojący za Bidenem mieli wyraźnie być przesłaniem zastraszania; to nie zadziałało, ale to nie o to chodzi.

Poziom wrogości w tyradzie Bidena został starannie obliczony, nie był przypadkowy. Ludzie lubią mówić, że Biden ma demencję i traci rozum, ale w tym przypadku Biden miał bardzo niewiele wspólnego z produkcją. Jest marionetką czytającą z telepromptera, a wszystko, co mówi, jest naukowo skonstruowane przez wielu lalkarzy.

Oświadczenie Bidena, że “Donald Trump i Republikanie MAGA reprezentują ekstremizm, który zagraża samym fundamentom naszej republiki…” jest mniej więcej tak zapalna, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o deklaracje prezydenckie. Jedynym krokiem poza tym jest wysyłanie brązowych koszul i butów od drzwi do drzwi.

Jaka jest więc motywacja opiekunów Bidena w tym przypadku?

Wydaje się, że przemówienie podzieliło jego podstawowych wyborców. Nawet CNN próbowało zmienić krwistoczerwony kolor w tle Bidena na różowy – symbolika śmierci i tyranii była oczywista. Jest mało prawdopodobne, aby Czerwona Tyrada została zaprojektowana w celu zmobilizowania Demokratów do skrajnie lewicowej sprawy.

Co więcej, sondaże wskazują na poważne zmniejszenie zaufania do zdolności Bidena nawet jako maskotki, a 75% Demokratów ma nadzieję, że ktokolwiek inny niż Sleepy Joe wystartuje w 2024 roku. Media głównego nurtu pracują w nadgodzinach, aby zaszczepić narrację, że konserwatyści stracą w listopadzie z powodu ich poparcia dla przepisów antyaborcyjnych na poziomie stanowym. Jednak nie wykazano, aby ten przekaz przekładał się na sentyment anty”MAGA”. Wielu kandydatów MAGA wygrało prawybory, nie wykazując żadnych oznak publicznej wrogości wobec prawa aborcyjnego, przynajmniej po stronie republikańskiej.

Badania pokazują, że głównymi obawami Amerykanów są bezpieczeństwo żywnościowe i gospodarka. Tylko 8% do 9% Amerykanów podnosi prawo aborcyjne jako główny problem.

O ile nie nastąpi znacząca poprawa warunków gospodarczych w USA, prawdopodobieństwo czerwonego wymiatania w listopadzie jest wysokie. Zakład dobrze o tym wie. W rzeczywistości warunki gospodarcze mogą być znacznie gorsze po listopadzie.

Chodzi tu o optykę, dlatego jadowite przemówienie Bidena przeciwko antyestablishmentowym konserwatystom może być spreparowane w ramach przygotowań do słabnącej Partii Demokratycznej, a nie próby “zmobilizowania lewicowych wojsk”. Gospodarka USA zmierza w kierunku jeszcze bardziej znaczącego pogorszenia koniunktury, gdy wkraczamy w 2023 r., gdy Rezerwa Federalna podnosi stopy procentowe do słabości gospodarczej, a UE stoi w obliczu niedoborów energii, które mogą rozlać się na globalny łańcuch dostaw. Zespół Bidena i media próbują nakręcić kryzys stagflacyjny, jakby wszystko było w porządku, stale powołując się na wysoką liczbę miejsc pracy stworzonych przez środki stymulacyjne covid jako dowód najsilniejszej gospodarki w historii. Ten spin wkrótce się rozpadnie, ponieważ firmy zbliżają się do kolejnych zwolnień pod koniec tego roku.

Biden nie zrobił nic, aby przygotować społeczeństwo na taką ewentualność, ponieważ ceny artykułów pierwszej potrzeby nadal pozostają wysokie, a rodziny o średnich dochodach stoją w obliczu trudności finansowych tej zimy.

W najlepszym interesie establishmentu może być przygotowanie teraz gruntu pod obwinianie konserwatystów za katastrofy, o których wiedzą, że nastąpią w przyszłym roku. Przesłanie będzie brzmiało: “Spójrzcie, co się stanie, kiedy pozwolicie tym prawicowym szaleńcom zdobyć władzę rządową. Gospodarka się załamuje!”

Innym wyjaśnieniem jest to, że potencjalne niespójności wyborcze pojawią się w listopadzie i establishment o tym wie; więc budują narrację z wyprzedzeniem, aby zaatakować wszystkich konserwatystów, którzy zadają pytania i oskarżają ich o “działanie przeciwko demokracji” lub “powstaniu”.

W obu przypadkach przemówienie Bidena nie jest zwykłym dryblingiem starego, kryją się za nim intencje i wyrachowana propaganda. Możemy nie wiedzieć dokładnie, jaki jest prawdziwy cel w nadchodzących miesiącach.

___
Źródło: https://www.zerohedge.com/political/bidens-red-rant-are-conservatives-being-set-scapegoats-disaster

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=132050#more-132050

Wypowiedz się