Benjamin Fulford 19.09.2022: Chiny odrzucają fałszywego papieża, a Rosja wzywa do likwidacji Zarządu Rezerwy Federalnej

Najnowsze wiadomości

Chiny odrzucają fałszywego papieża, Rosja wzywa do likwidacji Zarządu Rezerwy Federalnej

Chazarska mafia i jej niewolnicze narody potajemnie próbują negocjować pokój z Sojuszem Wyzwolenia Planetarnego, ale ich propozycje są odrzucane, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka. 

Zamiast tego Rosja domaga się zniesienia Rady Rezerwy Federalnej, ponieważ Chiny przygotowują się do inwazji na Tajwan, mówią źródła rosyjskiej FSB i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Tymczasem niewypowiedziana wojna domowa na Zachodzie przybrała złowieszczy obrót, gdy MI6 odkryła, że ​​królowa Elżbieta została zamordowana przez mafię chazarską za pomocą ukierunkowanej broni energetycznej. 

Z tego powodu brytyjskie wojsko i wywiad zdecydowały się połączyć siły z Rosją i Chinami przeciwko KM.(Chazarskiej mafii)

Duże podziemia mają miejsce również w Japonii, Indonezji i innych miejscach, ponieważ rządy KM wciąż kruszą się na całym świecie.

W tym tygodniu jest wiele do ujawnienia, więc zacznijmy od oferty złożonej Rosji przez agenta KM udającego papieża Franciszka. 

Fałszywy papież przyleciał na Kongres Przywódców Światowych i Tradycyjnych Religii w Astanie w zeszłym tygodniu i poprosił o spotkanie z chińskim prezydentem Xi Jinpingiem i arcybiskupem Cyrylem, głową Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego. 

„Papież” Franciszek został odrzucony.

https://tass.com/politics/1507159
https://is.gd/D5qsLm

 Według źródeł rosyjskiej FSB „Papa” zaproponował „rezygnację z obwodów donieckiego i ługańskiego i zawarcie porozumienia pokojowego”. 

Jednak Rosjanie odrzucili nową propozycję pokojową jako „tylko manipulację w celu zyskania czasu i pozyskania zasobów gazu i ropy”. 

Mówią: „Fundacja Sorosa i Rotszyldowie finansują działania w Armenii, Azerbejdżanie i Kazachstanie, aby powtórzyć ukraiński scenariusz”.

FSB zauważa również, że „Stany Zjednoczone zobowiązały się już do finansowania   nazistowskiej Ukrainy broni i baz wojskowych do 2025 roku w ramach przygotowań do nowej rundy wojen z Rosją”.

Rosjanie zasugerowali, że w ich najlepszym interesie jest „poczekanie po zimie” przed rozpoczęciem negocjacji, stwierdzając, że „pokój zaczyna się od demontażu Zarządu Rezerwy Federalnej i obecnego systemu finansowego oraz stworzenia nowego wielobiegunowego porządku światowego z równością dla wszystkich krajów. “

„Daddy” powtórzył również swoją ofertę dla Chin, aby kontrolować ASEAN, Japonię, Półwysep Koreański, Australię i Nową Zelandię i osłodził pulę, oferując również Tajwan, według źródeł azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Wszystko, czego chciała KM w zamian, to dalsze finansowanie ich korporacji STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI po 30 września.

Chińczycy wiedzą oczywiście, że ludzie stojący za papieżem po prostu próbują kupić czas na kontynuowanie swoich prób utrzymania władzy, zabijając 90% światowej populacji. 

Dlatego Xi Jinping odmówił spotkania z Papieżem.

Mają też uzasadnione obawy, że KM wykorzysta spotkanie do zabicia Xi, podobnie jak zabili przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una i brytyjską królową.

Ok, teraz zobaczmy, dlaczego MI6 uważa, że ​​królowa została zabita. 

Szef MI6 zauważa, że ​​jej śmierć nastąpiła zaledwie kilka dni po zamordowaniu jej osobistej sekretarki. 

„Ktoś bardzo bliski królowej zgłosił się do nas w tym samym czasie, z wyjątkiem dolegliwości związanych z wiekiem, Jej Wysokość była w doskonałym zdrowiu”. 

Zabójstwo królowej nastąpiło wkrótce po tym, jak Sojusz wyznaczył Liz Truss na premiera, zastępując mianowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne marionetkę Rishi Sunaka, powiedział. 

„Królowa nie umarła z przyczyn naturalnych. 

Wiem o tym, ponieważ powiedziałaby mi z wyprzedzeniem” – dodał.

Przywództwo KM to „banda szumowin, która teraz ze względu na moje rozkazy, strzelają do każdego oficera MI6 i SAS na świecie” – obiecuje szef brytyjskiego wywiadu.

Dlatego MI6 otworzył w zeszłym tygodniu kanał zwrotny do Rosji. 

„Wiemy wszystko o KM i ludobójstwie przez KM w Rosji prawie pięciu milionów [około 50 milionów] Rosjan. 

Groby masowe są liczne. 

KM jest główną przyczyną terroryzmu na całym świecie” – powiedział MI6. 

“Nie jesteśmy sami. W ciągu ostatnich kilku dni miałem wiele tajnych kontaktów” – dodał.

Dlatego Brytyjczycy zgadzają się z następującym oświadczeniem chińskiego MSZ:

„Chiny są gotowe współpracować z Rosją, aby… promować rozwój ładu międzynarodowego w bardziej sprawiedliwym i rozsądnym kierunku”.

Podobnie rosyjski prezydent Putin oświadczył: „Próby stworzenia jednobiegunowego świata przybrały ostatnio absolutnie brzydką formę i są absolutnie nie do przyjęcia dla przytłaczającej liczby państw na planecie”.

Oficjalna rosyjska agencja informacyjna TASS poinformowała również, że Rosja i Chiny wraz z Wielką Brytanią odrzucają fałszywą pandemię Covid, zauważając, że „Putin i jego chiński odpowiednik Xi Jinping w swojej rozmowie… 

nie poruszają ograniczeń anty-COVID: rozmawiali z bliskiej odległości i bez masek.””.

https://tass.com/politics/1508073

Chińczycy również wyjaśnili światu, że wiedzą, że są pod wpływem ataku elektromagnetycznego 5G, i

w odpowiedzi niszczą odpowiednią infrastrukturę, jak pokazano na tym filmie ze spalania dużej wieży komórkowej.

https://is.gd/1e1XSU

Chiny i Rosja zademonstrowały siłę swojego sojuszu na szczycie Szanghajskiej Organizacji Współpracy w Uzbekistanie w zeszłym tygodniu. 

Tam Xi wypowiedział wojnę KM, stwierdzając: „Musimy uniemożliwić siłom zewnętrznym rozpoczęcie kolorowej rewolucji.

https://is.gd/H18oMl

Zamiast tego promował „wzajemne zaufanie, wzajemne korzyści, równość, konsultacje, szacunek dla różnorodności cywilizacji i dążenie do wspólnego rozwoju”.

Kraje sprzymierzone lub sygnalizujące sojusz z SCO to obecnie Indie, Chiny, Rosja, Pakistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan, Iran, Białoruś, Egipt, Arabia Saudyjska, Katar, Bahrajn, Malediwy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Birma, Afganistan , Mongolia, Kambodża, Nepal, Sri Lanka, Turcja, Armenia i Azerbejdżan,

https://is.gd/2moM9v

Przystąpienie do sojuszu Turcji, kraju z największą po Stanach Zjednoczonych armią NATO, oznacza militarny upadek NATO.

https://tass.com/world/1509235 i moją witrynę do białej listy we wtyczce AdBlock

Były też oznaki, że Chiny przygotowują się do przejęcia Tajwanu do tego wielkiego sojuszu.

 Tajwan nawiedziło w niedzielę trzęsienie ziemi o sile 7,2 stopnia. 

Trzęsienie było prawie na pewno spowodowane przez człowieka, ponieważ miało miejsce na głębokości 10 kilometrów, a jego epicentrum znajdowało się w dużej bazie lotniczej w hrabstwie Hualien na wschodnim wybrzeżu Tajwanu.

Wojsko USA nie może walczyć, ponieważ ma tak mało funduszy, że żołnierze czynnej służby potrzebują kartek żywnościowych, aby wyżywić siebie i swoje rodziny.

https://is.gd/7Z3ESi

Ponieważ większość największych na świecie krajów eksportujących ropę jest członkami SCO, oznacza to, że ciągłe zakłócenia w dostawach ropy do UE i USA doprowadzą do całkowitego chaosu gospodarczego.

Indonezja, kolejny duży producent ropy, również wkrótce dołączy do sojuszu anty-KM. 

Według źródeł wywiadu indonezyjskiego w siłach zbrojnych i policji szaleje wojna domowa. 

Urzędnicy indonezyjskiego wywiadu odkryli „syndykaty hazardowe, prostytucję, handel nieletnimi dziećmi, narkotykami i tony pieniędzy… 

Zaangażowani śledczy zewnętrzni odkryli już setki milionów dolarów w bankach offshore w Singapurze i Hongkongu”. Artykuły, do których linki znajdują się poniżej, odzwierciedlają niewielką część toczącej się tam wojny wewnętrznej.

https://is.gd/9smymy
https://is.gd/Plxkfu

„Najprawdopodobniej doprowadzi to do obalenia rządu Indonezji przed końcem października” – podało źródło.

Japonia również potajemnie dołącza do sojuszu. 

Fakt, że Rosja nadal dostarcza im gaz i ropę, pokazuje, że Japończycy zawarli już tajną umowę.

Starsi członkowie japońskiego podziemia spotkali się w zeszłym tygodniu z urzędnikiem WDS i powiedzieli, że został utworzony sojusz między wszystkimi głównymi japońskimi ninkyo (właściwe określenie dla powszechnie używanego pejoratywnego słowa yakuza). 

Oznacza to, że grupy, którym KM zleciły dostarczanie nieletnich dzieci, zabijanie polityków itp., muszą teraz wybierać między kapitulacją a śmiercią.

Sojusz Ninkyo obiecuje przywrócić kontrolę nad wszystkimi notowanymi na giełdzie japońskimi firmami XM i ich sług .

Polskie źródła wywiadowcze również skontaktowały się z WDS w zeszłym tygodniu i ogłosiły, że wypowiedziały wojnę KM. 

Zdają sobie sprawę, że:

Światem rządzą cztery korporacje: Black Rock, State Street Corp., Vanguard Group i FMR, należące do kilku rodzin, w tym: Rockefellers, Rothschilds, Onassis, Kennedys, McDonalds, Disney, Bundy, Bushes i Collins. Firmy te zbiły fortuny na handlu ludźmi, bronią, narkotykami, prostytucją, globalnym terroryzmem i operacjami fałszywej flagi. Zasiadają w zarządach Międzynarodowego Funduszu Walutowego, wszystkich banków centralnych, Banku Światowego i Rezerwy Federalnej. Są też właścicielami gigantów naftowych, spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych i technologicznych.

Powiedzieli, że polskie wojsko jest gotowe przejąć spółkę zależną XM ALTRIA Holdings, która kontroluje polską gospodarkę, politykę, partie, polityków, sądy i firmy.

Polskie źródło wywiadu zauważyło:

Rosja wie, co prowadzi do wyjścia z Matrixa. Pozostawia w tyle skorumpowany system finansowy, media i Internet. 

 Ujawniają iż Nowy Porządek Świata, UE, USA, NATO, ONZ, CERN, WHO, CIA i MOSSAD. To wszystko to wielka jama węży, pełna ciemności, konsolidująca się w piramidę złej elity. 

Wkrótce ta piramida zostanie całkowicie zniszczona.”

Hierarchia rzymskokatolicka również ma podjąć zdecydowane działania, ponieważ większość arcybiskupów wie, że „papież Franciszek” jest agentem pracującym dla „Mamony”. Arcybiskup Carlo Vigano mówi: „W krótkim okresie Kościół będzie musiał uporać się z katastrofami spowodowanymi przez Bergoglio (papieża Franciszka) i jego mały krąg skorumpowanych współpracowników”.

https://is.gd/mx6WYs

Oczywiście, jak zwykle, HM nie zamierza wślizgnąć się po cichu w noc, pomimo rosnącego oporu. W Internecie i społeczności wywiadowczej krąży plotka, że ​​na żydowski Nowy Rok 24 września planowane jest jakieś masowe wydarzenie, takie jak Fukushima lub 911. Bez względu na to, co zrobią, nie będą w stanie się zabić ani zastraszyć z dziury, którą sami wykopali.

Jednak głównym pytaniem jest, czy od dawna planowane wydarzenie „kosmiczne/UFO” nastąpi w tym czasie lub w pobliżu tego czasu.

Jak zwykle ostatnio, kończymy z najnowszymi dowodami na zjawiska UFO i Niezidentyfikowanego Obszaru (AR).

  1. Starożytna mozaika znaleziona w Palmyrze w Syrii Starożytny statek kosmiczny obcych.
  2. UFO z samolotu pasażerskiego
  3. Drony przelatują nad miastem i są obserwowane przez helikopter
  4. Zauważono przelatujące UFO w wiadomościach telewizyjnych na żywo
  5. Strzelanie z karabinów maszynowych TKP

Wreszcie kolejny znak, że żyjemy w ciekawych czasach: „Ukraińscy astronomowie obserwują nad Kijowem dziwaczne, niezidentyfikowane zjawiska lotnicze”.

https://is.gd/pZDkOZ

Benjamin Fulford

Wypowiedz się