21 lat później: Więc kto tak naprawdę zrobił 9/11- zamach na wieże w Nowym Jorku?

VT Przedstawia cytaty 9/11 ułożone w formie dramatycznego kolażu o długości 6500 słów, aby sprawiać wrażenie żywej “debaty” – wyimaginowanej debaty, w której szokująca Prawda jest ostatecznie obnażana przez wszystkich twoich ulubionych pisarzy VT na przestrzeni lat.

Przez Lasha Darkmoon -11 września 2022 r.

Autor: Lasha Darkmoon

Wprowadzenie

Chciałbym zacząć od stwierdzenia, że każda wypowiedź, którą tu czytasz, jest w 100 procentach autentycznym cytatem. Nic nie zostało sfabrykowane. Możesz sprawdzić każde słowo i frazę w Internecie. Jedyne bity, których nie znajdziesz już opublikowane, to moje własne komentarze łączące. Jako redaktor artykułu pozwoliłem sobie na przywilej wzięcia udziału w tej wyimaginowanej “debacie”.

Jeśli ogólny efekt jest czasami surrealistyczny, jest to zamierzone. W końcu cała debata o 9/11 jest ćwiczeniem surrealizmu pełnym najdziwniejszej logiki Alicji w Krainie Czarów. Sam fakt, że głównym podejrzanym o zbrodnię 9/11 pozwolono na samodzielne dochodzenie, czyni to aż nazbyt jasnym.

israel911_banner

Celem debaty jest postawienie i odpowiedź na pytanie: Kto zrobił 9/11? Mój własny wniosek został już podany w innym miejscu:

Izrael jest państwem zbójeckim, które jest prawdopodobnie odpowiedzialne za największe masowe morderstwo w historii: katastrofę 9-11. Jeśli dowody naukowe i logika kryminalistyczna są czymś, co można kontynuować, Izrael musi być podejrzany numerem jeden, biorąc pod uwagę jego nieprzerwaną historię terroryzmu i niekończące się naruszenia prawa międzynarodowego. Każdy kraj, który potrafi zaaranżować tak spektakularną zbrodnię i ujść jej na sucho – podczas gdy w jakiś sposób udaje mu się zrzucić winę na dziewiętnastu Arabów za pomocą nożyc do pudeł – jest wyraźnie siłą, z którą należy się liczyć.

Na koniec chciałbym z góry przeprosić za wszelkie wykroczenia podane w tym artykule. Żadne wykroczenie nie jest zamierzone. Moim celem jest po prostu dostarczenie czytelnikowi szerokiej gamy cytatów 9/11 w dramatycznym formacie, który, miejmy nadzieję, będzie miał maksymalny wpływ emocjonalny.


2876903_370

“Dzika karta. Bezwzględny i przebiegły. Ma zdolność atakowania sił amerykańskich i sprawiania wrażenia, że jest to akt palestyńsko-arabski”.

Komentarz na temat Mossadu w raporcie wydanym przez US Army School of Advanced Military Studies, cytowanym w Washington Post 10 września 2001 roku, dzień przed 9/11.

DR ALAN SABROSKY (były dyrektor studiów w US Army War College): Musimy wstać i powiedzieć, że nie tylko oni, Izraelczycy, zaatakowali USS Liberty – zrobili także 9/11. Zrobili to!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni odbyłem długie rozmowy z kontaktami w Army War College, w Kwaterze Głównej Korpusu Piechoty Morskiej, i w obu przypadkach dałem jasno do zrozumienia, że jest w 100 procentach pewne, że 9/11 było operacją Mossadu. Okres. Syjoniści grają to jako ćwiczenie “wszystko albo nic”. Bo jeśli przegrają, jeśli Amerykanie kiedykolwiek zdadzą sobie sprawę, co naprawdę się stało, to gotowe!

LASHA DARKMOON: Panie prezydencie, widzę, że nie jest pan zbyt zadowolony z tego wprowadzenia. Czy chciałbyś wygłosić oświadczenie otwierające obronę?

BARACK OBAMA (kulawo): Zdaję sobie sprawę, że wciąż są tacy, którzy kwestionują lub nawet usprawiedliwiają wydarzenia z 9/11. Ale bądźmy szczerzy: Al-Kaida zabiła tego dnia prawie 3000 osób. Ofiarami byli niewinni mężczyźni, kobiety i dzieci z Ameryki i wielu innych narodów, którzy nie zrobili nic, aby kogokolwiek skrzywdzić. A jednak Al-Kaida zdecydowała się bezlitośnie zamordować tych ludzi, przypisała sobie zasługi za atak i nawet teraz deklaruje swoją determinację do zabijania na masową skalę. Mają oddziały w wielu krajach i starają się rozszerzyć swój zasięg. To nie są opinie, które należy omawiać; to są fakty.

TONY BLAIR: W ciągu ostatniej godziny w Stanach Zjednoczonych miały miejsce najstraszniejsze, najbardziej szokujące wydarzenia, w tym dwa samoloty z hi-jackiem celowo wleciały w World Trade Center. Obawiam się, że możemy sobie tylko wyobrazić terror i rzeź oraz wielu, wielu niewinnych ludzi, którzy stracą życie… Na razie pozwólcie, że powiem tak: reżim Saddama Husajna jest nikczemny, rozwija broń masowego rażenia i nie możemy pozostawić go bez kontroli.

HUGO CHAVEZ: Nie bądź bezwstydny, panie Blair! Nie bądź niemoralny, panie Blair! Jesteś jednym z tych, którzy nie mają moralności. Jesteś imperialistycznym pionkiem, który próbuje zdobyć przychylność Busha-Hitlera, masowego mordercy i zabójcy numer jeden na planecie! Idź prosto do piekła, panie Blair!

FRANCESCO COSSIGA (były premier Włoch): Wszystkie służby wywiadowcze Ameryki i Europy dobrze wiedzą, że katastrofalny atak 9/11 został zaplanowany i zrealizowany przez CIA i Mossad, z pomocą świata syjonistycznego, w celu przyrzucenia winy na kraje arabskie i przekonania mocarstw zachodnich do interwencji w Iraku i Afganistanie.

ABRAHAM FOXMAN (wściekły): Te nienawistne teorie spiskowe racjonalizują i podsycają globalny antysemityzm!. . Być może najbardziej znana teoria spiskowa współczesnych czasów sugerowała, że 4000 Żydów zostało prewencyjnie ostrzeżonych, aby trzymali się z dala od World Trade Center w dniu ataków terrorystycznych 9/11, mit, który szybko przekształcił się w Wielkie Kłamstwo, że Izrael i Żydzi byli odpowiedzialni za 9/11.

BRYTYJSKI HISTORYK DAVID IRVING (sarkastycznie): Z przyjemnością informujemy, że liczba 4000 zmniejszyła się ostatecznie do trzech (nie trzech tysięcy, ale trzech), potem dwóch, a następnie jednego: nieszczęsnego Daniela Lewina!

LASHA DARKMOON (wyjaśnienie): 12 września Jerusalem Post poinformował, że izraelska ambasada w Ameryce została zbombardowana 9/11 telefonami od 4000 zaniepokojonych izraelskich rodzin. To był ruch wyprzedzający. Była to chytra próba oszukania opinii publicznej, by myślała, że Izraelczycy są ofiarami 9/11 jak wszyscy inni. W rzeczywistości nie były.

Prawie 500 obcokrajowców z ponad 80 różnych krajów zostało zabitych w World Trade Center. Duża liczba Izraelczyków pracowała w budynkach, więc można było oczekiwać, że proporcjonalnie duża liczba Izraelczyków tam zginie. Aby stworzyć wrażenie, że tak jest, prezydent Bush, przygotowany przez swoich żydowskich opiekunów, ogłosił wkrótce po tragedii, że 130 Izraelczyków zginęło w wieżach. Ku jego późniejszemu zakłopotaniu, okazało się, że 129 z tych Izraelczyków żyje i ma się dobrze. Liczba Izraelczyków, którzy zginęli w Bliźniaczych Wieżach, okazała się śmiesznie mała, wbrew prawu średnich – tylko jeden człowiek! I był przypadkowym gościem, który akurat przechodził obok.

Wygląda na to, że setki Izraelczyków, którzy normalnie pracowali w budynkach lub codziennie prowadzili tam interesy, albo zostali ostrzeżeni, aby trzymać się z daleka, albo, przez zwykłe szczęście, zostali powstrzymani przez tajemnicze siły. W sumie trzech Izraelczyków zginęło w ataku 9-11: dwóch na “porwanych” samolotach i jeden w Twin Towers, przypadkowy gość. Reszta została ostrzeżona, aby trzymać się z daleka przez usługę przesyłania wiadomości Odigo.

Przypadkowo Odigo miał oddział zaledwie dwie przecznice od World Trade Center. Co więcej, przypadkowo, siedziba Odigo znajdowała się w Herclijji w Izraelu, mieście na północ od Tel Awiwu, gdzie – cud cudów! — Mossad ma również swoją siedzibę.

ALEX DIAMANDIS (wiceprezydent Odigo, przyznający się do izraelskiej wiedzy): Wiadomości mówiły, że coś wielkiego wydarzy się w określonym czasie, i tak się stało – prawie co do minuty!

LASHA DARKMOON: Cóż, masz to! Szczere przyznanie, że Odigo, izraelska firma znajdująca się zaledwie rzut kamieniem od Mossadu w małym miasteczku w pobliżu Tel Awiwu, wiedziała, że 9/11 się wydarzy i ostrzegła Żydów, aby trzymali się z daleka! Tego ranka było wielu szczęśliwych Żydów. Rozważ to.

Izraelska firma rządowa o nazwie Zim Israel Navigational, 9. co do wielkości firma żeglugowa na świecie, zatrudniała 200 pracowników w wieży północnej. Tydzień przed 9/11 Zim wyprowadził się z biura World Trade Center z 200 pracownikami. I byli tak chętni do szybkiego wyjścia, że byli gotowi zapłacić grzywnę w wysokości 50 000 USD za zerwanie umowy najmu!

Potem był “Lucky” Larry Silverstein, właściciel budynków WTC. On również miał cudowną ucieczkę. Każdego ranka, tak wierny jak w zegarku, Lucky Larry delektował się śniadaniem w restauracji Windows on the World na szczycie Wieży Północnej. Jego córka Lisa również pojawiała się na śniadaniu – regularna funkcja. Rankiem 9/11 zarówno ojciec, jak i córka (uśmiechnięci na zdjęciu tutaj) znaleźli wymówki, aby trzymać się z daleka. Lucky Larry odkrył, że miał wizytę u dermatologa. Córka Lisa została złapana w wygodny korek.

Lucky Larry miał syna. On również był oczekiwany w budynku tego ranka. Podobnie jak jego siostra Lisa, on również miał niezwykłe szczęście, że został złapany w korku – w innej części miasta.

Zaprawdę, Bóg uśmiechał się tego ranka do swojego narodu wybranego.

484698_377598439012688_1253034845_n

Kłamią o wszystkim

LASHA DARKMOON: Jak tak wielu Amerykanów może nadal wierzyć w skandaliczne kłamstwo, że Al-Kaida zrobiła 9/11, kiedy jest tak wiele żydowskich odcisków palców na całej tej zbrodni?

SEYMOUR HERSH: Kłamiemy na każdy temat.

FRANCESCO COSSIGA (były premier Włoch): Zawsze mówiłem, że agencje wywiadowcze wiodących narodów świata z pewnością doskonale zdają sobie sprawę, że oficjalna wersja jest oszustwem. Największe sieci medialne są również świadome oszustwa 9-11, głównie ze względu na ich fundamentalną rolę w dokonywaniu tego oszustwa na społeczeństwie. Ludzie są zawsze ostatnimi, którzy znają prawdę.

ABRAHAM FOXMAN (gniewnie): Obowiązkiem wszystkich dobrych ludzi, którzy odrzucają nienawistne teorie spiskowe i antysemityzm, jest wstać i zabrać głos! – aby te niedopuszczalne poglądy pozostały zmarginalizowane i zepchnięte na skrajne marginesy społeczeństwa i najciemniejsze zakątki cyberprzestrzeni!

KEVIN BARRETT (ignorując Foxmana): Niedawno Seymour Hersh, czołowy amerykański reporter śledczy głównego nurtu, ogłosił, że twierdzenie rządu USA, że zabił Osamę Bin Ladena 2 maja 2011 r., było wielkim kłamstwem. “Nie ma w tym ani jednego słowa prawdy” – powiedział. Hersh ostro skrytykował swojego wieloletniego pracodawcę, New York Times i inne duże media. Powiedział, że wszystkie duże amerykańskie media powinny zostać zamknięte za okłamywanie narodu amerykańskiego.

SEYMOUR HERSH: Kłamstwo stało się podstawą.

KEVIN BARRETT: Inni dziennikarze głównego nurtu zgadzają się, że historia rządu USA o Osamie Bin Ladenie i 9/11 jest wielkim kłamstwem. Sherwood Ross, wielokrotnie nagradzany dziennikarz, który pracował dla City News Bureau of Chicago, Chicago Daily News, Reutersa i innych serwisów informacyjnych, powiedział mi to w niedawnym wywiadzie radiowym.

SHERWOOD ROSS: To bardzo wątpliwe, że muzułmanie stali za 9/11. Nie sądzę, żeby 9/11 był arabskim spiskiem. Myślę, że jest to amerykański spisek mający na celu obalenie rządu Stanów Zjednoczonych i zainstalowanie tego, co staje się państwem policyjnym.

KEVIN BARRETT: Ross wyjaśnił, że amerykańscy dziennikarze nie mogą już ujawniać nawet najbardziej oburzających kłamstw.

SHERWOOD ROSS: Nie widzisz żadnych poważnych pytań ze strony mediów głównego nurtu. Pomyślałem, że jedną z sugestii, że jest to praca na zwłokę, było to, że kamerzysta z małego tygodnika w Pensylwanii udał się na miejsce, w którym ten samolot rzekomo rozbił się 9/11. A on na to: “Nie widziałem żadnego samolotu pasażerskiego.

Zobaczyłem dziurę w ziemi. Nie widziałem żadnych ciał. Nie widziałem żadnego bagażu”. Nie było wraku! Reporterzy, którzy pracowali w pokoju prasowym w Pentagonie, wyszli tam na trawnik i nie widzieli żadnego samolotu pasażerskiego!

THIERRY MEYSSAN: (słynny francuski autor): W jaki sposób samolot o szerokości 125 stóp i długości 155 stóp pasuje do otworu o średnicy zaledwie 60 stóp?

KEVIN BARRETT: Zapytałem Rossa, czy wolno mu wyrażać takie poglądy w swoich artykułach [głównego nurtu].

SHERWOOD ROSS: Absolutnie nie! Nie zobaczysz mnie cytowanego w dzisiejszych czasach przez Associated Press!

KEVIN BARRETT: Inny czołowy amerykański dziennikarz, Paul Craig Roberts, również został wykluczony z amerykańskich mediów głównego nurtu za mówienie prawdy o 9/11.

PAUL CRAIG ROBERTS (ponuro): Teraz postrzegana powszechnie jako bezprawny podżegacz wojenny i uciążliwość, miękka siła Waszyngtonu została zmarnowana. Wraz ze swoim wpływem na słabnący, Waszyngton stał się bardziej tyranem. W odpowiedzi reszta świata izoluje Waszyngton.

KEVIN BARRETT: Dr Roberts służył jako asystent sekretarza skarbu, zdobył francuską Legię Honorową i inne nagrody za swój wkład w ekonomię i był stałym felietonistą Wall Street Journal, Business Week i innych publikacji głównego nurtu. Ale odkąd wypowiedział się na temat kontrolowanych wyburzeń trzech drapaczy chmur World Trade Center w dniu 9/11, Paul Craig Roberts został umieszczony na liście niepublikowanych mediów głównego nurtu.

PAUL CRAIG ROBERTS: Jedną z najgorszych rzeczy, jakie kiedykolwiek przydarzyły się Ameryce, było to, że prezydent Clinton pozwolił pięciu firmom skoncentrować amerykańskie media. Tak zwane media głównego nurtu nie są już mediami. Nic ci to nie mówi. To ministerstwo propagandy – Ministerstwo Propagandy.

KEVIN BARRETT: Zamiast pisać dla mediów głównego nurtu, Paul Craig Roberts ujawnia teraz fałszywe zabójstwo Osamy Bin Ladena.

PAUL CRAIG ROBERTS: Neokonserwatyści, którzy opowiadają się za hegemonią Ameryki nad światem, wzywali do “nowego Pearl Harbor”, który pozwoliłby im rozpocząć wojny podboju. Nie ma dowodów na poparcie rządowej historii 9/11. Nie jest konieczne, abym zgłaszał obszerne dowody, które ostatecznie dowodzą, że oficjalna historia jest kłamstwem! Możesz przeczytać to sam. Jest dostępny online. Możesz przeczytać, co mają do powiedzenia architekci i inżynierowie prawdy o 9/11. Możesz przeczytać raporty naukowców.

LASHA DARKMOON: Ponad 200 wyższych urzędników wojskowych, wywiadowczych i organów ścigania, w tym dwóch generałów, zakwestionowało raport Komisji 9-11. Dołączyło do nich ponad 1500 najlepszych architektów i inżynierów, 250 pilotów i ekspertów lotniczych, 400 profesorów uniwersyteckich oraz 250 ocalałych i ich rodzin.

KEVIN BARRETT: Nie zawracaj sobie głowy czytaniem mediów głównego nurtu! Jak zdają sobie sprawę Seymour Hersh, Sherwood Ross, Paul Craig Roberts i szybko rosnąca liczba zwykłych Amerykanów, motto mediów głównego nurtu brzmi teraz: “Kłamiemy o wszystkim”.

OSAMA BIN LADEN: Jako muzułmanin robię wszystko, co w mojej mocy, aby nie kłamać. Nie miałem wiedzy o tych atakach.

PROF. DAVID RAY GRIFFIN (autor jedenastu książek o 9-11): Wszystkie przedstawione dowody na to, że Ameryka została zaatakowana przez muzułmanów w dniach 9-11, wydają się być sfabrykowane.

LASHA DARKMOON: Trudno sobie wyobrazić, w jaki sposób muzułmańscy porywacze mogli być zaangażowani, biorąc pod uwagę, że nigdzie na lotniskach nie ma żadnych zdjęć z kamer CCTV porywaczy. Co więcej, na żadnych listach lotów nie ma arabskich nazwisk. Żaden personel pokładowy nie był gotów zeznać, że widział jakiekolwiek osoby wyglądające na Arabów wchodzące na pokład samolotu. Przede wszystkim nie ma ani jednej sekcji zwłok wskazującej na jakiekolwiek arabskie martwe ciała na miejscu zbrodni. Z drugiej strony, paszport jednego z domniemanych terrorystów, Satama Al Suqamiego, najwyraźniej spadł do Strefy Zero, gdzie FBI znalazło go w stanie nienaruszonym. Niesamowite, prawda?

DAVID RAY GRIFFIN: FBI twierdziło, że podczas przeszukiwania ulic po zniszczeniu World Trade Center odkryli paszport Satama al-Suqamiego, jednego z porywaczy amerykańskiego lotu 11. Aby to było prawdą, paszport musiałby przetrwać zawalenie się Wieży Północnej, która najwyraźniej sproszkowała prawie wszystko w budynku na drobne cząstki pyłu – z wyjątkiem stali i paszportu al-Suqamiego. To twierdzenie jest zbyt absurdalne, aby przejść test chichotu.

MohamedAttaVisa

Paszport domniemanego mistrza Al-Kaidy Mohammeda Atty (na zdjęciu) został również znaleziony w cudowny sposób nienaruszony wśród prochów Bliźniaczych Wież.

PAUL CRAIG ROBERTS: Jak można znaleźć maleńki nieuszkodzony paszport w gruzach dwóch drapaczy chmur, każdy o wysokości ponad 100 pięter, kiedy nie można było znaleźć ciał, mebli biurowych i komputerów?

LASHA DARKMOON: Nic, co mogłoby zawstydzić rząd USA, nie przetrwało eksplozji. Nawet “niezniszczalne” czarne skrzynki zawierające kluczowe informacje o locie zostały całkowicie odparowane, wbrew prawom fizyki.

CHRISTOPHER BOLLYN: To, czego wielu ludzi nie rozumie w 9-11, to to, że nie było właściwego dochodzenia karnego w dniu 9/11. Chociaż World Trade Center było miejscem największego masowego morderstwa w historii USA, dowody z miejsca zbrodni, takie jak stal konstrukcyjna, zostały potraktowane jak złom; pocięte na małe kawałki, zmieszane z innym złomem i wysłane do Chin w celu stopienia. Opinia publiczna otrzymała całkowicie fałszywą historię i podżegała do prowadzenia wojny w Afganistanie, podczas gdy kluczowe dowody były niszczone na dwóch złomowiskach w New Jersey.

OSAMA BIN LADEN (na zdjęciu poniżej): Nie miałem wiedzy o tych atakach!

"Jako muzułmanin robię wszystko, co w mojej mocy, aby nie kłamać. Nie miałem wiedzy o tych atakach".
“Jako muzułmanin robię wszystko, co w mojej mocy, aby nie kłamać. Nie miałem wiedzy o tych atakach”.

CHRISTOPHER BOLLYN: Śledztwem FBI w sprawie wydarzeń z lat 9-11 kierował Michael Chertoff, zastępca prokuratora generalnego, który był urzędnikiem amerykańskim, który miał zebrać dowody, znaleźć winnych i oskarżyć ich. Jednak pod rządami Chertoffa, izraelsko-amerykańskiego podwójnego obywatelstwa, nie było dochodzenia 9-11 i nie było oskarżenia.

Ostatecznie nie było ani jednego procesu dla żadnej z rodzin, które straciły bliskich w dniach 9-11. Amerykańskim sędzią okręgowym, który nadzorował spór 9-11, był Alvin K. Hellerstein, oddany syjonista w Nowym Jorku, którego syn mieszka w nielegalnym izraelskim osiedlu na okupowanym Zachodnim Brzegu.

Jeśli przestępstwo takie jak 9-11 nie jest odpowiednio zbadane i ścigane, możesz być pewien, że jest coś do ukrycia.

BIOLOG RICHARD DAWKINS (głupio): Bin Laden wygrał! (Po tym, jak słoik miodu należący do niego został skonfiskowany przez ochronę lotniska).

OSAMA BIN LADEN: Co to jest? Czy nie jest tak, że w rządzie w Stanach Zjednoczonych istnieje rząd? Ten tajny rząd musi zostać zapytany o to, kto przeprowadził ataki. Powiedziałem już, że nie jesteśmy wrogo nastawieni do Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy przeciwni systemowi rządu USA, który czyni inne narody niewolnikami Stanów Zjednoczonych.

Ten system całkowicie kontroluje amerykańskich Żydów, których pierwszym priorytetem jest Izrael, a nie Stany Zjednoczone. Jest oczywiste, że naród amerykański sam jest niewolnikiem Żydów i jest zmuszony żyć zgodnie z zasadami i prawami ustanowionymi przez Żydów.


Zabijają ludzi, aby ich uciszyć

KEVIN BARRETT: Jeden z czołowych naukowców kwestionujących amerykańską wersję 9/11, dr Crockett Grabbe, oskarżył siły tuszowania 9/11 o serię morderstw i usiłowań – w tym usiłowania własnego życia.

LASHA DARKMOON: Teraz faktycznie zabijają ludzi, aby ich uciszyć?

KEVIN BARRETT: W niedawnym wywiadzie dla mojego programu radiowego dr Grabbe, profesor fizyki z doktoratem z Cal Tech, opisał serię prób zamachu na swoje życie, które nastąpiły po opublikowaniu w 2011 roku jego książki National Swindle of the World Trade Center.

Dr Crockett Grabbe: Nie mam na myśli tylko morderstw, które miały miejsce w dniu 9/11, ale także niewyjaśnione morderstwa zarówno świadków 9/11, jak i poszukiwaczy prawdy: Michaela Dorana, Davida Grahama i Berthy Champagne. Interesujące jest to, że Bertha Champagne i Nancy Hamilton miały niewyjaśnione zgony z powodu przejeżdżających po nich samochodów.

LASHA DARKMOON: Zauważam kilka tajemniczych wypadków samochodowych, które mają miejsce w dzisiejszych czasach. Wydaje się, że jest to nowy sposób pozbywania się rządowych demaskatorów i znanych świadków. Myślę tu o tuszowaniu Franklina i sprawie Gundersona, obie z udziałem wysokich rangą świadków zaangażowania rządu w przestępstwa pedofilskie. Ci świadkowie wygodnie spotykają się ze śmiercią w wypadkach samochodowych – zderzali się, zanim mogli dostać się do sądu.

DR GRABBE: Rzeczą, która sprawiła, że uwierzyłem, jest to, że kiedy opublikowałem moją pierwszą książkę w 2011 roku, były niewyjaśnione, dziwne próby uderzenia mnie samochodem. To było po prostu niewiarygodne! Nie jestem świadkiem 9/11 ani nic takiego. Jestem tylko fizykiem pokazującym, że nic nie popiera oficjalnej wersji 9/11.

LASHA DARKMOON: Jak próbowali cię zabić?

DR GRABBE: Było kilka przypadków. Wspomnę o dwóch z 2011 roku. Pierwszym z nich był… Pewnego ranka wyszedłem na spacer po ulicy. I był pickup, który minął mnie z bardzo dużą prędkością… potem szybko zatrzymał się i zaczął cofać się z dużą prędkością w moim kierunku. Czułem, że próbuje uderzyć mnie pojazdem, ale nie mogłem być pewien aż do później, kiedy wychodziłem po pocztę wieczorem.

LASHA DARKMOON: Ten facet próbował cię zabić dwa razy tego samego dnia?

DR CROCKETT GRABBE: Kiedy otworzyłem skrzynkę pocztową, usłyszałem rozruch silnika i zobaczyłem samochód bardzo szybko poruszający się po zakręcie, około stu do dwustu stóp ode mnie. Moja skrzynka pocztowa była pełna poczty … gdybym dostał pocztę, ten pick-up, sposób, w jaki podróżował blisko sześćdziesiąt mil na godzinę i zbliżał się prosto do mnie, uderzyłoby mnie!

KEVIN BARRETT: Książka dr Grabbe’a, Anatomia masowych morderstw, omawia podejrzaną śmierć dziewiętnastu świadków 9/11 lub poszukiwaczy prawdy: Barry Jennings, Beverly Eckart, Kenneth Johanneman, Christopher Landis, Paul Smith, generał dywizji David Wherley, Salvatore Princiotta, Deborah Palfrey, Barbara Olson, Michael H Doran, David Graham, Bertha Champagne, Nancy Hamilton, Suzanne Jovin, Perry i Beth Ann Kucinich (rodzeństwo Dennisa Kucinicha), David Kelly, Prasanna Kalahasthi i senator Paul Wellstone.

paulWellstoneWithFamily

Senator Wellstone i jego rodzina (na zdjęciu). Senator zadał zbyt wiele niezręcznych pytań na temat 9/11. Wkrótce zginął wraz z żoną i córką w tajemniczej katastrofie lotniczej…

LASHA DARKMOON: Senatorze Paul Wellstone, to ciekawy przypadek. Senator był Prawdomównym 9/11, który powiedział: “W związku z 9/11 dzieje się tak wiele rzeczy, które po prostu nie mają sensu”.

Takie podżegające komentarze, pochodzące od amerykańskiego senatora, są wyraźnie niezgodne z długowiecznością. Wkrótce potem powiedział, że senator zginął w katastrofie lotniczej: wraz z żoną, córką, trzema członkami personelu i dwoma profesjonalnie wyszkolonymi pilotami.

Dochodzenie w sprawie tej tajemniczej wielokrotnej śmierci było farsą, podobnie jak dochodzenie w sprawie tego, co naprawdę wydarzyło się w dniu 9/11, było być może ostateczną farsą – “dochodzeniem” prowadzonym przez izraelskiego obywatela amerykańskiego Michaela Chertoffa (na zdjęciu tutaj ze swoimi żydowskimi wspólnikami) w sprawie zbrodni popełnionej przez Mossad w zmowie z amerykańskimi neokonserwatystami – większość z nich również Żydów.

Jedynym prawdopodobnym wyjaśnieniem śmierci senatora Wellstone’a jest to, że on i jego świta zostali zamordowani.

Dr Jim Fetzer: Seymour Hirsch ujawnił niedawno, że wiceprezydent Cheney prowadził “pierścień zabójstw wykonawczych” ze swojego biura w Białym Domu, gdzie Wellstone wydaje się być jednym z jego celów.

LASHA DARKMOON: Dlaczego nikt nie zbadał Cheneya?

KEVIN BARRETT: Pomimo wszystkich morderstw, prawda wciąż się rozprzestrzenia. Kiedy ogromny billboard na Times Square trąbił o “dymiącym pistolecie 9/11” – zawaleniu się budynku 7 World Trade Center – Amerykanie powstali tej jesieni, aby powstrzymać planowane bombardowanie Syrii. Dlaczego? Po prostu nie wierzyli w twierdzenia rządu i mediów o ataku chemicznym al-Ghouta. Amerykanie zostali wciągnięci w wojny przez ataki pod fałszywą flagą, a rząd kłamie zbyt wiele razy.

GEORGE W. BUSH (uderzając ze złością): Albo jesteś z nami, albo jesteś z terrorystami!

PAUL CRAIG ROBERTS: Ameryka jest w toalecie i reszta świata o tym wie. Ale neokonserwatyści, którzy rządzą w Waszyngtonie i ich izraelski sojusznik są zdeterminowani, aby Waszyngton rozpoczął jeszcze więcej wojen, aby stworzyć lebensraum dla Izraela.

SENATOR JOHN McCAIN (przyjmując wysoki poziom moralny): Obwinianie rządu USA za wydarzenia z 9/11 mars wspomnienia wszystkich tych, którzy zginęli tego dnia! To wstrząsa wiarą Amerykanów w ich rząd w czasie, gdy ta wiara jest już bliska najniższego poziomu w historii! Handluje brzydkimi, bezpodstawnymi oskarżeniami o niezwykłe zło przeciwko rodakom!

Były prezydent Iranu Mahmoud Ahmadineżad (nietaktownie): Większość Amerykanów wierzy, że niektóre segmenty w rządzie USA zaaranżowały atak 9/11, aby odwrócić upadającą gospodarkę USA i jej uściski na Bliskim Wschodzie, aby również uratować reżim syjonistyczny.

BARACK OBAMA: Dla niego takie oświadczenie jest niewybaczalne!

ANN COULTER: Powinniśmy najechać ich kraje, zabić ich przywódców i nawrócić ich wszystkich na chrześcijaństwo!

AL GOLDSTEIN (żydowski pornograf): Chrystus jest do bani!

SARAH SILVERMAN (żydowska komiczka, podająca mowę nienawiści jako humor): Mam nadzieję, że Żydzi zabili Chrystusa! Zrobiłbym to jeszcze raz – za chwilę!

KEVIN MACDONALD: Żydowska elita obawia się Ameryki, która poważnie traktuje chrześcijaństwo.

SARAH SILVERMAN (obrażanie krewnych ofiar 9/11): Wdowy po 9/11 dają najlepsze prace ręczne!

LASHA DARKMOON: Podły szczur!

T.S. ELIOT (interweniujący nietaktownie): Szczury są pod stosami! Żyd jest pod losem!

LASHA DARKMOON: Uważaj, panie Eliot, bo zrujnujesz swoją reputację!… Wystarczy powiedzieć, że to prawda, że było wielu Żydów się “pod stosami”, że tak powiem, zarówno w dniu 9/11, jak i wcześniej. W administracji Busha było wielu Żydów. Mieli bliskie powiązania z rządem izraelskim.

Każdy z następujących władców administracji Busha był również obywatelem Izraela: Paul Wolfowitz, Richard Perle, Douglas Feith, Michael Chertoff, George Tenet (prawdziwe nazwisko Cohen), Elliot Abrams, Donald Kagan, Richard Haas, Kenneth Adelman, Edward Luttwak, Robert Satloff, David Frum, David Wurmser, Steve Goldsmith, Marc Grossman, Ari Fleisher.

EHUD BARAK: Niech nie będzie złudzeń! Ten atak jest atakiem na wszystko, co zachodnia cywilizacja ceni! I wiemy, kim są napastnicy!

CHRISTOPHER BOLLYN: Ehud Barak z pewnością wie, “kim są napastnicy”. Widzi głównego architekta 9-11 za każdym razem, gdy patrzy w lustro!

DONALD RUMSFELD: Są rzeczy, o których nie wiemy, że nie wiemy.

GEORGE W. BUSH (uderzając pięścią w stół): Jeśli nie jesteś z nami, jesteś przeciwko nam!

BENJAMIN NETANYAHU (uśmieszki): Korzystamy z jednej rzeczy, a jest nią atak na Bliźniacze Wieże i Pentagon!

“9/11 było dobre dla Izraela!”


Zbrodniarze wojenni 9/11 powinni zostać złapani i straceni

LASHA DARKMOON: Główni podejrzani o zbrodnię stulecia 9/11 byli często wymieniani. Oto nazwiska 39 osób, które powinny zostać natychmiast aresztowane i dokładnie przesłuchane w sposób humanitarny i cywilizowany, najlepiej bez podtapiania. Osoby z gwiazdkami po nazwiskach są Żydami:

George W. Bush, Tony Blair, Benjamin Netanyahu*, Ehud Barak*, Shimon Peres*, Henry Kissinger*, George HW Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Richard Perle*, Douglas Feith*, Dov Zakheim*, George Tenet (Cohen)*, Robert Mueller, John Ashcroft, Michael Chertoff*, Michael Mukasey*, Colin Powell, Condoleeza Rice, Richard Armitage, Philip Zelikow*, Ari Fleischer*, Karl Rove, Elliott Abrams*, Lewis “Scooter” Libby*, Jack Abramoff*, Rudolph Giuliani, Eliot Spitzer*, Richard Holbrooke, Michael Ledeen*, Larry Silverstein*, Frank Lowy*, David Rockefeller, Rupert Murdoch*, Maurice Greenberg*, Paul Bremer, William Kristol*, James Woolsey, Newt Gingrich.

Spośród tych 39 największych podejrzanych, zauważ, że 22 (lub ponad połowa) to Żydzi, z których większość ma również podwójne obywatelstwo z izraelskimi paszportami. Jeśli są winni zdrady i masowych morderstw, wszyscy powinni zostać straceni bez litości – jak na przykład patologiczny kłamca Tony Blair, którego pochlebcze usługi dla swoich żydowskich panów pomogły uczynić go multimilionerem.

"Poprowadź mnie na wojnę!"
“Poprowadź mnie na wojnę!”

TONY BLAIR: Zanim ludzie będą krzyczeć o braku broni masowego rażenia, sugeruję, żeby trochę poczekali…

Jak już mówiłem przez cały czas, nie mam wątpliwości, że znajdą najwyraźniejsze możliwe dowody na broń masowego rażenia Saddama.

WILLIAM DALRYMPLE (brytyjski historyk): Jak każdy, kto wie cokolwiek o Bliskim Wschodzie, po prostu modlisz się, aby ten człowiek zamknął fu$k!

ZBIGNIEW BRZEZIŃSKI: Blair jest lekkoatletą. Nie podoba mi się jego moralność polityczna i to, jak wzbogaca się od czasu odejścia z urzędu. Głosi wysoki język moralny, ale… Mam instynktowną pogardę dla Blaira. Nie nie lubię. Po prostu pogarda.

GEORGE W. BUSH: Tak, Blair, co ty robisz?

TONY BLAIR (płaszczący się u stóp swojego Mistrza): Poprowadź mnie na wojnę… wiesz, że wierzę w ciebie!

GEORGE W. BUSH (maniakalnie): Uwolnimy świat od złoczyńców!

LASHA DARKMOON: Ponad stu współspiskowców zostało do tej pory oskarżonych o to, że byli głęboko zamieszani w 9-11, ale niewątpliwie jest wielu innych, których współudział i milczenie musiały zostać kupione za pomocą jedynych dwóch dostępnych środków: marchewki i kija. Kij wiąże się albo z groźbą szantażu, albo natychmiastową śmiercią, jeśli odważą się wyjść poza linię – jak w przypadku senatora Wellstone’a i dr Davida Kelly’ego. Marchewka obejmuje przekupstwo i słodziki: astronomiczne sumy pieniędzy wpłacane na tajne konta bankowe do końca życia, gwarantujące całkowitą ciszę w oczekiwaniu na te ogromne roczne depozyty.

To był poprzedni opad 911

Skąd wezmą się pieniądze na wypłatę tak zdumiewających sum?

Całkiem proste. Pieniądze zostały już skradzione przed 9/11 z pomocą izraelskiego podwójnego obywatela, rabina Dov Zakheima. W jakiś sposób udało mu się “stracić” co najmniej 2,3 biliona dolarów lub 3 biliony dolarów według większości innych rachunków. Działaczka antywojenna i informatorka CIA Susan Lindauer przedstawiła dowody na to, że pieniądze faktycznie skradzione amerykańskiemu podatnikowi wynoszą oszałamiającą kwotę 9,1 biliona dolarów.

Przebrnięcie nawet przez 1 bilion dolarów nie byłoby łatwe. Bilion dolarów wystarczyłby, aby utrzymać 1000 spiskowców i ich rodziny w świńskim niebie do końca życia. Pozostałe biliony podobno trafiły na tajne konta bankowe, a większość z nich trafiła do Tel Awiwu i Zurychu.

KEVIN BARRETT: Więc co się stało z brakującymi 2,3 bilionami dolarów Pentagonu – lub 9,1 biliona dolarów, jeśli wierzyć Susan Lindauer? Jedyną rzeczą, którą wiemy na pewno, jest to, że nigdy nie został znaleziony. Przynajmniej nie oficjalnie. Lindauer mówi, że wtajemniczeni wiedzą, że został zdefraudowany przez agentów Izraela. Co ciekawe, Kontrolerem Pentagonu – człowiekiem, który kierował finansami Pentagonu – był znany izraelski agent, rabin Dov Zakheim.

RABIN DOV ZAKHEIM Jak żydowski rabin przejął kontrolę nad finansami Pentagonu i zdołał stracić 3 biliony dolarów w ciągu trzech miesięcy?
RABIN DOV ZAKHEIM: Jak żydowski rabin zdobył kontrolę nad finansami Pentagonu i zdołał stracić 3 biliony dolarów w ciągu trzech miesięcy?

LASHA DARKMOON: Rabin Dov Zakheim (na zdjęciu), urodzony w 1948 roku, podwójny obywatel amerykańsko-izraelski, został mianowany Kontrolerem Pentagonu w maju 2001 roku. To sprawiło, że stał się w pełni odpowiedzialny za finanse Pentagonu. We wrześniu 2001 roku, zaledwie trzy miesiące później, udało mu się “stracić” lub zmarnować trzy biliony dolarów – w fenomenalnym tempie biliona dolarów miesięcznie.

To 1000 miliardów dolarów (lub 1 milion dolarów) w ciągu 30 dni! Nikomu w zapisanej historii nigdy nie udało się “stracić” tak kolosalnej sumy pieniędzy w tak krótkim czasie.

Mimo to żałośnie niekompetentny – lub bezwstydnie drapieżny – rabin mógł pozostać na stanowisku kontrolera Pentagonu do marca 2004 r., prawie przez kolejne trzy lata. Z całkowitą bezkarnością.

Pozwólcie, że przedstawię wam teraz kilka fascynujących statystyk, które pozwolą wam spojrzeć na ten ogromny krwotok bogactwa we właściwej perspektywie. Według magazynu Forbes, dziesięciu najbogatszych żydowskich amerykańskich miliarderów w 2012 roku, posiadało aktywa w wysokości 203 miliardów dolarów. (Zobacz tutaj). To mniej więcej jedna piętnasta z 3 bilionów dolarów, które rabin Zakheim odebrał amerykańskiemu podatnikowi w ciągu trzech miesięcy.

Łączny majątek wszystkich miliarderów na całym świecie w 2012 roku wyniósł 4,6 biliona dolarów. (Zobacz tutaj). Gdyby rabin Zakheim rzeczywiście ukradł 9,1 biliona dolarów, jak twierdzi informatorka CIA Susan Lindauer, uszłoby mu na sucho prawie dwa razy więcej niż całkowite bogactwo wszystkich miliarderów na świecie.

Brakujące biliony podobno trafiły do Izraela, co od 2001 roku doprowadziło do ogromnych przejęć nieruchomości przez izraelskie interesy w Ameryce Południowej, Europie, Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata. Znaczna część dzisiejszej powierzchni świata jest prawdopodobnie własnością nieobecnych żydowskich właścicieli ziemskich, z ogromnymi posiadłościami pod zarządem rodziny Rothschildów.

KEVIN BARRETT: Atak 9/11 na Pentagon był wymierzony w księgowych, którzy byli na tropie brakujących bilionów.

LASHA DARKMOON: Jak wygodnie. Zbrodni nie można już zbadać, ponieważ śledczy zostali zabici. A odpowiednie dokumenty zostały zniszczone. Przypadkowo.

PREZYDENT JIMMY CARTER (niestety): Stany Zjednoczone po 9/11 nie są już latarnią praw człowieka.

GEORGE W. BUSH: Albo jesteś z nami, albo jesteś z terrorystami! Znajdziemy tych, którzy to zrobili! Wypalimy je z ich! Uruchomimy je! Postawimy ich przed sądem! Nie zmęczymy się, nie zachwiejemy się, nie zawiedziemy! Uwolnimy świat od złoczyńców!

SENATOR ORRIN HATCH: Dowiemy się, kto to zrobił i będziemy ścigać drani!

JERRY FALWELL (nieżyjący już teleewangelista): Naprawdę wierzę, że poganie, aborcjoniści, feministki, geje i lesbijki – wytykam im palcem w twarz i mówię – “Pomogliście to zrobić!”.

PASTOR BAPTYSTYCZNY FRED PHELPS: Dzięki Bogu za 9/11! Dzięki Bogu, że pięć lat temu gniew Boży został wylany na ten zły naród – Amerykę, ziemię potępioną sodomitów! Śmiertelne wydarzenia 9/11 były bezpośrednim wylaniem boskiej kary, natychmiastowym nawiedzeniem Bożego gniewu i zemsty oraz karą za straszliwe grzechy sodomitów Ameryki!

LASHA DARKMOON (na boku): Uważaj, Obama!

PAUL CRAIG ROBERTS: Jeśli muzułmanie byli w stanie doprowadzić do 9/11, z pewnością są w stanie zabić Rumsfelda, Wolfowitza, Perle’a, Libby, Condi Rice, Kristola, Boltona, Goldberga i dziesiątki innych w tej samej godzinie dnia. Argument ten nie jest wiarygodny, że rząd, który nie był w stanie zapobiec 9/11, jest tak wszechwiedzący, że może zapobiec zabójstwu niechronionych neokonserwatystów. Spróbujcie wyobrazić sobie propagandową wartość terrorystów, którzy za jednym zamachem wymazują neokonserwatystów, po czym ogłasza się, że każdy członek rządu federalnego do najniższego GS, każdy członek Izby Reprezentantów i Senatu oraz każdy gubernator jest następny w kolejce do odbicia.

LASHA DARKMOON: Doskonały punkt. Jeśli Al-Kaida była tak diabelnie sprytna i groźna, że mogła przeprowadzić 9/11 tak łatwo, jak to się stało, że nie zamordowała George’a Busha, Tony’ego Blaira, Cheneya, Rumsfelda, Wolfowitza, Perle’a i wszystkich innych nieprzejednanych wrogów? Prezydencie Bush, czy chciałby pan podsumować ortodoksję 9/11?

PREZYDENT GEORGE W. BUSH: Możesz oszukiwać niektórych ludzi przez cały czas, i to na nich chcesz się skoncentrować.

LASHA DARKMOON: Idealnie! Ostatnie pytanie. Kiedy byłeś prezydentem, czy kiedykolwiek sprawowałeś kontrolę? A może byłeś tylko marionetką Żydów?

Ariel Sharon: Chcę powiedzieć coś bardzo jasnego. My, naród żydowski, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą!

BENJAMIN NETANYAHU (szyderczo pogardliwie): Ameryka jest rzeczą, którą można bardzo łatwo poruszyć, popchnąć ją we właściwym kierunku… Kiedy wyciśniemy ze Stanów Zjednoczonych wszystko, co możemy, może wyschnąć i zdmuchnąć.

Admirał Thomas Moorer (przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów USA pod rządami Ronalda Reagana): Nigdy nie widziałem, żeby prezydent im się przeciwstawił. To po prostu wprawia umysł w zakłopotanie. Zawsze dostają to, czego chcą. Izraelczycy cały czas wiedzą, co się dzieje. Gdyby Amerykanie zrozumieli, jaki uścisk mają ci ludzie nad naszym rządem, powstali z bronią w ręku. Nasi obywatele z pewnością nie mają pojęcia, co się dzieje.

LASHA DARKMOON: Monsieur Voltaire, przez cały ten czas milczałeś zadziwiająco cicho… prawie tak, jakbyś był duchem na bankiecie. Jako jeden z najwybitniejszych filozofów oświeceniowych na świecie, być może chciałbyś przedstawić nam swoje poglądy na kwestię żydowską. Dokąd zmierza żydostwo?

VOLTAIRE (dławiący się z wściekłości): Nasi mistrzowie i nasi wrogowie!… kogo nienawidzimy!… najbardziej obrzydliwi ludzie na świecie!… Wszyscy oni rodzą się z szalejącym fanatyzmem w sercach, tak jak Bretończycy i Niemcy rodzą się z blond włosami. Nie zdziwiłbym się w najmniejszym stopniu, gdyby ci ludzie pewnego dnia nie stali się śmiertelni dla rasy ludzkiej.


Konkluzja

LASHA DARKMOON: Magazyn Forbes, który regularnie zaopatruje nas w listy najbogatszych ludzi na świecie, stara się wykluczyć najbogatszych: tych, których bogactwo jest albo poza obliczeniami, albo publiczną kontrolą. Należą do nich królowa Holandii (najbogatsza kobieta na świecie), królowa Anglii, królowa Danii, królowa Hiszpanii, sułtan Brunei, król Fahd z Arabii Saudyjskiej oraz królowie Kuwejtu, Omanu, Kataru i Bahrajnu.

Chociaż bogactwo tych kilku osób, z których wszystkie nie są Żydami, wystarcza, aby wyżywić głodującą planetę, jest to zaledwie ułamek bogactwa Żydów.

Większość światowego bogactwa koncentruje się w rękach Domu Rotszyldów, z mniejszymi, ale wciąż ogromnymi (nieujawnionymi) kwotami w tajnych skarbcach kilku elitarnych rodzin żydowskich: Schiffów, Wallenbergów, Oppenheimów, Morgenthau, Goldman-Sachs, Lehmanów i Guggenheimów. Całe bogactwo świata oszacowano na 990 bilionów dolarów. Z tego lwia część, około 500 bilionów dolarów, należy tylko do jednej rodziny dynastycznej: Rothschildów.

Rothschildowie i Rockefellerowie (ta ostatnia rodzina podobno warta 100 bilionów dolarów) posiadają między sobą wszystkie główne banki na świecie, wielkie korporacje, konglomeraty i firmy naftowe, z wyjątkiem ogromnych posiadłości nieruchomości, takich jak zamki, pałace, okazałe rezydencje, luksusowe hotele, tory wyścigowe, kasyna, egzotyczne ośrodki wypoczynkowe i rozległe połacie pól uprawnych i dziewiczych lasów.

Oszałamiające ilości złotego kruszcu, diamentów, biżuterii, rzadkiej sztuki, antykwariuszy, monet, metali szlachetnych i kamieni zapychają podziemne skarbce. Ci ludzie nigdy nie widzieli większości rzeczy, które posiadają. Nigdy nie postawili stopy na ziemi, którą posiadają. Pomimo całego swojego fantastycznego bogactwa, czują się rozpaczliwie biedni i niepewni; nie mogą też spać spokojnie w swoich łóżkach, dopóki nie będą posiadać wszystkiego – a reszta ludzkości zostanie zredukowana do stanu skrajnej niewoli.

9/11 był wydarzeniem katalizującym dla tych cesarzy bogactwa. Zapoczątkowała nowy porządek świata i przyspieszyła serię katastrofalnych nowych wojen, które pomogły stworzyć nowych głodujących uchodźców, nowych zubożałych imigrantów i nowe możliwości niekończącego się wyzysku przez zasadniczo wrogą elitę żydowską.

KEVIN MACDONALD: Nowa żydowska elita przejęła wszystkie główne punkty amerykańskiego społeczeństwa: środowisko akademickie, sądy i politykę. To wrogo nastawiona elita – wrogo nastawiona do tradycyjnych ludzi i kultury Ameryki.

LASHA DARKMOON: W 2000 roku 70-letni Sir Evelyn de Rothschild poślubił zamożną bizneswoman Lynn Forrester (na zdjęciu tutaj). Noc poślubną spędzili w Białym Domu w Waszyngtonie, a Bill Clinton krążył wokół, podając im napoje i przystawki. Rok później, 11 września 2001 roku, para wynajęła całe dwa najwyższe piętra 5-gwiazdkowego hotelu na Manhattanie. Z hotelu roztaczał się majestatyczny widok na Nowy Jork.

Dokładnie o 9 rano tego pamiętnego poranka, 11 września 2001 roku, szczęśliwa para wyszła na balkon, gdzie serwowane było śniadanie. Mieli miejsca przy ringu w World Trade Center. Widzieli bliźniacze wieże lśniące w oddali. Widzieli pierwszy samolot zbliżający się przez lazurowe niebo … a potem fajerwerki … wybuchy … kłębiący się dym … a potem zbliża się drugi samolot…. Widzieli mężczyzn i kobiety skaczących z wież … spiralnie w dół do ich śmierci na poniżej.

Kiedy popijali kawę na słonecznym balkonie, rozmyślając o życiu i śmierci, seksie i zakupach, mieli najlepsze miejsca w domu.

KEVIN MACDONALD (podsumowując): Wszystko sprowadza się do tego. Dzisiejsza żydowska elita nienawidzi narodu, którym rządzi.

“NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ W NAJMNIEJSZYM STOPNIU, GDYBY CI LUDZIE PEWNEGO DNIA NIE STALI SIĘ ŚMIERTELNI DLA RASY LUDZKIEJ”. — Wolter, 1771

PRZEZ Lasha Darkmoon

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2022/09/11/911-truth-21-years-later/

ŹRÓDŁO Pierwotnie opublikowane 6 września 2014 r. na VT

Wypowiedz się