Zełenski, Chazaria i Mały Izrael

Opublikowano Lipiec 29, 2022, autor: State of the Nation

Longmont, Kolorado
28 lipca 2022 r

Autor: Rich Scheck

Uważaj, o co prosisz! Prezydent Ukrainy Zełenski stoi teraz w obliczu tego, co wydaje się być powtórką wydarzeń sprzed ponad tysiąca lat, kiedy wcześni Rosjanie zmęczyli się kłamstwami i oszustwami Imperium Chazarskiego:
https://www.veteranstoday.com/2022/01/31/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia-2/

[powyższy tekst w tłumaczeniu polskim na linku: UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia (klubinteligencjipolskiej.pl) red. kip]

Zelenski ogłosił w kwietniu, że przewidział, że powojenna Ukraina stanie się “Wielkim Izraelem” jako kluczowy element Nowego Porządku Świata dostosowanego do planów WEF i Bunting Cloverleaf Bibi Netayanhu.
https://www.infobae.com/en/2022/04/06/volodymyr-zelensky-said-that-ukraine-can-become-a-great-israel-with-its-own-identity/

Ale Putin i Ławrow wydają się odrzucać ten program jako spoza “Vogue” z ich chrześcijańsko-nacjonalistyczną perspektywą. Zamiast tego wyobrażają sobie powojenną Ukrainę jako maleńką enklawę wyrzeźbioną z byłej Republiki Radzieckiej, w której ambitny plan Zelenskiego byłby poważnie ograniczony: https://www.whatdoesitmean.com/index3989.htm
(przewiń w dół do dołu artykułu, aby zobaczyć ich pomysł na Kijów, co nazywam Małym Izraelem)

Oczekiwana ekonomiczna bonanza, która postrzegałaby wojnę jako skomplikowany projekt odnowy miejskiej dla słynnego skorumpowanego narodu, aby skłonić różne kraje NATO do zaangażowania się w powielanie planu Marshalla po II wojnie światowej, wydaje się teraz wątpliwa!

Gdyby demony z Davos nie były tak chciwe i cierpiały na ciężki przypadek syndromu Trumpa Derangementa, być może śmierci i zniszczeniu można było zapobiec: https://stateofthenation2012.com/?p=63437

W obecnej sytuacji Europa stoi w obliczu katastrofalnej zimy niedoborów żywności i energii. Gospodarka USA jest również bardzo zagrożona, a stagflacja szaleje, a Zielony Nowy Ład jest wątpliwym lekarstwem.

Nie lekceważę głębokiej perfidii demonów z Davos i ich chazarskich kolegów, którzy mają teraz papieża po swojej stronie i którzy mogą rozpocząć wojnę nuklearną, aby mogli przywołać “nadzwyczajne moce”, aby wdrożyć swój drakoński program (dziękuję Nancy Pelosi)!

Można sobie nawet wyobrazić, że Putin i Xi są potajemnie częścią globalnego planu zasłony z kwestiami takimi jak Ukraina, Tajwan, gospodarka, plandemia itp., Zasadniczo taniec kabuki zapewniający osłonę, podczas gdy za kulisami opracowywana jest nowa architektura finansowa.

Wszystko jest możliwe w nadchodzących dniach, w tym scenariusz inwazji ET / Obcych, gdy ludzkość walczy o osiągnięcie porządku z chaosu nowoczesności! A przy wszystkich 100 senatorach gotowych oczernić Rosję etykietką “państwowego sponsora terroryzmu”, jesteśmy teraz w stanie de facto wojny z największą potęgą nuklearną na świecie. Obłęd!
https://www.lgraham.senate.gov/public/index.cfm/press-releases?ID=9CD80923-FC0A-4A7B-ADCF-497C6E26F8BB

Jeśli chodzi o Zełenskiego, może on ubolewać nad swoim nowym statusem celebryty i decyzją o grze w piłkę z panem Globaloneyem. Nawet jeśli pojawi się Nowy Porządek Świata i będzie rządził czymś wspanialszym niż mała izraelska wersja Chazarii, jego szanse na przetrwanie pozostają dość niskie, gdy zniesmaczony świat trzęsie się z przerażenia z powodu jego współwinnej roli w obecnych okropnościach.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=126370

Analityk polityczny: Zelensky obawia się puczu i chce uciec, ale USA nie pozwolą mu odejść

Posted by Marucha w dniu 2022-08-03 (Środa)

Michaił Aleksandrow, czołowy ekspert Centrum Studiów Politycznych i Wojskowych Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych, wypowiedział się dla portalu Pravda.ru na temat opinii rosyjskiego senatora Andrieja Klimowa, według którego władze USA są zaniepokojone możliwą ucieczką ukraińskiego lidera Wołodymyra Zelenskiego ze sceny politycznej.

Zdaniem specjalisty, prezydent pozostaje w kraju tylko dlatego, że nie ma możliwości jego opuszczenia.

Analityk polityczny: Zelenskij boi się puczu i chce uciekać, ale USA go nie puszcza.

„Myślę, że gdyby Żeleński miał możliwość ucieczki, to już by to zrobił. Im dłużej trwają starcia zbrojne w Donbasie, im więcej zbrodni wojennych popełnia reżim, tym trudniejsza staje się sytuacja prezydenta. Rozumie, że nie będzie litości” – powiedziało źródło.

Zdaniem Aleksandrowa, wewnętrzna sytuacja polityczna na Ukrainie ulega eskalacji. Jak przypomniał ekspert, Zelensky pozbawia obywatelstwa swoich byłych sponsorów.

„Obawia się wewnętrznego zamachu stanu. Ma problemy z dowództwem AFU. Zrozumiałe jest przeczucie Zelenskiego: w każdej chwili może zostać fizycznie zlikwidowany i oskarżony o śmierć przywódcy przez rosyjską grupę dywersyjną. Uciekłby, ale Amerykanie mu nie pozwolili. Oni naprawdę się tego boją” – podsumował specjalista.

Wcześniej jeden z członków Rady Federacji powiedział, że Waszyngton nie ufa Kijowowi i obawia się, że Zelenski opuści Ukrainę.

„Anglosaskie służby specjalne nie tyle chronią komika, który bawi się w bycie prezydentem „przed Rosjanami”, ile pilnują tego showmana przed wczesną ucieczką z ukraińskiej sceny politycznej” – podkreślił Klimow.

Autor: Evgenia Vasilyeva (dziennikarka prasowa), Kurator: Lyubov Stepushova

https://www.pravda.ru/news/world/1732733-vladimir_zelenskii/

Za: https://marucha.wordpress.com/2022/08/03/analityk-polityczny-zelensky-obawia-sie-puczu-i-chce-uciec-ale-usa-nie-pozwola-mu-odejsc/#comments):

Wypowiedz się