To już ostatni moment na wytłumaczenie żołnierzom i policjantom co się dzieje.

Żyjemy w szalonych czasach, na świecie dzieją się niebywałe rzeczy.
Jest to zapis rozmowy Todda Callendera z członkami niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa, która odbyła się w dn. 25 marca 2022 r. w ramach 97-ego posiedzenia Komisji.
W toku rozmowy Todd omawia rolę, jaką odgrywają szpitale, “szczepionki” na Covid i system 5G w trwającym globalnym ludobójstwie. Opowiada też o toczącym się federalnym postępowaniu sądowym w ramach pozwu zbiorowego przeciwko amerykańskiemu Departamentowi Obrony, Ministerstwu Zdrowia i FDA, który Todd złożył w sierpniu ubiegłego roku w imieniu członków amerykańskich służb zbrojnych w związku z przymusem “szczepień” na Covid.
Wywiad z Toddem trwa ok. 67 minut, a po nim kilka krótkich materiałów filmowych dotyczących zagadnień omawianych przez Todda.
Miejcie na uwadze, że te filmiki dotyczą tylko technologii, które są jawne i oficjalnie dostępne, a przecież wiemy, że wiele wynalazków, zanim trafi na rynek cywilny, pierwotnie opracowywanych jest dla wojska i najpierw przez długi czas bada się je i testuje pod kątem ich zastosowań militarnych. Tak więc nie łudźmy się: to, co przedstawia się ludziom jako “najnowocześniejsze zdobycze technologii”, to w rzeczywistości stare, od dawna istniejące rozwiązania, znane wojsku i służbo wywiadowczym od kilku dekad. Możemy sobie tylko wyobrażać, jakimi technologiami oni rzeczywiście dysponują.

Eternity123 Published August 15, 2022 

https://rumble.com/v1g3yn5-to-ju-ostatni-moment-na-wytumaczenie-onierzom-i-policjantom-co-si-dzieje..html

Opublikowano za: https://rumble.com/v1g3yn5-to-ju-ostatni-moment-na-wytumaczenie-onierzom-i-policjantom-co-si-dzieje..html

Wypowiedz się