Tajna globalna broń pasożytów

   Zmieniono, 8 sierpnia 2022 r.  2 005

Wersja do druku

Piramida na Majdanie w 2014 roku. Pożary w Rosji i powodzie w Europie w 2010 roku. O użyciu broni biosfery i geosfery na naszej planecie mówi pułkownik rezerwy Sił Kosmicznych Rosyjskich Sił Zbrojnych Witalij Prawdiwcew…

Jak rządzi się prezydentami

Katastrofa w elektrowni jądrowej Fukushima nastąpiła w wyniku silnego trzęsienia ziemi w dniu 11.03.11. Co to poprzedziło? Jakie są ukryte przyczyny i mechanizmy tej globalnej katastrofy? Witalij Prawdawcew opowiada o tym i wiele więcej.

W 1970 roku studenci Wojskowej Akademii Radiotechnicznej Obrony Powietrznej uczyli się tajnego kursu na temat zaawansowanej broni. Opowiadano im o takich rodzajach broni jak: jonosferyczna, ozonowa, tektoniczna, akustyczna, laserowa, elektromagnetyczna, środowiskowa, etniczna, genetyczna, informacyjna i inne równie egzotyczne gatunki.

Szczególnie interesujące były wykłady na temat broni geofizycznej (klimatycznej), a nawet wtedy uważano je za jedne z najbardziej obiecujących.

Przez tysiące lat ludzkiej egzystencji minęło 6 pokoleń wojen. Broń krawędziowa, gładkolufowa broń palna, broń strzelecka, broń automatyczna, bezkontaktowe wojny nuklearne i wreszcie precyzyjna broń uderzeniowa. Wszystkie te pokolenia związane są z lokalnymi wojnami, tj. z pewnym ograniczonym terytorium.

A teraz trwa siódma generacja. Konfrontacja dochodzi do poziomu sfer planetarnych: biosfery, geosfery i psychosfery. To właśnie na tych terenach wojna już trwa.

Broń biosferyczna (środowiskowa, bakteriologiczna, genetyczna, biologiczna, etniczna) nie zostanie jeszcze dotknięta. Chociaż jest to bardzo ważna broń: etniczna, rasowa.

Informacje, które są bardzo ważne, często są po prostu tracone. Idzie i odchodzi, a potem raz – i nigdzie indziej , znika z mediów. Oznacza to, że osiągnęliśmy pewne wyniki i wszystko to zostało sklasyfikowane. Zrobiły to Izrael, Republika Południowej Afryki, Stany Zjednoczone i wiele innych krajów w różnym stopniu. Jest to badanie krwi różnych grup etnicznych i ras. W tym celu wykonano projekty Genome i Proteome, a ich wyniki są klasyfikowane. Pytanie brzmi: dlaczego?

Teraz rozważane są już takie fantastyczne typy, jak na przykład broń grawitacyjna lub anihilacja, asteroida itp.

Oto broń elektromagnetyczna. Bomba elektromagnetyczna wybucha na pewnej wysokości, a cała elektronika w dotkniętym obszarze na ziemi zostaje spalona (to właśnie stało się pewnego dnia w Melbourne w Australii).

Broń mikrofalowa (mikrofalowa). Od dawna służy również do rozminowywania – zdalnej detonacji min, a w innych przypadkach. Na przykład, kiedy w 2011 roku doszło do eksplozji podczas startu naszego AMC “Phobos-grunt”, Rogozin powiedział bardzo ostrożnie, że eksplozja mogła przypadkowo wytworzyć amerykański radar. Stosuje się tam impulsy megawatowe.

Broń biosfery (ekologiczna) została przetestowana przez Amerykanów w latach 60. w Wietnamie.

Wróćmy więc do broni geosfery.

Jak rządzi się prezydentami

Są to globalne rodzaje broni geosfery i wszystkie już działają.

Litosfera. Jest to bardzo cienka warstwa Ziemi w skali planety, która jest zestawem stałych płyt, które poruszają się wzdłuż powierzchni Ziemi, okresowo zbliżając się do siebie. Wybrzeże Oceanu Spokojnego to tak zwany “Pas Ognia”, gdzie najczęściej występują trzęsienia ziemi.

Jak rządzi się prezydentami
Jak rządzi się prezydentami

Wystarczy bardzo mały impuls, aby uwolnić tę ogromną energię napięcia. Dziś wiadomo już, że promieniowanie elektromagnetyczne i sygnały akustyczne o określonych częstotliwościach mogą powodować sztuczne trzęsienia ziemi. Na przykład w latach 50. w ZSRR wykonano sztuczne trzęsienia ziemi, których celem było złagodzenie napięcia w pewnych punktach. A teraz wycieka coraz więcej informacji, że jest to już używane jako broń.

Jednym z pierwszych, którzy donieśli o katastrofach kontrolowanych przez Pentagon, był kanadyjski badacz, były redaktor magazynu Forbes, Benjamin Fulford. Powiedział, że japoński minister finansów Koji Omi powiedział mu w 2007 roku, że grupa amerykańskich oligarchów domaga się, aby Japonia przekazała im swój system finansowy. Wkrótce potem seria nasilających się trzęsień ziemi nawiedziła Japonię.

Jak rządzi się prezydentami

I wreszcie, 11 marca 2011 roku, największe trzęsienie ziemi w historii miało miejsce u wybrzeży Japonii, które spowodowało tsunami i wypadek w elektrowni jądrowej Fukushima. Według ekspertów jego moc była co najmniej miliard razy większa niż mocy bomby atomowej zrzuconej na Hiroszimę. Zniszczono 126 000 budynków. 27 000 ludzi zniknęło z powierzchni ziemi. Szkody gospodarcze wynoszą co najmniej 300 miliardów dolarów. Zniszczenie elektrowni jądrowej spowodowało zanieczyszczenie na dużą skalę obszaru i wód przybrzeżnych. Nie ma teraz zbyt wiele rozmów na ten temat…

We wrześniu 2011 roku ten sam Fulford udzielił ekskluzywnego wywiadu. Obecnie mieszka w Japonii, niebezpiecznie jest dla niego przebywać w Stanach Zjednoczonych. Cytat z wywiadu: “Dowody zaczynają się gromadzić, że to trzęsienie ziemi nie było klęską żywiołową. Była to próba wyłudzenia pieniędzy od Japończyków poprzez terror”. Dalej cytuje: “Jeśli się nie zgadzasz, góra Fuji będzie następna”.

Kolejny dowód pochodził od człowieka o nazwisku Tohemasa Kovaza, oficera japońskiego wywiadu wojskowego. Cytat: “Później powiedział mi, że premier Izrail Netanjahu zadzwonił do premiera Japonii po ataku. Powiedział, że zorganizują inne katastrofy nuklearne w pobliżu Japonii, jeśli nie zacznie rozdawać pieniędzy. Japoński premier Naoto Kan był tak przerażony, że po prostu powiedział: “Okej, oddamy pieniądze”. Przekazał około 2 bilionów jenów (20 miliardów dolarów), a oni dali mu za to dużą łapówkę.

Więc mechanizm jest interesujący……., jak mogliby to zrobić?

Naturalna częstotliwość trzęsienia ziemi wynosi 2,5 Hz. I to właśnie z tą częstotliwością, począwszy od 8 marca 2011 roku, dobrze znany amerykański kompleks wojskowy HAARP, znajdujący się na Alasce, zaczął intensywnie generować najpotężniejsze promieniowanie elektromagnetyczne. Jest to udokumentowane. I zakończyło się 40 minut po trzęsieniu ziemi w Japonii.

HAARP jest w stanie generować ogromne moce w celu ogrzania ziemskiej jonosfery.

Oto mapa zanieczyszczenia promieniowaniem na Pacyfiku.

Jak rządzi się prezydentami

W Kanadzie ryby od dawna zaczęły krwawić na śmierć. Generalnie jest to najgorsza katastrofa, jaka kiedykolwiek była na Ziemi, ale o tym – cisza… W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie obowiązuje zakaz informowania obywateli na ten temat pod pretekstem niesienia paniki.

Niemożliwe jest prawne oskarżenie kogokolwiek o użycie broni sejsmicznej. Ale zbiegi okoliczności sprawiają, że wielu ludzi myśli. W szczególności szef Służby Kontroli Przestrzeni Kosmicznej Chin, Zhou Chinheo, bezpośrednio stwierdził, że według jego departamentu trzęsienia ziemi i ulewy, które spowodowały masowe katastrofy w Chinach w 2008 roku, miały miejsce w ramach tajnego programu wojskowego Pentagonu.

Broń hydrosfery

Jak rządzi się prezydentami

Czynniki szkodliwe: sztucznie zainicjowane tsunami; podwodne strumienie błota i błota; erupcje gazowo-hydratowe; sztuczne zejście lodowców górskich, lawiny śnieżne, strumienie błota; przełom zapór, zapór; podnoszenie wód gruntowych i zalewanie konstrukcji podziemnych, zalewanie i erozja fundamentów ważnych obiektów itp.

Erupcje hydratów gazu występują, gdy głębokie warstwy pod powierzchnią Ziemi, gdzie znajdują się gigantyczne złoża hydratów gazu, są w jakiś sposób zapalane. Możliwe jest spowodowanie na głębokości niegasnącego spalania lub wybuchów hydratów gazu.

Broń sapheryczna

Jak rządzi się prezydentami

Cel: sztuczne inicjowanie kataklizmów pogodowych, aby wpłynąć na rolnictwo i gospodarkę jako całość kraju, przeciwko któremu został zastosowany.

Taka broń była otwarcie używana w Wietnamie i istnieją doniesienia, że była potajemnie używana przeciwko Kubie.

Istnieją powody, by sądzić, że związane z tym również bezprecedensowe opady w Europie w 2010 roku. Opady rozpoczęły się w maju, a wody gruntowe wzrosły wcześniej. Może to być również spowodowane pracą HAARP – tej najpotężniejszej kuchenki mikrofalowej.

Broń ozonosferyczna

Jak rządzi się prezydentami

Cel: zubożenie warstwy ozonowej nad terytorium wroga. Rezultat: zniszczenie DNA żywych organizmów, oparzenia skóry i rogówki oczu, gwałtowny wzrost raka, nieprzewidziane mutacje u zwierząt.

Broń jonosferyczna

Jonosfera jest skorupą Ziemi, znajdującą się nad warstwą ozonową. Ma ładunek dodatni. Ładunek Ziemi jest ujemny, więc między nimi jest ogromne napięcie – setki tysięcy woltów.

Jak rządzi się prezydentami

Nawet Tesla zaproponował wykorzystanie tej energii, a nawet nauczył się, jak to zrobić.

Jonizację jonosfery można wykonać sztucznie, a tego już się nauczono. W ZSRR robiono to przez bardzo długi czas, w pobliżu Niżnego Nowogrodu znajdowała się stacja, ale była używana wyłącznie do celów badawczych i miała niską moc. Amerykanie uruchomili HAARP dopiero w 2003 roku. I nie jest jedyny, jest też podobna “kuchenka mikrofalowa” w Norwegii, jest mniejsza i gdzieś indziej na Grenlandii.

Jak to działa?

Jak rządzi się prezydentami

Stojak grzewczy HAARP pozwala skupić gigawatowe impulsy promieniowania krótkofalowego (mikrofalowego) na wybranych obszarach jonosfery i ogrzać je w celu utworzenia plazmy wysokotemperaturowej. Sztuczny plazmoid powstaje w jonosferze, jest to rodzaj metalowego lustra. Sama jonosfera jest rodzajem zwierciadła i może odbijać promieniowanie na niektórych częstotliwościach, a urządzenia takie jak HAARP mogą tworzyć takie grudki. Te kępy o długości kilku tysięcy kilometrów mogą być używane jako antena, na przykład do komunikacji z łodziami podwodnymi.

Jak rządzi się prezydentami

Ponadto lustra plazmoidalne mogą być używane do lokalizacji nad horyzontem i komunikacji radiowej nad horyzontem, możliwe jest wypalenie sprzętu elektronicznego na satelitach. I możesz wpływać na to, co dzieje się pod ziemią, na przykład spalić sprzęt głęboko pod ziemią, a żaden nie uratuje. Możesz transmitować oscylacje o niskiej częstotliwości, a to ma niezwykle negatywny wpływ na ludzi: aby wpłynąć na psychikę, możesz nawet całkowicie unieruchomić osobę.

Może być również stosowany do ochrony przed balistycznymi pociskami międzykontynentalnymi. Stworzenie plazmoidu na drodze rakiety zajmie tylko kilka sekund. Możliwe jest tworzenie punktowych ładunków energetycznych, takich jak meteoryt tunguski.

Za pomocą soczewek jonosferycznych możliwe jest zniszczenie warstwy ozonu i chmur nad terytorium wroga. Na przykład to, co zaobserwowano nad Moskwą (Strogino) w 2009 roku.

Как управляют президентами

Tak wygląda HAARP. Bardzo duża powierzchnia. Im większy obszar, tym mocniejsza wiązka jest zbierana.

Plazmoid można obracać, a następnie z niego, zgodnie z zasadą wiertła, ukierunkowany przepływ energii pójdzie we właściwym kierunku. Może to na przykład wpływać na wody gruntowe i zmuszać je do wznoszenia się na powierzchnię. Jeśli skręcisz w przeciwnym kierunku, to wręcz przeciwnie, nastąpi susza, której żadne deszcze nie zatrzymają.

A potem przyszedł rok 2010. A wszystko zaczęło się tak, jak notatki z tajnego kursu Wojskowej Akademii Radiotechnicznej Obrony Powietrznej lat 70. …

Pod koniec kwietnia 2010 roku kolor zachodów słońca zmienił się dziwnie. W Europie pogoda była sucha, ale z jakiegoś powodu nagle piwnice i piwnice zaczęły zalewać. A znacznie później zaczęły się niezwykle potężne ulewy i zalały całą Europę. W Rosji w tym czasie panował upał 40 stopni i więcej, warstwa ozonowa nad Rosją zmniejszyła się o 40%. Torfowiska, lasy płoną, tysiące ludzi zostaje bez dachu nad głową. Szkody wynoszą ponad 15 miliardów dolarów.

Źródła wysychały, żniwa umierały, bydło hodowlane musiało być ubite. Straciliśmy jedną trzecią zbiorów. Dostawy zboża za granicą zostały zmniejszone, a nasze miejsce na rynku natychmiast zajęły Stany Zjednoczone. Ze względu na dziki upał i smog śmiertelność ludności w Moskwie wzrosła o 50,7% w porównaniu z 2009 r., Aw sierpniu nastąpił już wzrost śmiertelności o 100%. Wzrost śmiertelności w Rosji tylko w lipcu-sierpniu 2010 r. wyniósł ponad 56 000 osób.

W tym samym czasie, na zachód od Rosji, wszystko jest zalane wodą. Bezprecedensowe powodzie, 126 lat nie było czegoś takiego. A między tymi terytoriami wydaje się, że istnieje jakaś bariera. Tylko w ciągu jednego dnia 8 sierpnia w Saksonii spadło 10 CENTYMETRÓW opadów.

Как управляют президентами

Wulkany mogą również zostać dotknięte, podnosząc magmę na powierzchnię ziemi. Jeśli przypomnimy sobie rok 2010, z powodziami w Europie i suszą w Rosji, to musimy również przypomnieć erupcję wulkanu na Islandii, która miała miejsce dzień wcześniej, w marcu, i spowodowała paraliż ruchu lotniczego w Europie.


Tak więc obecne wojny nie mogą się równać z poprzednimi wojnami. Ale co najważniejsze, sama koncepcja zwycięstwa jest teraz przekształcana. Wojny nie są toczone, aby zdobyć terytorium wroga, nie zniszczyć jego gospodarki i ludności, są toczone w celu zmuszenia gospodarki i ludności wrogiego kraju do pracy dla siebie.

Źródło https://dentv.ru/video/dmitrij…


HAARP jest bronią Pentagonu. Pentagon jest narzędziem globalnych satanistów, wraz z Fed, MFW, WHO i innymi potężnymi agencjami.

A potem zastanawiamy się, dlaczego wszyscy prezydenci tak bezwarunkowo słuchają poleceń z tych struktur? Dlatego są posłuszni …

Mają wiele różnego rodzaju narzędzi, a najważniejsze, jak widać, jest HAARP, a co my mamy? Pociski hipersoniczne? …

——————————————————————————–

Pomoc

Witalij Prawdowcew. Od 1948 mieszkał i studiował w Leningradzie. W latach 1963-1966 studiował w Wojskowej Szkole Radiotechnicznej Sił Obrony Powietrznej Kraju. W latach 1966-1969 służył w oddziałach radiotechnicznych obrony powietrznej. W 1973 roku ukończył studia na Wydziale Cybernetyki i Inżynierii Komputerowej Wojskowej Akademii Radiotechnicznej Obrony Powietrznej im. L. A. Govorova. W latach 1973-1996 służył w jednostkach i centralnym aparacie Obrony Rakietowej i Kosmicznej. W 1996 roku w stopniu pułkownika przeszedł na emeryturę z szeregów Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.

Kandydat nauk technicznych w dziedzinie sztucznej inteligencji. Pułkownik rezerwy Sił Kosmicznych Rosji. Autor książki “Broń biosfery i geosfery”.

P.S.

Teledysk został nakręcony w 2017 roku, ale teraz brzmi znacznie bardziej trafnie niż wtedy…

P.P.S.

O świętym znaczeniu dat wielu katastrof wymienionych w tekście można przeczytać tutaj “Symbole i znaki rządzą światem. 311, 911, 239, 153, 500, 666, 33 i więcej” https://cont.ws/@krylovael/206…

Dmitrij Peretolchin. Witalij Prawdowcew. “Tajne technologie. Broń globalna»

N. Lewaszow. Użycie broni klimatycznej i geofizycznej. Wywiad z dziennikarzem Channel 1 (pełny)

Opublikowano za: Tajna globalna broń pasożytów – RuAN News (ru-an.info)

Wypowiedz się