Światowy system pieniężny upada

Upadek waluty rezerwowej dolara

Kryptomania

Redukcja populacji na dużą skalę

Kreacja pieniądza poprzez emisję długu musi pozostawać w równowadze ze wzrostem gospodarczym. Gdy dług rośnie, potrzebny jest większy wzrost, a jeśli ten wzrost osłabnie, to zachwieje się cały system pieniężny, chyba że nadmiar długu zostanie usunięty.

Innymi słowy, dług jest teraz przesadnie zaprojektowany, tak że globalny system finansowego pieniądza fiducjarnego upada. Ostatecznie ten system zostanie zastąpiony przez QFS.

Teraz pytanie brzmi; 

Czy upadek dolara nastąpi, zanim to się stanie, ponieważ Deep State próbuje wymusić to wszelkimi sposobami, aby zastąpić system na własnych warunkach?

Historia pokazuje, że będzie to wąska ucieczka. Od 2008 roku system pieniężny wydaje się być predestynowany na tym kursie. 

Ale wkrótce upadnie, w taki sam sposób, w jaki upadł każdy inny system pieniądza fiducjarnego w historii w wyniku samozniszczenia.

Głębokie Państwo planuje nieuchronny upadek w celu wywołania całkowitego zniszczenia, chaosu i nieładu, ponieważ motywem jest redukcja populacji na dużą skalę .

Kryminalni urzędnicy rządowi uważają, że mogą ukrywać się pod ziemią w ukrytych schronach, które zostały teraz zniszczone. Wynik to: że na całym świecie finansowy system pieniężny kabała będzie wyeliminowany i zastąpiony, ale teraz przez ludzi kontrolowany system QFS

– zamiast planowanego przez kabałę systemu pieniądza fiducjarnego SDR, zarządzanego przez MFW.

Świat jest teraz nadal w zwykłej fazie kryzysów i katastrof kabała „Problem-Reakcja

-Rozwiązanie (PRS)”, która pozwala im zwiększyć kontrolę nad nami.

W tym scenariuszu istniejąca infrastruktura finansowania od góry do dołu zostaje całkowicie zniszczona przez manipulacje ze strony mediów, środowiska akademickiego i lokalnego systemu szkół publicznych. 

Od lat intensywnie pracują nad realizacją tego planu. Po tym, jak okazało się, że trzecia wojna światowa nie była możliwa, pandemia COVID została uruchomiona wcześniej jako substytut, która miała zostać zakończona w administracji Hillary Clinton.

Niezależnie od tego, co ludzie myślą o stworzeniu Agendy 2030, warto poświęcić czas na przeczytanie Protokołów Syjonu . Nie czytaj ich tylko, studiuj je. Wyjaśniają dokładnie, co się teraz dzieje na świecie i dlaczego.

Tylko raz jest szansa na całkowite zniszczenie Głębokiego Państwa. Badanie protokołów ujawnia, że ​​każdy punkt porządku obrad został umiejętnie wykonany przez wiele pokoleń i pochodzi ze szczytu piramidy kabała. Ich wiedza o ludzkich słabościach i sile kłamstwa i oszustwa wydaje się bezkonkurencyjna. W ten sposób ich plan zniszczenia ludzkości i wszystkich systemów infrastruktury kontrolnej daje im możliwość rozpoczęcia od nowa.

Nie martw się, Patrioci i Lightworkers teraz mocno kontrolują sytuację.

Upadek waluty rezerwowej dolara

Upadek dolarowej waluty rezerwowej był oczekiwany przez wiele lat od czasu kryzysu 2007/8 i miał zacieśnić uścisk głębokiego państwa nad masami, bez większych strat w infrastrukturze.

Ale kiedy wszystkie banki centralne zostaną wyeliminowane, fizyczne waluty QFS oparte na złocie zostaną wdrożone lokalnie, za pośrednictwem kontrolowanego przez ludzi systemu QFS, zastępując wszystkie istniejące systemy pieniężne Rothschild Central Banks.

Po wyeliminowaniu wszystkich banków centralnych (CB), banki TBTF – Too Big To Fail są demontowane i przekształcane w mniejsze lokalizacje banków lokalnych, aby służyć wyłącznie społeczeństwu. 

Posiadacze kryptowalut, którzy uważają, że dokonali dobrej inwestycji, będą zawiedzeni!

Tymczasem niepotrzebne zastrzyki z Covida i oszustwa na wszystkich poziomach niszczą wiele istnień ludzkich. To ostatnie tchnienie kabała w umierającym systemie fiducjarnej waluty.

Kryptomania

Świat podlega nowemu „masowemu szaleństwu”, czyli szaleństwu tłumu. Obecne „Masowe szaleństwo” naszego świata w XXI wieku to – bez wątpienia – jego fascynacja Bitcoinem i pokrewnymi „kryptowalutami”.

Nie ma sensu dyskutować z tymi, którzy podlegają złudzeniu, ponieważ jest to złudzenie nieprzeniknione.

Duża część naszego świata, zwłaszcza w „krajach bardziej rozwiniętych”, jest pod urokiem tego szaleństwa, ze względu na rozgłos, jaki uzyskał w Internecie.

Bitcoin i inne to prawdziwe cuda technologiczne, nie ma co do tego wątpliwości. Między innymi ze względu na ich bezpieczeństwo, poufność, wszechobecność w każdej chwili, wszędzie tam, gdzie jest dostępny Internet.

Bitcoin cs spowodował zadziwiające zjawiska, które nigdy wcześniej nie pojawiły się wśród ludzkości. Wynika to z faktu, że Bitcoin cs nie jest powiązany z niczym namacalnym, a jednak jest natychmiast dostępny na świecie w Internecie. Bitcoin cs jest psychologicznie związany z magią, która w minionych czasach zyskała wielu zwolenników.

Podczas gdy wiara w Bitcoin jest pozytywną nadzieją na bezpieczne posiadanie osobistego bogactwa, związaną z nadmiernym wzrostem, wiara w czary wspiera strach i odrazę. Ale w istocie są to „popularne złudzenia”.

Bitcoin budzi nadzieje na bezpieczeństwo monetarne i chęć szybkiego wzrostu osobistej fortuny pieniężnej. Podczas gdy czary wzbudzają strach przed złymi duchami. Zarówno Bitcoin, jak i Witchcraft nie mają związku z osobistymi zasługami lub osobistymi wadami; co oznacza, że ​​z Bitcoinem możesz wyobrazić sobie siebie bogatym bez wykonania choćby jednej produktywnej pracy lub stworzenia produktywnego pomysłu. Podczas gdy ze strachem przed czarami możesz żywić nieuzasadnione obawy bez żadnej rzeczywistości.

Jednak to, czego inwestorzy Crypto nie rozumieją; waluty te są inicjowane przez banki centralne jako ujście przelewu nadmiaru niezbędnego dodruku pieniędzy, podobnie jak na rynkach aktywów i nieruchomości. Wzrost wartości papieru to fantomowa wyobraźnia.

Ujmując Bitcoin c.s. w kontekście “popularnych urojeń” i “masowych idiotyzmów”, całe szaleństwo opiera się na chciwości, czyli manii pieniądza. Niektóre historyczne przykłady potwierdzają tę tezę. Takie jak: bańka spekulacyjna Morza Południowego, Tulipanowa mania spekulacyjna, Wrózbiarstwo, Wpływ polityki i religii, Krucjaty, itp.

 Podczas manii tulipanowej w XVII wieku, za jedną cebulkę tulipana można było kupić posiadłość przy Keijzergracht w Amsterdamie!

 W dzisiejszym XXI wieku ludzkość została poddana największemu “Szaleństwu ludowemu”, jakie kiedykolwiek odnotowano w tysiącach lat historii kultury.

 Bitcoin c.s. umieściły wartość pieniężną na posiadaniu elektronicznych cyfr – tak, że posiadanie chroni właściciela Bitcoina, lub maleńkiego ułamka Bitcoina, przed kradzieżą.

 Bitcoin wart 50 000 dolarów jest Twój, tylko Twój i nie może być od Ciebie skradziony. A Twój Bitcoin może być w niedalekiej przyszłości wart o wiele więcej. Co jest przeciwko temu?

 Wielkie pytanie, o którym nigdy się nie mówi; to “Ile wart jest Bitcoin?”.

 Powiedzmy, że Bitcoin jest notowany na 50 000 USD. Duża suma.

 Ale obiektywizm wymaga: “Zdefiniuj dolara amerykańskiego lub jakąkolwiek inną walutę, która obecnie istnieje na świecie”.

 Prawidłowa odpowiedź brzmi: “Dolar amerykański jest liczbą elektroniczną, tworzoną w USA, przez instytucję zwaną “Bankiem Rezerwy Federalnej USA”. – Wszystkie inne waluty są tworzone w ten sam sposób, przez Banki Centralne danego kraju.

 Wszystkie “pieniądze” w dzisiejszym świecie, to nic innego jak elektroniczne cyfry!

 To wygląda na oszustwo!

 Fakt, że miliony innych osób rzeczywiście cenią sobie elektroniczny szyfr i są skłonne zrezygnować z Dolarów – które same są tylko elektronicznymi szyframi – nie inspiruje do “posiadania” takiej bezczelności jak Cyfrowa Krypto Waluta.

 Co stanie się z tysiącami dolarów, które jeden Bitcoin ma być wart w dniu, w którym Rezerwa Federalna “zbankrutuje” i przestanie istnieć?

 Ponadto, jeśli dolar upadnie, co z pewnością nastąpi, wszystkie inne waluty na świecie, które są denominowane w Bitcoin, również będą nic nie warte, ponieważ dolar jest walutą rezerwową dla wszystkich innych walut, z wyjątkiem obecnie wspieranego złotem rosyjskiego rubla i chińskiego juana.

 Pewnego dnia zostanie opublikowana książka na ten temat; zatytułowana The Crypto Mania w analogii do Tulip Mania!

 FWC nie chce czerpać zysków z ignorancji mas i dlatego daje najcenniejszą radę wszystkim posiadaczom kryptowalut za darmo: Sprzedaj swoje kryptowaluty TERAZ, ciesz się swoim zyskiem lub ogranicz swoją stratę, aby kupić złote i srebrne monety lub sztabki, aby żyć szczęśliwie.

 Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2022/08/09/world-money-system-collapses/

Wypowiedz się