Strona WingMakers i kontrowersyjne zmiany na stronie

Aby uzyskać dostęp do całej oryginalnej strony WingMakers prawie dokładnie tak, jak kiedyś się pojawiła, wejdź tutaj.

WingMakers

Strona WingMakers po raz pierwszy pojawiła się w Internecie pod koniec 1998 roku. Po raz pierwszy natknąłem się na to dzięki rekomendacji dobrego przyjaciela w listopadzie 2000 roku. Chociaż początkowo miałem poważne pytania i wątpliwości co do wielu zadziwiających informacji na stronie WingMakers, natychmiast uderzyła mnie głębia, jasność i piękno dwóch pism filozoficznych. Łzy płynęły mi w oczach, jak nigdy w życiu nie czytałem niczego, co tak otwierałoby mój umysł, serce i ducha i rezonowało tak głęboko w mojej duszy.

Ponieważ odkryłem, że materiał filozoficzny WingMakers jest tak głęboko poruszający, postanowiłem skopiować informacje na stronie internetowej WingMakers do przyszłych badań. Ale potem w ciągu kilku miesięcy zobaczyłem, że strona stopniowo zaczyna się zmieniać w stosunku do swojej oryginalnej formy. Tam, gdzie kiedyś dostarczał inspiracji poprzez poezję, obrazy, filozofię i muzykę bezpłatnie, strona internetowa WingMakers zaczęła przekształcać się w komercyjne przedsięwzięcie, udostępniając część materiałów do sprzedaży. Nazwy zostały zmienione i więcej. Ktoś o imieniu James pojawił się na zmienionej stronie internetowej, twierdząc, że jest za to odpowiedzialny.

Niesamowita historia wokół odkrycia fizycznego miejsca, w którym znaleziono materiał WingMakers, również została zmieniona i stopniowo nadano jej zupełnie inny charakter. Data odkrycia miejsca Zaginionej Strzały została zmieniona z 1972 na 1996 rok. Do oryginalnych dwóch dodano dwa dodatkowe pisma filozoficzne (oba zostały podane na jednej stronie internetowej). A kiedy dokładnie porównałem zmienioną stronę WingMakers z oryginalnymi informacjami, które skopiowałem, odkryłem inne najbardziej zaskakujące i intrygujące zmiany.

Zanim opiszemy więcej zmian, ważne jest, aby wspomnieć, że historia WingMakers jest dość niewiarygodna dla większości, która po raz pierwszy ją przeczytała. Początkowo podejrzewałem, że historia mogła zostać stworzona w celu promowania inspirujących nauk filozoficznych. Dopiero po tym, jak zobaczyłem, że strona zmienia się w niezwykły sposób, a następnie dowiedziałem się o ogromnym tuszowaniu wokół UFO, w końcu uwierzyłem, że historia WingMakers jest prawdopodobnie prawdziwa. Zachęcam również do sceptycyzmu, ponieważ z pewnością nie znam sposobu, aby udowodnić tę historię. To powiedziawszy, zachęcam również do zachowania otwartego umysłu. Strona WantToKnow.info wyraźnie pokazuje, że wiele rzeczy nie jest tym, czym się wydają.

Wśród wielu istotnych zmian, 24 komora została dodana do 23 komór (liczba ludzkich chromosomów) na oryginalnej stronie internetowej WingMakers. W sekcji wywiadów na zmienionej stronie internetowej siedem stron WingMakers na całym świecie jest opisanych jako mające cel wojskowy, podczas gdy oryginalna strona internetowa nie zawierała śladu niczego wojskowego we wszystkich opisach WingMakers. Niektóre kluczowe inspirujące części starych wywiadów zostały całkowicie usunięte, inne dodane, a odległości gwiazd zostały zmienione. Odległość do układu gwiezdnego Corteum została zmieniona z 15 000 lat świetlnych na starej stronie internetowej do 15 milionów lat świetlnych. Dlaczego zmieniono ten numer?

Historia na obecnej stronie WingMakers nabrała hierarchicznego charakteru. Mówi o wyższej Rasie Centralnej (której WingMakers są rzekomo częścią), o zakonie nauczania Lyricusa z tej rasy i o tajemniczym “wielkim portalu” prowadzącym do naukowego dowodu duszy. Żadna z tych koncepcji nie była częścią ani nawet nie została wspomniana na oryginalnej stronie internetowej WingMakers. Jednak wprowadzenie tych kluczowych pojęć było jedną z pierwszych zmian wprowadzonych na stronie internetowej w 2001 roku. Koncepcje te są zupełnie inne od oryginalnych pism WingMakers, które polegały na coraz większym otwieraniu się na boską mądrość z naszego wnętrza i na wychodzeniu poza nakaz nauczyciela / ucznia hierarchicznego paradygmatu, aby rozpoznać boską równość wszystkich istot.

Najciekawsze jest to, że James, który twierdzi, że jest odpowiedzialny zarówno za oryginalny, jak i nowy materiał WingMakers, wspomina na zmienionej stronie internetowej w pytaniu dziewiątym pod tym linkiem: “W mojej dominującej rzeczywistości jestem znany jako Mahu Nahi”. Jednak zarówno na oryginalnej, jak i zmienionej stronie internetowej jest napisane, że “przywódca misji Corteum na Ziemię nazywa się – po angielsku – Mahunahi”. Ta sama strona opisuje pozaziemskie Corteum jako istoty, które “stoją prawie trzy metry wysokości i mają bardzo wydłużone głowy i ciała. Ich skóra jest bardzo jasna … prawie półprzezroczysty.” Więc jeśli James jest tutaj szczery, twierdzi, że jest kosmitą o wysokości 10 stóp.

[Nuta: Odkąd to zostało napisane, powyższy “błąd” został usunięty z obecnej strony internetowej. Powyższy link “zmieniona strona internetowa” prowadzi do wcześniejszej wersji bieżącej witryny za pomocą archive.org.]

Warto również zauważyć, że przez pierwsze kilka lat praktycznie nie wspomniano na stronie internetowej o stopniowych, ale znaczących zmianach. Wygląda na to, że oryginalna strona WingMakers została w jakiś sposób przejęta, a oryginalne informacje zostały stopniowo zniekształcone i rozcieńczone przez bardzo wyrafinowane moce, które nie chciały, aby te informacje wyszły na jaw. Wydaje się, że jakaś wysoce inteligentna grupa, która oczywiście miała wystarczające fundusze, przejęła kontrolę i stopniowo zmieniła orientację oryginalnej strony internetowej, aby ci, którzy szukają głębokiej mądrości WingMakers, zostali subtelnie poprowadzeni z powrotem w kierunku bardziej hierarchicznych sposobów myślenia.

WingMakers jeden

Aby zapoznać się z sekwencją tych zmian, pod tym linkiem można znaleźć zarchiwizowane wersje witryny WingMakers w Internet Archive. Pierwsza wersja strony internetowej powinna być wymieniona jako 25 stycznia 1999 r., Czyli zaledwie kilka miesięcy po tym, jak strona po raz pierwszy pojawiła się w Internecie. Strona zaczyna się tam zmieniać w wersji z marca 2001 roku. Aby uzyskać szczegółowe, odkrywcze porównanie oryginalnych i zmienionych wersji wywiadów z WingMakers, kliknij tutaj.

Warto zauważyć, że pomimo wielu zmian, dwa pisma filozoficzne z oryginalnej strony internetowej zmieniły się bardzo niewiele na obecnej stronie. Może to być spowodowane tym, że oryginalne wersje tej filozofii zostały napisane w języku, który jest dość ezoteryczny i trudny do zrozumienia dla większości ludzi. Przez wiele lat pracowałem zawodowo jako tłumacz językowy i byłem w stanie zrozumieć oryginały i rozpoznać piękno tego, co przeczytałem. Korzystając z moich umiejętności tłumaczeniowych, przetłumaczyłem ten ezoteryczny język na wspólny, codzienny angielski, który jest tym, co teraz czytasz na naszej stronie internetowej pod tym linkiem.

Jeśli jesteś zainteresowany weryfikacją i dalszym odkrywaniem wszystkich powyższych informacji, polecam zacząć od przeczytania fascynującego wprowadzenia do oryginalnej strony internetowej i materiału WingMakers, który pobrałem tutaj. Porównaj to z pełnym wprowadzeniem na zmienionej stronie internetowej pod tym linkiem. Możesz uzyskać dostęp do całej strony WingMakers prawie dokładnie tak, jak kiedyś się pojawiła, klikając tutaj. Gorąco polecam również przeczytanie wiarygodnych informacji na temat tuszowania UFO dostępnych tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego wszystkiego.

Oryginalne pisma, wiersze i obrazy WingMakers po prostu dzieliły się potężnymi informacjami i inspiracjami na temat transformacji zachodzącej obecnie na naszej planecie bez cienia strachu o naszą przyszłość. Ta transformacja opisana przez WingMakers wiązała się z przejściem do nowego paradygmatu, w którym coraz większa liczba ludzi zdaje sobie sprawę, że najgłębsze odpowiedzi w życiu znajdują się nie poprzez poszukiwanie poza nami na drodze starego hierarchicznego paradygmatu, ale raczej poprzez poszukiwanie w naszej własnej boskiej esencji, aby znaleźć głębsze połączenie ze wszystkim wokół nas.

Filozofia WingMakers stwierdza, że wszechświat zawsze odzwierciedla nasze najgłębsze przekonania. To od każdego z nas zależy, jak zdecydujemy się zobaczyć i zinterpretować wszystko w naszym życiu i wszystko, co się dzieje. A im bardziej otwieramy się na trzy zasady transformacji WingMakers (widzenie Boskości we wszystkim, pielęgnowanie życia i wdzięczność), tym łatwiejsze i bardziej płynne może stać się nasze życie. To nasz wybór, czy zdecydujemy się żyć w strachu, czy też zdecydujemy się uznać strach za zaproszenie do wzrostu i pracować z nim jako potencjalnym narzędziem transformacji.

Przez wiele lat byłem zaniepokojony, a nawet zaniepokojony, że materiały WingMakers zostały zmienione w sposób, który moim zdaniem rozcieńczył, a nawet zniekształcił moc oryginalnych pism. Jednak w końcu, kiedy badałem moją własną rolę w tworzeniu tego strachu, byłem w stanie znaleźć współczucie i zaufanie dla wszystkich zaangażowanych. W ostatnich latach byłem bardzo zachęcony, a nawet podekscytowany, że obecna strona internetowa wingmakers.com i inne strony internetowe, które zrodziła, wydają się coraz częściej pochodzić z miejsca serca, chociaż nadal uważam, że oryginalna strona internetowa jest znacznie głębsza i bardziej transformująca dla tych, którzy są gotowi podróżować do własnej wewnętrznej mądrości.

Ufam, że Boskość (Bóg, Najwyższy Stwórca, Pierwsze Źródło) zawsze działa w doskonałym czasie i doskonałym stylu poprzez każdego z nas, aby stworzyć to, co jest najlepsze dla wszystkich istot w tym wszechświecie. Im bardziej ufamy Boskości i dostosowujemy się do tego, co jest najlepsze dla wszystkich istot, tym łatwiejsze, płynniejsze i wypełnione miłością staje się nasze życie. Dla mnie jest to istotna część tego, co mówią nam WingMakers.

Gorąco polecam, abyście otworzyli się na własne duchowe przewodnictwo w zgłębianiu tych spraw. Jeśli rezonują dla ciebie, gorąco polecam również przeglądanie oryginalnych esejów filozoficznych i wierszy WingMakers od czasu do czasu, ponieważ najprawdopodobniej obudzą w tobie jeszcze więcej światła i miłości. Bardzo lubię czytać eseje filozoficzne raz lub dwa razy w roku i niezmiennie inspiruję się na nowo.

Jesteśmy wyraźnie w środku niesamowitej planetarnej zmiany, która jest tylko odbiciem głębokich zmian w każdym z nas i w zbiorowej świadomości ludzkości. Cieszę się, że mogę pomóc w tej zbiorowej zmianie w każdy możliwy sposób. Jestem również bardzo podekscytowany i wdzięczny, że mam głęboką mądrość WingMakers jako przypomnienie, aby szukać w sobie najgłębszych odpowiedzi. Z zadowoleniem przyjmuję państwa przemyślenia lub pytania na ten temat. Możesz wysłać mi wiadomość na tej stronie. Dziękujemy za zainteresowanie głębokim materiałem WingMakers i życzymy miłego dnia!

Z serdeczną miłością i ciepłymi życzeniami,
Fred Burks dla zespołu
PEERS Były tłumacz i informator Białego Domu

Aktualizacja czerwiec 2022 r.

P.S. Aby uzyskać szczegółowe, odkrywcze porównanie zmian w wywiadach z WingMakers, kliknij tutaj. A dla zainteresowanych miałem fascynującą wymianę e-maili z rzekomymi założycielami strony internetowej WingMakers, Markiem Hempelem i Jamesem. Aby przeczytać to stymulujące okno dialogowe, w którym zadaję pytania dotyczące niektórych punktów wymienionych powyżej, kliknij tutajJeśli rezonujesz z materiałem WingMakers, możesz również cieszyć się inspirującym, bezpłatnym kursem online i społecznością, którą stworzyliśmy dla zespołu transformacji planetarnej pod tym linkiem.


Aby uzyskać dostęp do całej oryginalnej strony WingMakers prawie dokładnie tak, jak kiedyś się pojawiła, wejdź tutaj.

Obejrzyj wciągający film, w którym prof. Michael Salla przeprowadza wywiad z Fredem Burksem na temat WingMakers. [tekst z filmem poniżej]

WantToKnow.info jest strona internetowa
upodmiotowienia PEERS “Poświęcona największemu dobru wszystkich, którzy dzielą nasz piękny świat”

Za: https://www.wanttoknow.info/wingmakersorig/wingmakerschanges

Kontrowersje wokół Wingmakers: podróże w czasie, ACIO i zagrożenia pozaziemskie

NAPISANE PRZEZ DR MICHAELA SALLA W CZERWCU 4, 2022.

Fred Burks analizuje przełomowy materiał Wingmakers od 2000 roku, kiedy po raz pierwszy rezonował z jego potężnym transformacyjnym przesłaniem rzekomo od ludzi 750 lat w naszej przyszłości. Przyszli ludzie byli związani z wysoce tajną jednostką NSA o nazwie Advanced Contact Intelligence Organization. Odkrył, że w 2001 roku strona internetowa Wingmakers zaczęła się zmieniać w znaczący sposób, co doprowadziło do kontrowersji dotyczących tego, czy materiał został naruszony przez społeczność wywiadowczą zaniepokojoną jego rewolucyjnym przesłaniem.

Fred Burks pracował jako profesjonalny tłumacz dla Departamentu Stanu USA dla języków indonezyjskiego i chińskiego mandaryńskiego. Podczas swojej kariery zawodowej tłumaczył dla prezydentów Clintona i Busha oraz innych wyższych urzędników amerykańskich. W 2000 roku zainteresował się nowo wydanym materiałem Wingmakers, a w maju 2001 roku był zafascynowany konferencją prasową UFO Disclosure Project zorganizowaną przez dr Stevena Greera. Kulminacją tych nieszablonowych wydarzeń było porzucenie przez Freda kariery zawodowej i rozpoczęcie Wanttoknow.info strony internetowej, która szybko stała się popularnym źródłem szczegółowych badań nad głównymi teoriami “spiskowymi”.

W tym wywiadzie z dr Michaelem Sallą, Fred Burks omawia swoje pochodzenie, dlaczego zdecydował się opuścić swoją karierę głównego nurtu i kontrowersje wokół materiału Wingmakers.

Wywiad dostępny na YouTube & Rumble

Podcast audio w Serwisie AppleSpotify lub Google

Strona Freda Burksa jest wanttoknow.info
Oryginalna strona Wingmakers to: wingmakers.us

Opublikowano za: https://exopolitics.org/the-wingmakers-controversy-time-travel-acio-extraterrestrial-threats/

Wypowiedz się