Publicystyka zagrożeniem dla istnienia IIIRP/Polin -?

Blog Agnieszki Piwar stanowi „zagrożenie” dla „bezpieczeństwa państwa” i „obronności”. A więc reżim IIIRP/Polin przyznaje się, że stworzył państwo słabe, jego atrapę – i „na złodzieju czapka gore”. Są tacy, którzy prezydenta tej atrapy uważają za debila, np. amerykanista J.Żulczyk. Czy amerykanista może się mylić -? – D.Kosiur

_______________________

tekst za: https://www.facebook.com/agnieszka.piwar

__Operator T-Mobile PL (po kilku miesiącach korespondencji) w końcu się przyznał, że zablokował dostęp do mojego bloga na żądanie „uprawnionych podmiotów”, gdyż uznano, że mój blog stanowi „zagrożenie” dla „bezpieczeństwa państwa” i „obronności”. Tym razem powołali się na Prawo telekomunikacyjne: art. 180 ust.1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r..

Swoją drogą to kpina i paradoks. Otóż takie „uzasadnienie” w mojej sprawie, podczas gdy polskojęzyczny rząd oddał Ukrainie nasze uzbrojenie, przez co państwo polskie zostało pozbawione zdolności obronnych. Oto kwintesencja drani rządzących Polską: nie widzą realnego zagrożenia w totalnym rozbrojeniu naszego państwa, ale w ich mniemaniu „zagrożenie” stanowią moje artykuły.

W tym samym czasie, kiedy zablokowano dostęp do mojego bloga, z dnia na dzień straciłam pracę. Pracowałam w archiwum telewizji. Rozwiązano ze mną umowę w trybie natychmiastowym i bez podania powodu. Dziwnym zbiegiem okoliczności uruchomiono też wtedy sprzedajne prostytutki medialne, by obsmarowały mnie zmanipulowanymi i zakłamanymi artykułami oraz wpisami na Twitterze i Facebooku..

Każdy kto czyta ten komentarz, może tu i teraz przekonać się na własne oczy na czym polega bycie „niebezpiecznym” w moim wydaniu oraz dlaczego reżim PiS boi się moich artykułów. Wystarczy, że połączą się Państwo z VPN (obejście cenzury) i zobaczą jakie treści publikuję na moim blogu: https://agnieszkapiwar.blogspot.com/..A dla tych, którzy nie potrafią zainstalować VPN podaję tytuły moich publikacji oraz alternatywne linki do przedruków moich tekstów, jakie ciągu ostatniego roku zamieściłam na blogu, który tak uwiera polskojęzyczną bezpiekę:

1) „Zaszczuta za Białoruś”, przedruk na Bibule: https://www.bibula.com/?p=127296W artykule tym opisuję jak zniesławiła mnie dyrektor Biełsat TV, tylko za to, że otrzymałam akredytację prasową na Białoruś. A. Romaszewska nazwała mnie „regularnie opłacaną moskiewską najmitką” (moim jedynym źródłem utrzymania była wtedy praca w archiwum telewizji, ale i to mi później odebrano). Ostatecznie wytoczyłam jej za to proces.

2) „Spotkałam świadka ludobójstwa”: https://www.bibula.com/?p=128215W tym artykule opisuję tragedię ludobójstwa w Rwandzie oraz towarzyszące temu międzynarodowe intrygi, które doprowadziły do śmierci istnień ludzkich na niewyobrażalną skalę.

3) „Tydzień świętej obrony w Iranie”: https://agnieszkapiwar.blogspot.com/…/tydzien-swietej…Tekst nawiązujący do rocznicy wybuchu strasznej wojny, czyli o inwazji na Iran, której dokonał Saddam Hujan zachęcony przez światowe mocarstwa (tutaj przyda się VPN, gdyż alternatywny link na portalu MP, który też bezpieka blokuje: https://myslpolska.info/…/tydzien-swietej-obrony-w-iranie/).

4) „Coście, dranie, z Polską zrobili?”: http://pressmania.pl/agnieszka-piwar-coscie-dranie-z…/W tekście tym opisuję skandaliczną konferencję prasową, podczas której szef polskojęzycznej bezpieki i minister obrony narodowej dopuścili się publicznego molestowania seksualnego mnie, społeczeństwa polskiego – w tym dzieci (sic!).

5) „Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli”:  https://agnieszkapiwar.blogspot.com/…/przygania-kocio…W tym wpisie wytykam obłudę amerykańskiej telewizji informacyjnej CNN (alternatywny link na fb: https://tiny.pl/wqtkl).

6) „Jak Łukaszenka walczy z psychozą”: https://www.bumerangmedia.com/…/agnieszka-piwar-jak…Tutaj opisuję naradę prezydenta Białorusi z ministrami i gubernatorami, podczas której Łukaszenka omówił kwestię leczenia ludzi i skrytykował idiotyczne działania dot. walki z wiadomym wirusem.

7) „Kontynuujemy misję śp. Wiktora Węgrzyna”:  https://marucha.wordpress.com/2021/11/07/96337/ Wywiad z prezesem Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego.

8.) „Jaką katastrofę wywołała białoruska opozycja”: https://myslpolska.info/…/jaka-katastrofe-wywolala…/Opisuję tutaj złowrogie działania żony białoruskiego blogera Swiatłany Cichanouskiej, która ma w głębokim poważaniu dobro samych Białorusinów. (alternatywny link tylko MP, więc trzeba się łączyć przez VPN).

9) „Jak Żydzi wpływają na polskie organy ścigania”: https://www.bibula.com/?p=129252Sam tytuł jest wystarczającą zachętą, by kliknąć w podany link.

10) „Więziony za Prawdę i naszą Wolność”: https://agnieszkapiwar.blogspot.com/…/wieziony-za…Opisałam tutaj aresztowanie słynnego serbskiego tenisisty. Novak Djoković nie dał sobie wstrzyknąć wiadomego preparatu, w związku z czym został uwięziony w Australii (tekst poszedł w druku w tygodniku „GŁOS”, alternatywny link do fb: https://tiny.pl/wqtkb).

11) „W Światowy Dzień Logiki polecam myślenie i wyciąganie wniosków” (link do przedruku pod innym tytułem): https://marucha.wordpress.com/…/16/odtrutka-na-szalenstwo/W tekście punktuję medialne kłamstwa nt. wiadomego wirusa.

12) „Bałkany na beczce prochu”: https://www.bibula.com/?p=130727Mój reportaż z Kosowa, Bośni i Hercegowiny oraz Serbii + relacja z konferencji prasowej w Pradze w Czechach. W tekście bezkompromisowo wypunktowałam zbrodnie NATO, w tym bombardowanie naszych słowiańskich braci Serbów.

13) „5. rocznica śmierci Wiktora Węgrzyna, twórcy Rajdów Katyńskich”: https://marucha.wordpress.com/…/5-rocznica-smierci…/.

14) „Dzień Babci”: https://agnieszkapiwar.blogspot.com/2022/01/dzien-babci.htmlRodzinnie: wspominam moje śp. Babcie, z których jedna należała do Armii Krajowej i była najodważniejszą kobietą jaką znałam (alternatywny link do fb: https://tiny.pl/wqt2q).

15) „Słowianie pariasami Europy?”: https://agnieszkapiwar.blogspot.com/…/sowianie…Bardzo niewygodny tekst dla europejskich elyt oraz sprzedawczyków III RP(alternatywny link do fb: https://tiny.pl/wqt2).

16) „Wytoczyłam proces za «regularnie opłacana moskiewska najmitka»”:  https://agnieszkapiwar.blogspot.com/…/wytoczyam-proces…Tytuł wszystko wyjaśnia (alternatywny link do MP, więc trzeba przez VPN:  https://myslpolska.info/…/znieslawianie-agnieszki…/).

17) „A. Łukaszenka do Ukraińców: Naszą drogą jest droga spokoju i zgody”: https://agnieszkapiwar.blogspot.com/…/aleksander…Tłumaczenie przemówienie prezydenta Białorusi (alternatywny link do fb: https://tiny.pl/wqt8x).

18) „Miałam wujka w Wehrmachcie”: https://myslpolska.info/…/26/mialam-wujka-w-wehrmachcie/ Mój pierwszy komentarz po wydarzeniach zapoczątkowanych 24 lutego br. Oto fragment: «Kilka lat temu, już po wybuchu Euromajdanu w Kijowie, poznałam w Gliwicach młodego Ukraińca. Podczas luźnej rozmowy zapytałam dlaczego właściwie przyjechał do Polski. Odpowiedział, że wyjechał z Ukrainy, by wymigać się przed przymusowym wcieleniem do wojska. Wyjaśnił, że jego matka jest Rosjanką, a on nie chciał strzelać do swoich. Czy któryś z polskojęzycznych „komentatorów wojennych” pomyślał choć przez chwilę, że wpychanie Ukrainy na prozachodni kurs, sprowadzi na zwykłych mieszkańców Ukrainy tego typu dramatyczne dylematy?» (alternatywny link na fb: https://tiny.pl/wqt8r).

19) „Świat nauki został skorumpowany”: https://www.bibula.com/?p=131696 Wywiad z dr. Wolfgangiem Wodargiem, wybitnym niemieckim uczonym nt. globalnego przekrętu z wiadomym wirusem.

20) „Nowelizacja Konstytucji Republiki Białoruś”:  https://marucha.wordpress.com/…/nowelizacja…/ Artykuł o tym, jak obywatele Białorusi w specjalnym referendum zdecydowali o zmianach w Konstytucji swojego państwa.

21) „Musimy zachować zdrowy rozsądek”: https://www.bibula.com/?p=132364 Wywiad z posłem Grzegorzem Braunem. Mój rozmówca przestrzega przed wpychaniem Polski w wojnę rosyjsko-ukraińską oraz punktuje niebezpieczne działania polskojęzycznego rządu.

22) „Polska szkoli zdrajców z Białorusi”: https://marucha.wordpress.com/…/polska-szkoli-zdrajcow…/ Tekst o tym, jak za pieniądze polskich podatników szkoli się w Polsce najemników z Białorusi do walki na Ukrainie.

23) „Byłam w Rosji”: https://www.bibula.com/?p=134458 Oto fragment: «Pierwszego dnia pobytu w Woroneżu spotkałam się z uchodźcami z Donbasu, w tym z Mariupola. Obalili niemal wszystko, czym karmią Polaków medialni specjaliści od dezinformacji».

24) „Krótka smycz polskojęzycznych dziennikarzy”: https://www.bibula.com/?p=134714W artykule opisałam totalną obłudę dziennikarzy z Polski, którzy bronili opozycyjnego dziennikarza z Białorusi, ale tylko do czasu. Odwrócili się od niego, kiedy ten zaczął ujawniać, że strona polska finansowała dywersyjną działalność na Białorusi. Ci sami dziennikarze milczą nt. australijskiego dziennikarza Juliana Assange’a, któremu zniszczono życie za to, że ujawnił m.in. największe przekręty globalistów i zbrodnie wojenne Stanów Zjednoczonych.

25) „Męczeństwo Mikołaja II punktem zwrotnym w historii świata”:  https://www.bibula.com/?p=135222 Wywiad z duchownym i mnichem Serbskiej Cerkwi Prawosławnej o zabójstwie Cara Mikołaja II i jego rodziny oraz tragicznych konsekwencjach tej zbrodni.*****Kilka lat temu pod adres mojego zameldowania przyszedł funkcjonariusz ABW. Był bardzo miły, pozytywnie komentował moją aktywność dziennikarsko-publicystyczną, zachwalał jaka jestem wyjątkowa (wiem, strasznie tani bajer), a następnie próbował zwerbować za pieniądze. Oczywiście nie byłam zainteresowana i kulturalnie odmówiłam. Co więcej, w rozmowie z funkcjonariuszem wyraziłam obawę, że jego przełożeni będą chcieli mnie w coś wrobić. Jakiś czas później dowiedziałam się, że werbowanie dziennikarzy jest w Polsce nielegalne, ale wyjątek stanowi sytuacja, kiedy zgodę wyda sam premier. Napisałam więc pismo do kancelarii premiera, w którym opisałam całą sytuację z próbą werbunku i moją odmową (wolałam to udokumentować w urzędowym obiegu; dostałam nawet odpowiedź).

W związku z powyższym zastanawiam się teraz czy działania ABW z blokowaniem dostępu do mojego bloga to zemsta za to, że nie dałam się wtedy zwerbować? Ja poglądów od tamtej pory nie zmieniłam, a wtedy funkcjonariusz był milusi i zachwalał moją aktywność dziennikarsko-publicystyczną.

W międzyczasie podstawiano mi „znajomych” udających zatroskanie o mój los, ale szczegółów nie będę publicznie zdradzać, bo mimo wszystko nie chcę szkodzić tym ludziom (może zostali poddani jakimś szantażom, presji, manipulacji – to już sprawa ich sumienia, bądź jego braku)..Może to też być zemsta premiera Mateusza Morawieckiego, gdyż jeszcze przed 24 lutego br. na jego oficjalnych profilach w mediach społecznościowych krytykowałam pomysł z dostarczaniem broni na Ukrainę.

Przypomniałam Morawieckiemu o zbrodniach na Ukrainie, że od 8 lat mordowali tam własnych obywateli tylko dlatego, że byli rosyjskojęzyczni i sprzeciwiali się Euromajdanowi.

Spoko, zawsze mogło być gorzej. Przecież „tylko” bezprawnie zablokowali mojego bloga. A mogli bezprawnie zamknąć na trzy lata, jak to zrobili z redakcyjnym kolegą Mateuszem Piskorskim, któremu przez pierwsze dwa lata pobytu w areszcie wydobywczym nie byli nawet w stanie postawić aktu oskarżenia.

A gdy upomniano się o niego na forum ONZ, wówczas wysmarowano oskarżenie, w którym zarzucono Piskorskiemu „kształtowanie opinii publicznej”. Do jasnej cholery! Przecież każdy publicysta to robi, bo na tym właśnie polega bycie publicystą.

Agnieszka Piwar____________________________.

Agnieszka Piwar: o sytuacji w Rosji

Opublikowano za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/07/28/publicystyka-zagrozeniem-dla-istnienia-iiirp-polin/#more-27360

Wypowiedz się