ONZ wypowiada wojnę “niebezpiecznym” teoriom spiskowym

Opublikowano Sierpień 2, 2022, autor: State of the Nation

“Świat NIE jest potajemnie manipulowany przez globalną elitę”

FRONTNIEUWS.COM

Organizacja Narodów Zjednoczonych wypowiedziała wojnę teoriom spiskowym, określając wzrost myślenia spiskowego jako “niepokojący i niebezpieczny” i dając społeczeństwu zestaw narzędzi, aby pomóc każdemu, kto ośmieli się sugerować, że rządy światowe nie są całkowicie sprawiedliwe, uczciwe i przejrzyste. do “prebunk” i “debunk”, pisze Baxter Dmitry .

ONZ ostrzega również, że George Soros, Rothschildowie i państwo Izrael nie powinni być kojarzeni z “domniemanymi spiskami”.

UNESCO połączyło siły z Twitterem, Komisją Europejską i Światowym Kongresem Żydów, aby rozpocząć kampanię o nazwie #ThinkBeforeSharing: Stop rozprzestrzenianiu się teorii spiskowych.

ONZ chce, abyś wiedział, że wydarzenia NIE są “potajemnie manipulowane za kulisami przez potężne siły o negatywnych intencjach”, a jeśli natkniesz się na kogoś, kto myśli, że światowa elita spiskuje, aby skonsolidować władzę i dyktować wydarzenia na świecie, musisz podjąć działania.

Według UNESCO, “jeśli jesteś pewien, że natknąłeś się na teorię spiskową” w Internecie, powinieneś “odpowiedzieć”, natychmiast publikując odpowiedni link do “strony sprawdzającej fakty” w komentarzach.

(Nie mówiąc już o tym, że “weryfikatorzy faktów” to w większości niewykształcone i niewykwalifikowane dziwki, które przeprowadzają “sprawdzanie faktów” ze swojej leniwej sypialni między publikowaniem skrajnie lewicowych treści politycznych na osobistych blogach a hajem).

UNESCO oferuje również porady każdemu, kto osobiście spotka prawdziwego teoretyka spiskowego. W żadnym wypadku nie należy dawać się wciągnąć w dyskusję z teoretykiem spiskowym, według agencji ONZ. “Każdy argument może być traktowany jako dowód, że jesteś częścią spisku i wzmacniasz to przekonanie”, a teoretyk spiskowy prawdopodobnie “będzie ciężko argumentował, aby bronić swoich przekonań”.

Zamiast tego powinieneś “okazywać empatię”, unikać “wyśmiewania ich”, a jeśli jesteś dziennikarzem, powinieneś “zgłosić” ich do mediów społecznościowych i “skontaktować się z lokalną / krajową radą prasową lub rzecznikiem prasowym”.

Co ciekawe, ukryte drobnym drukiem, UNESCO przyznaje, że istnieją teorie spiskowe. Pod nagłówkiem “Co to jest prawdziwy spisek?” Biurokraci ONZ wyjaśniają, że “prawdziwe spiski, duże i małe, ISTNIEJĄ”.

Według ONZ jest to tylko PRAWDZIWA teoria spiskowa, jeśli jest “wykopywana przez media”.

Częściej koncentrują się na indywidualnych odosobnionych wydarzeniach lub jednostce, takiej jak morderstwo lub zamach stanu. Są one wykopywane przez sygnalistów i media, wykorzystując weryfikowalne fakty i dowody”.

Jest tylko jeden problem z definicją “prawdziwej” teorii spiskowej ONZ. Media zostały kupione i opłacone w całości przez elity. I to elity spiskują przeciwko masom.

Zadaj sobie pytanie, kiedy ostatni raz media ujawniły spisek?

Zadaj sobie również pytanie, kiedy ostatni raz media ukrywały spisek?


Copyright © 2022 tłumaczenie Frontnieuws. Pozwolenie na przedruk w całości lub w części jest chętnie udzielane, pod warunkiem pełnego uznania i bezpośredniego linku.

___
https://www.frontnieuws.com/vn-verklaart-oorlog-aan-gevaarlijke-samenzweringstheorieen-de-wereld-wordt-niet-in-het-geheim-gemanipuleerd-door-de-wereldwijde-elite/

Comments

 1. czystesale says:

  Czy można wytłumaczyć bez teorii spiskowych

  n.p. 911 ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

  Nie sposób wytłumaczyć bez teorii spiskowej, zresztą ich wybór jest dość bogaty.

  W roku 2009 powstała teoria spiskowa, że WHO zmienił definicję pandemii, aby móc ogłosić pandemię także bez podstawy do tego. Do 2009. roku warunkiem pandemii było masowa śmiertelność na skutek zakażenia. W roku 2020. zmiana z 2009. pozwoliła wystylizować tzw. covid-19 na pandemię.

  WHO usiłowała w 2020. roku także zmienić definicję terminu „herd immunity” odpowiednio do potrzeb big farma

  https://allswritewiththeworld.medium.com/why-did-the-who-alter-its-definition-of-herd-immunity-d701abeb5a77

  żadna teoria spiskowa tylko praktyka spisku.

Wypowiedz się