Nasz Wiek Urojeniowej Wspaniałości

Opublikowano Sierpień 1, 2022, autor: State of the Nation

Przez zwykłego człowieka

Ty też prawdopodobnie zauważyłeś, że wielu pisarzy politycznych i komentatorów twierdziło, że rzeczy wydają się być coraz bardziej szalone i szalone (lub przynajmniej bardziej chaotyczne). Cóż, ponieważ komplikują się w bardziej szalony chaos – a niektóre z nich to celowa wojna psychologiczna.

[Uwaga: Zapraszam do udostępniania, wysyłania e-maili, publikowania, publikowania itp., W szczerym szacunku dla oryginalnego pisania.]

Poza tym nadal żyjemy w Wieku Niepokoju (i strachu, paranoi, terroryzmu itp.), Jak opracowali różni autorzy.

Szczerze mówiąc, niewiele możemy zrobić z niektórymi z tych rzeczywistości, ale chowanie głowy w piasek i twierdzenie: “ignorancja jest błogością” nie jest najlepszą odpowiedzią w świecie prawdziwego niebezpieczeństwa i prawdziwych zagrożeń.

Świadomość jest niezbędna dla tych, którzy chcą przetrwać.

Nie ma potrzeby tutaj rozwijać wszystkich wielu kwestii, które tworzą ten wiek złudzeń, ale zniedołężniali i skorumpowani politycy rządzący naszym krajem nie pomagają. Niektórzy nazywają nasze czasy wiekiem masowej psychozy.

MASOWA PSYCHOZA – jak cała populacja staje się chora psychicznie

Na przykład pojawiło się wiele spekulacji na temat mentalnej i moralnej konstytucji rezydenta Josepha Bidena. Czy jego zdolności poznawcze zanikły do maski demencji? Czy czasami “gra” głupio i zdumiony lub obojętny na troskę o rzeczy, które pozornie powinny go obchodzić? Czy ma ciemną stronę jokera, czy jest po prostu komediowym klaunem?

Być może jest kompilacją ikon. W jaki sposób pięć dekad polityki doprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj? Przy wystarczających badaniach nad jego przeszłością i deklarowanymi postawami oraz osobistej intuicji, nietrudno zauważyć, że jego urzekający uśmiech ma również ślad hieny – na przykład, gdy śmieje się z rozmów, których nie chce przyznać.

Zdjęcie: https://imgflip.com/i/59qivf

Wcześniejsze ukąszenia dźwięku wideo pokazały, że Joesph Biden jest zimny i obojętny.

Dla Joe Bidena okrucieństwo jest | The Ben Shapirohttps://www.facebook.com/v2.3/plugins/video.php?allowfullscreen=true&app_id=249643311490&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fx%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2F%3Fversion%3D46%23cb%3Df1ba2ee4cfd792c%26domain%3Dstateofthenation.co%26is_canvas%3Dfalse%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fstateofthenation.co%252Ff3a1f95c4ec9bf8%26relation%3Dparent.parent&container_width=640&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDailyWire%2Fvideos%2Ffor-joe-biden-the-cruelty-is-the-point-the-ben-shapiro-show-ep-1331%2F143556784613814%2F&locale=pl_PL&sdk=joey

Z pewnością, jeśli bardzo, bardzo dużo wydaje się, że zaangażował się w przestępczy spisek? Czy nie otrzymał nielegalnych narzeczonych, w duchu Hilary Clinton?

Ale ten człowiek również jest tak skompromitowany, że może być zmuszony do zrobienia prawie wszystkiego (przez tych, którzy naprawdę pociągają za sznurki), czego chcą lalkarze głębokiego państwa – bez względu na to, jak rażące. Jak Ameryka doszła do tego niskiego punktu szaleństwa?

Kamala Harris jest tak wyraźnie niewykwalifikowana do polityki władzy na obwodnicy, że wprawia w zakłopotanie umysł. Śmieje się tak bardzo właśnie dlatego, że ukrywa swoje zakłopotanie, nie tylko swoją naiwnością, ale także faktem, że Partia Demokratyczna nie oferuje żadnych rozsądnych argumentów.

Tymczasem mówiąc o ośmiornicach, Nancy Pelosi nie jest już wystarczająco kompetentna, aby kierować komisją skarg mieszkańców domów opieki. Dlaczego mamy te wszystkie geriatryczne pigułki poppers prowadzące amerykański shitshow?

https://www.redbubble.com/i/throw-pillow/Nancy-pelosi-wicked-witch-of-Washington-tee-by-TimShane/33877113.5X2YF

W ciągu ostatnich kilku lat stres i frustracja stworzyły wyższy poziom alkoholizmu, nadużywania narkotyków, nadużywania ludzi, wrogości między grupami, rażącej nienawiści, a jednak niewiele szkół lub klubów sportowych wydaje się reklamować fakt, że ćwiczenia są wielkim bodźcem dla zdrowia psychicznego – dlaczego?

Chaos jest bezpośrednio związany z psychologiczną i ekonomiczną wojną przeciwko robotniczej klasie średniej i tym, którzy wierzą w wartości rodzinne i tradycje religijne.

Nagle żyjemy w świecie, w którym nie można ufać nawet tym, którzy mówią w imieniu nauki, ponieważ wiele pozornie sprzecznych polityk jest ustanawianych w celu zniszczenia żywotności kultur i gospodarek narodowych.

Co ważniejsze, dlaczego tak niewielu ludzi na świecie nie połączyło strachu przed Covid-19 z:

1) Światowe Forum Ekonomiczne,
2) Agenda Narodów Zjednoczonych 2030,
3) paszporty elektroniczne jako mechanizmy powszechnego szpiegostwa i kontroli oraz
4) czwarta rewolucja przemysłowa, nie wspominając o
5) jak to głównie bankierzy, mega-korporacje i różne globalistyczne elity kabały stoją za tym wszystkim?

Ludzkości po raz kolejny obiecuje się “utopijny” kompromis, jeśli tylko my, masy, zgodzimy się na Jeden Rząd Światowy kierowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych (który sam został skorumpowany).

Ten wspaniały program światowej zmiany w Organizacji Narodów Zjednoczonych / Światowym Forum Ekonomicznym odbywa się na masową skalę – począwszy od eliminacji energii produkującej węgiel, podczas gdy uderza w paranoiczne umysły z podżeganiem do strachu przed pożarami lasów.

Ale aby te samozwańcze, tajne stowarzyszenia kapitalistycznych kabał, aby dostać się do swojego Jednego Rządu Światowego, muszą najpierw zniszczyć wiarę we wszystkie państwa narodowe (nacjonalizm), a zwłaszcza całą władzę polityczną i kulturę białych ludzi Zachodu, głównie białych gojów i ich krnąbrnych religii, które stawiają wolę Bożą ponad wolą ludzi, lub tych idealistów, którzy wykazują niezależną lojalność wobec jakiegokolwiek pojęcia dziedzictwa etnicznego.

Pojęcie “nacjonalizmu” musi być zmieszane z krzywdzącym dźwiękiem, który zrównuje go z rasizmem, neonazizmem lub nienawiścią do innych w ogóle. Nie ma czegoś takiego jak zdrowa i zdrowa duma z jakiegokolwiek państwa narodowego, kulturowego pochodzenia etnicznego lub szacunku dla określonej formy rządu, która nie jest wieloetniczną jednorodnością hołdu socjalizmu (może z wyjątkiem Izraela).

Natomiast każdy, kto myśli inaczej, jest określany jako zły i obłąkany.

Ale wiedząc to, co my, sceptycy, wiemy o koncentracji często władzy w nielicznych, mamy pełne prawo być bardziej niż podejrzliwi (szczególnie w tym czasie, gdy te same megafony polityczne są zaangażowane w tak wiele oszustw i wojen kulturowych, takich jak wojna szczepionkowa przeciwko masom).

Światowe Forum Ekonomiczne jest finansowane głównie przez wielkie korporacje i banki, a jednak te elity Davos próbują przekonać masy na całym świecie, że mają w sercu interesy zwykłego człowieka. A jednak, kiedy w zapisanej historii potężni i bogaci kiedykolwiek dali wiele ogromu na temat zwykłego człowieka – do tego stopnia, że byli naprawdę zainteresowani postawieniem wszystkich ludzi na równym, socjalistycznym polu gry?

Wiemy już, że jest wielu naiwnych i skorumpowanych polityków związanych ze Światowym Forum Ekonomicznym, WEF i jego poparciem dla szczepionek na Covid.

Co powinniśmy zrobić z ludźmi takimi jak Klaus Schwab (który jest głównie ekonomistą i w pewnym sensie polimatą) lub Bill Gates (który jest bogatym biznesmenem o wątpliwych kwalifikacjach)? Nikt nie prosił tych ludzi, aby stali się naszymi łagodnymi dyktatorami.

Poniższy film jest bardzo dobrym podsumowaniem rzeczy, które wszyscy ludzie powinni myśleć o WEF. Jej wypowiedź nie jest ani lewicowa, ani prawicowa, ale kluczowa.

Co tak naprawdę kryje się za “Wielkim resetem”

(bardzo ignorowane przez większość algorytmów wyszukiwarek), więc kliknij dwukrotnie:

Bogaci globaliści i potężne korporacje staną się, anielsko, zgodnie z ich własnym PR, światowymi zbawcami dla całej ludzkości (nawet ze wszystkimi ich nikczemnymi wykroczeniami etycznymi z przeszłości). Jeśli w to wierzysz, jesteś naprawdę beznadziejny.

TAK, RZECZYWIŚCIE! Ekonomiści, korporacje i bogaci ludzie poświęcili WIELE uwagi światowym zasobom i towarom – ale nie tak bardzo dla poprawy WSZYSTKICH ludzi. Czy to kogoś dziwi?

Każdy, kto nie może zrozumieć, że rosnąca liczba ludności na świecie nie może nadal być zaspokajana rosnącym zapotrzebowaniem na zasoby ekologiczne i ekonomiczne, jak to jest obecnie naiwne. Coś musi dać gdzieś, ponieważ utopia prawdopodobnie NIE przychodzi z ludzką naturą, jak to jest w prawdziwym świecie – ale pozwolić tym samozwańczym bogatym globalistom na przyjmowanie poleceń kłamstw?

Niezwykłe jest raczej to, dlaczego tak długo zajęło tym narodom “spiskowanie” przeciwko masom ludności świata.

Historia nie podaje nam przykładów potężnych, którzy nagle stawiają zwykłego faceta na równi, a tego typu rzeczy nie dzieją się teraz. “Nic nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy?” Tymczasem będą kontrolować światowe zasoby – co nie jest równoznaczne z posiadaniem tych samych zasobów?

Ludzie muszą ponownie zapoznać się z klasycznym dokumentem informacyjnym o nazwie “Korporacja” opartym na książce z podtytułem: “Patologiczne dążenie do zysku i władzy: Kliknij dwukrotnie:

https://youtube.com/watch?v=zpQYsk-8dWg%3Ffeature%3Doembed

Cała lewica, media, większość polityków, przemysł rozrywkowy, bankowy itd., sprzedają nam, pospolitemu światu proletariackiemu, tę ideę, że wszyscy musimy natychmiast odrzucić wszystkie 196 poszczególnych państw narodowych (wojna przeciwko nacjonalistom), aby umożliwić najbogatszym ludziom i firmom na świecie kontrolowanie nowo założonego imperium na idei życzliwego “Jednego Światowego Partnerstwa Strategicznego”.

Przeczytaj poniższe eseje, a zdasz sobie sprawę, że świat jest spiskowany przeciwko (w tym tym po złudnej lewicy, mętnym środku i zamieszaniu po prawej) i nie jest to tylko teoria spiskowa. Wszystkie są obecnie w Internecie:

1) Wielki reset dla manekinów – Tessa Lina

2) Barcoding Nature: The Largest Global Land Grab in Human History – Meleni Aldridge i Melissa Smith

3) Niezrównoważone człowieczeństwo – dr Igor Shepard

4) Przejęcie natury przez Wall Street postępuje wraz z uruchomieniem nowej klasy aktywów przez Whitney Webb

Tak więc w tym świecie psychozy musimy zapytać:

“Jak lewicowcy, ekolodzy i wielcy, tacy jak Jeff Bezos, Elon Musk, Mark Zuckerberg, Michael Moore itd., itd., itd. mogą być tak rażąco głupi?”

Czyż nie jest to urojona wspaniałość?

Pomyśl o tym:

Historycznie nie trwało to tak długo, kiedy człowiek po raz pierwszy zbadał ideę “przesunięcia kontynentalnego”, jak na kontynentach oddalających się od siebie z superkontynentu zwanego Pangeą.

Nie minęło wiele czasu, odkąd człowiek po raz pierwszy dowiedział się o wulkanach na dnie oceanu (wiek sonaru) z dnem oceanicznym cieńszym niż masa lądowa skorup kontynentalnych unoszących się na płytach tektonicznych, z lawą pod nimi wszystkimi, z wewnętrznego rdzenia ogromnego ciepła i energii. To cieńsze dno oceanu pobudza więcej wulkanów, które wyrzucają lawę bezpośrednio do oceanu i zmieniają temperaturę oceanu.

Nie minęło wiele czasu, odkąd człowiek zebrał układ okresowy chemii.

Nie minęło wiele czasu, kiedy współczesna medycyna wyewoluowała z mitu, magii i alchemii.

Teraz nagle mamy klasę klaunów, takich jak wielki mistrz cyrku Klaus Schwab, który wprowadza 4 rewolucję przemysłową i transhumanizm? Jakie to hipnotyzujące! Jakże transcendentalny Największy cyrkowy szczekacz ze wszystkich!

Wata cukrowa obfita.

“Zobacz nasz Freak Show na europejskiej scenie z poskramiaczem lwów i artystą extradinaire Volodymir zełensky!!”

“Uważaj na swój krok i trzymaj się z dala od pajęczyny bio-laboratoriów”.

“Joe Biden jest artystą trapezowym – zobacz, jak on i syn Hunter grają w niewyobrażalne!”

“Wstań i zdobądź bilety, zanim więcej sprzętu wojskowego oślepi niebo wszelkiego rodzaju fajerwerkami.”

To nie jest świat pozorów (nie ma kamer ani prezenterów telewizyjnych).

Jak mogą być ci ludzie, którzy uważają się za światowych przywódców?

Jakby pomysł zamiany kodów genetycznych natury (lub Boga) według kaprysu polegał na tym, że jeśli sielankowa zabawa jest tak psychiatrycznie urojona i płytka, że błaga przepaść wszechświata o sam cud.

A co z tańczącym niedźwiedziem – hej Władimirze Putinie, czy zawsze musisz być taki poważny?

Mieszanie biologicznych środków bojowych i zdolności chcąc nie chcąc.

Mieszanie genomów genetycznych tak, jakby natura i czas ewolucyjny nie były wystarczająco testowane.

Mędrcy powiedzieli kiedyś, że dobrze jest rozważać nowe pomysły, nawet jeśli ponad 90% jest odrzucanych – nie jest tak w przypadku nowoczesnej medycyny, technologii i farmacji.

Wszystko jest opłacalne dla zwiedzionych. Nawet metazoan Mark Zuckerberg tworzy nowy wizerunek z samą zmianą nazwy Meta – jak bardzo jest to meta-inteligentne? Podczas gdy twitterowy twit Jack Dorsey, ze swoją góralską brodą, wygląda jak jakiś karnawałowy carnie, który spędził zbyt wiele czasu martwiąc się, że jego diabelski młyn zgaśnie na spiel.

Ci ludzie są, których trzeba złapać i wysłać na prywatną wyspę, gdzie mogą się nawzajem zniszczyć (lub więzienie psychiatryczne).

Kto do diabła uczynił Klausa Schwaba i jemu podobnych Darem Boga dla ludzkości?

Albo tacy jak George Soros i Bill Gates – jak tylko dlatego, że masz dużo pieniędzy na manipulowanie światem, nie oznacza to, że naprawdę wiesz cokolwiek o kierowaniu nawet prymitywnym lub plemiennym społeczeństwem. Ci ludzie, którzy myślą, że są naszymi lepszymi, są opóźnieni, i to jest niedopowiedzenie, że ci cesarze nie mają ubrań.

To samo można powiedzieć o ich sponsorach Bankster, zbyt wielu dyrektorach generalnych korporacji, zbyt wielu profesorach uniwersyteckich, zbyt wielu opóźniaczach think tanków itp., Ad nauseum itp. Jeśli miałoby dojść do masowego wymierania, powinno się zacząć od tych pismire retrogradacji.

Nie ma wykształconych klas wartych czegokolwiek.

Każdy naukowiec godny jego soli miałby przynajmniej odrobinę pokory.

Nie te bozos i mentalne odrzuty.

Czy mamy kłopoty, czy co?

Wydaje się, że bardzo.

Amen

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=126729

Comments

 1. adamd says:

  Znakomity tekst i film animowany.
  Narracja filmu jets błyskawiczna (przypadek?)
  Trzeba zatrzymywać odtwarzanie aby przeczytać napisy…

  Wiele lat temu powstał film fabularny na bazie opowiadania SF “Harrison Bergeron” K. Vonneguta … film znakomity.
  https://www.youtube.com/watch?v=xs_oVaCG-zk

  “”Społeczeństwo przyszłości ma być doskonałe, harmonijne, bezkonfliktowe i sprawiedliwe, ale by osiągnąć ten efekt, potrzebny jest przełom, rewolucja…
  W 2053 roku Ameryka jest państwem ludzi przeciętnych. Ważne urzędy sprawują nominowani przez komputer ludzie. Krajem rządzi hutnik, gubernatorami są kelnerzy, sprzedawcy, gospodynie domowe. Śmiercią karane są nawet drobne przestępstwa, jak wykroczenia drogowe. Telewizja nie przekazuje żadnej wiedzy, tylko najbanalniejszą rozrywkę. Wszelkie odchylenia od zwyczajności są wyrównywane specjalnymi opaskami na głowach. Harrison Bergeron po raz czwarty powtarza tę samą klasę szkoły średniej z powodu… wybitnej inteligencji. W przeddzień operacji, która ma ograniczyć zdolności jego mózgu, chłopak udaje się do tzw. “domu rozrywki”, który jest miejscem rekrutacji Krajowego Centrum Zarządzania, instytucji faktycznie kierującej państwem. Bohater zostaje zwerbowany i staje się jednym z uprzywilejowanych oligarchów…”
  – fragment recenzji.

  Telewizja nie przekazuje żadnej wiedzy, tylko najbanalniejszą rozrywkę.” czyli tak samo, jak teraz.”

Wypowiedz się