Lista najbardziej złośliwych kłamstw o szczepieniach na Covid: TO NIE JEST BEZPIECZNE ANI SKUTECZNE

Opublikowano Lipiec 25, 2022, autor: State of the Nation

TO NIE JEST BEZPIECZNE ANI SKUTECZNE

Przesłane przez The Burning Platform

Codzienny dialog — 11 listopada 2019 r. | autor: Scott Myers | Przejdź do historii

Christian Szell: Czy to bezpieczne?

Laska: Nie wiem, co masz na myśli. Nie mogę ci powiedzieć, czy coś jest bezpieczne, czy nie, chyba że wiem dokładnie, o czym mówisz.

Christian Szell: Czy to bezpieczne?

Laska: Powiedz mi, do czego odnosi się to “to”.

Christian Szell: Czy to bezpieczne?

Laska: Tak, to jest bezpieczne, jest bardzo bezpieczne, jest tak bezpieczne, że nie uwierzysz w to.

Christian Szell: Czy to bezpieczne?

Babe: Nie. To nie jest bezpieczne, to… bardzo niebezpieczne, bądź ostrożny.


Marathon Man zadebiutował w 1976 roku, więc większość ludzi prawdopodobnie nigdy nie widziała tego filmu ani tej przerażająco sadystycznej sceny. Szell stara się upewnić się, że jego nagroda w postaci diamentów uzyskanych z dni spędzonych w Auschwitz jest bezpieczna. Babe nie ma pojęcia, o czym mówi Szell. On po prostu próbuje przetrwać. Ale Szell wwierca się w ząb Babe, dopóki nie uderzy w żywy nerw, generując rozdzierający ból, zanim Babe ucieknie i wyprzedzi swoich prześladowców. Ta scena zawsze tkwiła w moim mózgu i wydaje mi się, że ma ogromne znaczenie w następstwie wydarzeń z ostatnich dwóch lat.

Szell sonduje usta Babe,dopóki nie znajdzie ubytku i nie wtłoczy w nie swojego instrumentu, powodując ogromny ból. Następnie nakłada olej z goździków na ząb i łagodzi ból. Następnie stwierdza: “ulga jest pocieszeniem”. To doskonała analogia do tego schematu jamy covidowej. Władze, które blokują świat, niszcząc małe firmy i pozbawiając pracy dziesiątki milionów ludzi, a następnie rzucają trochę stymuzji i zasiłków dla bezrobotnych na tych, których skrzywdzili i mówią: “ulga jest komfortem”. Następnie przystępują do wwiercania się w nerw życiowy jako swój następny akt.

Klinika Szczepień COVID-19 - Otwarta Klinika Opieki Zdrowotnej

Termin “bezpieczny” został zlekceważony z lekkomyślnym porzuceniem przez naszych władców, ponieważ sprzedali światu fałszywy rachunek towarów za pomocą tych zastrzyków trucizny mRNA. Ilekroć słyszę ich zgniłą propagandę wypluwaną przez jakiegoś sportowca, hollywoodzkiego liberała, “dziennikarza” MSM bimbo lub opłaconego medycznego szylinga, że szczepionki są “bezpieczne i skuteczne”, to tak, jakby Szell wwiercił się w żywy nerw w moim zębie. Chcę krzyczeć z przerażenia i uciekać. Myślę, że nasz ukochany masowy morderca – Fauci – pasuje do roli postaci Szella w tej historii korupcji, oszustwa, chciwości, morderstwa i zaciemniania.

Fauci jest najlepiej opłacaną łasicą rządową na świecie; przyjmuje łapówki od firm farmaceutycznych za promowanie swoich produktów; sfinansował broń biologiczną wydaną na świecie pod koniec 2019 r.; kłamał i oszukiwał na temat pochodzenia, skuteczności i bezpieczeństwa jabów; skutecznie zamordował setki tysięcy swoimi działaniami; stłumił stosowanie iwermektyny i hydroksychlorochiny, ponieważ działały i wyeliminowałyby potrzebę EUA dla szczepionek Pfizer, Moderna i J & J; i nadal obawia się podżegacza o wirusie, który nie jest gorszy niż złe przeziębienie dla 99% ludzi, którzy go złapią.

| newsroomu Anthony Fauci, M.D., '62: COVID Crusader

Ten skorumpowany, bezduszny aparatczyk jest autopromującym się egomaniakalnym złoczyńcą w tym dystopijnym thrillerze. Ten grifter zjadł zęby, całkowicie spieprząc reakcję rządu na kryzys AIDS, powodując niepotrzebne zgony tysięcy z powodu jego forsowania niewłaściwego protokołu leczenia, podobnie jak jego śmiertelna promocja remdesiviru jako skutecznego leczenia Covid podczas tego oszustwa. Nie bez powodu jego pseudonim brzmi “Run, Death is Near”.

Zastanawia się, że ten troll z kompleksem Napoleona może się mylić w każdym aspekcie tej pandemii, którą spowodował i nadal jest reklamowany jako “ekspert ds. Zdrowia”, spędzający dni na wygłaszaniu fałszywych narracji w CNN, MSNBC i Fox. Wielokrotnie okłamywał Kongres. Powinien być w celi więziennej w oczekiwaniu na egzekucję za masowe morderstwo, ale jest gotowy do pobrania największej emerytury rządowej w historii.

Okłamali Amerykanów, a liberalne media to zatuszowały - Imgflip

Masowy morderca Fauci, wraz z pacjentem z demencją (z Covidem po 4 szczepieniach) w Białym Domu, leżącą ryjówką Walensky’ego, dźgającym w plecy Birxem, mnóstwem innych prostytutek ekspertów medycznych Big Pharma i każdą osobowością medialną o niskim IQ, opłacaną przez plandemiczną pozycję, jednoznacznie ogłosili, że te nieprzetestowane mikstury zmieniające DNA są “bezpieczne i skuteczne”. Ci ludzie kłamią od pierwszego dnia tej farsy.

Jesteśmy zagubieni w zamieci kłamstw, a ich odpowiedzią było podwojenie i leżenie większe. Przyjrzyjmy się długiemu i ciągłemu strumieniowi bzdur, które nasi władcy wdarli do niekrytycznych mózgów nieświadomych mas, wiedząc, że ich bernajskie metody kontroli umysłu strachu będą kształtować, manipulować i prowadzić większość do wiary w ich udowodnione fałszywe narracje.

 • Biden, Pelosi, Obama, Clinton i reszta lewicowej kabały zamachu stanu skrzeczały z przerażenia, nazywając Trumpa ksenofobem za zamknięcie podróży z Chin, kiedy była to najbardziej racjonalna, bezpieczna i skuteczna metoda “spowolnienia rozprzestrzeniania się”. Zniszczenie Trumpa zawsze było motywem tego planudemicznego, a oszustwo związane z głosowaniem korespondencyjnym nie mogłoby się zdarzyć bez chińskiej grypy.
"Zamach stanu w Ameryce"? Fox News eskaluje retorykę anty-Muellera. - The Washington Post
 • Fauci i jego współspiskowcy natychmiast obwinili nietoperze z chińskiego mokrego rynku za przyczynę wybuchu, wiedząc doskonale, że pochodzi z laboratorium broni biologicznej w Wuhan, które nielegalnie finansował przez 3Rd Strony. Dokooptowani MSM i tyrani mediów społecznościowych zakazali każdemu (Zero Hedge), który nawet zaproponował laboratorium w Wuhan jako źródło. Fauci początkowo powiedział społeczeństwu, aby nie panikowało w styczniu i lutym, pojawiając się w 60 Minutes i szydząc z blokad i masek. Dopiero gdy stało się jasne, że jego finansowanie laboratorium w Wuhan poprzez Petera Daszaka stworzyło katastrofę, zrobił minę, naciskając na blokady, maskowanie i wszystkie inne bezwartościowe hoopla, aby odwrócić uwagę od swojej winy w zabijaniu milionów.
Zero Hedge na stałe zawieszony na Twitterze za "nękanie" - Bloomberg

 • Każda metoda “zatrzymania spreadu” sprzedawana masom jako skuteczna okazała się w 100% nieskuteczna. Stworzyli dystans 6 stóp w oparciu o projekt klasowy jakiegoś ucznia szkoły podstawowej. Idiotyzm jednokierunkowych przejść w sklepach detalicznych był zadziwiająco głupi i bezużyteczny. Utrwalanie masek kłamstwa powstrzymałoby lub mogłoby powstrzymać rozprzestrzenianie się mikroskopijnego wirusa trwa do dziś. Nakazy noszenia masek nie powiodły się. CDC i Fauci wiedzieli, że maski nie działają. Mamy badania i wywiady z Faucim na taśmie, które to mówią. Twarde dane z miast, stanów i krajów na całym świecie dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że maski są bezużyteczne. Były one używane jako mechanizm kontrolny i technika sygnalizacji cnoty, aby wywołać strach w masach podobnych do owiec i ułatwić ich zagrodzenie. Miliony bezmózgich zombie w całym kraju nadal maskują się każdego dnia, bez żadnych nakazów, które by tego wymagały.
Obraz
 • Błąd, że zamknięcie każdej firmy w kraju powstrzyma wirusa, był czystym oszustwem. Faktem było, że nasz system finansowy zaczął się rozwijać we wrześniu 2019 r., Kiedy stopy overnight repo wzrosły do 10%. Fed wiedział, że kryzys finansowy jest nieuchronny i zaczął obniżać stopy procentowe i wznowił luzowanie ilościowe. Ta fałszywa pandemia była dla nich idealną przykrywką do drukowania bilionów dolarów, a dla rządu do rozdawania miliardów w freebees darmozjadom i tym, którzy nie mogli pracować z powodu obowiązkowych blokad. Blokady nie powstrzymały wirusa, ale zapewniły osłonę dla upadającego systemu finansowego. Szalejąca dziś inflacja jest wyłącznie winą tych bankierów centralnych, którzy drukują biliony, aby wesprzeć wydatki skorumpowanych polityków. Wszystko zbudowane na kłamstwach.
Aktywa: Papiery wartościowe utrzymywane bezwarunkowo: Papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką: Środowy poziom (WSHOMCB) | FRED | St. Louis Fed
 • Teraz dochodzimy do rzekomych cudownych szczepionek, opracowanych z prędkością warp przez Big Pharma w ciągu kilku miesięcy. To tutaj tylna sprzedaż i rewizjonistyczna historia osiągnęła epicki poziom dezinformacji i bezczelnych kłamstw. Te eksperymentalne terapie genowe zostały sprzedane publicznie jako 95% skuteczne w powstrzymywaniu cię przed zachorowaniem na Covid. Zostało to ogłoszone głośno i bez wątpienia przez Pfizera, Modernę, J & J, Trumpa, Fauciego, Birxa, Walensky’ego, Bidena i wszystkie nieudolne prostytutki medialne, które uzyskały dziesiątki milionów od Big Pharma i Big Gov. Powiedziano ci, że jeśli dostaniesz te vaxxes, nie zarazisz się, nie rozprzestrzenisz, nie będziesz hospitalizowany ani nie umrzesz z powodu tego wirusa. Wszystkie kłamstwa. Birx przyznał się do kłamstwa w tym tygodniu w Fox News. Te rzekome cudowne lekarstwa okazały się bezwartościowe. Potem historia się zmieniła. Gdybyś dostał wzmacniacz, byłbyś chroniony. Fałszywe twierdzenie. Następnie drugi booster. Również ogromna porażka. NIE DZIAŁAJĄ. Będą nadal chłostać do wieczności, ponieważ Big Pharma potrzebuje dużych zysków, aby przekazać je Fauci, MSM i politykom.
 • Powiedzieli, że szczepionki mRNA nie zmieniły twojego DNA. To było kłamstwo. Teraz wiemy, że tak. Białko kolca powoduje wszelkiego rodzaju spustoszenie w ludzkim ciele.
 • Kłamali na temat liczby zgonów z powodu Covid, aby pompować strach i zyski. Twierdzą, że 1 milion osób zmarło z powodu Covid. To jawne kłamstwo, a CDC wie, że to kłamstwo. Oszacowali, że tylko 6% zgonów było bezpośrednio z powodu Covida. Reszta to naprawdę chorzy ludzie, którzy zmarli z diagnozą covid. Wiedzą, że 1 milion to piekielnie dużo straszniejszy niż 60 000. Rzeczywisty ogólny wskaźnik śmiertelności z powodu tej grypy jest na równi z roczną grypą i faktycznie niższy dla każdego poniżej 40 roku życia.
 • Powiedzieli, że ich badania kliniczne dowiodły, że te mikstury mRNA są bezpieczne i skuteczne. Pfizer i FDA próbowały ukryć dane z badań przez 75 lat. Dlaczego mieliby to robić, jeśli ich dane potwierdzają ich twierdzenia? Na szczęście sędzia zmusił ich do ujawnienia danych. Musieli ukryć dane, ponieważ dowodzą one, że te szczepionki są niezwykle niebezpieczne i całkowicie nieskuteczne w powstrzymywaniu tego wirusa lub jakiegokolwiek wirusa. Zwierzęta testowane trucizną ciągle umierały, więc przestały je testować. Badani zginęli lub zostali ranni przez vaxxes. Te wyniki prób powinny zamknąć całą operację, ale miliardy zysków były na szali, więc co to było kilka milionów zgonów z vaxxes. Trzeba rozbić kilka jajek, aby zarobić wielomiliardowy omlet zysków dla rządzących oligarchów i ich sługusów.
Pfizer Inc. na Twitterze: "Przyszłość wygląda jaśniej dzięki nauce. https://t.co/IVNc9c17fy" / Twitter
 • Milczenie na temat prawdy jest jeszcze bardziej obciążające niż rażące kłamstwa. Jeśli nie podążasz za lekarzami, blogerami lub dziennikarzami mówiącymi prawdę, nigdy nie dowiesz się o milionach urazów i zgonów poszczepiennych zgłoszonych oficjalnie do bazy danych VAR. Tradycyjne media, wciąż wysysające smoczek z dolarów reklamowych Big Pharma, nie donoszą o niezwykle wysokiej liczbie zgonów wśród sportowców, młodych ludzi, nienarodzonych dzieci i niezliczonych innych doskonale zdrowych ludzi, którzy zmarli nagle. W rzeczywistości próbują normalizować zawały serca i zapalenie mięśnia sercowego u nastolatków, używając fałszywych powodów, takich jak zimne prysznice i zmiany klimatu. Szczepionki dosłownie zabijają znacznie więcej ludzi, niż uratowali. Śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny gwałtownie rośnie, a firmy ubezpieczeniowe na życie ponoszą ogromne straty, ponieważ młodzi ludzie nie powinni umierać w tym tempie. I to są natychmiastowe zgony. Nikt nie zna długoterminowego wpływu tych jabów, ale możesz być pewien, że nie jest to pozytywne.
vaers data vaccine injury lipiec 22
 • Osoba nastawiona na spisek może nawet zastanawiać się, czy cała ta farsa zbudowana na stosunkowo nieśmiercionośnej grypie, chyba że byłeś stary i już umierasz lub groteskowo z nadwagą, została stworzona w celu wstrzyknięcia miliardom tego podejrzanego, niesprawdzonego, eksperymentalnego, śmiertelnego naparu, jako część większego programu związanego z Wielkim Resetem i promowanego przez ulubionego miliardera / rolnika zajmującego się deludacją oprogramowania – Billa Gatesa. Jestem pewien, że to tylko zbieg okoliczności, że zarówno Gates i Fauci przewidzieli pandemię podczas kadencji Trumpa, jak i obaj byli zaangażowani w symulację pandemii z października 2019 r. o nazwie Event 201. Wszystkie strony korzystające z pandemii były zaangażowane w inscenizację symulacji. Ponadto, tylko zbieg okoliczności Patent Moderny na ich mRNA został złożony w 2019 roku, zanim Covid faktycznie istniał.
Wydarzenie 201, ćwiczenie pandemiczne ilustrujące wysiłki w zakresie gotowości
 • WHO oświadczyła, że Chiny nie ponoszą winy, gdy dobrze wiedziały, że Chiny i KPCh były odpowiedzialne za uwolnienie i ukrywały uwolnienie przez co najmniej miesiąc, gdy rozprzestrzeniło się na cały świat. WHO i Tedros są niczym innym jak marionetkami KPCh. Zadaniem Tedrosa jest teraz szerzenie strachu przed pandemią ospy małpiej, która dotyka tylko rozwiązłych gejów. Sianie strachu i kłamstwa ze strony tego komunistycznego biurokraty są rażące i niewybaczalne. Powinna być Norymberga 2 z tymi wszystkimi socjopatami straconymi za zbrodnie przeciwko ludzkości.
 • To niesamowite, że Klaus Schwab i jego kumple z Davos w WEF wydawali się być tak przygotowani i gotowi, aby nie dopuścić do tego kryzysu bez wykorzystania go do ustanowienia programu Wielkiego Resetu. Nie wierzę w zbiegi okoliczności, więc kiedy najbogatsi socjopaci na świecie zbierają się co roku w Davos i mają swoje powwows Bilderberg, nie dyskutują o pogodzie, chyba że chodzi o wykorzystanie fałszywego bełkotu zmian klimatu, aby zebrać więcej bogactwa i władzy. Najbogatsi i najpotężniejsi ludzie na ziemi próbują dowiedzieć się, jak stać się potężniejszymi i bogatszymi. I ta zaaranżowana pandemia, wykorzystująca ogłupione, niekrytyczne myślenie, uwielbienie w mediach społecznościowych, przerażoną publiczność, była szansą na całe życie dla Schwaba i jego kultu akolitów.
Nadszedł czas na "wielki reset" kapitalizmu | Światowe Forum Ekonomiczne
 • Wszystko, co mówią nam rządy, media, eksperci medyczni, bankierzy centralni, dyrektorzy korporacyjni i przywódcy religijni od końca 2019 roku, było wielkim kłamstwem. Wielki Reset był planem przez cały czas i metodycznie go realizują. Inflacja, wysokie ceny gazu, niedobory żywności, ptasia grypa, umieranie bydła, susza, wojna na Ukrainie, kryzys klimatyczny, ospa małpia, wariant tygodnia, wyciek orzeczenia aborcyjnego, masowe strzelaniny, w których policja ustępuje i pozwala na to, przesłuchania J6 do listopada, narzucony przez UE kryzys energetyczny, wojna zastępcza przeciwko Putinowi, grzechotanie szabelką przeciwko Chinom, nieustanne promowanie perwersji w szkołach podstawowych, wojsko i telewizja, a także deklarowanie białej supremacji jako ekstremalnego ryzyka, podczas gdy czarni mordujący się nawzajem w demokratycznych miastach są ignorowane, są częścią programu Wielkiego Resetu. Chcą spalić świat, aby mogli odbudować go jako elektroniczny gułag, w którym nic nam nie posiada i mówi się nam, że mamy być szczęśliwi, albo zostaniemy wysłani z ich systemu gospodarczego przez elektroniczną ekskomunikę.
Ukraina: Stany Zjednoczone toczą wojnę zastępczą z Rosją - REBEL
 • Największym i najpodlejszym kłamstwem ze wszystkich jest to, że dzieci w wieku 6 miesięcy powinny być szczepione przeciwko wirusowi, który ma statystyczną śmiertelność ZERO dla osób poniżej 12 roku życia. Dlaczego to robią? Jaki jest ich motyw? Z pewnością nie robi się tego ze względów zdrowotnych. Czy socjopaci zaciągający za dźwignie za kulisami naprawdę wdrożyli długoterminowy plan wyludnienia, ponieważ zdali sobie sprawę, że nasz świat oparty na ropie naftowej w końcu zabraknie łatwo wydobywalnych paliw kopalnych, a zmniejszenie popytu poprzez zabicie miliardów utrzyma ich moc i bogactwo w stanie nienaruszonym? Jeśli te terapie genowe mRNA zabiją ludzi w powolny, prawie nie do odróżnienia sposób, jednocześnie zmniejszając płodność młodych ludzi i pogarszając układ odpornościowy każdego, kto dostał zastrzyk, Wielki Reset osiągnie jeden ze swoich głównych celów. Mówisz sobie, jak ktoś taki jak Bill Gates mógł być tak zły, a potem przypominasz sobie, że był na Wyspie Epsteina 36 razy.
Bill Gates spotkał się z Jeffreyem Epsteinem wiele razy, pomimo jego przeszłości - The New York Times
 • Codziennie otrzymujemy dowody na to, że szczepionki nie są bezpieczne ani skuteczne. Kraje o najwyższych wskaźnikach vaxx mają obecnie największą liczbę przypadków covid. Zdecydowana większość hospitalizacji i zgonów ma miejsce wśród vaxxed. Każdego dnia pojawiają się doniesienia o sportowcach, młodych ludziach i doskonale zdrowych ludziach w średnim wieku umierających nagle we śnie. Wymyślili nawet nową fałszywą chorobę o nazwie “Syndrom nagłej śmierci dorosłych”. OMG. Co może być przyczyną? Mimo to media emitują nieustanne reklamy propagandowe, opłacane z twoich podatków, mówiąc ci, żebyś się wyszczepił i wzmocnił. A kiedy i tak złapiesz wirusa, pamiętaj, aby wziąć Paxlovid firmy Pfizer, który z pewnością pogorszy objawy. Miliardowe zyski Pfizera wymagają zwiększenia.
Wielka Brytania przekazuje Bangladeszowi kolejne milion dawek szczepionki covidowej (AstraZeneca). Zaledwie kilka miesięcy temu przekazali 4 miliony dawek. : r/Canada_sub
 • To, jak miliony tych, którzy zostali wprowadzeni w błąd i zastraszani, aby zostać zaatakowanymi, nie są zirytowani, a linczowanie tych, którzy ich okłamywali, jest dla mnie niezrozumiałe. Poziom dysonansu poznawczego i normalności wśród mas jest wystarczający, aby zasilić misję Muska na Marsa. To hołd dla skuteczności ich propagandy i technik kontroli umysłu, że nadal ponad 50% populacji jest przekonanych, że jest to niebezpieczny wirus i nadal stanowi zagrożenie dla ich życia. Smuci mnie, że Amerykanie są tak łatwowierni i niezdolni do wykorzystania kory mózgowej, aby rozpoznać, że zostali wykorzystani jako pionki w diabolicznej grze w szachy rozgrywanej przez nieodpowiedzialnych oligarchów miliarderów. Cóż za żałosny pokaz obywateli tego kraju.

Myślę, że jest niezaprzeczalnie jasne, że przyjmowanie tych szczepionek nie jest bezpieczne, wierząc we wszystko, co mówią ci twoi kupieni biurokraci polityczni, słuchając rad tak zwanych ekspertów medycznych lub gadających głów mediów, ufając, że Jerome Powell ma na sercu twoje najlepsze interesy, jednocześnie poniżając to, co pozostało z naszej waluty fiducjarnej, myśląc, że Biden i jego opiekunowie nie prowadzą nas do 3 wojny światowej, walcząc w wojnie zastępczej przeciwko Putinowi poprzez ich marionetkowi lokaje na Ukrainie, licząc na demencję Joe i gdakanie Kamali, aby nie zniszczyć naszego systemu gospodarczego przed 2024 rokiem. Nie jesteśmy bezpieczni. Nadszedł czas, aby biec tak szybko, jak to możliwe, aby uciec od tych szalonych szaleńców.

Termin “skuteczny” ma wiele konotacji w świetle naszej obecnej sytuacji. Moim zdaniem, szczepionka byłaby uważana za skuteczną, gdyby faktycznie powstrzymywała cię przed zarażeniem się wirusem i miała niewielkie lub żadne skutki uboczne w perspektywie krótko- i długoterminowej, podobnie jak szczepionka przeciwko polio i szczepionka przeciwko ospie. Myślę, że większość ludzi byłaby trochę zdenerwowana, gdyby dostali kilka przypadków ospy po czterokrotnym szczepieniu przeciwko ospie. Ale muszę być staromodny w moim przekonaniu o tym, co powinna robić szczepionka. W dzisiejszych czasach po prostu zmieniasz definicję, gdy coś zawodzi żałośnie w tym, co powinno zrobić. Te szczepionki nie spełniają nawet ogłupionej definicji CDC (aka Ministry of Truth) 2021, co powinna zrobić szczepionka.

Thomas Massie na Twitterze: "Sprawdź ewoluującą definicję "szczepień" @CDCgov. Byli zajęci w Ministerstwie Prawdy: https://t.co/4k2xf8rvsL" / Twitter

Jeśli twoja definicja skutecznego jest taka, że dostarczył on impulsu dla planu Wielkiego Resetu Schwaba, Gatesa, Sorosa, WEF, który zaczął być wdrażany i wdrażany na skalę globalną, to był niezwykle skuteczny. Jeśli twoja definicja skuteczności dowodzi sobie (elicie rządzącej), że strach przed propagandą i niekonstytucyjnymi zagrożeniami nakazującymi pompowanie eksperymentalnych leków w ludzi może wyraźnie zmotywować ponad 5 miliardów ludzi na planecie do kulenia się w strachu i pozwalania sobie stać się królikami doświadczalnymi Big Pharma, to plan naszych władców był niezwykle skuteczny.

Jeśli twoja definicja skutecznej to benzyna o wartości 5 USD, 18% inflacji, przerwany łańcuch dostaw, sankcje przeciwko Rosji, które szkodzą przeciętnym Amerykanom, przystępność cenowa domów na najniższych poziomach w historii, celowe niszczenie rolników i zakaz poszukiwania energii i rurociągów w celu wdrożenia zielonego nowego ładu, to Biden i jego doradcy skutecznie zniszczyli naszą gospodarkę i gospodarki Europy.

Dlaczego imam Chamenei wierzy, że USA zatoną jak Titanic? - Khamenei.ir

Amerykański Titanic już uderzył w górę lodową i szybko nabiera wody. Nie ma wystarczającej liczby łodzi ratunkowych lub statków ratowniczych wystarczająco blisko, aby pomóc. Kapitan Biden meandruje w sterówce po sraniu spodni, podczas gdy jego pierwszy kolega Harris produkuje sałatkę słowną, śmiejąc się histerycznie z sytuacji. Zespół, kierowany przez Jerome’a Powella, nadal gra, drukując i odkupując to, co drukują, w daremnym wysiłku, aby utrzymać statek państwa na powierzchni.

Imperium amerykańskie było skazane na porażkę, tak jak każde imperium przed nim. Pytanie tylko, czy nie zawiedziemy w blasku chwały, inicjując 3 wojnę światową i koniec cywilizacji, jaką znamy, czy też wyjdziemy z jękiem, tonąc w bagnie długu, degeneracji, rozkładu i złudzeń wielkości. Marzenia globalistycznych elit legną w gruzach, gdy rozpadnie się współczesne społeczeństwo, wybuchnie wojna domowa na całym świecie, narody pójdą na wojnę, a chłopi powstaną i obalą ludzi, którzy stworzyli to spustoszenie. Przynajmniej taka jest moja wizja przyszłości. To lepsze niż budzenie się każdego dnia i uczucie, że wiertło uderza w nerw w mój ząb. Nadszedł czas, aby wysłać Szell’s z tego świata z ekstremalnymi uprzedzeniami.

___

Źródło: https://www.theburningplatform.com/2022/07/24/its-not-safe-or-effective/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=126051

Wypowiedz się