KRÓTKIE PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI SYNDYKATU ZBRODNI ROTSZYLDA NA BLISKIM WSCHODZIE I GDZIE INDZIEJ

POLITYKAGLOBALNY ATLANTYZM

13.09.2016USA Aleksander Azadgan

Wiele już napisano o syndykacie przestępczym Rothschildów. Zdajemy sobie sprawę, że dla tych, którzy nie są częścią ogólnego globalnego przebudzenia i ruchu prawdy, takie dyskusje mogą być zbyt mylące, a nawet przytłaczające. W związku z tym moim zamiarem w tym artykule jest rozwikłanie i rzucenie światła na wciąż utrzymujące się zamieszanie, w czasie rozmów ze zwykłymi ludźmi, a nie tylko z moimi kolegami z elit intelektualnych, akademikami i innymi niezależnymi badaczami.

Zanim zacznę, chcę dobitnie stwierdzić, co następuje:

Dla tych masońskich architektów kontroli, których celem zawsze było kłamanie i dezorientowanie mas poprzez mącenie prawdy, niech będzie jasne, że to, co zamierzam omówić, NIE jest “teorią spiskową” – pejoratywną, której powszechnie używają, gdy pragną zabić artykułowany sprzeciw. Nie, jesteśmy naukowcami; nie interesują nas “teorie spiskowe”. Jednak jesteśmy [i powinniśmy] bardzo zainteresowani spiskowymi FAKTAMI, ponieważ naszym zadaniem jest badanie i ujawnianie kłamstw oraz rozpowszechnianie prawdy. Pozwólcie, że przypomnę wam stare chrześcijańskie przysłowie, że największą sztuczką, jaką diabeł kiedykolwiek zrobił [w całej historii ludzkości], było przekonanie mas, że on nie istnieje. Mając na uwadze tę przedmowę, wchodzę teraz w sedno sprawy.

Przez około 250 lat wieloaspektowa syjonistyczna rodzina przestępcza Rothschildów, z jej prototypowymi lucyferiańskimi, antychrześcijańskimi, antyreligijnymi, globalistycznymi aspiracjami, niestrudzenie pracowała nad przeplataniem się i przekształcaniem w już istniejącą globalną strukturę władzy finansowej, a także przejęciem sterów masowego aparatu prania mózgu, który teraz nazywamy kontrolowanymi zachodnimi mediami głównego nurtu.

I do tej pory głównie im się to udawało. Ale w ciągu ostatnich dwóch dekad, choć powoli, ale pewnie, sprawy w końcu obróciły się przeciwko nim, głównie dzięki ogólnemu globalnemu przebudzeniu i ruchowi prawdy ułatwionemu przez bezprecedensowe rozprzestrzenianie się wiedzy, dzięki rewolucji informatycznej, która łączy nas wszystkich razem.

Jeśli naszym celem jest prawdziwe zdemaskowanie, a ostatecznie wykolejenie i pokonanie satanistycznej agendy Iluminatów i mechanizmu Nowego Porządku Świata – lub dokładniej przetłumaczonego, Nowego Świeckiego (bezbożnego) Porządku, który jest dokładniejszym tłumaczeniem łacińskiego wyrażenia “Novus Ordo Seclorum” – które powstawało od wieków, to musimy uzbroić się w ukrytą do tej pory wiedzę, nie tylko o wersji historii, która była [i nadal jest] nauczana studentów w naszych zachodnich, mainstreamowych, tak zwanych systemach edukacyjnych, ale zamiast tego zwracają się do alternatywnej, ukrytej wersji historii, która była dostępna i znana tylko w różnych tak zwanych “elitarnych”, okultystycznych i ezoterycznych kręgach na całym świecie, szczególnie w zachodniej tak zwanej “cywilizacji”. Tak, informacja zawsze była mocą, jaką będzie na zawsze. W każdym razie prawie niemożliwe jest zagłębienie się w takie sprawy bez potknięcia się o imię Rothschild.

George Orwell ujął to najlepiej w swojej legendarnej książce z 1984 roku: Ten, kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość. Ten, kto kontroluje teraźniejszość, kontroluje przeszłość”. W całym zachodnim, mainstreamowym, tak zwanym systemie edukacyjnym, Rothschildowie są tym, co nazywam ostatecznymi, obsesyjno-kompulsywnymi architektami kontroli – tak skrupulatnymi, że było niewiele przykładów we współczesnej [lub postmodernistycznej] historii, które im odpowiadają.

Uwaga: Nie przejmuj się słowem “okultyzm”, które dosłownie oznacza “tajne, ukryte lub wiedza o ukrytym”. To oczywiście nie musi mieć natury satanistycznej, ale może być. Jednakże, rzucając światło na takie sprawy, ta do tej pory ukryta wiedza nie będzie już okultystyczna, ale przejrzysta, jasna i oczywista. Stąd odbieramy mu okultystyczną mistykę, a w tym przypadku diaboliczny charakter. Bądźmy pocieszeni Słowem Bożym, które zostało przekazane przez apostoła Jana, pokój z nim, jakieś 2000 lat temu:

“Światłość jaśnieje w ciemności, ale ciemność jej nie pokonała” – Jana 1:5.

Zacznijmy od kilku krótkich i powierzchownych faktów na temat Rothschildów, zwłaszcza ich ukrytej ręki w regionie Bliskiego Wschodu:

W 1917 roku brytyjska filia syndykatu przestępczego Rothschildów skutecznie wykręciła rękę i siłą lobbowała rząd brytyjski, aby obiecał przyznać im Palestynę w zamian za zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w I wojnę światową po stronie Wielkiej Brytanii, a tym samym zapewnić brytyjskie zwycięstwo nad Niemcami i in.

W ten sposób powstała Deklaracja Balfoura. Był to jednostronicowy oficjalny list (w stylu biznesowym) od ówczesnego brytyjskiego ministra spraw zagranicznych, Arthura Jamesa Balfoura, do barona Rothschilda, stwierdzający, co następuje: “Poglądy rządu Jego Królewskiej Mości sprzyjają ustanowieniu w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego i dołożą wszelkich starań, aby ułatwić osiągnięcie tego celu”.

Był duży problem z tym scenariuszem: Palestyna nigdy nie była brytyjska, aby przyznać. Słusznie należała do palestyńskich Arabów, którzy mieszkali tam od wieków – od czasu nieśmiertelnego, jak zapisano w Starym Testamencie, choć przedstawianego w negatywnym świetle z powodu uprzedzeń Izraelitów. Tysiące lat później, Rothschildowscy Syjoniści, uzurpują prawo do tych obszarów, jak zwykle, ponieważ była to ich tradycyjna metoda kradzieży władzy i zasobów od wieków. Powoli, ale pewnie, zaczęli brutalnie i siłą przejmować ziemię i kontrolę. W ciągu ostatnich kilku dekad syjoniści zamordowali i prześladowali miliony niewinnych i bezbronnych Palestyńczyków. Nadal popełniają ludobójstwo do dnia dzisiejszego z pełnym błogosławieństwem Waszyngtonu, Londynu i Brukseli, ale co ważniejsze, rodziny przestępczej Rothschildów, którzy są zakulisowymi agentami najwyższych szczebli diabolicznej ziemskiej władzy z żądzą kontroli i dominacji. Nie będę się rozwodził nad naturą ich ezoterycznej agendy lucyferiańskiej, ponieważ może to być osobny temat dla innego artykułu.

Według żydowskiego angielskiego historyka, Simona Schamy, Rothschildowie posiadają 80% tego, co oportunistycznie nazwali “Izraelem” – bluźnierstwo samo w sobie według prawdziwych Żydów Tory, którzy słusznie wskazują (zgodnie z akademickim judaistycznym zrozumieniem biblijnym), że po zniszczeniu żydowskiej Świątyni w Jerozolimie w 70 r. n.e. przez rzymskiego generała Tytusa, jak prorokował Jezus Chrystus jakieś 40 lat wcześniej, że naród Izraela może być zgromadzony TYLKO przez samego Mesjasza i absolutnie przez żadną ziemską moc czy autorytet oraz że przeciwieństwo jest niczym innym jak szatańskim planem i sprzecznym z wolą i wskazówkami Boskiej Opatrzności.

Stworzenie syjonistycznego państwa tak zwanego “Izraela” było od samego początku ogromnie niesprawiedliwe: byt poczęty w zdradzie, kradzieży i okrucieństwie oraz politycznie usprawiedliwiony wobec zła całopalenia, które jest dokładnym znaczeniem słowa Holokaust. W ten sposób kult złych Rotszyldów wiary Molocha i ofiar z ludzi, w tym przypadku Holokaust, był prekursorem i wymaganym zwiastunem dla nich, do kradzieży i wyrzeźbienia własnego państwa narodowego.

Naturalnie, ta głęboka nierówność nadal rodzi konflikty, jak to miało miejsce przez cały czas. Nie jest przesadą stwierdzenie, że założenie tego syjonistycznego państwa Rothschildów, wraz ze ślepym i absolutnym wsparciem ideologicznym i finansowym przez ich korozyjnych lobbystów AIPAC i JDL wśród innych zdrajców w Waszyngtonie, Londynie, Brukseli i Tel Awiwie, może być niebezpiecznym, wymyślonym prekursorem samej III wojny światowej, ponieważ stopniowo byliśmy świadkami tego możliwego trendu mającego miejsce na Bliskim Wschodzie w ciągu ostatnich kilku lat, począwszy od inwazji i okupacji Iraku w 2003 r., a następnie innych tajnych wojen i anarchii, które niebezpiecznie przyciągają globalne potęgi, takie jak Rosja, a także Chiny i Indie (w retoryce) oraz mocarstwa regionalne, takie jak Iran i Arabia Saudyjska.

Trudno pojąć, że ten mizerny, pustynny skrawek stworzonego przez Rothschildów syjonistycznego tworu, który mierzy nie więcej niż 8019 mil kwadratowych – wszystko to oczywiście nielegalne i skradzione – praktycznie kontroluje bliskowschodnie mechanizmy polityki zagranicznej rządów USA, UE, Wielkiej Brytanii, Kanady, Francji i wielu innych w świecie zachodnim. Najwyraźniej, przynajmniej na razie, rozmiar nie ma znaczenia. Liczy się to, że Rothschildowie zawsze w pełni popierali tego golema Frankensteina, fałszywie i bluźnierczo nazywanego “Izraelem”, w którym Rothschildowie są zarówno Frankensteinem, jak i golemem.

W każdym razie, oto więcej faktów na temat szerokiego spektrum władzy syndykatu przestępczego Rothschildów:

Rothschildowie są właścicielami Reutersa i Associated Press (AP), dwóch największych agencji informacyjnych na świecie, które naturalnie pozostały podporządkowane propagandowym punktom widzenia ich mistrza, choć ze sprytnym zwrotem tego, co wydaje się “obiektywnością”, którą całkowicie nie jest. Rotszyldowie mają również kontrolny udział w Royal Dutch Oil Company, tak zwanym “Banku Anglii”, który w rzeczywistości powinien być nazywany “Bankiem Rotszyldów” jako część ich oryginalnych pięciu europejskich oddziałów bankowych w Londynie, Paryżu, Frankfurcie, Wiedniu i Neapolu, jak pokazano w herbie pięciu strzał Rothschildów, symbolizującym pięciu synów zbrodniczego ojca chrzestnego Mayera Amschela Rothschilda, który mieszkał od 1744 do 1812 roku we Frankfurcie, który nadal jest finansową stolicą Republiki Federalnej Niemiec, dzięki uprzejmości Rothschildów.

Są również właścicielami LBMA (London Bullion Market Association), wywierają ogromny ukryty wpływ na Rezerwę Federalną, EBC (Europejski Bank Centralny), MFW, Bank Światowy i Bank Rozrachunków Międzynarodowych. Rothschildowie są również właścicielami większości dostaw rzeczywistego fizycznego złota na świecie. Są właścicielami Londyńskiej Giełdy Złota, która codziennie ustala cenę złota. Szacuje się, że Rothschildowie posiadają ponad połowę bogactwa całej planety – szacowane przez Credit Suisse na 231 bilionów dolarów, które podobno są zarządzane i kontrolowane przez 85-letniego Lorda Evelyna Rothschilda, obecnego szefa tej rodziny przestępczej.

A oto bardzo interesujący stosunkowo niedawny fakt: na tydzień przed 11 września 2001 roku ZIM Shipping Company zerwała umowę najmu, którą posiadała przez 30 lat z nowojorskim kompleksem budynków World Trade Center, który oczywiście był własnością Silverstein Properties. ZIM Shipping Company jest w 50% własnością Rothschildów, co sugeruje, że prawdopodobnie mieli udział w 9-11 poprzez quo bono poszlaki, które tylko błagają o oficjalne zbadanie, ale oczywiście nie dlatego, że Rothschildowie są zbyt duzi i obejmujący. Oto kluczowy dodatek: ZIM Shipping Company była wcześniej znana jako ZIM Israel Navigation Company Ltd. i Zim American Israeli Shipping Inc. Jest to największa firma spedycyjna w Izraelu i jeden z 20 najlepszych przewoźników na świecie.

Wracając do przeszłości, w 2005 roku magazyn Forbes umieścił Mayera Amschela Rothschilda, oryginalnego ojca chrzestnego tej kryminalnej rodziny w 18Th i początek 19Th stulecia, jako numer siedem na liście “20 najbardziej wpływowych biznesmenów wszech czasów”. Nawiasem mówiąc, Mayer Amschel Rothschild jest określany jako “ojciec założyciel międzynarodowych finansów”.

Rotszyldowie byli bezpośrednio zaangażowani w finansowanie Brytyjczyków w ich wojnie w 1812 roku, kiedy Anglia najechała Waszyngton i spaliła stolicę naszego narodu. Trzy lata później (w 1815 roku) Rothschildowie przejęli całkowitą kontrolę nad Bankiem Anglii, ale zachowali tę nazwę jako wabik, oczywiście, ze wszystkimi innymi bankami narodowymi, które obecnie posiadają na całym świecie.

Rotszyldowie byli również bezpośrednio zaangażowani w finansowanie południowych secesjonistów podczas amerykańskiej wojny secesyjnej w latach 1861-1865. Zabójca prezydenta Abrahama Lincolna, John Wilkes Booth, był w rzeczywistości agentem Rothschildów.

Po wrogim przejęciu Banku Anglii w 1815 roku, Rothschildowie rozszerzają swoją kontrolę bankową dosłownie na cały świat. Ich metoda: wywieranie presji na skorumpowanych polityków różnych krajów, aby zaakceptowali ogromne pożyczki MFW, których oczywiście nigdy nie mogą spłacić, a tym samym przejść w formę niewolnictwa długów wobec władz bankowych Rothschildów. Jeśli przywódca odmawia przyjęcia pożyczki, często zostaje usunięty lub zamordowany. A jeśli to się nie powiedzie, mogą nastąpić inwazje. Czy to brzmi znajomo?

Jak wspomniano powyżej, Rothschildowie wywierają również potężny wpływ na główne zachodnie media głównego nurtu na świecie. Powtarzając tę samą kłamliwą propagandę w całym cyklu informacyjnym, masy są oszukiwane, aby uwierzyć w przesadzone przerażające historie o “złych dyktatorach”, takich jak Saddam Husajn z Iraku, Moamar Kadafi z Libii, a teraz Baszar Asad z Syrii itp. Ponownie, czy TO brzmi znajomo?

Syndykat przestępczy Rothschildów miał swój udział w podsycaniu prawie każdej wojny europejskiej w ciągu ostatnich 250 lat, z których dwie zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby stać się wojnami światowymi w 20Th tylko stuleciu.

Instalują także prezydentów i premierów, detronizują i instalują królów (z masońskimi marionetkowymi zamiennikami), podżegają do fałszywych rewolucji i zamachów stanu, tworzą i stymulują społeczne, etniczne, moralne, kulturowe, polityczne i geopolityczne podziały i sekciarstwo, zbankrutowane narody poprzez wojny i pogłoski o wojnach, używanie i nadużywanie narzędzi ekonomicznych (ich ulubiony modus operandi), takich jak manipulacje stopami procentowymi, wymyślone bańki gospodarcze, po których następują załamania finansowe, recesje i pełne depresje gospodarcze, oprócz manipulacji wymianą walut, a lista jest długa. Podobnie jak robactwo, krwiopijcy Rothschildów żyją, aby czerpać zyski z tych wszystkich społecznych i ekonomicznych bolączek.

Na froncie kulturowym zawsze ciężko pracowali [znowu zza kulis] wobec ukrytej ręki niemoralnych i bezbożnych masońskich struktur władzy, aby skorodować długo pielęgnowane wartości moralne i rozprzestrzeniać wszelkiego rodzaju seksualne odchylenia i perwersje, które ich bezbożne liberalne surogaty ciężko pracowały w ciągu ostatnich 50 lat, aby uczynić te brudy konkurencyjną normą w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej.

Nadużywając świętych zwrotów, takich jak prawa człowieka i demokracja, ci całkowicie zdeprawowani, moralnie skorumpowani, liberalne surogaty są bezpośrednio wykręcającymi ręce tradycjom i moralnym społeczeństwom, aby przyjęły ich rozpadający się relatywizm moralny i etyczną dwuznaczność do nowoczesnych, świeckich tak zwanych systemów edukacyjnych, w których mieli duży udział w projektowaniu. Innymi słowy, trwająca od wielu dziesięcioleci kulturowa kampania masowego prania mózgu, mająca na celu wprowadzenie w błąd narodów świata, zwłaszcza w Europie Zachodniej i regionach Ameryki Północnej, aby przekonać społeczeństwo do nazywania tego, co dobre, złem, a złem do nazywania tego, co dobre. Zostało to oczywiście przepowiedziane przez proroka Izajasza w 8Th W wieku p.n.e., kiedy napisał: “Biada tym, którzy nazywają zło dobrem, a dobro złem, którzy kładą ciemność na światło, a światło na ciemność, którzy gorycz nazywają słodyczą i słodycz określają jako gorycz”. (Ks. Izajasza 5.20).

Od gekona dążyli do zniszczenia zachodniego chrześcijaństwa (katolicyzmu, a później protestantyzmu), co niestety w dużej mierze im się udało. Przeniknęli do samego Kościoła katolickiego w 15Th oraz 16Th wieku podczas włoskiego renesansu przez papieży Borgiów, którzy byli potomkami hiszpańskich Maranos (żydów).

Próbowali zrobić to samo ze wschodnim prawosławnym chrześcijaństwem, ale całkowicie zawiedli – wtedy i teraz. Dzisiaj musimy być wdzięczni za entuzjastyczne odrodzenie i pełne nadziei odrodzenie wiary prawosławnej, jako realnej siły moralnej, etycznej i politycznej, z którą należy się liczyć, zwłaszcza wśród młodzieży Rosji i Europy Wschodniej. Jest to jeden z wielu powodów ich fanatycznej kampanii medialnej z fobią rosyjską.

Zazwyczaj umieszczają to za pośrednictwem neurojęzykowego programowania mediów informacyjnych, wielokrotnie nazywając tego lub innego światowego przywódcę “dyktatorem”, ponieważ nadal to robią, na przykład z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, najwyższym przywódcą Iranu ajatollahem Alim Chameneim i byłym prezydentem Iranu Ahmadineżadem, niedawno zmarłym byłym prezydentem Wenezueli Hugo Chavezem i obecnym prezydentem Nicolásem Maduro, Prezydentem Boliwii Evo Moralesem i niedawno obaloną przez CIA prezydentem Brazylii Dilma Rousseff, a także nowym prezydentem Filipin Rodrigo Duterte.

Ci światowi przywódcy (wśród wielu innych) są nieustannie wyróżniani i oflagowywani na czerwono z powodu ich surowej i odważnej śmiałości, by otwarcie sprzeciwiać się [i ujawniać] strukturę władzy Iluminatów Rothschildów, choć bez bezpośredniego powoływania się na ich imię. Są często (jeśli nie wielokrotnie) mordowani za pośrednictwem wszystkich zachodnich mediów głównego nurtu, które akurat posiadają i działają.

Wracając do odrodzenia religii i tradycyjnych wartości, wzrost tradycyjnego katolicyzmu powinien być również celebrowany w krajach takich jak Polska i in., chociaż jest to drażliwy temat dla Rosji, szczególnie po upadku ZSRR w 1991 roku. Niemniej jednak to katolickie odrodzenie służy jako siła do walki z relatywizmem moralnym i rozkładem kulturowym, który szerzy się w regionach Ameryki Północnej i Europy Zachodniej, chociaż jesteśmy u progu wielkiego współczesnego odrodzenia tradycyjnych wartości w obu wyżej wymienionych regionach.

A jeśli chodzi o prawdziwy, rewolucyjny, nowoczesny, sprawiedliwy, polityczny islam, Rothschildowscy Syjoniści postrzegają to jako swoje największe zagrożenie, podczas gdy przez cały czas podżegają i finansują najbardziej brutalne i dzikie wersje fałszywego islamu, takie jak wahabizm i salafizm, poprzez swoich saudyjskich i innych marionetkowych marionetkowych pełnomocników z Zatoki Perskiej oraz krwawych dzikich najemników ISIS, w celu zniekształcenia, dezorientowania i postrzeganie islamu przez narody świata, a nawet samych muzułmanów.

Dzieje się tak, ponieważ ich ostatecznym planem geopolitycznym w większym regionie Bliskiego Wschodu jest najpierw ewakuacja dużych jego części w obliczu chaosu, anarchii, bezprawia i wojen, które powodują wyludnienie przez przerażające zgony, po których następuje obecny kryzys uchodźczy z ogromnych rozdartych wojną obszarów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Robi się to celowo, aby raz na zawsze zrealizować ich zły projekt “Wielkiego Izraela”, który obejmuje konfiskatę wszystkich ziem od Nilu (w Egipcie) do rzeki Eufrat (w Iraku).

Dawno temu skodyfikowali nawet tę hegemoniczną koncepcję w swojej nikczemnej syjonistycznej fladze Rothschildów, która znajduje się na białym tle fałszywie symbolizującym pokój, składającym się z dwóch niebieskich pasków symbolizujących Nil i Eufrat (na górze i na dole) z ich tak zwaną “Gwiazdą Dawida”, która w rzeczywistości jest ich Gwiazdą Remphan – babilońskim i egipskim symbolem oznaczającym satanistyczny kult Saturna, który Izraelici najprawdopodobniej splagiatowali i przyjęli, od Egipcjan podczas zastanawiania się na pustyni przez 40 lat po ich wyzwoleniu / wygnaniu z Egiptu. Proszę odnieść się do Amosa 5:26, jak również Dziejów Apostolskich 7:43, aby uzyskać konkretną wzmiankę o tej Gwieździe Remphan. Poza tym król Dawid absolutnie nie miał gwiazdy ani symbolu, o czym chętnie zaświadczyłoby wielu ortodoksyjnych żydowskich rabinów. Wiecznym i prawdziwym symbolem prawdziwych Żydów Tory jest nikt inny jak Menora, symbolizująca prawdę i światło. Jednak syn króla Dawida, mistyczny król Salomon z pewnością miał gwiazdę (lub symbol) i był to pionowy pentagram symbolizujący ludzkość. Obróć go lekko w lewo lub w prawo, a otrzymasz lucyferiański symbol Baphometa – bożka lub bóstwa, o którego czczenie oskarżano templariuszy.

W każdym razie, dlaczego Rothschildowie mają obsesję na punkcie swojej złowieszczej kontroli i podboju wielkich chucków Bliskiego Wschodu? Odpowiedź jest bardzo tajemnicza, którą mogę bardzo rozwinąć w przyszłych artykułach. Krótko mówiąc, w celu bezpośredniej kontroli i duchowego nadużywania potężnych i ezoterycznych wirów energetycznych tych bardzo starożytnych i magicznych krain. To jest ich atut, jeśli ich hegemonia jest kiedykolwiek kwestionowana lub zagrożona? Tak zwana “opcja Samsona”, izraelska strategia odstraszania masowego odwetu z użyciem broni nuklearnej przeciwko każdemu krajowi, którego wojsko może defensywnie zaatakować Izrael. To tylko kilka egzoterycznych przykładów nikczemnych strategii Rotszyldów i innych tak zwanych “elitarnych” potężnych rodzin, które są policzone jako 13, które rządzą dziś ziemią z wyraźnym satanistycznym programem dla tych, którzy mają oczy do widzenia i uszy do słuchania.

Wracając do niektórych strategii geoekonomicznych Rotszyldów, oto dossier Iranu. Pomijając rewolucyjną i nowoczesną ideologię islamską, czy przejęcie kontroli nad CBI (Centralnym Bankiem Iranu) z jego sporymi złożami złota może być jednym z głównych powodów, dla których Iran jest intensywnie atakowany i demonizowany od blisko 40 lat przez zachodnie media i podżegaczy wojennych w Waszyngtonie, NATO i Tel Awiwie? Obiektywni badacze wskazują, że Iran jest obecnie jednym z zaledwie trzech krajów na świecie, których bank centralny NIE jest pod kontrolą Rothschildów. Przed 9-11 było ich podobno siedem: Afganistan, Irak, Sudan, Libia, Kuba, Korea Północna i Iran – nie znaczy to, że w makroekonomicznym sensie globalnym będą one znaczące. Ale w przypadku Iraku i Libii ich podaż fizycznego złota była ogromna, jak donosi Iran.

Jednak do 2003 roku Afganistan i Irak zostały całkowicie pochłonięte przez system Rothschildów, a do 2011 roku Sudan i Libia poszły w ich ślady. W Libii bank Rothschildów został nawet założony w Bengazi, gdy kraj był jeszcze w stanie wojny!

Ponownie, obiektywni badacze twierdzą, że Iran nie jest demonizowany, ponieważ jest zagrożeniem nuklearnym, ponieważ fakty udowodniły wielokrotnie, że Iran wyraźnie NIE jest zagrożeniem nuklearnym. A jednak kontrolowane przez Rotszyldów media głównego nurtu wraz z marionetkowymi politykami nieustannie powtarzają to kłamstwo nawet po podpisaniu JCPOA, akronimu Wspólnego Kompleksowego Planu Działania między P5 + 1 (Rosja, Chiny, USA, Wielka Brytania, Francja + Niemcy) a Islamską Republiką Iranu.

Jaki jest zatem prawdziwy powód? Czy są to biliony, które mają być zarobione w skradzionych zyskach z ropy naftowej, czy biliony, które mają być zarobione w zyskach wojennych (dwuwiekowa specjalność Rothschildów), czy też rozpoczęcie III wojny światowej dla jakiejkolwiek diabolicznej zachęty finansowej, czy też po prostu zniszczenie CBI (Centralnego Banku Iranu), aby nikt nie mógł przeciwstawić się oszustwu finansowemu Rothschilda? Może to być którykolwiek z tych powodów lub najgorszy, może to być każdy z nich!

Podsumowując, to, co kiedyś pejoratywnie nazywano “teorią spiskową”, jest obecnie otwarcie dyskutowane wśród wiarygodnych naukowców, najnowocześniejszych niezależnych think-tanków, a ostatecznie rządów narodów świata.

Wreszcie, stara koncepcja Johna Maynarda Keynesa i E. F. Schumachera dla globalnej waluty o nazwie Bancor może nadal być realnym globalnym oszustwem walutowym Rothschildów, a wraz z nim ich proponowanym, kontrowersyjnym, podobnym do ośmiornicy globalnym oszustwem banku centralnego, dominującym w każdym finansowym aspekcie dzisiejszego współczesnego życia.

Zbrodniczy ojciec chrzestny Rothschildów, Mayer Amschel Rothschild, słynnie powiedział: “Daj mi kontrolę nad pieniędzmi narodu i nie obchodzi mnie, kto tworzy jej prawa”. Ktokolwiek nadal kontroluje system monetarny świata, w efekcie będzie kontrolował politykę i prawa – globalnie rzecz biorąc. Jaka jest strategia Rothschildów w osiągnięciu tego? Jednym ze wstępnych środków włączenia globalnej waluty wydaje się być zniszczenie wszystkich walut na całym świecie w celu uzasadnienia jej powstania.

Jak stwierdzono, wezwania do globalnej waluty zaczęły pojawiać się po II wojnie światowej, kiedy brytyjski ekonomista John Maynard Keynes i rząd brytyjski zaproponowali Bancor jako światową walutę rezerwową. Obecny trwający kryzys gospodarczy, zwłaszcza od czasu Wielkiej Recesji w 2008 r., przygotował grunt pod upadek dolara jako obecnej światowej waluty rezerwowej, aby ewentualnie zrobić miejsce dla proponowanego Bancor lub jakiejkolwiek innej nazwy lub elektronicznego / cyfrowego systemu walutowego, który wymyślili, aby ich propaganda była bardziej zbywalna, ponieważ kot jest całkowicie poza torbą z Bancor, mówiąc obrazowo.

Jedno jest pewne, Waszyngton, Fed i ich sojusznicy mają taki plan, ponieważ Fed nadal dewaluuje dolara poprzez “luzowanie ilościowe”, lepiej mówiąc, drukując coraz więcej bezwartościowych pieniędzy papierowych. Waszyngton nadal rośnie, wydając coraz więcej pieniędzy tylko po to, by zaostrzyć problem. Być może to wszystko jest częścią planu Rotszylda, aby zniszczyć dolara raz na zawsze.

Timothy Geithner, były prezes nowojorskiego oddziału Fed, a później sekretarz skarbu Baracka Obamy w latach 2008-2012 otwarcie poparł jedną światową walutę. On, mniej więcej, przyznaje się do tego (w tym krótkim filmie) ze spotkania w Radzie Stosunków Zagranicznych w Waszyngtonie, nawiasem mówiąc, głównym politycznym i ekonomicznym ramieniu think-tanku struktury władzy Rothschildów: http://youtu.be/ds_qGXbxK-4

Niektórzy twierdzą, że bańka na rynku mieszkaniowym w USA, bliski załamania amerykański przemysł samochodowy i późniejsze ratowanie rządu USA, ratowanie Wall Street i bankierów, a także drastyczne ograniczenie produkcji tutaj w USA są wymyślonymi wydarzeniami w celu systematycznego miażdżenia gospodarki USA, a w szczególności dolara, z ostatecznym celem zrobienia miejsca dla drugiej fazy złowieszczego przejęcia Przez Rothschildów i inne elitarne rodziny światowe systemów monetarnych i ukończenie feudalnej dyktatury Nowego Porządku Świata, lepiej mówiąc, Nowego Świeckiego / Bezbożnego Porządku. Napis jest z pewnością na ścianie.

Niech teraz rozpocznie się społeczna, polityczna, ekonomiczna, ale przede wszystkim duchowa rewolucja prawdziwych ludzi. Jesteśmy u progu – i niektórzy powiedzieliby, że w środku – wielkiej nowej globalnej rzeczywistości. Jeśli mamy pokonać ten szatański program Rotszylda, wszyscy musimy pracować razem, ramię w ramię i ręka w rękę, w przeciwnym razie jesteśmy skazani na zagładę.

Opublikowano za: https://www.geopolitika.ru/en/article/brief-summary-rothschild-crime-syndicates-activities-middle-east-and-elsewhere

Comments

 1. czystesale says:

  Łup zbrodniczej bandy

  “Szacuje się, że Rothschildowie posiadają ponad połowę bogactwa całej planety – szacowane przez Credit Suisse na 231 bilionów dolarów”, czyli połowa Ziemi wraz z połową ludzkości w funkcji niewolników.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Niewolnictwo jest postawą demokracji od tysiącleci:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  • krnabrny1 says:

   Właśnie temu służą te czasy w których żyjemy.
   Właśnie temu, aby uświadomić sobie, że ilość zielonych nie ma wpływu na to, czy kolega jest niewolnikiem czy też nie jest niewolnikiem.

   Kolega pisząc takie teksty sam siebie ustawia właśnie w pozycji niewolnika, czy to świadome działanie????:-)

 2. burak says:

  Jezeli przyjzemy sie blizej temu wszystkiemu widzimy od raz Oni majo totalno kontrole nad ludzkoscio/nami, najlepszy obraz jest jak Oni pieknie zaplanowali tego COVIDA, rozdali to calemu swiatu, bez zadnego sprzeciwu, jak pieknie niszczo wszystko by doprowadzic do wielkiego zlamania gospodarczego i glodu, kazdy moze to widziec na wlasne oczy…. to znaczy ze majo calkowito kontrole – mogo zrobic to co chco, i to co sie im podoba , pamietacie w Polsce kiedys nawet mieli wiezienie do torturowania Nie wygodnych im ludzi, tz. CIA … czy nie widzicie ze w Polsce nawet pstawili Zydowskie armie by wrazie czego uzyc to przciwko Polakom/wam.. W mojm zrozumieniu Nie ma i Nie moze byc wiekszej hanby dla narodu Polskiego.. posiadanie takiego upodlenia… gdy mowimy o niewolnictwie tak Ono jest, zawsze bylo ale to jest troche skomplikowane w zrozumieniu dlatego Nie widzimy tego bo wszystko co istnieje w Materii – jest stworzone aby sluzyc Materii a sama materia jest niczym innym ale Niewolo .. Pamietacie jak kiedys przywozili Czarnych skutych w lancuchach do Hameryki aby na nich pracowali a co dzieje sie w dzisiejszych czasach Oni tak to pieknie obrocili, zprojektowali programujac nasze umysly nazywajac zlo – dobrem — ze dzisiaj tysiace stoi w kolejce aby byc Hamerykanskim Niewolnikiem i to na ochotnika .. Walczyc z Szatanem lub Szatanstwem jest nie tylko trudno ale bardzo trudno a jeszcze trudniej jest Jego pokonac . Jezeli ktos mowi i pisze ze jest w stanie pokonac szatana – to w mojm zrozumieniu bardzo bardzo sie myli…..

Wypowiedz się