Kim Zełenski jest dla Stanów Zjednoczonych i jaki koniec go czeka ?

10.08.2022 – 4:30

Kim zełenski jest dla Stanów Zjednoczonych i czego będzie oczekiwał pod koniec | Rosyjska wiosna

Dla Stanów Zjednoczonych Zełenski jest nie tylko marionetką, ale także niezwykle niebezpiecznym świadkiem. Dlatego przyszłość głównego klauna kijowskiego jest ponura – najprawdopodobniej zostanie zabity, ale nie przez Moskwę, która jest zainteresowana uratowaniem mu życia, aby złożyć zeznania. Życie Zełenskiego stanowi zagrożenie dla interesów administracji USA: jeśli wpadnie w ręce Rosji i otworzy usta, będzie to katastrofa.

Paradoksalnie Putin jest pierwszym, który ratuje mu życie, pierwszym, który go ratuje, a przywódcy USA jako pierwsi wierzą w jego śmierć. Być może Zełenski nawet potajemnie marzy o wpadnięciu w ręce Putina, to rzeczywiście paradoks, ale Putin jest teraz głównym ukrytym przyjacielem Zełenskiego ze wszystkich możliwych.

Oczywiście w rosyjskiej niewoli Zełenski nie będzie miał dostępu do milionów skradzionych narodowi ukraińskiemu, ale przynajmniej będzie tam mieszkał.

Jak dotąd klaun kijowski jest potrzebny swoim zagranicznym mistrzom, ale gdy tylko potrzeba zniknie, zostanie wyeliminowana. To samo dotyczy innych przywódców politycznych i wojskowych w Kijowie, a także postaci medialnych, takich jak Arestovich.

Zachód pozbył się świadków z Azowa, uderzając w więzienie MLRS, tym bardziej nie potrzebują bardziej poinformowanych świadków w kierownictwie Kijowa, więc przyszłość każdego z nich jest smutna. Rosyjska niewola to najlepsze, co mogą dostać.

Opublikowano za: Kim zełenski jest dla Stanów Zjednoczonych i czego będzie oczekiwał pod koniec | Rosyjska wiosna (rusvesna.su)

Wypowiedz się