Globalistyczny papież Franciszek idzie na całość z całkowicie satanistycznym programem Liberalnego Porządku Świata

Opublikowano Lipiec 28, 2022, autor: State of the Nation

Szanowni Redaktorzy,
udostępniamy Wam nasz najnowszy list wideo dotyczący promocji przez Watykan szczepień dzieci i wskazujemy na jego szkodliwe konsekwencje. Prosimy o opublikowanie tego listu wideo.Z góry dziękuję.Z poważaniem,Sekretarz Biskupów Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego
BCP: Watykańskie monety 20 euro i szczepienia transgeniczne
wideo: bcp-video.org/vatican-e20/
Jesteśmy świadkami szokującego wydarzenia. Watykan rozpoczął bicie monet 20 euro ku chwale szczepienia dzieci! Jedna strona medalu przedstawia herb Franciszka. Druga strona przedstawia dwie osoby i chłopca gotowego do otrzymania zastrzyku, trzy osoby noszące maski na ustach. W tle możemy zaobserwować wiszący krucyfiks sugerujący, że jest to chrześcijański ośrodek szczepień. To skojarzenie Watykanu z polityką szczepień jest szokujące.

Pseudo papież Franciszek jest żarliwym obrońcą szczepień przeciwko Covidowi. Był pierwszym europejskim przedstawicielem państwowym, który wprowadził zwolnienia niezaszczepionych pracowników.

Ta karykatura wydrukowana na monecie 20 euro – mężczyzna, kobieta i dziecko – odnosi się bezpośrednio do Świętej Rodziny. Pseudopapież kieruje więc swoją propagandę szczepionkową do rodzin, aby zachęcić je do zaszczepienia swoich dzieci!
Czy Maria i Józef zaszczepiliby Jezusa eksperymentalnym i toksycznym produktem? Nie, nigdy! Czy podjęliby ryzyko zabicia Jezusa? W żaden sposób nie podjęliby ryzyka!

Przygotowanie obowiązkowych szczepień dzieci to złe dzieło rozpoczęte przez Pfizera w styczniu 2021 roku.

Dane z brytyjskiego Urzędu Statystyki Narodowej z 2021 r. pokazują, że dzieci w wieku od 10 do 14 lat, które otrzymały dwie dawki szczepionki przeciwko Covid-19, miały 51 razy wyższe ryzyko zgonu między styczniem a październikiem 2021 r. niż te, które nie zostały zaszczepione. Pseudopapież Franciszek notorycznie bojkotuje tę przerażającą rzeczywistość.

We Francji, nie ogłaszając tego publicznie, władze przygotowują eksperymentalne szczepienia dzieci na początek roku szkolnego 2022-2023, jak wynika z dokumentu najwyższego organu ds. Zdrowia we Francji – La Haute Autorité de Santé.

Dr Sucharit Bhakdi, mikrobiolog, ostrzega, że transgeniczne zastrzyki zastąpią konwencjonalne szczepionki. Francja i inne kraje planują włączyć te niebezpieczne produkty do obowiązkowych szczepień dzieci poniżej 3 roku życia! Ale to będzie większe nieszczęście niż Wielki Potop! Będzie całe pokolenie organizmów modyfikowanych genetycznie, a pytanie brzmi, czy w ogóle będą mogły mieć potomstwo, a jeśli tak, to jakiego rodzaju. Wszystko to dzieje się zgodnie z celami odstępczego Watykanu.

Watykan promuje swoją złą strategię, podejmując manipulacyjne argumenty Big Pharmy. Watykan stał się już siedzibą “głębokiego Kościoła” i zmowy ze światowymi wielkimi mistrzami.

To, że Watykan został spenetrowany przez przeciwstawne siły, jest oczywiste dla katolików. Ale to, że otwarcie akceptuje i promuje obecną satanistyczną ideologię zła, wstrząsa światem.

Watykan nadużył najwyższej władzy kościelnej wobec dzieci. Katolicy, podobnie jak filipidy, będą teraz prowadzić swoje dzieci do ośrodków szczepień. A jeśli ktoś ich przed tym ostrzeże, głupio powtórzą jak mantrę: “Nie obrażajcie naszego Ojca Świętego!

“W “Nowym zakonie barbarzyńców” dr Richard Day mówi: Gdy tylko Kościół rzymskokatolicki upadnie, reszta chrześcijaństwa z łatwością pójdzie w jego ślady… Niektórzy pomyślą, że Kościół będzie się temu wszystkiemu sprzeciwiał, ale w rzeczywistości Kościół nam pomoże”.

Biskupi, księża i świeccy nie wszyscy podzielają tę samą opinię na temat zastrzyków transgenicznych co pseudo papież. Nie ma wątpliwości, że złe zaszczepienie dzieci jeszcze bardziej podzieli krwawiący Kościół.

Przytoczyliśmy fakty z artykułu informacyjnego. Bizantyjski Patriarchat Katolicki może jedynie dodać słowa Biblii. Bóg ostrzega przez proroka Izajasza: “Przywódcy (Mojego) ludu wprowadzili ich w błąd. Poprowadzili ich ścieżką zniszczenia!” (Izajasza 9:16)+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego+ Metody OSBMr + Timothy OSBMR
Sekretarz Biskupów

Wypowiedz się