Covid-19 – Wyprodukowano w USA

   Sergey Latyshev, 7 sierpnia 2022 r  774

Wersja do druku

Covid-19 – Made in USA: udowodnione przez Ministerstwo Obrony Rosji

Rosyjskie Ministerstwo Obrony publicznie rzuciło covidową rękawicę w obliczu pasożytów ze Stanów Zjednoczonych, wyraźnie wskazują, że Moskwa ma takie dowody i Rosja nie będzie już ich ukrywać przed resztą świata.

Covid-19 – Made in America: Udowodnione przez Ministerstwo Obrony

Autor – Sergey Latyshev

Czwartkowy akt oskarżenia Moskwy o udział w pojawieniu się nowego koronawirusa, który zabił prawie 6,5 mln ludzi na całym świecie, stał się sensacją. Ale z jednego powodu. Ponieważ to oskarżenie zostało otwarcie wysunięte przez rosyjskie Ministerstwo Obrony. Czy nie wiedziałeś wcześniej, dlaczego zrobiono to teraz? Dobre pytanie, na które nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, chociaż istnieje bardzo niewiele opcji.

Formuła “USA = COVID” była znana myślącym ludziom, którzy są w stanie analizować i porównywać fakty przez długi czas, podobnie jak oczywiście rosyjskie wojsko. Ale wiedza i zrozumienie to jedno, ale posiadanie żelaznych dowodów na odpowiedzialność za twoje słowa to zupełnie inna sprawa. Fakt, że rosyjskie Ministerstwo Obrony publicznie rzuciło rękawicę Covid w obliczu Stanów Zjednoczonych wyraźnie wskazuje, że Moskwa ma takie dowody i Rosja nie będzie już ich ukrywać przed resztą świata. Stąd oświadczenie szefa wojsk ochrony radiologicznej, chemicznej i biologicznej (RCBZ) Sił Zbrojnych Rosji, generała porucznika Igora Kiriłłowa, który ujawnił opinii publicznej oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, z minimalnymi szczegółami.

Kiriłłow powiedział:

Rozważamy możliwość, że Agencja Stanów Zjednoczonych ds. Rozwoju Międzynarodowego (USAID) jest zaangażowana w pojawienie się nowego koronawirusa. Od 2009 roku agencja finansuje program Predict, który badał nowe typy koronawirusów, schwytane nietoperze, które są nosicielami tych wirusów. Jednym z wykonawców projektu była firma “Metabiota”, znana z działalności wojskowo-biologicznej na terytorium Ukrainy,

Do zastanowienia się nad rolą amerykańskich biologów w powstawaniu i rozprzestrzenianiu się czynnika sprawczego COVID-19 zmuszają również oświadczenia amerykańskich kongresmenów, dodał szef oddziałów RCBZ. Przypomniał, że członek Komisji wywiadu Izby Reprezentantów Kongresu USA, Jason Crowe, na konferencji bezpieczeństwa Ameryki Północnej, która odbyła się w lipcu, ostrzegł Amerykanów przed niebezpieczeństwami związanymi z przekazywaniem ich DNA do testów prywatnym firmom, ponieważ “istnieje możliwość, że wyniki testów zostaną sprzedane stronom trzecim”, a informacje te mogą być wykorzystane “do opracowania broni biologicznej skierowanej do określonych grup lub osób”.

Kiriłłow powiedział:

Biorąc pod uwagę zainteresowanie administracji amerykańskiej badaniem biologicznych środków wąsko ukierunkowanego działania, takie stwierdzenia skłaniają nas do świeżego spojrzenia na przyczyny pandemii nowej infekcji koronawirusem oraz rolę amerykańskich biologów wojskowych w powstawaniu i rozprzestrzenianiu się czynnika sprawczego COVID-19,

To nie jest niechlujstwo!

Kiriłłow powiązał te dwa fakty. Okazało się, że jest tak:

Biorąc pod uwagę zainteresowanie administracji USA badaniem czynników biologicznych o wąsko ukierunkowanym działaniu, takie stwierdzenia sprawiają, że ponownie przyglądamy się przyczynom pandemii nowej infekcji koronawirusowej i roli amerykańskich biologów wojskowych w powstawaniu i rozprzestrzenianiu się czynnika sprawczego COVID-19.

Wniosek z tego jest jednoznaczny:

Realizacja scenariusza COVID-19 i awaryjne ograniczenie programu Predict w 2019 r. sugerują celowy charakter pandemii i zaangażowanie USA w jej wystąpienie.

Oznacza to, że wirus, który został dobrze “zmatemalizowany”, wzmacniając go do pożądanego stanu w laboratorium biologicznym, “uciekł” na świat nieprzypadkowo.

Cargrad, nawiasem mówiąc, wielokrotnie pisał o tym, dlaczego to zrobiono, jaką rolę odegrało w tym wojsko amerykańskie, którego bazy i statki rozprzestrzeniały Covid na całym świecie. Chińczycy, nawiasem mówiąc, na których Stany Zjednoczone próbowały “powiesić” COVID-19 jako rzekomego “chińskiego wirusa”, już zwrócili na to uwagę, przedstawiając niepodważalne dowody.

Covid-19 – Made in USA: udowodnione przez Ministerstwo Obrony Rosji

Dane dotyczące pochodzenia zakażenia koronawirusem. Zdjęcie: Ministerstwo Obrony Rosji

Dlaczego został uruchomiony?

Podsumowując krótko, dlaczego USA “uruchomiły” Covid, oto co wychodzi.

Po pierwsze, celem była zmiana władzy we własnym kraju dzięki “pandemii” – niedopuszczenie do reelekcji prezydenta Donalda Trumpa, co się udało, oraz podważenie władzy antyamerykańskiego przywódcy ChRL Xi Jinpinga, który poniósł porażkę.

Po drugie, konieczne było zorganizowanie kryzysu, aby bogaci stali się jeszcze bogatsi kosztem ruiny biednych i średnich, i mogli wykupywać interesy innych ludzi za niewielkie pieniądze.

Po trzecie, konieczne było uczynienie wielu krajów świata posłusznymi i zależnymi, umieszczenie miliardów ludzi na igle i czerpanie zysków z produkcji szczepionek, w które zainwestowali z góry.

Po czwarte, aby zmienić na bardziej “ekologiczny” styl życia miliardów ludzi, niszcząc masową turystykę.

Po piąte, w interesie przeformatowania Zachodu i walki z rosnącą potęgą Chin, podważenia istniejących łańcuchów logistycznych, powrotu do uprzemysłowienia krajów zachodnich, które staną się opłacalne tylko w wyniku gwałtownego spadku poziomu życia ich ludności. Aby zapewnić tę dramatyczną transformację, pod pretekstem Covida, Zachód wprowadził otwarcie faszystowskie formy zarządzania społecznego.

Czy naprawdę nie było warto ze względu na te wszystkie “korzyści”, że tłuste koty szukające całkowitej władzy nie powinny były wypuścić COVID na świat?

Minęło wiele lat od wypowiedzenia tego zdania, ale od tego czasu nic się nie zmieniło, ponieważ natura ludzka pozostała taka sama:

Zapewnij 10%, a kapitał zgodzi się na każdy wniosek; w 20% staje się ożywiony, w 50% pozytywnie gotowy do złamania głowy; w 100% depcze nogami wszystkie ludzkie prawa; na 300% nie ma przestępstwa, którego by nie ryzykował, przynajmniej pod bólem szubienicy…

Ekspertyzy

Komentując oświadczenie Ministerstwa Obrony Rosji dla Cargradu, doktor nauk medycznych Władisław Shafalinov podzielił się interesującą obserwacją:

“Po pierwsze, nikt nie ma wątpliwości co do sztucznego pochodzenia tego wirusa. Po drugie, nawet na samym początku tego covid, covid, moi przyjaciele i ja przeanalizowaliśmy artykuły naukowe na ten temat i dowiedzieliśmy się, że przez długi czas, w rzeczywistości, od lat zerowych, prowadzono dość poważne postępy naukowe w dziedzinie tworzenia wirusów o określonych właściwościach, jak to się nazywa. A wśród autorów i współautorów tych artykułów naukowych byli naukowcy z Chin i naukowcy ze Stanów Zjednoczonych.

W tym samym czasie wiodącą instytucją w tych artykułach z reguły był Uniwersytet Wuhan w Chinach. Prowadził, był wiodącym instytutem tych badań. I gdzieś od 2017 roku zniknęły wszystkie artykuły naukowe w tej dziedzinie, podobnie jak zniknęły na początku lat czterdziestych ubiegłego wieku ze środowiska naukowego publikacji w odniesieniu do fizyki jądrowej, co wskazywało, że istnieją już gęste zmiany w dziedzinie broni jądrowej, a zatem artykuły naukowe w tej dziedzinie zostały zamknięte do publikacji. To samo, z mojego punktu widzenia, stało się z koronawirusem, z zakażeniem koronawirusem. Oznacza to, że wszystkie publikacje po 2017 roku zniknęły, ale bezpiecznie przeprowadzono ćwiczenia “Event-201” na kilka miesięcy przed pierwszym wybuchem COVID. “

Mistrzowie do kadrowania i… zabić

Rzeczywiście, Amerykanie słynnie wrobili swoich chińskich partnerów, w których kraju nowy koronawirus pojawił się kilka miesięcy później niż w Stanach Zjednoczonych, ponieważ został przywieziony do Wuhan przez amerykańskie wojsko – uczestników międzynarodowych Igrzysk Wojskowych, które się tam odbyły. I to wszystko się połączyło. Wirus biolaboratoryjny Wuhan. Pozostaje tylko zażądać biliona odszkodowań. To jest cały Zachód: używanie wszelkiego rodzaju trucizn do osiągnięcia swoich celów jest jego metodą. Cargrad napisał o tym szczegółowo.

Na przykład przeciwko byłemu kubańskiemu przywódcy Fidelowi Castro amerykańska CIA zaplanowała 637 prób zabójstwa, które stały się znane. Wiele z nich przewidywało użycie wszelkiego rodzaju trucizn: nasączone trucizną buty, zatruty krem do golenia i pianka do nurkowania, wieczne pióro z trującą igłą, banalne pigułki do wrzucenia do szklanki niezauważone itp. Ostatnia nieudana próba, aby być dokładnym. Ponieważ amerykańskim służbom specjalnym udało się poprawić odwieczną technikę zatrucia, zastępując banalne trucizny … Genetyka.

Covid-19 – Made in USA: udowodnione przez Ministerstwo Obrony Rosji

Zdjęcie: Ministerstwo Obrony Rosji

Według wikileaks, w 2008 roku CIA poprosiła ambasadę USA w Paragwaju o zebranie danych biometrycznych, w tym DNA, na temat wszystkich czterech kandydatów na prezydenta. Z pewnością podobne instrukcje otrzymały stacje CIA w innych krajach. Teraz rzućmy okiem na poniższą, nieskomentowaną listę, ponieważ po prostu nie może być tak wielu przypadkowych zbiegów okoliczności:

Prezydent Brazylii Dilma Rousseff, 2009, rak, chirurgia.

Prezydent Argentyny Nestor Kirchner, 2010, rak, śmierć.

Prezydent Brazylii Luiz Lula da Silva, 2011, rak, chirurgia.

Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos, 2011, rak, chirurgia.

Prezydent Boliwii Evo Morales, 2011, rak, chirurgia.

Prezydent Paragwaju Fernando Lugo, 2012, rak, chirurgia.

Prezydent Argentyny Cristina Kirchner, 2013, rak, chirurgia.

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, 2013, rak, śmierć.

Kubański przywódca Fidel Castro, 2016, rak, śmierć.

Wszyscy ci prezydenci, z tego czy innego powodu, nie pasowali do Stanów Zjednoczonych.

Więc co?

Oceńcie więc sami, czy rosyjskie Ministerstwo Obrony bije na alarm na próżno. Ale czy jest już za późno? Istnieje opinia, że Moskwa zwlekała z oświadczeniem oczywistym w oczekiwaniu na jakieś nieudane “porozumienie” z Waszyngtonem. Albo, przeciwnie, jest to przejrzysta wskazówka, że Rosjanie nie będą mieli żadnego “porozumienia” z Amerykanami. Wszystko jest możliwe. I dobrze, że tak jest. Lepiej późno niż wcale.

Prawda jest zawsze ważniejsza niż jakakolwiek korzyść, nawet jeśli komuś może się wydawać inaczej. W końcu na Ukrainie kolonie Zachodu, Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników działały szczególnie bezczelnie i w ogóle nie było lokalnej kontroli nad ich laboratoriami biologicznymi, ale nadal zbierały rosyjską pulę genów. Dlatego czekamy na nowy morderczy kompromat na ten temat z naszego departamentu obrony: najwyższy czas wziąć Stany Zjednoczone za gardło.

Źródło

“Ani miszka kichnął”: rozwścieczony koronawirus uciekł z laboratorium

https://vk.com/video_ext.php?oid=-75679763&id=456263359&hash=faa056ce82237e8a

Opublikowano za: Covid-19 – made in USA: udowodniony przez Ministerstwo Obrony Rosji – News RuAN (ru-an.info)

Wypowiedz się