[Benjamin Fulford] Czy ktoś próbuje obalić USA, UE i komunistyczne Chiny?

Posted onBygalacticjoel

22 sierpnia 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Czy ktoś próbuje obalić UE, USA i komunistyczne Chiny w tym samym czasie? Z pewnością istnieją dowody na to, że władcy wszystkich trzech regionów pracują dla tych samych ludzi. Udowodniono to odpowiedzią skoordynowaną szczepionką i kwarantanną na fałszywą pandemię. Ruchy podjęte przez chiński rząd komunistyczny aby stworzyć wyniki zaufania społecznego i stale monitorować ludność w bardzo szczegółowy sposób, również, na pewno, pasuje do planów Światowego Forum Ekonomicznego. UE i fałszywa administracja USA Joe Bidena próbowały zrobić to samo, ale napotkały silniejszy opór.

Obecnie UE, Chiny i USA stoją w obliczu równoczesnych kryzysów gospodarczych, pogłębianych przez równoczesne i bezprecedensowe w historii susze.

https://www.zerohedge.com/commodities/chinese-factories-ration-power-heatwave-disrupts-hydropower-generation
https://www.cnn.com/2022/08/17/asia/china-heat-drought-climate-yangtze-intl/index.html
https://www.business-standard.com/article/international/china-orders-factories-to-shut-down-amid-fiercest-heat-wave-in-six-decades-122081601112_1.html?utm_source=SEO&utm_medium=Prajapati
https://www.insurancejournal.com/news/international/2022/08/11/679963.htm
https://www.kristv.com/news/national/european-drought-dries-up-rivers-kills-fish-shrivels-crops
https://apnews.com/article/mexico-arizona-lakes-colorado-river-cc37e49759fabe8236a081286dfc61ee
https://www.cnbc.com/2022/08/17/london-to-face-water-restrictions-from-next-week-thames-water-says-.html

Oprócz kryzysów gospodarczych, przywódcy starego reżimu stoją w obliczu niepokojów społecznych wywołanych reakcją na totalitarną pandemię.

Przyjrzyjmy się najpierw sytuacji w Chinach, aby zrozumieć dlaczego zbliżająca się bitwa o ten kraj jest tak ważna dla naszej planety. Wizyta przewodniczącej Parlamentu USA Nancy Pelosi na Tajwanie miała sprowokować jakąś zmianę reżimu w Chinach. Ta wiadomość o zaangażowaniu jej syna pomaga wyjaśnić dlaczego:

Paul Pelosi Jr jest nie tylko głównym inwestorem w Borqs, gracza w chińskim sektorze rzeczy związanych z internetem i 5G, ale także pracował jako konsultant dla firmy, nagrodzony za swoje usługi 700000 akcjami w firmie, w tym czasie jego udziały zostały przekroczone tylko przez dyrektora generalnego Pat Sek Yuen Chana…53-latek nie ujawnił publicznie swojego udziału przed towarzyszeniem matce w finansowanej przez podatników podróży na Tajwan.  

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11102491/Nancy-Pelosis-son-investor-Chinese-telecoms-company.html

Ważną częścią tego jest to, że jest to firma 5G. Czytelnicy tego biuletynu przypomną sobie, że pierwotny wybuch tak zwanego COVID 19 (certyfikat szczepionki ID 2019) w Wuhan w Chinach, nastąpił natychmiast po tym jak miasto aktywowało 10000 wież transmisyjnych 5G. Równoczesne przybycie „Covid” do wielu innych krajów przeciwstawiało się prędkości światła i dlatego nie było możliwe, że rozprzestrzenił się przez „zarazka„. Rzeczywiste zarazki muszą być przenoszone przez ludzi wsiadających do samolotów itp. i nie mogą podróżować szybciej niż prędkość światła. Jednak pierwotny początek „pandemii” pasował dokładnie do wprowadzenia 5G w innych ośrodkach, w których wybuchł „Covid„. Istnieje o wiele więcej dowodów na to, w tym fakt, że nie było epidemii na przedmieściach Wuhan, gdzie nie ustawiono wież 5G. Jeśli był to zarazek, to ludzie wracający do domu na przedmieścia Wuhan powinni go tam rozprzestrzenić.

Fakt, że Komunistyczna Partia Chin nie podała 5G jako przyczyny wybuchu epidemii, oznacza zaangażowanie KPCh na wysokim szczeblu. Ponadto, powszechne stosowanie łapówkarstwa w celu promowania fałszywych testów PCR w całym kraju jest kolejnym dowodem na korupcję KPCh. To badanie PCR ryb w Chinach pokazuje jak niedorzeczne stało się oszustwo. Urzędnicy używają tylko pretekstu by uzyskać ogromne profity na PCR, testując cokolwiek.Odtwarzacz video00:0000:23

Azjatyckie tajne stowarzyszenia zostały poinformowane o tym wszystkim i odpowiadają poważną czystką w Chinach. Dlatego tak wiele osób spadało z budynków w Szanghaju podczas ostatniej kwarantanny, podają źródła.

Intensywne równoległe represje w Europie i Ameryce Północnej przy użyciu „Covid” jako pretekstu pokazują, że trzy regiony dotknięte suszą działają zgodnie z tym samym planem działania.

Źródła Masonów P3 twierdzą, że prawdziwym planem ukrytym za fałszywą pandemią i późniejszymi załamaniami było sprowokowanie wystarczająco powszechnego gniewu we wszystkich trzech regionach aby obalić istniejące rządy. Proces ten jest obecnie w toku.

Oto co azjatycki ekspert CIA miał do powiedzenia na temat Chin:

Interesujący szczegół znajduje się w niedawnym oświadczeniu rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa na temat Chin. Mówi, że Rosja bardzo wyraźnie uznaje tylko Chińską Republikę Ludową za prawowitego przedstawiciela rządu Chin. Wydaje się, że podobną narrację forsują były dyrektor CIA Mike Pompeo, Senator Chuck Grassley i inni amerykańscy brokerzy władzy. Wiele rządów zdaje sobie sprawę, że problemem jest KPCh a nie ChRL. Sojusz wyjaśnia, że istnieje między nimi rozróżnienie.

Trump, Xi i Putin pracują razem aby uwolnić świat od państwa i ich KPCh.

Ten artykuł z propagandowej gazety Departamentu Stanu USA The Epoch Times pokazuje politykę prób izolowania KPCh:

400 milionów zerwało kontakty z KPCh jako opór wobec komunistycznej kontroli.

Nowy Jork – chiński przedsiębiorca Chen Quanhong miał jedną wiadomość, którą chciał przekazać światu: „Tuidang.”

To chińskie zdanie, które oznacza „opuść imprezę.”

Słowa te zostały umieszczone na żółtej fladze, którą Chen wystawił na paradzie w Waszyngtonie 21 lipca, aby zwrócić uwagę na niezliczone przypadki łamania praw człowieka przez chiński reżim komunistyczny.

Chen jest obecnie jednym z 400 milionów Chińczyków, którzy wyrzekli się związków z Komunistyczną Partią Chin (KPCh) i jej stowarzyszonymi organizacjami.

https://www.theepochtimes.com/400-million-cut-their-ties-the-ccp-in-defiance-of-communist-control_4641067.html

Na znak tego jak skorumpowana jest KPCh, tylko około 40 procent funduszy na badania w kraju zostało faktycznie wydane na badania naukowe i technologiczne oraz rozwój, a 60 procent zostało wydane na spotkania i podróże służbowe, według chińskich mediów państwowych Sina Finance.

Tego rodzaju masowa korupcja ma niewiele konsekwencji politycznych, o ile cała gospodarka ma się dobrze. Jednak załamanie rynku nieruchomości, na którym Chińczycy przechowują ponad 70% swoich oszczędności, sprawiło, że Chińczycy nie tolerują takiego marnotrawstwa. Nie pomógł również fakt, że KPCh realizowała program chazarskiej mafii, polegający na przekształceniu kraju w totalitarny obóz niewolników. Historia pokazuje, że Chińczycy będą znosić wiele, ale kiedy wszystko osiągnie punkt wrzenia, jednocześnie buntują się i usuwają całe reżimy.

Ludzie muszą zdać sobie sprawę, że sytuacja na Tajwanie i w Chinach wpływa na cały świat. Chiński rząd Kuomintang w Chinach był jednym ze zwycięzców II wojny światowej. Jako taki otrzymał kontrolę nad Japonią. Oznacza to, że Japonia nadal jest potajemnie rządzona przez Tajwan. Więc każda umowa o zjednoczeniu Chin obejmuje Japonię i Półwysep Koreański.

Oznacza to zjednoczenie Półwyspu Koreańskiego i zakończenie powojennej okupacji Japonii. Tego rodzaju zmiany w regionie spowodowałyby zagładę „kierowanego przez rządy porządku światowego” poprzez odcięcie ich najważniejszej podaży pieniądza.

Dlatego tak ważne jest rozprawienie się z Kościołem Unifikacyjnym (Moonowcy) w Japonii. Moonowcy zostali utworzeni przez japoński imperialny wywiad wojskowy, aby kontynuować swoją działalność międzynarodową po klęsce Japonii podczas II wojny światowej. Współpracowali z oddziałem CIA chazarskiej mafii by kontrolować Japonię. Oznacza to, że trwające czystki z Moonowców z japońskiego świata politycznego są naprawdę ukierunkowane na japońską niepodległość.

Kolejnym krajem założonym przez japoński wywiad po zakończeniu II wojny światowej jest Korea Północna. Chińczycy zawsze postrzegali Koreę Północną jako tajną kolonię wojskową USA. Tak już nie jest, ponieważ rząd Korei Północnej oficjalnie dołączył do sojuszu wyzwolenia planety. Znalazło to odzwierciedlenie w niedawnych wydarzeniach informacyjnych, takich jak prezydent Rosji Władimir Putin mówiący północnokoreańskiemu przywódcy Kim Dzong Unowi, że oba kraje będą „rozszerzać kompleksowe i konstruktywne dwustronne stosunki ze wspólnymi wysiłkami„, według państwowych mediów Pjongjang. Ponadto, zarówno Chiny jak i Rosja wetują obecnie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ amerykańskie żądania sankcji wobec Korei Północnej.

Ostatnie historie o północnokoreańskich rakietach i północnokoreańskiej broni jądrowej są fałszywą propagandą, ponieważ Korea Północna nie pomaga już amerykańskim handlarzom bronią w sprzedaży broni do Japonii i Korei Południowej poprzez tworzenie „incydentów” rakietowych. Donald Rumsfeld, były sekretarz obrony USA, powiedział kiedyś temu pisarzowi, że USA dostarczyły Korei Północnej zarówno technologię jądrową jak i rakietową. Pomysł polegał na użyciu północnokoreańskiego „straszydła” do sprzedaży broni do Japonii itd. powiedział on.

Istnieje również możliwość, że potrzebna będzie jakaś wojna w stylu ukraińskim, aby zapoczątkować nową erę w regionie, zgodnie ze źródłami azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Na przykład, choć w mediach niewiele mówiono o wizycie Jokowi w lipcu w Pekinie, było to bardzo ważne. Źródła MI6 podają, że prawdziwy powód spotkania był następujący:

Jokowi i Xi Jinping zawarli prywatną umowę, zgodnie z którą w przypadku jakichkolwiek działań wojennych między Chinami a Tajwanem lub innymi krajami Azji Południowo-Wschodniej, Indonezja pozostanie neutralna i nie będzie ingerować. Obejmuje to wszelkie spory na Morzu Południowochińskim, którego kraj jest właścicielem / kontroluje wyspy lub obszar morski. W międzyczasie, nieoficjalnie, Xi obiecał zainwestować 80-100 miliardów dolarów na nowe projekty w Indonezji w ciągu najbliższych 3 lat. (nieoficjalnie)

W mediach, z wizyty poinformowano, że indonezyjski przywódca Jokowi był jednym z niewielu przywódców, którym pozwolono odwiedzić Xi Jinpinga w ostatnim czasie. Omówili oni „pięcioletni plan działania. Ogłosili również, że Indonezja i Chiny będą również współpracować przy finansowaniu Inicjatywy Pas i Droga (BRI) oraz Globalny Morski Punkt Podparcia (GMF).

Oznacza to, że najpotężniejszy członek ASEAN wycofał się z agendy G7.

Nie jest to jedyna utrata głównego sojusznika w regionie dla grupy „opartego na rządach porządku światowego” wspierającej reżim fałszywego Bidena. Jeszcze większym szokiem była zapowiedź, że Indie, Chiny i Rosja będą przeprowadzać wspólne ćwiczenia wojskowe wewnątrz Rosji wraz z innymi krajami. Indie były długo reklamowane jako przeciwwaga dla Chin, ale teraz stanęły po stronie Szanghajskiej Grupy Współpracy przeciwko ludziom „opartego na rządach porządku światowego„.

https://www.thehindu.com/news/national/india-china-troops-to-take-part-in-russia-war-games/article65779120.ece?homepage=true

Rosyjski prezydencki awatar Władimir Putin podsumował poglądy większości krajów na świecie następującym niedawnym oświadczeniem:

Zachodnie globalistyczne elity, które wywołują chaos, fanatyzując długotrwałe i nowe konflikty i realizując tak zwaną politykę ograniczania, która w rzeczywistości sprowadza się do obalenia wszelkich alternatywnych, suwerennych opcji rozwoju.

Ich hegemonia oznacza stagnację dla reszty świata i dla całej cywilizacji; oznacza obskurantyzm, anulowanie kultury i neoliberalny totalitaryzm. odwrócenie uwagi własnych obywateli od palących problemów społeczno-ekonomicznych, takich jak spadek poziomu życia, bezrobocie, ubóstwo i dezindustrializacja.

Fakt, że rzecznik chińskiego rządu publicznie obwinia USA za 911 i wiele innych przestępstw, jest znakiem, że przygotowują się do pewnego rodzaju wojskowego ruchu, zgadza się wiele źródeł.

Ludzie, którzy kontrolują ONZ, UE, administrację fałszywego Bidena i KPCh wyraźnie się denerwują. Dlatego ONZ wypowiedziała wojnę „niebezpiecznym teoriom spiskowym” i ostrzega, że George Soros, Rothschildowie i państwo Izrael nie mogą być powiązane z żadnymi rzekomymi spiskami.

ONZ jest atakowana z powodu działalności przestępczej, w którą była zaangażowana, zwłaszcza za pośrednictwem mającej siedzibę w Szwajcarii Światowej Organizacji Zdrowia WHO (World Harm Organization-Światowa Organizacja Krzywdy).

Amerykańskie tajne siły kosmiczne i wiele wewnątrz Zachodu agencji wywiadowczych twierdzą, że ONZ, UE, KPCh i administracja fałszywego Bidena zostaną wkrótce zlikwidowane, a ich przywództwo będzie winne wzniecenia fałszywej pandemii używanej jako pretekst.

Oczywiście, w korporacyjnej propagandzie, a także w mediach obywatelskich, pojawia się zalew wiadomości na temat szkód spowodowanych przez szczepionki i fałszywą pandemię. Zobaczcie dwa filmy poniżej jako przykłady.Odtwarzacz video00:0003:07Odtwarzacz video00:0002:12

Otrzymujemy również informacje od CIA, MI6 i innych źródeł o działaniach, które zostaną wkrótce podjęte przeciwko chazarskiej mafii, ale poproszono nas abyśmy nie pisali o tym jeszcze z „powodów strategicznych.” Innymi słowy, nie chcemy dać bandziorom żadnej szansy na odpowiedź lub reakcję zanim będzie za późno.

Jest jednak pewne, że kryzys gospodarczy w UE doprowadzi do tego, że rządy zostaną obalone w obliczu niedoborów gazu, gdy jesienią nadejdzie zimna pogoda.

Tymczasem w USA słyszymy, że ani Joe Biden, ani Donald Trump nie będą rządzić gdy zostanie ogłoszona wymiana zarówno reżimu amerykańskiego jak i kanadyjskiego, podają źródła MI6.

Na koniec w tym tygodniu przedstawiamy najnowsze pojawienie się tajemniczych latających statków, które są powiązane z tajnym programem kosmicznym i ich trwającą kampanią operacyjną blue beam, mającą na celu zapoczątkowanie nowej ery.Odtwarzacz video00:0000:35Odtwarzacz video00:0000:31Odtwarzacz video00:0000:41

Źródło: https://benjaminfulford.net/2022/08/22/is-someone-trying-to-overthrow-the-us-the-eu-and-communist-china/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2022/08/25/benjamin-fulford-czy-ktos-probuje-obalic-usa-ue-i-komunistyczne-chiny/

Comments

 1. pepe says:

  ,,Jest jednak pewne, że kryzys gospodarczy w UE doprowadzi do tego, że rządy zostaną obalone w obliczu niedoborów …”
  Dodajmy do tego blokady w Chinach i ludzie sami zechcą rząd światowy globalistów ?
  https://wolnemedia.net/prawdziwy-cel-pandemii/

 2. adamd says:

  J.M. Bocheński „100 zabobonów”

  BEŁKOT. Mowa ludzka pozbawiona sensu. Sam bełkot nie jest zabobonem; jest nim
  natomiast wierzenie, że można za pomocą bełkotu przekazać informacje o
  przedmiotach. Istnieją dwa podstawowe rodzaje bełkotu: pierwszy polega na
  używaniu słów, których nikt w ogóle nie rozumie, drugi na używaniu wyrażeń w
  zasadzie zrozumiałych dla słuchacza względnie czytelnika, ale stosowanych w
  znaczeniu najzupełniej obcym przyjętemu w danym środowisku. Przykładem bełkotu
  pierwszego rodzaju są wyrażenia magiczne, np. “hokus pokus”, “abrakadabra” itp.
  Przykładem drugiego rodzaju bełkotu jest często spotykane, zwłaszcza u filozofów
  i teologów, nadużywanie znaczenia słów. Chodzi wówczas najczęściej o wyrażenia,
  które robią wrażenie uczonych. Kiedy uczony teolog rozprawia na przykład o
  dialogu wierzących z Bogiem, bełkocze – jako że “dialog”, wyrażenie greckie,
  znaczy tyle co “rozmowa”, a wierzący całkiem oczywiście z Bogiem nie rozmawiają.
  Używający bełkotu niekoniecznie wierzy sam w możność przekazania informacji w
  ten sposób, nie jest więc koniecznie zabobonny bywa, że chce po prostu
  zaimponować słuchaczom albo wprowadzić ich w błąd. Ale kto bierze bełkot za
  środek komunikowania przedmiotowej informacji, jest ofiarą zabobonu.
  Głównym powodem, dlaczego tak łatwo do tego dochodzi, jest pomieszanie dwóch
  różnych funkcji słowa. Słowo może mianowicie z jednej strony – o ile jest
  zrozumiałe – przekazać pewną informację o jakimś przedmiocie, o czymś różnym od
  stanów mówiącego; tak np. powiedzenie “pali się” komunikuje informację o
  pożarze, który wybuchł niedaleko od człowieka, który je wygłasza. Z drugiej
  strony słowo, nawet gdy nie jest zrozumiałe, pokazuje pewną postawę, pewien stan
  psychiczny mówiącego. Tak na przykład to samo powiedzenie ..Pali się!”
  wykrzyknięte głośno i ze strachem, pokazuje, że wygłaszający je boi się ognia.
  Gdy aktorka wykrzykuje ze sceny trzy razy i coraz głośniej: “Nie chcę wyjąć za
  hrabiego!”, to dwa ostatnie “Nie chcę!” nie dodają żadnej nowej informacji do
  pierwszego, ale dają wyraz żywym uczuciom kobiety względem owego hrabiego. W ten
  drugi sposób nawet najgorszy bełkot może przekazać pewną informację, ale nie
  przedmiotową – a mianowicie o tyle, o ile pokazuje, jaką postawę zajmuje, jakie
  stany psychiczne przeżywa ten, kto tego wyrazu używa. Ale jest całkowicie
  wykluczone, aby bełkot mógł przekazać jakąkolwiek informację przedmiotową, o
  czymkolwiek różnym od przedmiotu. Stąd bełkot jest najzupełniej bezużyteczny
  tam, gdzie chodzi o przekazanie informacji przedmiotowych, a więc w
  szczególności w nauce. Mniemanie, że może być do czegoś w tej dziedzinie
  przydatny, jest grubym zabobonem. Zabobonem jest zatem także mniemanie, że
  filozof może, a nawet powinien posługiwać się bełkotem.
  Uleganie temu zabobonowi jest tym bardziej szkodliwe, że użytek słów, mających
  przedmiotowe znaczenie, jest cechą specyficzną człowieka (i zapewne,
  przynajmniej po części, wyższych zwierząt). Ci, którzy by chcieli mowę ludzką,
  przedmiotową i zrozumiałą, zastąpić bełkotem, sprowadzają tym samym człowieka na
  poziom niższy od poziomu małp i nosorożców, bo nawet te bydlęta używają nie
  tylko bełkotu.
  Patrz: tajemnica.J.M. Bocheński „100 zabobonów”

 3. adamd says:

Wypowiedz się