Benjamin Fulford 08.08.2022. Ile jest dowodów na to, że osoby z najwyższego kierownictwa planety Ziemia nie są ludźmi ?

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-08-08-2022/

Ile jest dowodów na to, że osoby z najwyższego kierownictwa planety Ziemia nie są ludźmi ?

Podczas gdy Benjamin Fulford bierze urlop, będziemy nadal dostarczać najnowsze wizualizacje związane z projektem Blue Beam.

Przez lata raportowania o toczącej się bitwie o Ziemię wiele głośnych agencji wywiadowczych nalegało, że zostajemy wyzwoleni spod kontroli obcych. Brzmi to szalenie, ale jest wiele dowodów na to, że coś nieziemskiego jest zaangażowane w najwyższe szczeble rządów na tej planecie. Tak więc w tym tygodniu przyjrzyjmy się niektórym zeznaniom, z którymi naprawdę osobiście się spotkałem.

Obce tematy pojawiły się po raz pierwszy po tym, jak azjatyckie tajne stowarzyszenia poprosiły mnie o skontaktowanie się z zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami.

Pierwszym zachodnim tajnym stowarzyszeniem, które wysłało kogoś na spotkanie ze mną, byli gnostyccy iluminaci. Ich przedstawiciel powiedział mi, że ich organizacja powstała po zniszczeniu Atlantydy przez greckiego matematyka Pitagorasa. Ta grupa powstała, ponieważ wierzyli, że cokolwiek spowodowało zniszczenie Atlantydy, było złowrogie i powinno zostać obalone. Twierdzą, że rekrutują 6000 najlepszych geniuszy każdego pokolenia, aby do nich dołączyli. Według gnostyckich iluminatów, ich wniosek był taki, że wróg był „oszukańczą sztuczną inteligencją”.

Następną grupą do wysłania reprezentanta byli masoni P2. Wysłali Leo Zagamiego, który powiedział, że jego grupa również twierdzi, że jest iluminatami. Ich historia była taka, że ​​przeżyli śmierć cywilizacji, która została zniszczona 26 000 lat temu. Obcy dali im plan zarządzania historią, który został zredagowany zgodnie z ruchem planet. Plan ten zakończył się w 2012 roku i od tego czasu starożytne kulty rządzące zaimprowizowały spisek, aby utrzymać kontrolę.

Kiedy odwiedziłem P2 we Włoszech w 2009 roku poznałem wielu jej członków. Twierdzą, że od tysiącleci mieli kontakt z kosmitami. Według nich to, o czym teraz mówimy jako kosmici, znają jako anioły, diabły, dżiny itp. Aby skontaktować się z tymi istotami, wykonują różne ceremonie. Twierdzą, że z najpotężniejszymi i złymi istotami można się skontaktować tylko poprzez ofiary z ludzi lub zwierząt. Zagami i jego koledzy zaprosili mnie do podróży do Szwajcarii, aby spotkać kosmitów, których czcili. Odmówiłem, bo wyczułem złośliwość.

Najwyższej rangi osobę, którą Zagami mógł mi przedstawić we Włoszech, był Vincenzo Mazzara, który twierdzi, że jest powiązany z bytem znanym jako czarne słońce. Nawiasem mówiąc, wkrótce po tym, jak go spotkałem, CIA złapała Mazzarę przed domem członka Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii z pistoletem i wyrafinowanym urządzeniem do otwierania zamków. Został pobity i odesłany do Włoch.

W wersji wydarzeń Mazzary czarne słońce żyje w czarnej dziurze w centrum galaktyki i komunikuje się ze swoimi wyznawcami za pomocą promieni gamma.

Kiedy zaprowadził mnie do katedry w Mediolanie „ku czarnemu słońcu”, miałem silne subiektywne odczucie zniknięcia katedry. Przyłapałem się na tym, że patrzę w czarną otchłań. Było nie tylko ciemno i zimno, ale też wydawało się, że wysysa ze mnie życie. Odniosłem wrażenie, że tak jak jest materia i antymateria, jest życie i antyżycie. To, co ich łączy, to informacje.

W każdym razie tej nocy prawie umarłem, gdy moje płuca się skurczyły. Następnego ranka, kiedy Mazzara nie pojawił się na naszym spotkaniu, zadzwoniłem do niego. Był bardzo zaskoczony i wypalił: „Wciąż żyjesz!” Potem przez kilka dni chorowałem jak pies i wierzę, że nigdy nie powinienem był dożyć, by opowiedzieć światu, czego doświadczyłem.

Niektóre azjatyckie tajne stowarzyszenia również twierdzą, że mają kontakt z istotami pozaziemskimi. Kiedy szef MI6 zaaranżował mi spotkanie z przedstawicielem rodziny Asian Dragon, powiedział: „Jeśli chcesz rozmawiać z Chinami, to wysoko”. Znajomość została zorganizowana przez rodzinę byłego ostatniego cesarza Chin. Ta grupa również twierdziła, że ​​ma związek z istotami pozaziemskimi. Powiedzieli, że jeśli ludzkość się nie zjednoczy, ludzie zostaną poddani bardzo ściśle kontrolowanemu reżimowi. Wydaje się, że jest to dokładnie to, co ostatnio próbowali zrobić w Chinach ze swoimi superblokami.

Inna azjatycka grupa znana jako Czerwona Swastyka zabrała mnie do swojej świątyni, gdzie mieli ołtarze z litego złota pokryte obcym pismem. Powiedzieli, że jest z nimi powiązany generał Douglas MacArthur. Ta grupa twierdzi, że ma dostęp do portalu prowadzącego do Mount Tsukuba, świętej góry w Japonii.

Kolejne roszczenie obcych pochodziło od pięknej kobiety wysłanej do mnie przez handlarza bronią Adnana Khashoggiego. Twierdziła, że ​​gigantyczni humanoidalni kosmici, pasujący do starożytnych opisów Annunaki, operowali na jej łonie. Wręczyła mi książkę po francusku zatytułowaną L’origin Egyptiene des Juifs, Egipskie pochodzenie Żydów. Osoba ta wskazała również Szwajcarię jako siedzibę podmiotów rządzących na tej planecie.

Warto zauważyć, że wielu japońskich gangsterów również powiedziało mi, że mają bezpośredni kontakt z istotami Annunaki.

Te zdjęcia Rotszyldów sugerują, że nie są oni dokładnie ludźmi.

Read more https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-08-08-2022/

Kolejną grupą, na którą wpadłem, byli faceci z Tajnego Programu Kosmicznego Antarktyki. Mężczyzna, którego spotkałem, był krewnym admirała Richarda Byrda, słynącego z eksploracji Antarktyki. Ten człowiek miał zdjęcia,  które przez lata wręczał, gdy ściskał dłoń różnym prezydentom USA. To źródło twierdzi, że na obu biegunach tej planety znajdują się portale do innych wymiarów. Te ilustracje i fotografie zostały im dostarczone jako “dowód”. Pewne jest to, że dzięki Traktatowi Antarktycznemu jest poza jurysdykcją jakiegokolwiek rządu na ziemi. Jeśli chodzi o portale, mogę tylko powiedzieć, że kilka prób ich odwiedzenia zostało udaremnionych.

Inni członkowie tej tajnej grupy kosmicznej dostarczyli mi dowodów na to, że wielu zachodnich przywódców politycznych i celebrytów jest pod kontrolą „obcych pasożytów”. Z tą oceną zgodziło się wiele innych źródeł w świecie wywiadu.

Film, do którego link znajduje się poniżej, został dostarczony jako dowód.

https://is.gd/BuTwvi

 Oto kilka wypowiedzi z tego źródła na ten temat:

Te gadzie drony Vril są kontrolowane przez pozaziemską sztuczną inteligencję, która kontroluje ten świat od czasów babilońskich.

„Ryk pojawia się, gdy vril wkłada swój długopis lub igłę do ludzkiego oka, gdzie pasożyt jaszczurki przejmuje mózg ludzkiego gospodarza. Ludzie odczuwają straszliwy ból, dopóki ludzka świadomość nie umrze, a świadomość pasożyta Vril przejmie pełną kontrolę. Wszystkie (lub większość) wspomnień i zdolności byłego człowieka pozostają, a umysł jaszczurki teraz naśladuje zachowanie byłego człowieka. Były człowiek jest teraz dronem. Są to „ludzie”, których Vril używa do infiltracji rządowych, religijnych, prawnych i finansowych systemów, organizacji i/lub korporacji. Często zdarza się, że drony płci męskiej i żeńskiej tracą włosy w młodszym wieku. Inteligencja wydaje się być nieco zmniejszona, a zdolność rozumienia sarkazmu i/lub suchego humoru jest minimalna, jeśli w ogóle. Potomstwo jest narażone na zwiększone ryzyko różnych wrodzonych anomalii. Drony często wydają się być niezdolne do empatii/współczucia i często wykazują zachowania psychotyczne. Drony cieszą się perwersją, dewiacją seksualną i masturbacją. Dron wygląda jak chory człowiek, dopóki w pełni nie wyzdrowieje z infekcji pasożytniczej, która różni się czasem trwania, ale zwykle minimalnie. Oko przebite trąbką drona jest dotknięte i czasami nigdy w pełni nie wraca do zdrowia, co powoduje, że chore oko wygląda inaczej niż drugie. Większość dronów wydaje się zupełnie normalna i żyje wśród nas niezauważona, ale zwykle minimalnie.  

Trąbka Vril przyczepia się do ludzkiego oka i uwalnia pienistą substancję, którą pasożyt wstrzykuje do ludzkiego mózgu. Nieszczęśnik cierpi chwilowe męki. Gdy pasożyt osiedli się w mózgu, osoba przestaje istnieć, a Vril zyskuje całkowitą kontrolę nad ciałem gospodarza. Starożytny symbol „Oko Horusa” reprezentuje starożytny proces drona, który był tak skutecznie ukryty w książkach historycznych. Drony zapewniają pomyślną kontynuację programu Vril, a przestraszeni i/lub chętni, posłuszni ludzie skutecznie pomagają im w ich misji… aż do DZIŚ!

~ Drony NIE mają jaszczurczych oczu. Nie ma większych ani oczywistych zmian fizycznych w ludzkim ciele. Jedyna zmiana polega na tym, że ludzka świadomość przestała istnieć, a świadomość Vril rządzi teraz ciałem.

~ Drony NIE są wilkołakami. Gdy jaszczurka zawładnie osobą, przeniesienie do i z ciała nie jest możliwe, ponieważ jest to trwałe, jednorazowe przejście, dopóki świadomość jaszczurki nie umrze. Zmiana kształtu jest uważana za metaforyczny opis ryku, ponieważ ludziom i/lub ich kulturom trudno było zakomunikować istnienie Vril, nie mówiąc już o tym, jak procedura ryku w sposób, którego nie rozumieli, mogłaby wyrządzić krzywdę, ponieważ próbowali rozwikłać starożytną tajemnicę lub zachować pewne informacje.

~ Nadmierne lub częste mruganie i/lub lizanie warg MOGĄ być świadomie tolerowanymi cechami jaszczurki.

~ Potomstwo dronów ma zwiększone ryzyko zarażenia się różnymi zespołami i/lub wadami wrodzonymi.

~ Drony NIE są miłymi ludźmi. Jesteś świadomością jaszczurki, która zabiła człowieka, pasożytem, ​​aby wesprzeć plany Vril.

~ Większość dronów jest bezwzględna, psychopatyczna, seksualna i sadystyczna.

~ Mówi się, że Vril wpływa na męskie narządy płciowe, powodując niedorozwój penisa.

~ Według doniesień wypadanie włosów jest powszechną cechą dronów męskich i żeńskich. Występują inne nieprawidłowości skórne, takie jak B. znamiona, znamiona skóry, plamy starcze itp.

Teraz wiemy, skąd pochodzą czarne oczy: Vril.

Nie jesteśmy pewni, co zrobić z tymi informacjami, ale łatwo jest znaleźć wiele przykładów w naturze, w których pasożyty przejmują lub wpływają na umysły szczurów, koników polnych, a nawet ludzi. Oto przykład pasożyta, o którym wiadomo, że zmienia ludzkie zachowanie i wygląd.

https://is.gd/Kek7GK

Słyszeliśmy również niezliczone doniesienia o tych pasożytniczych stworzeniach przemieszczających się z jednego sklonowanego ciała do drugiego. Pamiętasz Hillary Clinton, która została wepchnięta do furgonetki w 2016 roku tylko po to, by w ciągu kilku godzin zrzucić 40 funtów lżejszy?

Świadczą o tym również „celebryci”. Spójrz na przykład na ten artykuł na temat klonowania Toma Cruise’a.

https://is.gd/u08R2V

Jakkolwiek naciągane mogą się wydawać te twierdzenia, te grupy twierdzą, że pozaziemskie powiązania są bardzo potężne i wpływowe w rządach na całym świecie.

Jakkolwiek naciągane mogą się wydawać te twierdzenia, te grupy twierdzące, że pozaziemskie powiązania są bardzo potężne i wpływają na rządy na całym świecie.

Ale nawet jeśli to wszystko prawda, te „byty” są wyraźnie słabe, inaczej nie musiałyby się przed nami ukrywać.

Podsumowując, kiedy ta bitwa o wyzwolenie planety Ziemia dobiegnie końca, będziemy potrzebować pełnego publicznego ujawnienia i naukowego zbadania wszystkich tych „obcych” rzeczy, które się dzieją. Najważniejsze jest to, że nie potrzebujemy tajnych lub pozaziemskich kontrolerów, którzy decydują o tym, jak żyjemy i co robimy. My, ludzie, powinniśmy mieć swobodę wyboru własnej przyszłości.

Benjamin Fulford Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-08-08-2022/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ile jest dowodów na to, że mieszkańcy planety Ziemia są ludźmi?;-)

 2. adamd says:

  Reklama! Jest dźwignią handlu !
  W moim dzieciństwie królowała w Radio PL audycja “Muzyka i Aktualności”
  Często słyszałem prześmiewcze zawołanie.. Reklama!..
  A okazuje się, że świat by zginął bez reklamy..
  Tylko 15 minut..
  https://aryusslav.livejournal.com/video/album/494/?mode=view&id=19265

 3. makepeace1961 says:

  Benjamin Fulford mylisz się te zdjęcia pokazują tych co wstrzykują sobie pod ślepia adrenochrom pozyskiwany z szyszynki małych dzieci zabijanych w tragiczny sposób.
  To faktycznie są szatany pejsate.

Wypowiedz się