⚠ BARBARZYŃSTWO IZRAELA TRWA. ⚠ Hipokryzja USA i UNII EUROPEJSKIEJ ⚠

  • Monaco sobota, 6 sierpnia 2022, 22:07:16

Podwójne standardy. To typowe dla zachodnich liderów. Żadne sankcje i protesty liderów w Europie i w USA, Zydzi mordują bezkarnie Palestyńczyków i według Zachodu wszysko jest okay !!!


Barbarzyństwo ze strony syjonistycznych żydów i Izraela trwa.

I jak widać, żadne sankcje, żadne protesty liderów w Europie i w USA,
żydzi mordują bezkarnie Palestyńczyków i według Zachodu wszysko jest okay  !!!


Nowe bombardowania i pociski i rakiety, Izrael morduje od dziesięcioleci na oczach tych którzy tak bardzo oburzają się na Rosję broniącą ludność rosyjskojęzyczną przed ukraińskimi żydo-nazistami.

Drugi dzień z rzędu Izrael bombarduje cele w Gazie.

Po stronie palestyńskiej liczba ofiar śmiertelnych wzrosła tylko dzisiaj do 15. Według lokalnych władz liczba ta obejmuje zarówno cywilów w tym dzieci jak i obrońców . Mówi się, że najmłodsza ofiara izraelskich nalotów miała 5 lat. Ponad 100 osób w gęsto zaludnionym obszarze zostało rannych.

Przechwycone pociski.

Palestyńczycy broniąc się wystrzelili około 160 rakiet z których 60 wczoraj w nocy zostało przechwyconych, w tym przy użyciu systemu obronnego Iron .

Czarne pióropusze dymu nad Gazą drugiego dnia ciągłego izraelskiego ostrzału

ONZ jest głęboko zaniepokojona eskalacją przemocy. To najbardziej śmiercionośny ostrzał między bojownikami palestyńskimi a Izraelem od czasu krótkiej wojny z maja ubiegłego roku.  Wówczas w ciągu dwóch tygodni, zginęło około 260 Palestyńczyków i 13 Izraelczyków.

Skala obecnego konfliktu jest na razie znacznie mniejsza. Dzieje się tak dlatego, że bitwa jest obecnie prowadzona głównie przez armię izraelską i bojowniczą grupę Islamski Dżihad. 

Likwidacja i odwet.

Poważnym powodem eskalacji przemocy jest wczorajsza likwidacja wysokiego rangą dowódcy Islamskiego Dżihadu. Izrael powiedział, że istnieją konkretne wskazówki, że planuje atak odwetowy za aresztowanie na początku tego tygodnia innego przywódcy w grupie.

Od czasu likwidacji bojownicy palestyńscy strzelają rakietami na Izrael. Dotyczy to głównie niedokładnych, improwizowanych pocisków, które czasami nie docierają nawet na terytorium Izraela.

W międzyczasie Izrael bombarduje z powietrza cele Islamskiego Dżihadu. Jak poinformowały władze izraelskie, na okupowanym przez Izrael Zachodnim Brzegu aresztowano również dziewiętnastu członków palestyńskiej organizacji.

To zaognienie konfliktu może wydawać się nagłe, ale nie pojawia się znikąd. Chociaż w Gazie było stosunkowo cicho od zakończenia krótkiej wojny w zeszłym roku.

Na pozostałych terytoriach palestyńskich przemoc ze strony Izraela faktycznie ciągle nadal trwa.
Żydzi i armia izraelska prawie codziennie na okupowanych palestyńskich ziemiach dokonuje represji i najeżdża na terytorium palestyńskie.

W ostatnich miesiącach w takich żydowskich nalotach i pacyfikacjach zginęło już kilkadziesiąt osób. 
Wojsko żydowskie strzela do Palestyńczyków i mordowani są cywile a wśród nich również zostali zabici, tacy jak dziennikarka Al Jazeera Shireen Abu Akleh. 

Wielkim pytaniem jest teraz, czy Hamas również zaangażuje się w konflikt. Hamas sprawuje władzę w Gazie i dysponuje potężniejszą bronią niż Islamski Dżihad. Jeśli oni również się w to zaangażują, doprowadzi to do znacznie większej przemocy.

Od 2008 roku izraelscy i palestyńscy bojownicy stoczyli cztery krótkie wojny. Według ONZ zginęło  
➖➖➖ ponad 4000 Palestyńczyków ➖➖➖.
Ponad połowa przypadków dotyczyła ofiar cywilnych a wśród zamordowanych przez żydów Palestyńczyków są ludzie starzy,  kobiety i dzieci.


Agencja informacyjna AP donosi, że w tym samym okresie zginęło 106 Izraelczyków. Nie jest jasne, ilu z nich było wojskowych czy cywilnych.

Armia izraelska twierdzi, że strzela tylko do celów wojskowych na terytoriach palestyńskich. Jednak pomimo użycia broni precyzyjnej stosunkowo duża liczba cywilów pada ofiarą bombardowań. 

↔↔↔↔↔↔

Premier Izraela Lapid powiedział dzisiaj, że rząd nie chce, aby „organizacje terrorystyczne w Strefie Gazy” wyznaczały program dla regionu. „

A kim są syjonistyczne żydowskie władze ?
Przecież są nie tylko OKUPANTAMI i LUDOBÓJCAMI ale i  syjonistycznymi  TERRORYSTAMI !!!. 


Armia izraelska twierdzi, że na razie będzie nadal atakować „cele terrorystyczne” w Strefie Gazy. 

Islamski Dżihad mówi, że broniąc Palestyńczyków wystrzelił ponad 100 rakiet na izraelskie miasta, w tym na
Tel Awiw. Nie ujawniono żadnych informacji o ofiarach po stronie izraelskiej.
Egipt będzie mediował między Izraelem a Palestyńczykami, podała egipska państwowa telewizja Extra News. 


„Sytuacja specjalna”

Coraz częstsze są naloty Izraela na Gazę, ale tym razem Izrael zamknął również granice z Gazą i wysłał dodatkowe wojska na granicę. Ponadto w promieniu 80 kilometrów wokół tego obszaru w  Izraelu mówią o „sytuacji szczególnej”. Szkoły są zamknięte, a działania publiczne podlegają surowym regułom. Nadal nie jest jasne, w które dokładnie cele Izrael uderzył w Strefie Gazy, ale z wysokiego budynku w Gazie widać smugi dymu. Chaos w miejscu trafionym jednym z nalotów.

Ofiary izraelskich nalotów w Gazie.  

Trzeciego dnia izraelska ludobójcza przemoc w Gazie pochłania jeszcze więcej ofiar:
↕ 24 zabitych w atakach rakietowych, w tym 6 dzieci ↕

Co najmniej 24 osoby zginęły, w tym sześcioro dzieci i dwie kobiety, podczas izraelskich nalotów na Strefę Gazy. Zapowiada to palestyński minister zdrowia. Palestyńczycy twierdzą, że co najmniej 203 Palestyńczyków zostało rannych.
 Podało AFP.

Islamski Dżihad mówi, że za przemoc jest winny Izrael. Według lidera Ziada al-Nakhali „nie ma czerwonych linii”. „Będziemy walczyć i bojownicy palestyńskiego ruchu oporu muszą zebrać się razem, aby przeciwdziałać tej ciągłej żydowskiej agresji”. Podczas gdy Hamas sprawuje władzę w Gazie, Islamski Dżihad jest również wpływową grupą na tym obszarze. 


Podobnie jak Hamas, Islamski Dżihad regularnie strzela rakietami do izraelskich celów.
Ponieważ Hamas sprawuje kontrolę nad tym obszarem, Izrael również uważa tę organizację za odpowiedzialną za działania Islamskiego Dżihadu.

Zwrot ciał żołnierzy izraelskich Izraelski minister obrony Benny Gantz odwiedził dziś kilka gmin w strefie Gazy. Żywi schwytani izraelscy żołnierze i ciała zmarłych żołnierzy były używane w przeszłości przez Hamas do uwolnienia ↔↔ setek torturowanych Palestyńczyków ↔↔ z izraelskich  więzień. Izrael twierdzi, że restytucja jest warunkiem wstępnym zniesienia blokady ekonomicznej, która trwała od lat.
Według Hamasu ta blokada jest z jednym z wielu powodów  przeprowadzania ataków na Izrael. 


Dochodzenie w sprawie zbrodni wojennych.

Obie walczące strony są podejrzane o popełnienie zbrodni wojennych. W zeszłym roku prokurator naczelny Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) w Hadze dał zielone światło do zbadania ewentualnych zbrodni wojennych na terytoriach palestyńskich. Śledztwo w sprawie obu stron wciąż trwa.

Te izraelskie zbrodnie na Palestyńczykach i to wszystko dzieje się za aprobatą i przy wsparciu USA i Unii Europejskiej.
Mało tego pod ochroną yankeesów bandytów w Waszyngtonie. A co na to Amnesty International  ? Nic uważa że od 1946 r. 
Wszystko jest okay !!! 

Kosovo mogło bo Zachód go oderwał, a Krym nie bo chciał powróci do Rosji. 
Izrael morduje Palestyńczyków,  okay !
Syria walczy z ISIS i innymi wspieranymi przez USA i UE terrorystami to NO OKAY !

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

TAK WYGLĄDA TEN ŚWIAT W KTÓRYM POLITYCZNE KREATURY NA ZACHODZIE MAJĄ PARCHATE SWOJE RYJE PEŁNE WYŚWIECHTANYCH FRAZEZÓW O PRAWACH CZŁOWIEKA I WOLNOŚCI I DEMOKRACJI. 

I CO ?

Izrael nie od dzisiaj morduje ludność Palestyńską na oczach Zachodu i rządzącej Zachodem mafii, która gdy chodzi o Rosję to tak strasznue oburza się i stosuje walące m.innymi po samej UE sankcje na Rosję za jej słuszną interwencję na Ukrainie w celu ochrony i całkowitego wyzwolenia Ukrainy od banderowskiej i nazistowskiej zarazy i zatrzymania ludobójstwa ludności cywilnej przez nielegalny bander – nazistowski reżim.

Tak na przestrzeni lat od 1946 roku, izraelscy syjonistyczni okupanci Palestyny wypędzili rdzennych Palestyńczyków zich ziemi i mordując bombardując ich domy,  zamknęli miliony Palestyńczyków w gettach. 

Monaco

Wybrane komentarze

Leonardo da Vinci sobota, 6 sierpnia 2022, 22:46:28

Biały Dom to opiero obłudnicy ❗

Yankees bezczelnie udają, że się przejmują eskalacją a są głównymi sprawcami od 1946 roku okupacyjnej działalności usraela.

zygmuntbialas niedziela, 7 sierpnia 2022, 01:37:07

@Autor

“Kosovo mogło bo Zachód go oderwał, a Krym nie bo chciał powróci do Rosji.
Izrael morduje Palestyńczyków, okay!” –

— Parę lat temu demonstrowali w Niemczech muzułmanie przeciw atakom Izraela na Strefę Gazy. To były gwałtowne demonstracje, na banerach było wiele antyżydowskich haseł. Wtedy naczelny rabin w Niemczech powiedział, że żydzi w Niemczech teraz (to znaczy parę lat temu) mogą się czuć bardziej zagrożeni niż w 1938 roku. Takie żydowskie aj waj, a stworzyli państwo, której struktury mógłby Adolf pozazdrościć.

Alfax niedziela, 7 sierpnia 2022, 08:45:17

Jak się pali to się wali wszystko jednocześnie. W różnych miejscach na świecie.

Konflikt na Ukrainie. Za sprawą Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Prowokacje ze strony Pelosi na Taiwanie. Za sprawą Stanów Zjednoczonych.
Prowokacja ze strony reżimu w Kosowie. Za sprawą Stanów Zjednoczonych.
Morderstwa ze strony Izraela na Palestyńczykach. Za sprawą polityki USA.

Czy to wszystko przypadek ? Nie !
To ciągle ze strony Stanów Zjednoczonych Ameryki podpalanie świata by ludzie nie zaznali spokoju i byli mordowani w imię amerykańskiej “demokracji” i miłości do USA.

Monaco niedziela, 7 sierpnia 2022, 09:51:46

Jak się pali to się wali wszystko jednocześnie. W różnych miejscach na świecie.#Alfax

Izrael trzeci dzień z rzędu bombarduje cele w Strefie Gazy.
Izrael zbombardował tunele Islamskiego Dżihadu pod Gazą. W szczególności wybuchy słyszano w Rafah w południowej Gazie, na granicy z Egiptem.

Na początku nocy Izrael ogłosił, że zabił innego wysokiego rangą dowódcę Islamskiego Dżihadu. Dotyczy to Khaleda Mansoura, który przewodził grupie w południowej Gazie.

Dowódca na północy, Tayseer Jabari, został zamordowany przez żydów już w piątek. Według Izraela zginęli „wszyscy najwyżsi urzędnicy bezpieczeństwa” Islamskiego Dżihadu w Gazie.

Siedem osób zostało rannych w bombardowaniu Rafah, podały palestyńskie media. Wczoraj liczba ofiar śmiertelnych po stronie palestyńskiej wzrosła do 24. Wśród ofiar jest sześcioro dzieci, informuje Ministerstwo Zdrowia w Gazie.

Kilku Palestyńczyków zginęło wczoraj w nocy w obozie uchodźców Dżabaliya w północnej Gazie. Żydzi zabijają cywilów i dzieci, podała agencja informacyjna AP.

Po stronie palestyńskiej wzrosła liczba wystrzeliwanych przez bojowników rakiet na izraelskie miasta. Według Izraela około 160 z 350 wystrzelonych rakiet zostało przechwyconych, w tym za pomocą systemu obronnego “iron koluła”. Nie zgłoszono żadnych ofiar śmiertelnych po stronie izraelskiej.

Zawieszenie broni.

Tymczasem Egipt naciska na Izrael, aby zaprzestał bombardowań i zaoferował mediację. Jeden z Egipcjan zaangażowanych w rozmowy o zawieszeniu broni ma nadzieję, że stanie się to dziś wieczorem lub jutro rano, pisze izraelska gazeta Haaretz.

Alfax niedziela, 7 sierpnia 2022, 09:03:44

Autor. I jeszcze jedna rzecz. Differend ?

“Tak na przestrzeni lat od 1946 roku, izraelscy syjonistyczni okupanci Palestyny wypędzili rdzennych Palestyńczyków z ich ziemi i mordując bombardując ich domy,  zamknęli miliony Palestyńczyków w gettach. “

To jest przestroga dla nas Polaków.

Obecnie PiS (i zapewne gdy będzie rządzić PO) nawpuszczali nam miliony roszczeniowych Ukraińców którzy po kilku latach zepchną biernych, usłużnych Polaków do getta !

Bo jaka jest • differend • różnica mentalności między chzarami w Izraelu a tymi na Ukrainie ?.

Monaco niedziela, 7 sierpnia 2022, 10:00:17

Zaniepokojony ?

Wzgórze Świątynne.
Nqapięcia między Izraelem a Palestyńczykami grożą jeszcze bardziej dzisiaj, podczas żydowskiego dnia żałoby. Izraelska policja pozwoli żydom w Jerozolimie odwiedzić Wzgórze Świątynne, które obejmuje meczet Al-Aksa. Obszar Wzgórza Świątynnego jest w rzeczywistości pod kontrolą Izraela, mimo że nie jest uznawany przez Palestyńczyków i większość innych krajów.

Jednym z gości będzie skrajnie prawicowy polityk izraelski Itamar Ben-Gvir. „Nie możemy poddać się Islamskiemu Dżihadowi” – ​​powiedział Haaretz. „Jesteśmy powiernikami Izraela”.

Organizacja Narodów Zjednoczonych „poważnie zaniepokojona” i bla bla bla …. !

Izreal ma gdzieś ONZ i te wszystkie potępiające izrael rezolucje !!!
Depcze od dziesięcioleci wszelkie prawa i morduje i bombarduje nie tylko Palestyńczyków ale i Syryjczyków i Libanezów a ONZ jest poważnie zaniepokojony.

ONZ jest tylko w przypadku Chin, Rosji, Kuby, Korei Północnej, Syrii i Iranu jest stanowczy.

Chort wart ten cały ONZ.

Alfax niedziela, 7 sierpnia 2022, 15:51:18

Na Donbasie

Są postępy Armii Sojuszniczej.

Wiadomość o operacji specjalnej: Pushilin mówił o dodatkowym oczyszczeniu stanowisk we wsi Peski. Szef Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) Denis Pushilin poinformował, że pozycje we wsi Peski, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie zniszczonego donieckiego lotniska, są sprzątane.

Według niego trudno jest przejąć tę osadę, ponieważ wojska ukraińskie „zagrzebały się w ziemi”, a nawet wykopały tunele między piwnicami domów, informuje RIA Novosti.

„Później uciekli, zostawiając amunicję i ciała swoich zmarłych towarzyszy” – podkreślił Pushilin. –

W jednej z ziemianek znaleziono dokumenty wroga z rozkazami walki na rewersie. Tak więc trybunał będzie dla zbrodniarzy w ukraińskich siłach zbrojnych dzięki materialnym dowodom, z taką bazą dowodową sędziom będzie łatwo podejmować decyzje”.

Operacja specjalna na Ukrainie.
Reżim w Kijowie z powodu strat sił zbrojnych Ukrainy wysyła zdemobilizowane jednostki na front. Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej: Siły Zbrojne Ukrainy przygotowują prowokację ze śmiercią cywilów na przedmieściach.

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.info/post/168897,barbarzynstwo-izraela-trwa-hipokryzja-usa-i-unii-europejskiej

Comments

  1. czystesale says:

    Barbarzyństwo Judejczyków ma tradycję wielu tysięcy lat

    https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

    i stanowi podstawę tej judejskiej ideologii, wypracowanej przez tzw. “kapłanów” i “proroków” 2,5 tysiąclecia przed. Spróbujmy raz w końcu pojąć, że judaizm to tylko barabrzyństwo.

Wypowiedz się