TEORIE SPISKOWE?- PODSTĘPNI CZARNOGŁOWI- KONTRA ŁATWOWIERNI SŁOWIANIE

Bardzo interesująca wypowiedź Jacka Sokala, w dwóch częściach, łącząca logicznie wiele faktów, informacji, także historycznych, w spójny obraz zachodzących w świecie, w ciągu 2 tysięcy lat procesów, związanych ze Słowianami. Większość tego co mówi jest nam znane i na naszej stronie bardziej fragmentarycznie omawiane w kilkuset artykułach i nagraniach. Cenne jest spojrzenie dość całościowe “z lotu ptaka” i powiązanie interdyscyplinarnej wiedzy ukrywanej i/lub powszechnie niedostępnej w logiczną konstrukcję.

Natomiast za błędne uważamy twierdzenie, że wszyscy przywódcy państw od dawna grają role wyznaczane przez globalistów, w tym i Stalin i prezydent Putin. Zestawienie wielu faktów i wydarzeń odnośnie części przywódców, w tym Stalina i Putina temu przeczy. Gdyby tak było, to Rosji już by nie było.

Obecna historia oficjalna jest w małym stopniu prawdziwa, a prawda historyczna o Słowianach była fałszowana i/lub cenzurowana od wieków.

Redakcja KIP

Część I

Część II

Opublikowano za: Wiedza Dla Wszystkich

Wybrane merytoryczne komentarze do obu nagrań:

Izabela Szlachta

podobnie ujętą historię “czarnogłowych” wstawił w filmie Cezary Stawski, nasz słowiański bard, ciekawy odcinek , szkoda ,ze trzeba czekać na dalsze bajanie o prawdzie.
Stefan Huna

Ciekawe ciekawe. I zgadza się z tymi fragmentami, które sam sobie posklejałem. Bardzo ciekawe. Gościnny tworząc Asterixa i Obelixa najwyraźniej też się czegoś dogrzebał i we wspaniały sposób spopularyzował wersję znacznie bardziej zbliżoną do prawdy niż podręcznikowa szkolna historia. Francuz lecz rezonans genetyczny miał odpowiedni po nazwisku sądząc.

Ryszard CZarnota

DZISIAJ mamy czarnogłowych przywódców naszego kraju POLSKI—polin—ukropolin , > wybierajcie <

barbara zlocka

Narody to są nakładki na ród. Ród dzieci Bożych i my nimi jesteśmy, a nie Żydzi. Na początku był ład. Przeczytajcie od tylu słowo ład . Od tego też pochodzi słowo władza . Oznacza w ładzie a nasza mocą były dary , które otrzymaliśmy od naszego Ojca i które miały nas radować. Przeczytajcie od tyłu słowo dar . Dlatego też byliśmy wyjątkowi bo mieliśmy niezwykle moce duchowe, którymi kierowaliśmy się w życiu. Obecnie technologia nas przewyższyła. Zatraciliśmy nasza duchowość. Pochłonął nas wirus konsumpcjonizmu . Zobaczcie w internecie . To skarbnica wiedzy

Janusz Dziuba

Wolna wola to największy dar który otrzymaliśmy od niego. I o to właśnie była jest i będzie walka, odebrać nam ją.

Krzysztof Akierman

Dzięki Wam bardzo, bardzo, ale, ale a pro po wpływów anglosasów, toż to mamy dzisiaj aż nadto widoczne, bowiem tylko spójrzmy; o ile całkiem legalnie przez wieki anglicy kolonizowali narody po całym dosłownie świecie, o tyle ta kolonizacja przebiegała cichaczem wtłamszając swój język równie dosłownie – wszędzie, czyż nie jest to kolonizacja innego typu, zresztą do tego stopnia, ze Ja już od dość dawna zastanawiam się – ile dziś polskiego jest w Polsce, już tylko zostało by nasz najukochańszy Parlament ustanowił język angielski językiem urzędowym natomiast Nasz Ojczysty język sprowadzić do gwary jedynie……… a co

Alicja

Konstantyn dał się ochrzcić na łożu śmierci .Nie wypadało aby przedstawiciel chroniący katolicyzm i ustanawiający wiarę jako państwową był ateistą..

Marcin Frontczak

To samo mówił David Icke. Sama prawda

Irena Jankowiak

Panie Jacku! Uzupełnienie tego co pan mówi o Marduku i przygotowywaniu ludzkości przez filmy potwierdza Dr Franc Zalewski “Najnowsze dowody na planowane glob mord…” Można było to co pan mówi, uznać jako mity dla osób niewtajemniczonych. Ale Dr FZ udowadnia swoje tezy. Koniecznie proszę to obejrzeć i może na ten temat filmik? Po obejrzeniu zabolało mnie serce, dziękuję Bogu, że jestem wcześnie urodzona. Czy te wyższe wibracje o których wspomina Hawkins, mogą nas uratować, albo inaczej, czy możemy ich pokonać?

Beata Czarnota

Ważny temat, chrześcijaństwo i jego rola w historii ludzkości

niunia 98

Chrześcijaństwo, to najbardziej zakłamane i mordercze pogaństwo. Polecam film u Dziada Wszewied, pt. “Czy nas podbito?”

Ewa Standio

Po owocach i po kodzie genetycznym ich poznacie.Archeolodzy niemieccy w Azji Mniejszej wykopują i ukrywają. TAM w każdym miejscu dosłownie można wbić łopatę i coś się wykopie z przed paru tysięcy lat. POSZLABYM TYM TROPEM POZDRAWIAM Ewa

Maria Sadowska

ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo ważną i podstawową rzeczą jest określenie kim i gdzie jest rzeczywisty wróg, jest to wręcz rzecz kluczowa, bo jeśli nie wiesz z kim walczysz mona ci podstawić każdego przeciwnika, zamiennie właściwego wroga przed tobą, ukrywając i pozwalając mu działać na twoja szkodę wtedy, kiedy ty zajęty jesteś walką z przeciwnikiem tobie podstawionym zamiennie, jednym słowem nie znasz przeciwnika, to jesteś wpuszczany przez niego w maliny
Čarolija

“Azov pomylił się z ruchem oazowym”.😇 To dopiero skojarzenie.

Barbara Gawriolek

Jacku zgadzam się z tobą we wszystkim, już nie tylko wy o tym mówicie jak my się damy to z resztą pójdzie już łatwo, dzięki za przypomnienie tej prawdy jako dziecko słyszałam rozmowę sąsiadów, że KK posiada najlepszy kontrwywiad, wiadomo w jaki sposób zdobywany i ciągle nas się dzieli od dziecka, niech wam się darzy, bądźcie zdrowi,

Rex Janko

Witam Panów jestem opiekunka i bywam na różnych ,sztelach, opiekując się starszymi babciami. Obecnie jestem pod Olsztynem już tydzień babcia słucha w radiu Rydzy ka koronkę w telewizji o 21 Jasnogórska z Częstochowy pyta mnie czemu nie słucham z nią. Odpowiadam i że jestem po śmierci klinicznej i od tego czasu mam inne spojrzenie na sprawy kościelne. Zapytałam czy jest to przeszkodą w opiekowaniu się nią. Zapytała ale chrześcijanką jesteś mówię że chrześcijan w całym świecie jest wielu, tylko podzieleni. Już skończyły się pytania no i dobrze. Jest wolna wola i każdy decyduje i to jest najważniejsze by nie dać się zakuć w kościelne kajdany, by w oczach rzeźnej gawiedzi dobrze się prezentować. Chrześcijaństwo ma bardzo wiele krwi na rękach i to po dziś dzień gdyż kapłani winni nie dopuszczać do wybuchów wojen, a co robią???

M F

Polecam też lekturę “Mikael Karvajalka” autorstwa Miki Waltari, dzieje nieślubnego chłopca, rugowanego przez kościół, do czasu aż dostępuje… no trzeba przeczytać. Taki rys historyczny w Europie czasów reformacji, pokazujący kulisy kościoła w Skandynawii, potem akcja się rozkręca i przenosimy się do środkowej Europy. Świetne !!!

Konrad Konradek

a kim byli “Nasi” władcy? zawsze nie byli to Polanie, zawsze wstawiano nam obce nacje

Sebastian Lewandowski

Z badań wynika że Mieszko był Normanem,ODPOWIEDZ

Konrad Konradek

@Sebastian Lewandowski  więc wszystko jasne dlaczego nazywają nas Słowianami- Slavic-slave-

ZYX

1 miesiąc temu @Sebastian Lewandowski  nie było takich badań. Zbadano materiał genetyczny jednego z Piastów Śląskich i okazało się, że to nie Słowianin. Naukowcy usilowali przebadać szczątki władców w katedrze w Gnieźnie, ale hierarchowie Kościoła zabronili.8ODPOWIEDZ

Sebastian Lewandowski

 @Konrad Konradek  w rzeczy samej, czyli jeśli Mieszko nie był Słowianinem to jego potomkowie także .

Konrad Konradek

 @ZYX  istotne że po Piastach wszyscy inni władcy Polski byli innej narodowości (od Jagiellonów aż po Sassów i itd)

Elżbieta Ziąbkowska

Swego czasu przyjeżdżał do nas mojej mamy kolega – dr historii z UMCS-u i od niego dowiedziałam się wiele, o Katyniu, Piłsudskim, że wcale nie był taki czysty, że nie on wygrał tę Bitwę Warszawską, tylko Rozwadowski, a on mu potem się odwdzięczył. W książce tego historyka o kolaboracji na terenach wschodnich pisze też ,że był sobie taki pułkownik UPA o nazwisku Duda. Wiadomo, czyj to dziadek i dlaczego ten osobnik tak trzyma i pomaga Ukrainie.
Tomasz T

Przypominam, że przed Wielkim Podziałem Scytów nasz europejski kontynent był jednorodnym pod względem świadomości kosmologicznej. Wyrazem tej tezy są budowle megalityczne wszędzie , nie tylko w Europie, wznoszone na podstawie przejrzystego projektu o jednej, wspólnej przez tysiące lat, jednostki geodezyjnej ( zwanej jardem megalitycznym ). Ten wspólny obszar świadomości kosmologicznej odnoszącej się do wzajemnych relacji Słońca-Ziemi-Księżyca , był w “epoce kamienia” odwzorowywany w kręgach kamiennych na terenie całego Kontynentu. Wysoce zaawansowana wiedza astronomiczna, matematyczna oraz geodezyjna wyrażała te wspólne wartości, wspólną jednostkę miary i wspólnotę świadomościową. Skoro tak to dlaczego do dziś te budowle stoją na ziemiach tzw celtyckich ( chociaż pierwotnymi mieszkańcami były raczej plemiona mówiące językiem np walijskim, szkockim czy irlandzkim a także korwalijskim, pierwotnym wobec angielskiego ). Tak naprawdę dopiero późniejszy podbój Rzymian wytworzył na Wyspach kulturę hybrydową zwaną ” Roman Celtic ” , którą w następstwie upadku i wycofania się Rzymian z Wysp wyparły późniejsze Angloise oraz Saxons. Nie do końca wyparły ponieważ inaczej niż na ziemiach słowiańskich tutaj nigdy chrześcijaństwo nie potrafiło wykorzenić pogańskich korzeni, a dekretami kolejnych królów do dziś nie wolno z tzw ” miejsc mocy” zabrać ani jednego kamienia. Słowianie zostali pozbawieni tych miejsc sakrum, tych ” świętych gajów” oraz kręgów na rzecz chrześcijańskich najeźdzców. Poza tym imperialne jednostki miar czyli ROD, Funt czy Pint odzwiercielają te starożytne megalityczne jednostki miar. Przypadek ? Czy ktoś o to po prostu zadbał, aby była ciągłość ? Łatwo nam, Słowianom potępiać Wyspiarzy nie znając tej kultury , ale to tutaj, być może bardziej niż gdzie indziej, można znaleźć dowody na to, że Celtowie i Słowianie świetnie się dogadywali. Cyna z Wysp była wykorzystywana do produkcji słowiańskiej stali sprężynowej a Wyspiarze w zamian pozyskiwali bursztyn. Tak, bo bursztynowy szlak wiódł nie tylko do Chin, ale i rozciągał się na Zachód. Dopiero lokalnie badając te sprawy można coś odnaleźć bo oficjalna propaganda o tym nie opowiada.

Megadeth Megadeth

“Oni “wiedzą iż nie dadzą rady ? Chcą sobie coś udowodnić ale napisać to krwią ? Gdzie uciekną ? Czy się przemieszczą w inne miejsce ?


Iwona Małecka

Hej 🙂 Smoki bywają też Dobre i nadal takie istnieją. Są ludzie niegdyś Smoki i bywają naprawdę świetliści. Archetyp smoka jest bardzo ciekawy. Każda rasa ma dwa bieguny, nawet Drako się podzielili. Widocznie poniżej pasm Źródła wszystko się dzieli. Z Praprzyczyny będącej Światłem jakoś zawsze powstaje potem odłam Mroku…Jako wyraz wolnej woli… Polecam kanał Wglądy Duchowe do wglądu. Doroty i Alexa. Jest też tam postać Michała zadającego pytania. Ciekawa jestem co o tym myślicie. Mnie ten kanał ogromnie zaciekawił.
mój wybór

Mam wrażenie że czlowiek jest tylko narzedziem w rekach opiekunów tej ziemi. Wszelkie zmiany na ziemi, to ich decyzja, taką zmiana były globalnme rewolucje. Francuska się nie udała, wiec wykorzystano carską Rosje, i stało się, zmiane odczuł cały świat. Taki kraj jak Rosja, im pasuje, potężny obszar, celowo pozwolili się im uzbroić, i nadal dokonywać przewrotu w świecie. Myśle ze to jest zaplanowane, oby się ten plan nie udał, bo biada mieszkańcom ziemi, jeżeli to zrealizują. Psychologicznie ich na taką inwazje, dokładnie przygotowali, innego powodu nie widzę, tylko przewrót globalny. Pokonanie armii Niemieckiej pomogła im aura, to jest dowód że sam czlowiek nie jest w stanie, tych zmian dokonać, bez ich wpływów.


ZBIGNIEW Opoka

Panie Jacku mówi Pan prawdę .W Watykanie w nowej Auli okno widziałem w kształcie oka węża.

Azor507

Może i łacina łatwiejsza, ale nie znaczy że lepsza. Bardzo serdecznie polecam kanał “Prometej Wyzwolony” który zajmuje się dekodowaniem języka polskiego i ukazywaniem go jako najbardziej zbliżonemu pierwotnemu językowi, gdzie tłumaczy że te wszystkie zawiłości w języku polskim wcale nie są po to aby zdenerwować dzieci które się tego uczą lecz po to że każdy zawijas niesie za sobą odmienna energię której się nie tłumaczy na codzien 🙂 taka mała adnotacja dla was 😀
Marzanna Skalska

Popatrzcie na kraje byłej Jugosławi. Byli razem, byli silni, teraz sa tylko rozgrywani. Ale powiedzcie im aby sie ponownie zjednoczyli. Nie. Ciemna mgła zalega w sercach i mozgach.

WITCHER OF RIVIA

A z jakiego rodu była owa caryca ? Urodziła się 2 maja 1729 roku w Szczecinie jako córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst z dynastii askańskiej i Joanny Elżbiety z dynastii holsztyńskiej. Na chrzcie otrzymała imiona Zofia Fryderyka Augusta. W 1745 roku w Petersburgu przeszła na prawosławie, zmieniła imię na Katarzyna i poślubiła księcia holsztyńskiego Piotra Ulryka, późniejszego cara rosyjskiego Piotra III W czerwcu 1755 roku ambasador brytyjski w Petersburgu, Charles Hanbury Williams, przedstawił jej swojego osobistego sekretarza, 23-letniego Stanisława Augusta Poniatowskiego, późniejszego króla Polski, z którym w grudniu tego samego roku nawiązała niebezpieczny romans. Owocem tego romansu była córka Anna Piotrowna. Po półrocznych rządach Piotra III, ona i jej zwolennicy (wojsko zbuntowane przeciw carowi ze względu na wcielanie przez niego do armii wzorów z armii pruskiej), dokonali zamachu stanu. Piotr III zginął zamordowany, a Katarzyna 9 lipca 1762 roku objęła władzę w Rosji. To czyje interesy tak naprawdę reprezentowała ?
Drago Jagra

 @WITCHER OF RIVIA  po coś w końcu Piotr I odbył zachodnie przeszkolenie w ówczesnej szkole młodych liderów

Sebastian Lewandowski

Caryca Katarzyna przed rozbiorami podpisała rozejm z Prusami i razem dokonali rozbioru Polski. Pochodzeniem carycy wyjaśniło mi dlaczego zawsze potrafili się dogadać.

Tomasz T

Bardzo fajna analiza odnośnie narodów i plemion słowiańskich oraz historii ich podboju, ale to co mnie razi w oczy w Państwa wywodach, że tak łatwo skupiacie się na podziałach pomiędzy haplogrupami. Przypominam, że podział na Słowian/Celtów (tak naprawdę pochodzimy od tego Wielkiego Podziału Scytów ) przez “plemię żmijowe”. Po podziale żmijowe plemię przejęło część świadomości celtyckiej, choć nie do końca. Później dopisze o co mi chodzi skupiając się na Wyspiarzami wśród których mieszkam bo sprawa nie jest taka czarno-biała jak to przedstawiają szanowni prelegenci 🙂

Tomasz Gręda

Do czasu Piotra I, na dworze ruskim językiem elit był język polski po podmianie Piotra, francuski a potem za Katarzyny niemiecki.

Liza Glennwood

Czyszczeni błękitnej Jerozolimy trwa,, niedługo będzie czystka!1

Renata Oleszczuk

I taka ciekawostka, jestem w 1/8 Ukrainka. Mam rodzinie w byłym Stanisławowie. Pytam ciotki (bo utrzymuje kontakt od zawsze) czy pomóc im, a ta do mnie, że nie potrzeba od swoloczy żadnej pomocy. Mogę podesłać screeny zainteresowanym. Więc koniec kontaktu. Tak wojna łączy;)

Emi Sky

Witam, jak można pogan i ich Przywódcę .Konstantyna mordercę i okrutnego, opętanego demonami zagłady i śmierci nazywać założycielem chrześcijaństwa, gdy on i jego następcy robią makabryczne rzeczy przeciwne naukom Jezusa i prawdziwych chrześcijan narodzonych na nowo posłusznych, Zbawicielów, nazwać chrześcijanami.?

Kapuscinski Edward

CZARNO GLOWI TO POTOMKOWIE NIMRODA

Jotras

ps: akurat na Bałkanach odkryto najstarsze słowiańskie osiedla… Kultuę tą nazwano… zaraz sobie przypomnę… Vinca!! Natomiast Rusini, czyli ród Rurkowiczów, to byli Wikingowie, którzy osiedlili się pośród Słowian. Tak więc… kopiemy dalej… i głębiej!

Kapuscinski Edward

KATOLIK . SLOWA MAJA ZNACZENIE ,KATOLIK TO KAT i lik ZNACZY LICZNI KACI
mocny

A ja jeszcze wieżę że Putin jest po naszej stronie. Czas pokaże

Wypowiedz się