Steve Quayle: Prawda o kosmitach i zniszczeniu rasy ludzkiej zostanie ujawniona

Skopiuj adres URL

Zdjęcie: Steve Quayle: Prawda o kosmitach i zniszczeniu rasy ludzkiej zostanie ujawniona

(Wiadomości naturalnePrawda o kosmitach i planowanym zniszczeniu rasy ludzkiej wkrótce zostanie ujawniona, według autora, filmowca i gospodarza programu radiowego Steve’a Quayle’a.

“Największa i najważniejsza rewelacja próby zniszczenia ludzkiej genetyki jest w toku” – powiedział podczas swojego podcastu.

“Mówiłem to wiele razy, ale chcę to powtórzyć, pierwsi Egipcjanie byli upadłymi aniołami. Ich cywilizacja jest cywilizacją upadłych aniołów, przed stworzeniem Adama i Ewy. Ci upadli aniołowie zbudowali Wielkie Piramidy, absolutnie największe megalityczne świątynie na świecie. (Powiązane: Steve Quayle mówi Mike’owi Adamsowi: Prawda o starożytnych kosmitach pozostanie ukryta przed ludzkością.)

Quayle powiedział, że ich nadchodzące webinarium i mini-konferencja fundraiser, zatytułowana “Egipskie i obce połączenia w obu Amerykach”, zaprezentują jedne z najbardziej niesamowitych obiektów, reliktów i artefaktów, które mają zarówno ikonografię egipską, jak i obcą.

Popularny prezenter radiowy Survive2thrive i Coast to Coast dodał, że nowe badanie DNA ujawniło, że egipski faraon Echnaton lub Amenhotep IV był rzeczywiście hybrydą człowieka i kosmity. Wspomniał, że zespół naukowy w Szwajcarii wykonał ogromny odcisk genu na różnych egipskich faraonach, a jeden z nich – Echnaton – pojawił się z ludzkim i obcym DNA.

Nowe badania genetyczne wykazały, że linia egipskich faraonów została poddana manipulacji genetycznej przez zaawansowaną technologicznie cywilizację i jest to dowód na to, że budowniczowie piramid mieli bliski związek z istotami z innej części wszechświata.

Quayle powiedział, że ich webinarium będzie największym objawieniem w historii, ustanawiającym egipskie artefakty obcych w obu Amerykach. Stwierdził również, że artefakty te zostały przetestowane z węglem 14 i procesem zwanym termoluminescencją.

Głosiciele prawdy o kosmitach zostaną uciszeni

Quayle powiedział, że bardzo ważne jest, aby ludzie nie dali się zwieść oszustwu obcych, ponieważ każdy będzie miał krótki czas, aby zobaczyć prawdę. “Głosiciele prawdy zostaną uciszeni, a ludzie będą musieli szukać Boga” – powiedział.

Autor książki i prezenter radiowy stwierdził, że ludzie są okłamywani w sprawie zniszczenia rasy ludzkiej za pomocą genetycznie zdelegalizowanych starożytnych nici DNA.

Według Quayle’a ludzie będą zdumieni, gdy zobaczą ilustracje w artefaktach, które znalazł jego zespół, a sceptycy już rzucają mu wyzwanie wraz ze sztuczną inteligencją lub programem sztucznej inteligencji, który działa przeciwko nim.

Wspomniał również, że ci, którzy zapiszą się na webinarium, zobaczą 200-stronicowy raport wraz ze zdjęciami, których nikt wcześniej nie widział.

“Ludzie dowiedzą się, kim jest Antychryst i jego egipskie korzenie” – powiedział Quayle, dodając, że faraonowie Egiptu są zawsze postrzegani jako rodzaj Antychrysta. Podzielił się również tym, że tron szatana, który pierwotnie znajdował się w starożytnym mieście Pergamon, Turcja, został przeniesiony do Berlina przez Adolfa Hitlera podczas jego dojścia do władzy w nazistowskich Niemczech.

Śledź Unexplained.news, aby uzyskać więcej wiadomości o kosmitach.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o związku starożytnego Egiptu z kosmitami.

https://www.brighteon.com/embed/e9b7d98d-ea94-4f18-9f79-0b012afee03f

Ten film pochodzi z kanału Steve’a Quayle’a na Brighteon.com.

Więcej powiązanych historii:

Wydłużone czaszki odkryte w starożytnych chińskich grobowcach mogą wskazywać na status społeczny, twierdzą naukowcy… czy istnieje inne wytłumaczenie?

Obcy zawarli umowę z USA, aby utrzymać ich istnienie w tajemnicy, mówi były izraelski szef kosmiczny.

Podobni do ludzi kosmici mogli pochodzić z innego wymiaru, zgodnie z odtajnionymi aktami FBI.

Były główny naukowiec NASA: Ludzie wkrótce nawiążą kontakt z kosmitami.

Tajne dokumenty pokazują, że Pentagon badał, jak komunikować się z możliwymi 4 590 cywilizacjami kosmicznymi.

Źródła obejmują:

Brighteon.com

HagmannReport.com

SteveQuayle.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-07-20-truth-about-aliens-destruction-human-race-revealed.html

Comments

 1. adamd says:

  https://docer.pl/doc/1n5nc
  “”Zapomnij o Ziemi” to najbardziej znany utwór MacAppa. Przejmująca historia o zagładzie Ziemi. Ledwie Ludzkość wyruszyła w gwiazdy, a już napotkała wrogo nastawione Imperium Vulmot. Wynik krótkiej wojny jest dla Ziemi druzgocący. Zmasowany atak potężnej i licznej floty całkowicie niszczy życie na naszej planecie. Zagłady unika jedynie eskadra małych statków pod dowództwem genialnego pilota.
  Kilkudziesięciu ocalałych mężczyzn błąka się po zamieszkanej przez liczne rasy galaktyce, najmując się do różnych prac. Najczęściej służą jao najemnicy. Tymczasem pojawia się informacja, że w pewnym tajemniczym miejscu znajduje się garstka kobiet, wywiezionych z Ziemi tuż przed katastrofą. lokalizację tego habitatu Ziemianie poznają jednak dopiero wtedy, gdy wykonają kilka misji wojskowych.”
  Colin Mac App; “Zapomnij o Ziemi”
  …………………………………………….
  Przepraszam, ale na mnie nic już nie robi wrażenia…
  No to mamy spotkania z kosmitami.

Wypowiedz się