Niekompetentne narody zachodnie prowokują odwet “zagłady” ze strony Rosji

Wtorek, 19 lipca 2022 r. autor: Mike Adams

Skopiuj adres URL18CWIDOKI

Zdjęcie: Niekompetentne narody zachodnie powołują się na odwet "zagłady" ze strony Rosji

(Wiadomości naturalne) Jak czytelnicy tej strony doskonale wiedzą, niekompetentni, samobójczy przywódcy USA i NATO wykonują globalistyczne rozkazy i celowo próbują sprowokować Rosję do rozpoczęcia ataków nuklearnych na zachodnie miasta. Doprowadzi to do zniszczenia USA i cywilizacji zachodniej, pozwalając Chinom i Rosji zakończyć ich dążenie do dominacji nad światem, podczas gdy Stany Zjednoczone zapadają się w po wojnie nuklearnej piekielną strefę.

Konfiguracja do osiągnięcia tego celu jest prosta: USA przekazują Ukrainie systemy rakietowe HIMARS. Już zrobione. Następnie USA dają im pociski dalekiego zasięgu, które współpracują z takimi systemami. Ukraina następnie, jak obiecują jej przywódcy wojskowi, wykorzystuje te pociski do atakowania rosyjskich celów wojskowych na Krymie, który Rosja uważa za swoje własne terytorium. W odpowiedzi Rosja rozpoczyna odwet nuklearny na zachodnich miastach, wiedząc, że zachodnie kraje mają zerową obronę przed zaawansowanymi rosyjskimi systemami przenoszenia broni jądrowej, takimi jak pociski RS-24 YARS, pokazane na poniższym filmie Brighteon:

https://www.brighteon.com/embed/41fa1c41-196b-47a7-87f5-18b5a870953c

Podsumowując, zachodnie narody – rządzone przez socjalistycznych, samobójczych – celowo powołują się na rosyjski odwet nuklearny. Dążą do całkowitego zniszczenia narodów, które rzekomo reprezentują (USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja itp.) i łatwiej im używać rosyjskich pocisków nuklearnych do niszczenia własnych narodów w porównaniu do prowadzenia wojen wewnętrznych z własnym narodem.

W ramach przygotowań do wojny nuklearnej z Rosją ambasada USA na Ukrainie nakazała wszystkim Amerykanom jak najszybszą ewakuację ukraińskiej ziemi. W tym oficjalnym oświadczeniu ambasada “wzywa obywateli USA na Ukrainie, aby wyjechali teraz korzystając z prywatnie dostępnych opcji transportu naziemnego, jeśli jest to bezpieczne”.

Tymczasem były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew wydał surowe ostrzeżenie dla Ukrainy i USA, mówiąc im, aby przestali być, grożąc uderzeniem na terytorium Rosji zachodnią bronią. Jak RT.com donosi:

Przywódcy Ukrainy spotkają się ze swoim twórcą, jeśli zaatakują Krym, ponieważ Rosja odpowie masowym uderzeniem, ostrzegł były prezydent kraju.

“Niektórzy wywyższeni krwawi klauni, którzy okresowo pojawiają się tam z pewnymi oświadczeniami, a nawet próbują nam grozić – mam na myśli atak na Krym i tak dalej” powinni mieć świadomość, że konsekwencje takiego działania byłyby dla nich poważne, powiedział rosyjski urzędnik.

Według Miedwiediewa , “w przypadku, gdy coś takiego się wydarzy, Dzień Sądu ostatecznego przyjdzie do nich wszystkich jednocześnie – szybki i trudny”.

Kraje zachodnie prowadzą wojnę propagandową, podczas gdy Rosja prowadzi wojnę KINETYCZNĄ

Jak wskazałem w dzisiejszym podcaście Situation Update, poniżej, podczas gdy USA i Ukraina prowadzą wojnę propagandy informacyjnej, Rosja walczy w rzeczywistej wojnie kinetycznej / fizycznej i wygrywa na każdym kroku. Podczas gdy skorumpowany, błazeński prezydent Ukrainy Zełenski uważa, że można wygrać wojnę, rozpowszechniając fałszywe historie, takie jak “Duch Kijowa” w mediach propagandowych, Rosja rygorystycznie dąży do prawdziwej wojny fizycznej, w której wygrywa się, zajmując i utrzymując terytorium, eliminując po drodze wrogi personel. Innymi słowy, Rosja wygrywa w świecie 3D, podczas gdy Zachód koncentruje się na wygrywaniu narracji.

Ostatecznie narracja nic nie znaczy, zwłaszcza, że jedna trzecia Ukrainy staje się terytorium rosyjskim, a całe południowe wybrzeże Ukrainy zostaje poddane siłom rosyjskim.

A jednak mówi się nam, że Ukraina wciąż “wygrywa”, wycofując się z terytorium i tracąc więcej ludzi. Jeśli jest to definicja wygranej, to tak, mężczyźni mogą również zajść w ciążę. (Pomyśl o propagandzie Zachodu jako o “wojskowym transgenderyzmie”).

Zachód jest całkowicie niezdolny do walki z Rosją w jakikolwiek trwały sposób. Na przykład cała armia brytyjska jest ledwo zdolna do wystawienia jednego batalionu, a jak wyjaśnia analityk Scott Ritter, batalion ten przetrwałby zaledwie tydzień w trwającej wojnie z Rosją. Tymczasem armia amerykańska jest o wiele bardziej zainteresowana indoktrynacją tożsamości płciowej niż uczeniem żołnierzy, jak wygrywać wojny. Z amerykańskim sprzętem wojskowym beznadziejnie przestarzałym – USA nadal nie mają skutecznej obrony przeciwlotniczej przed rosyjskimi nuklearnymi ICBM – nawet Pentagon jest bez wątpienia przerażony konfrontacją z Rosją i paradowaniem z militarnymi porażkami Ameryki na arenie światowej. Okazuje się, że szkolenie osób transpłciowych nie wygrywa wojen na polu bitwy, a amerykańskie siły zbrojne zostałyby niemal natychmiast zniszczone w każdej prawdziwej wojnie z Rosją.

Z drugiej strony, Ameryka nawet nie próbuje pokonać Rosji. Jej przywódcy próbują jedynie nakłonić Rosję do zrzucenia bomby atomowej na USA i Europę Zachodnią. Osiągnięcie tego jest o wiele łatwiejsze niż pokonanie Rosji w wojnie i osiąga globalistyczny cel zniszczenia Stanów Zjednoczonych Ameryki, które są największym solą w oku globalistycznej agendy (dzięki Drugiej Poprawce i odwadze prawdziwych Amerykanów, którzy wciąż bronią Konstytucji).

Omówię wszystkie te szczegóły i więcej w dzisiejszym podcaście Situation Update tutaj:

Brighteon.com/cd517094-2e5d-4c91-976c-e12e0ef08aa1

https://www.brighteon.com/embed/cd517094-2e5d-4c91-976c-e12e0ef08aa1

Odkryj więcej podcastów zawierających informacje, surowych raportów wywiadowczych i wywiadów każdego dnia:

https://www.brighteon.com/channels/HRreport

Śledź mnie na:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger (moje najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako pierwsze)

Telegram: t.me/RealHealthRanger (najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako drugi)

Prawda Społeczna: https://truthsocial.com/@healthranger

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/

Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Dołącz do bezpłatnego biuletynu e-mailowego NaturalNews.com, aby codziennie otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach.

Pobierz moje aktualne audiobooki – w tym Ghost World, Survival Nutrition, The Global Reset Survival Guide i The Contagious Mind – na:

https://Audiobooks.NaturalNews.com/

Pobierz mój nowy audiobook “Resilient Prepping” w ResilientPrepping.com – uczy, jak przetrwać całkowity upadek cywilizacji i utratę zarówno sieci energetycznej, jak i silników spalinowych.

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-07-19-incompetent-western-nations-invoke-doomsday-retaliation-from-russia.html

Comments

 1. adamd says:

  Nie ma to jak być kompetentnym w swojej wyobraźni..
  https://nczas.com/2022/07/24/ofensywa-rosji-ugrzezla-dalsze-losy-wojny-beda-zalezec-od/
  “Zasada Petera” działa od wieków i nic na to nie poradzimy.
  Super kompetencja jest tak samo nietolerowana jak super niekompetencja.
  Świt istnieje dzięki średnio kompetentnym..
  Zapomniana wręcz pozycja…
  Pobrać i poczytać.. i popatrzeć na otaczającą nas rzeczywistość.
  https://docer.pl/doc/nc80sn
  “Nie dziwi mnie że doradca rządu do spraw rodziny jest homoseksualistą”
  Jedno ze stwierdzeń autora…
  Książeczkę nabyłem w latach 70tych i jak zacytowałem pewne fragmenty w garderobie dla muzyków następnego dnia miałem “dywanik” w gabinecie dyrektora który przypadkowo był sekretarzem POP.
  Skąd pan dostał propagandę zachodnią i czyta ją kolegom!
  Proszę poczekać zaraz przyniosę z szafy.. przeczytałem mu co celniejsze spostrzeżenia dotyczące jakiejkolwiek partii politycznej, awansu np. na stanowisko dyrektorskie itp,. Potem dałem mu to do łapy żeby zobaczył kto to wydał!
  Kto? PWN ! a była świeżynka rynkowa.
  Do dziś widzę jego czerwoną twarz…
  Zadałem pytanie.. kto tak szybko pobiegł z informacją o tej zachodniej bibule.
  W garderobie było nas tylko ośmiu..
  Nie odpowiedział….
  ————————————
  Niekompetencja jest świętością !!
  Hoduje się ją pieczołowicie od zarania dziejów ludzkości..
  Na niedzielne upały polecam do oglądnięcia..
  https://www.youtube.com/watch?v=jnlLopFF1kI

Wypowiedz się