Monumentalne globalne wydarzenia zapowiadają nadzwyczajne zmiany w całej cywilizacji planetarnej

Opublikowano Lipiec 14, 2022, autor: State of the Nation

Uwaga redaktora SOTN: Dla każdego powinno być oczywiste, że dzieje się coś bardzo WIELKIEGO – WSZĘDZIE. Kiedy wielotysiącletnia wojna ze świadomością wybuchła na jaw, tak jak to miało miejsce w 2022 roku, wiesz, że świat – jak wiemy – wkrótce się zmieni – WIELKI CZAS! Poniższy artykuł przedstawia tylko niektóre z najbardziej dramatycznych wydarzeń, które ostatnio miały miejsce w bardzo krótkim czasie. Jednak wkrótce nastąpią jeszcze bardziej znaczące wydarzenia, które wstrząsną planetą, powodując trzęsienia ziemi w całej cywilizacji planetarnej. Bądźcie świadomi, że ludzkość wkracza w największy okres twórczej destrukcji w historii świata.


Wojna z ludzkością osiągająca punkt wrzenia bez powrotu

Joachim Hagopian

Georgiańskie kamienie orientacyjne zostają zniszczone, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson jest zmuszony do rezygnacji, najdłużej urzędujący premier Japonii Shinzo Abe zostaje rzekomo zamordowany, szef OPEC nagle umiera w wieku 63 lat bez wyjaśnienia, rozwścieczony tłum zaatakował stolicę Colombo, zmuszając do rezygnacji drugiego prezydenta Sri Lanki w mniej niż dwa miesiące, a jedna czwarta kanadyjskiego internetu schodzi na 19 godzin. Każde z tych oszałamiających wydarzeń na świecie, które śmiertelnie współwystępują w ciągu 24-36 godzin od czwartku do piątku w zeszłym tygodniu, nie może być czystym przypadkiem. Warto również zauważyć, że wszystkie te decydujące wydarzenia globalne, jednocześnie rozwijające się na całym świecie, załamały się, podczas gdy czołowi przedstawiciele krajów G20 kłócili się na Bali o konflikt rosyjsko-ukraiński, rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow wyjechał wcześniej.

Rosnące tempo tych ważnych globalnych wydarzeń na bezprecedensowym tle największego ryzyka nuklearnej zagłady wojny światowej w historii, trwające z premedytacją ludobójcze morderstwa i okaleczenie milionów ludzi z trujących broni biologicznych nie-szczepionek, ubój zwierząt gospodarskich, 100 zakładów przetwórstwa spożywczego zniszczonych przez podpalenie ognia, wszystko po to, aby przygotować grunt pod bezprecedensowe niedobory żywności i paliwa prowadzące do głodu i masowego głodu, szybujące, najwyższe w historii ceny benzyny i żywności, gwałtownie rosnąca światowa inflacja, a wszystko to w czasie całkowitego załamania globalnej gospodarki i ostatecznej śmierci dolara amerykańskiego, jako międzynarodowej wymiany walut, wszystkie te wstrząsające epokowe wydarzenia zdecydowanie nie są przypadkowe, ale zaplanowane z wieloletnim wyprzedzeniem przez kontrolerów łagodnie udających dziś elity “Wielki Reset“. .” Tragicznie popełnia się to na całym świecie, aby doprowadzić życie na planecie Ziemia do całkowitego zastoju, nigdy tak niebezpiecznie, niepewnie bliżej do całkowitej, czystej katastrofy i zniszczenia z diabolicznych rąk morderczej elity celowo organizującej nigdy wcześniej nie widziane katastroficzne kryzysy.

Spójrzmy na ostatnie słowa tuż przed nagłą, przedwczesną śmiercią sekretarza generalnego OPEC (Organizacja Krajów Eksportujących Ropę Naftową) Mohammada Barkindo, trzy tygodnie od ustąpienia z jego kluczowego 6-letniego międzynarodowego stanowiska jako najpotężniejszej organizacji energetycznej na świecie:

Nasza branża stoi obecnie przed ogromnymi wyzwaniami na wielu frontach, które zagrażają naszemu potencjałowi inwestycyjnemu teraz i w dłuższej perspektywie. Mówiąc wprost, przemysł naftowy i gazowy jest oblężony.

W grudniu 2018 r. po raz pierwszy od 75 lat Stany Zjednoczone stały się eksporterem netto ropy naftowej. Ale kiedy oszust Biden przejął władzę w styczniu 2021 r., w pierwszym dniu urzędowania odwołał budowę rurociągu Keystone XL, a teraz jest w trakcie nielegalnego wyczerpywania strategicznych rezerw ropy naftowej Ameryki, wysyłając ją do miejsc takich jak Chiny. Program kryminalny Bidena był wymagający, a następnie błagał OPEC o zwiększenie produkcji. Odpowiedź OPEC: “jeśli chcesz więcej ropy, pompuj ją sam”. Tymczasem przywódcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej zlekceważyli wuja Joe, odmawiając odebrania jego telefonów lub zorganizowania jego wizyty. W ciągu zaledwie kilku godzin po ostatnich słowach szefa OPEC, które jasno pokazały, że dalszy rozwój ropy i gazu jest absolutnie niezbędny na dłuższą metę, pośród pośpiechu elit, aby świat korzystał z alternatywnych źródeł zielonych paliw, 63-letni nigeryjski przywódca OPEC w poprzednim dobrym zdrowiu, nagle nagle skończył podejrzanie martwy.

Po tym, jak sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres i Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego podpisali umowę o partnerstwie przyspieszającą ich drakońską Agendę ONZ 2030, niecałe dwa miesiące później, na początku lipca 2022 r., Guterres ma czelność obwiniać “moralnie niedopuszczalny” podział na półkule północy i południa w “nierówności” za “doskonałą burzę kryzysów”, którą on i Schwab są rażąco winni spowodowania w pierwszej kolejności. Ponadto Guterres fałszywie obwinia specjalną operację wojskową Putina na Ukrainie za odwrócenie tak potrzebnej globalnej uwagi od takich fałszywych kryzysów sponsorowanych przez elity, jak zmiany klimatyczne i globalna zielona agenda. Odnosząc się do Zachodu jako narodów północnej szerokości geograficznej, zarówno ONZ, jak i WEF są publicznie sprzymierzone przeciwko Putinowi, podczas gdy Guterres w efekcie wydaje się wysadzać w powietrze kraje sojuszu BRICS, w tym Iran, Argentynę (której minister gospodarki nagle podał się do dymisji tego samego dnia wypowiedzi Guterresa), Arabię Saudyjską wraz z większością krajów Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki, wszystkie odmawiające przyłączenia się do antyrosyjskiej mody na sankcje Zachodu i za brak spójności świata w odniesieniu do tego, co on i jego elity podstępnie przypisują dwom najbardziej palącym kryzysom na planecie – zmianom klimatycznym i “pilnej” potrzebie ekologii.

Jawnie skoordynowane działania potężnej elity prowadzą obecnie niepodważalną wojnę wyludniającą przeciwko ludzkości. W ciągu ostatnich kilku dekad niezliczeni eugenicy otwarcie wzywali do uboju ludzi, w oparciu o całkowicie zwodniczy mit o przeludnieniu maltuzjańskim, wyczerpanym zasobami. W ostatnich latach elitarne linie krwi posiadające dwie największe na świecie firmy inwestycyjne – BlackRock i Vanguard – posiadają praktycznie wszystkie korporacje z listy Fortune 500, w tym wszystkie sześć monopolizujących korporacyjnych mediów informacyjnych / środków masowego przekazu, kartel banków centralnych kontrolujący międzynarodowe finanse oraz poprzez powszechne nielegalne przekupstwo i szantaż. Posiadając i kontrolując wszystkie najwyższe rządy G20 na ziemi, niewielka liczba w prawie 7,9 miliarda całkowitej populacji zdołała skonsolidować swoją scentralizowaną władzę w coraz mniejszej liczbie rąk. Dzisiejsza globalistyczna tyrania została osiągnięta poprzez prywatyzację i globalizację elit od 1980 roku do chwili obecnej, outsourcing miejsc pracy i korzystanie z ukrytych zagranicznych kont bankowych.

Wraz ze scentralizowaną inscenizacją fałszywej pandemii COVID, która okazała się oszustwem, a jej nieszczepionki udowodnioną ludobójczą bronią biologiczną, pojawiły się wyraźne dowody na przesadną, autorytarną, technokratyczną, totalitarną tyranię bezprecedensowo ogarniającą naszą planetę, jak nigdy dotąd. W trójstronnym sprawozdaniu Komisji z czerwca 2022 r. stwierdzono:

Zmiana klimatu jest prawdopodobnie największym wyzwaniem stojącym przed ludzkością w 21 wieku” i “jest spowodowana przede wszystkim wzrostem gospodarek opartych na paliwach kopalnych i związaną z tym emisją gazów cieplarnianych.

Używanie taktyki pornografii strachu, o ciągłym zagrożeniu ze strony pandemii broni biologicznej, spowodowanej przez człowieka, w połączeniu z marnym pozorem konieczności pośpiechu w nowej zielonej agendzie i zużytej globalnej wymówce zmian klimatu, podczas gdy coraz częściej stoi w obliczu przestępczego ujawnienia rażących okrucieństw na całym świecie, w ostatniej próbie desperacji samoobrony, aby zachować słabnącą scentralizowaną władzę i kontrolę nad planetą, elity przyspieszyły swoją skrupulatnie wyprodukowaną “doskonałą burzę” niekończących się globalnych kryzysów i destabilizujących wstrząsów w diabolicznym celu udawania naszych zbawców oferujących bezpieczeństwo i przetrwanie w zamian za ich sformalizowany, długo oczekiwany mokry sen, o dominacji i kontroli jednego światowego rządu.

Ale zamiast skupiać się na ich zgubieniu i ponurym programie zmuszającym ludzkość do padnięcia na kolana, wśród tak wielu spowodowanych śmierci i zniszczeń nałożonych na wszystkich mieszkańców Ziemi, ten artykuł skupi się przede wszystkim na ogólnoświatowym przebudzeniu i odepchnięciu przez kochających wolność obywateli, aby aktywnie przeciwstawić się głodnym władzy pasożytom dystopijnego koszmaru feudalnej kontroli zniewolenia, poprzez cyfrową super inwigilację, cyfrową walutę banku światowego i opresyjne, śmiertelne wyniki kredytu społecznego. Główne wydarzenia z tego ostatniego tygodnia ilustrują fakt, że łączące się siły przeciwne, otwarcie działają i walczą ze znaczącym sukcesem. Masa krytyczna potrzebna do przejścia od ukrytego do jawnego zbiorowego działania przeciwko złu, wydaje się w końcu istnieć.

Podczas gdy wszystkie te przełomowe historie miały miejsce, rolnicy otwarcie buntowali się w Holandii, jako drugim co do wielkości eksporterze rolnym na świecie, nie chcąc zaakceptować zielonej agendy NWO elity, która oznacza ich upadek. Wyzwalacz zapalający został zapalony po tym, jak holenderski sąd niedawno wezwał do zmniejszenia o 50% wszystkich emisji tlenków azotu i amoniaku przez zwierzęta hodowlane do 2030 r., Zmuszając jednego na trzech holenderskich rolników do zniszczenia środków do życia, jednocześnie zdecydowanie pogarszając globalną przestępczość elit związaną z poważnym niedoborem żywności i głodem. Ale diaboliczna sztuczka elit przynosi odwrotny skutek, a teraz w solidarności, odważni holenderscy rolnicy dołączyli do swoich kolegów z doków, a w rzeczywistości rolników w całej Europie protestujących przeciwko globalistycznemu uciskowi.

Bunt przeciwko zielonej tyranii ma rozprzestrzenić się na cały świat, podobnie jak światowe masowe protesty i kanadyjski ruch kierowców ciężarówek, który wybuchł na początku tego roku w związku z mandatami zabijania vax. Ludzie walczą poprzez obywatelskie nieposłuszeństwo i czystą władzę miliona do jednej szansy, rosnąc na całej planecie w ogromnej oddolnej rewolucji wyzywająco kwestionującej antyludzkie blokady scentralizowanej dyktatorskiej władzy, mandaty i cyfrowe paszporty identyfikacyjne, wciąż popychane przez przesadne brudne licytacje marionetek kabała w imieniu ich lucyferiańskich elitarnych mistrzów. Cyfrowe zniewolenie nie będzie biernie dozwolone, ponieważ wykorzystywani i maltretowani obywatele świata w końcu budzą się do stawki życia i śmierci, w wyniku czego szybko osiągają masę krytyczną przeciwstawiając się naszemu wspólnemu wrogowi w dzisiejszej epickiej wojnie między dobrem a złem.

Podobnie jak przeludnienie i mity o globalnym ociepleniu, Agenda 2030 zielonego ruchu wdrożona przez Organizację Narodów Zjednoczonych, sztywne protokoły Unii Europejskiej i nikczemne kompromisy Bidena, a wszystko to przez globalistyczny kontrolowany marionetkowy projekt, wymaga drastycznej redukcji gazów cieplarnianych wytwarzanych przez człowieka, takich jak emisje CO2 i azotu, kluczowych zarówno dla świata roślin, jak i produkcji nawozów, których obecnie niebezpiecznie brakuje podaży na całym świecie, a zatem wielkie oszustwo elit “musi być zielone”, aby walczyć ze zmianami klimatycznymi, jest złowieszczo, fałszywie napędzając za jednym zamachem cały kryzys oleju napędowego, paliwa, nawozów i żywności na ziemi. Oszustwo zarówno nowego zielonego ładu energetycznego, jak i udowodnionej mistyfikacji związanej ze zmianami klimatycznymi jest wygodną fałszywą wymówką kontrolerów Ziemi do wdrożenia samobójczej polityki mającej na celu zniszczenie Ameryki Północnej i Europy, w tym tak zwanych sankcji gospodarczych nałożonych na Putina, jako tak zwana kara, wszystko nikczemnie zaprojektowane w celu dalszej destabilizacji i ostatecznie upadku Zachodu.

W przeciwieństwie do tego, rosyjski rubel Putina oznacza tegoroczną najsilniejszą walutę, podnosząc globalną pozycję gospodarczą Rosji i przywództwo geopolityczne, rozszerzając sojusz gospodarczy BRICS o Argentynę, Iran i Arabię Saudyjską. Tymczasem od kwietnia zdrajca Biden pracowicie wyczerpuje strategiczne rezerwy ropy energetycznej w Ameryce, wysyłając 1 milion baryłek do chińskiej firmy, w którą zainwestował jego uzależniony od pedo koksu syn Hunter. Czy nasz wróg KPCh ma Bidena przez jego bezczelnie przekupione, szantażowane marionetki, czy co? Zachód w obecnym zapomnieniu o swobodnym spadku, jest zastępowany przez hegemonów Wschodu – Rosję i Chiny.

Przez pół wieku jasne jest, że kontrolerzy planetarni, reprezentowani przez kartel bankowy Rothschild-Rockefeller, potajemnie umieszczali swoje zapasy za wschodzącymi potęgami wschodnimi, wypierając “demokratyczny” Zachód jako planetarnego najlepszego psa w globalistycznym pasożytniczym łańcuchu pokarmowym. Dodatkowo, promowany przez słynnych syjonistycznych Żydów, takich jak pierwszy premier Izraela Dawid Ben Gurion, a także chrześcijańskich fundamentalistycznych fanatyków, City of London / Syjonistyczny Dom Rotszyldów, posiadających Izrael od dawna, wyobrażał sobie ustanowienie Jerozolimy jako jedynej światowej stolicy rządu. Przez lata osławione syjonistyczne linie krwi tworzyły tajny sojusz z byłym agentem KGB Władimirem Putinem. Dealmaker City of London i protegowany-doradca Davida Rockefellera od 1954 r., obecnie 99-letni Henry Kissinger (per Kissinger prawa ręka Steve Pieczenik), w 1999 r. namaścił nowego przywódcę Rosji Władimira Putina, jako niegdyś zachwalany wczesny absolwent programu Młodych Globalnych Liderów Klausa Schwaba podopiecznego Kissingera Klausa Schwaba . Idąc tym samym tropem, brokerzy władzy z City of London aktywnie zabiegają o awans Xi Jinpinga w Komunistycznej Partii Chin, podczas gdy Izrael jako długoletni wróg swojego dojnego sojusznika Ameryki “zmienił stronę” kilkadziesiąt lat temu, aby potajemnie stworzyć strategiczny sojusz gospodarczy z Rosją i Chinami.

Istnieją oznaki sugerujące lub wskazujące, że zarówno Putin, jak i Xi stanowią poważne zagrożenie dla projektu globalistycznej elity. W marcu, kilka tygodni po rosyjskiej inwazji na Ukrainę, sama kwintesencja marionetkowego mistrza George Soros, napisał artykuł oceniający zarówno Xi Jinpinga, jak i Władimira Putina:

Byłem zaskoczony, że Xi wydawał się dawać Putinowi carte blanche na inwazję i prowadzenie wojny z Ukrainą. Skoncentrowawszy całą władzę we własnych rękach, Xi starannie opracował scenariusz, dzięki któremu zostanie wyniesiony do poziomu Mao Zedonga i Deng Xiaopinga. Po uzyskaniu poparcia Xi, Putin przystąpił do realizacji swojego życiowego marzenia z niesamowitą brutalnością. Zbliżając się do wieku 70 lat, Putin czuje, że jeśli ma odcisnąć swoje piętno na rosyjskiej historii, to teraz albo nigdy. Ale jego koncepcja roli Rosji w świecie jest wypaczona. Wydaje się wierzyć, że naród rosyjski potrzebuje cara, za którym może ślepo podążać.

Być może Putin i Xi zwracają się lub wkrótce zwrócą przeciwko wielkiemu planowi globalistycznej elity, która chce narzucić dystopijne piekło na ziemi. W styczniu 2021 r., przemawiając w elitarnym bastionie Światowego Forum Ekonomicznego, Putin stwierdził, że tłumienie przez elity swobód obywatelskich zwiększyło globalne napięcia, ostrzegając, że istnieją “wszelkie powody, by sądzić, że napięcia mogą się jeszcze bardziej zaostrzyć”. Ponad pół tuzina lat temu, przemawiając na konferencji w Valdai, Putin publicznie zauważył:

Widzimy, że wiele państw euroatlantyckich podjęło drogę zaprzeczania lub odrzucania swoich chrześcijańskich korzeni, które stanowią podstawę cywilizacji zachodniej. W krajach tych odmawia się podstaw moralności i jakiejkolwiek tradycyjnej tożsamości – zaprzecza się lub relatywizuje tożsamość narodową, religijną, kulturową, a nawet płciową. Tam polityka traktuje rodzinę wielodzietną jako prawnie równą homoseksualnemu związkowi – wiara w Boga jest równa wierze w szatana. Ekscesy i przesady “poprawności politycznej” w tych krajach prowadzą do poważnych rozważań nad legitymizacją partii politycznych, które promują propagandę pedofilii.

Świeżo po 12 lipcaTh, 2022 prasa z MSM Wall Street Journal zwraca uwagę na istotną kwestię:

Moralne i polityczne zamieszanie współczesnego Zachodu jest tajną bronią, która według przywódców Rosji i Chin rzuci amerykański porządek świata na kolana. [Putin i Xi] Zakład na zachodnią dekadencję sowicie się opłaca od ponad dekady.

W rzekomym liście do rządu Wielkiej Brytanii, który pojawił się w Internecie w marcu 2022 r., Nathan Rothschild, spadkobierca fortuny Lorda Jacoba Rothschilda, oczernił przywódców Rosji i Chin jako stanowiących największe zagrożenie dla elit dla osiągnięcia ich ohydnych celów końcowych:

[Władimir Putin] jest najniebezpieczniejszym człowiekiem od czasu klęski Hitlera, a Xi Jinping jest na drugim miejscu. Ukraina jest istotnym elementem, na którego utratę nie możemy sobie pozwolić, na geopolitycznej szachownicy… W efekcie, nasza obecna ścieżka, braku działań militarnych, oznacza, że nasz globalny porządek jest martwy na nogach. Wzywam was do użycia większej siły przeciwko Rosji i jej pełnomocnikom, zintensyfikowania “wojny informacyjnej” w celu skorygowania opinii, zwłaszcza w Internecie, i wysłania broni do naszych przyjaciół na Ukrainie. Bez Ukrainy światowy porządek może nie przetrwać.

 Jeśli sojusz City of London/Izrael-Rosja-Chiny nie został jeszcze zerwany, jest to bardziej niż prawdopodobne, ponieważ władza deprawuje, a historia pokazuje, że ci, którzy jej pragną, niezmiennie zwracają się przeciwko sobie.

Ciągłe zbrodnie elit przeciwko dzieciom (pedofilia, plaga handlu dziećmi i śmierci z powodu broni biologicznej, powodującej zawały serca u niemowląt) i zbrodnie przeciwko ludzkości na pełnym publicznym pokazie, nigdy nie były bardziej widoczne, wyraźnie ujawnione przez całe nasze 5000 lat zapisanej historii ludzkości. Każdego dnia coraz więcej czerwonych obywateli na całym świecie zdaje sobie sprawę, że ta obecna globalna katastrofa, zaprojektowana przez elity w ramach “Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego, wyłącznie wzmacnia własne interesy Rothschildów, Rockefellerów i europejskich czarnych szlachciców.

___
Źródło: https://jamesfetzer.org/2022/07/joachim-hagopian-war-against-humanity-reaching-the-boiling-point-of-no-return/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=124247

Comments

 1. adamd says:

  Swego czasu żył był mądry Polak, oo. Józef Bocheński Dominikanin.
  Napisał “Podręcznik mądrości tego świata’
  Jak mówi autor w przedmowie: “Zestawiłem w tym podręczniku niektóre przykazania mądrości, których nauczyłem się w ciągu mojego długiego życia od dawnych mędrców. (…) Z faktu, iż jest się wyznawcą jednej wiary, nie wynika, by nie należało znać innych. Przeciwnie: kto odrzuca jakiś pogląd, powinien wiedzieć, co odrzuca (…)Książeczka, którą oddaję w ręce czytelnika jest książeczką prowokacyjną.”
  Zapamiętałem z niej trzy sentencje na zawsze.
  1. Nie bój się śmierci!
  2. Nie przejmuj się wydarzeniami na które nie masz wpływu.
  3. Walcz o swoje życie i najbliższych..
  Jest takie zdanie z Pisma..
  “Błogosławieni ubodzy duchem albowiem przed nimi stoją otworem bramy królestwa niebieskiego”
  Brak wiedzy jest łaską a nadmiar przekleństwem !
  —————————–
  No cóż, nie mam wpływu na możnych tego świata.
  O życie będę walczył jak każdego dnia… swoje i tych którzy są mi najbliżsi.

Wypowiedz się