Dlaczego miliardy ludzi na całym świecie dało nabrać “na kowida”?

 • anthony sobota, 2 lipca 2022, 14:13:20

Od wielu już lat obserwuję zdumiewające dla mnie zjawisko: większość z ludzi z którymi mam kontakt, to w większości mądrzy ludzie, oczytani, wybitni specjaliście w jakiś wąskich dziedzinach wiedzy, cenieni pracownicy w zawodach o wykonywaniu których ja nie mam pojęcia.

A jednocześnie ci sami ludzie wykazują jakąś skazę umysłową: nie potrafią kojarzyć faktów i wyciągać z nich poprawnych wniosków.

Z całą ostrością zjawisko to ujawniło się w skali masowej podczas tak zwanej „pandemii”

Szwindel ten był tak grubymi nićmi szyty, że człowiek inteligentny nie powinien się dać nabrać!

A jednak miliardy ludzi na całym świecie się nabrał, nie tylko uwierzyło w „pandemię” ale i dało sobie wpuścić do ciał trutkę o której działaniu i składzie chemicznym nic nie wiedziało.

Przy powszechnej dostępności do internetu, szwindel pandemiczny był i jest do zdemaskowania w kilkanaście minut (powiedzmy kilku godzin.)

Wystarczy przyjrzeć się firmie Pfajzer która „szczepionki” wyprodukowała. Była ona w przeszłości kilkanaście razy karana sądownie za działania na szkodę pacjentów i została zmuszona wyrokami sądowymi do wypłaty miliardów dolarów odszkodowań.

Prokuratura USA określiła tą firmę jako „notorycznego oszusta”. Producent o takiej kryminalnej reputacji produkuje „szczepionki”, zaś ludzie pozwalają ją sobie wpuszczać do ciał, choć gdyby Pfajzer produkował wadliwe samochody, (i wypłacił ich nabywcom miliardy dolarów odszkodowań za wypadki drogowe zawinione przez producenta) to nikt by takich samochodów nie kupował zaś firma by zbankrutowała.

Nie dość tego! Z powszechnie dostępnych danych statystycznych wynikało i wynika, że tak zwany kowid-19 (czyli zwykła grypa sezonowa) posiada śmiertelność poniżej 1 %, zaś średni wiek ludzi którzy zmarli na tą chorobę wynosi 83 lata!

Już te dane powinny otrzeźwić ludzi, nawet jeśli o kryminalnej przeszłości firmy Pfajzer nie wiedzieli! Nie otrzeźwiły!

Pojawiły się w internecie sprawozdania z różnych badań naukowych demaskujących globalne kłamstwo kowidowe – i odbiły się one jak groch od ściany! Ludzie jak barany pozwalali sobie wpuszczać do organizmów jakąś ciecz o nieznanym składzie chemicznym i o nieznanym im działaniu.

Nawet obecnie gdy na wniosek sądu w Teksasie zobowiązujący FDA (amerykańską agencję dopuszczającej szczepionkę do stosowani) do opublikowania wszystkich dokumentów przesłanych agencji przez producenta (firmę Pfizer), ujawniono, że firma ta wiedziała, że jej „szczepionka” wywołuje prawie 4 tysiące różnych chorób, nikt w Polsce się tym nie przejmuje zaś media i politycy starają się informację tą ukryć i zaczynają już następną akcję propagandową zachęcającej do następnych „szczepień.

Czy może dziwić fakt, że przy opisanej indolencji umysłowej miliardów ludzi nie potrafiących kojarzyć faktów o których wiedzą, możliwe jest uprawianie globalnej polityki „szczepień” na rożne choroby, choć dla spostrzegawczego człowieka jest oczywiste, że tak zwane „szczepienia” to ściema, którą pokazują wydarzenia ostatnich lat.

Ogromna emigracja ludzi z Afryki, Afganistanu czy państw arabskich (idąca w miliony) w których nigdy nie było żadnych szczepień, do państw europejskich pokazuje dobitnie, że brak szczepień nie skutkuje jakimiś „epidemiami” ani wśród przybyszów, ani ludności miejscowej.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przybyło do Polski ponad 4 miliony obywateli Ukrainy w zdecydowanej większości nigdy na nic nie szczepionej. Ponoć są wśród nich nosiciele odry, gruźlicy i dziesiątek innych chorób „zakaźnych” i jakoś ani oni nie chorują w skali masowej ani też nie pozarażali Polaków!

Może więc czas skojarzyć przedstawione fakty i przyjąć do wiadomości, że tak zwane szczepienia to globalne oszustwo przyjęte do aprobującej wiadomości przez miliardy ludzi na świecie, nie potrafiących kojarzyć faktów o których wiedzą!

W każdym mieście na świecie w którym zbudowano kanalizację i wodociągi nie wybuchła nigdy żadna epidemia, bez względu na to, czy szczepiono tam ludzi czy też nie!

Tan fakt też łatwo dostrzec, ale wyciągnąć na jego podstawie prawidłowy wniosek potrafią tylko jednostki!

Anthony Ivanowity

02.07.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org

anthony

anthony – Tylko prawda jest ciekawa

Wybrane komentarze:

Christian Shane sobota, 2 lipca 2022, 14:52:19

Stop śmierdzionkom

Tego syfa nie pozwolę sobie wpuścić do organizmu. Niech robią to idioci. Im to odpowiada, a nawet cieszą się z tego. Barany.

gotenks sobota, 2 lipca 2022, 16:00:31

Dla mniej e też jest to niepojęte”

A jednocześnie ci sami ludzie wykazują jakąś skazę umysłową: nie potrafią kojarzyć faktów i wyciągać z nich poprawnych wniosków.”

Napisałbym nawet, że im bardziej wykształceni, tym bardziej nie potrafiący obserwować otaczającej ich rzeczywistości, i wyciągać z niej prawidłowych wniosków.

Jest to dla mnie zadziwiający fenomen ….

Monaco sobota, 2 lipca 2022, 16:44:09

Dlaczego ?Autor * * * * *

Odpowiedź jest ukryta ? NIE !
Nie, odpowiedź jest jawna , bo miliony a nawet miliardy ludzi obecnie używają zamiast własnej inteligencji, czyli mózgu – używają wyłącznie TELEWIZORA !.

To tacy właśnie ludzie wierzą w swoich guru, w liderów, pól bogów i pójdą na wojnę ginąć za nich i za to by jeden z drugim bogaty oligarcha śpaślak mógł sobie żyć bez problemu i dostatnio.

A w sytuacji od 3 lat panującej cenzury, represji i braku dostępu do informacji niezależnych od panującej rządowej dyktatury i podległych jej wszelkich mediów sprawa jest tym bardziej ułatwiona dla rządzących by ludzie jak stado baranów było poddane umysłowej sterylizacji i posłusznie wykonywało ich wszelkie rozkazy.

A co z ludźmi którzy nie ulegli rządowi i jego propagandzie ?
Dla tych opornych był terror, łapanki, kary, prześladowania, zwolnienia z pracy, zakaz wstępu i więzienia i izolacja, jak za hitlera specjalny AUSWEIS covidowy.
Nawet terror stosowano w stosunku do zmarłych i ich rodziny.

Kris niedziela, 3 lipca 2022, 10:51:43

Dlaczego ?#Monaco

No tak. Ludzie wierzą przede wszystkim w swój telewizor.
Nawet ludzie wierzący, oni bardziej wierzą w telewizor niż w Boga.

demonkracja niedziela, 3 lipca 2022, 08:44:54

“Dlaczego miliardy ludzi na całym świecie dało nabrać “na kowida”?”

——————————
Pomijając już środki techniczne (wielkie media) czy rozmach globalny srovidowej hucpy – to główną przyczyna omawianego tematu jest kompletny brak wśród większości ludzi na globie podstawowej świadomości tego, że ludzie dzielą Ziemię z czarcim pomiotem – i co z tego wynika. Brak tej świadomości nie pozwala ludziom rozróżnić świta realnego od rzeczywistości podstawianej tymże ludziom przez czarci pomiot.
Wniosek?
Ową w/w świadomość wynosi się z domu i można ją porównać tylko do łaski boskiej. Ona nie zależy od wykształcenia, doświadczenia, osiągniętego wieku życia. Natomiast dzisiejsze wykształcenie (jeszcze poza politechnikami) jakby nobilituje takiego człowieka do wchodzenia w coraz silniejszy uścisk z Szatanem – czyli pozbywanie się szlachetności i dobrowolne odczłowieczanie się. To coś odwrotnego do tego – czym była nobilitacja szlachecka – i obowiązki z tego wynikające. Dzisiejszy, wykształcony człowiek uważa, że to tak naprawdę z tym spedalaniem, genderowaniem, antropogennym ociepleniem klimatu, srovidowym terrorem, który wg niego jest uzasadniony, etc.
Na koniec – czarci pomiot jest tak bezczelny, że kiedyś ludziom odradzał spożywanie jajek i masła i wielu innych, niezbędnych człowiekowi produktów – twierdząc, że to jest niezdrowe – i większość ludzi też w to uwierzyła – wystrzegając się zdrowego odżywiania.

KST niedziela, 3 lipca 2022, 14:06:33

Bez poprzednich szczepionek nie byłoby kowidowego oszustwa.

Sprawa nie jest taka prosta, gdyż większość ludzi, jak nie wszyscy, w krajach białego człowieka jest już od dawna wyszczepiona przeróżnymi preparatami i to poczynając już od niemowlęcia.
Każdy z nas włącznie z Autorem przyjął w swoim życiu co najmniej kilkanaście szczepionek, z których tak naprawdę nie miał żadnego pożytku, ale też i najczęściej żadnych szkód.

Ogłupianie ludzi w temacie zdrowia i żywienia trwa już od bardzo wielu dekad, a gwałtowne przyspieszenie tej indoktrynacji nastąpiło wraz z masowym rozpowszechnieniem się telewizji.
Możemy wszyscy mówić co tylko chcemy, ale siła TV jako “Czwartej Władzy” jest przeogromna, bo jak powiedział szef naszej Kurwizji – “ciemny lud wszystko kupi”.
Siła radia (przemówienia Hitlera czy audycja o inwazji Marsjan) to był mały pikuś wobec tego co dokonywał niejaki Kaszpirowski, gdy miliony tele-widzów siadało przed TV i dawało się manipulować przekazem podprogowym.
Jedni ludzie są mniej, a inni bardziej podatni na manipulację i hipnozę, które te dwie metody z całą pewnością nie budzącą najmniejszych wątpliwości zastosowano w czasie kowidowego oszustwa.

Tak więc często ludzie niby nawet wysoko wykształceni są jak w tym kawale o bacy, który powiedział swojemu wielce uczonemu adwersarzowi – “tacy panocku jesteście uczeni, że aż głupi”.

Myślę, że to swoiste połączenie wielu technik manipulacji wraz z dotychczasowym przyzwoleniem ludzi dla stosowania szczepionek, a w zasadzie ich akceptacją jako metody “walki o zdrowie”, poparte oszustwem testów oraz obrazkami “umierających na kowid” , a także “presją prawną” – wszystko to spowodowało, że ludzie wybrali konformizm zamiast logicznego myślenia i instynktu samozachowawczego.

W mojej firmie zdecydowana większość się wyszczepiła, bo uwierzyła w zagrożenie zdrowia, albo “chciała wyjechać na zagraniczne wakacje”.
Z “biurowych” w mojej firmie nie wyszczepiłem się ja oraz jedyna “baba” …
KST

Robert niedziela, 3 lipca 2022, 16:16:37

A dlaczego ludzie nie wierza, ze wojna na Ukraine to Fake

Zachod jest tak zbankrutowany, ze nie ma alternatywy. Jedyna szansa, to smierc milionow ludzi, i przejecie ich kapitalow, ich emerytur. Czlowiek zrobil sie zbedny i niepotrzebny, sa roboty i computery.

Opublikowano za: https://anthony.neon24.info/post/168534,dlaczego

Comments

 1. marcuspaulus7 says:

  Jakby to powiedział zbójnik tatrzański Pyzdra: Tys prowda! Ale nie cała, bo bardzo subiektywna i nie uwzględniajaca skutków ubocznych wynikających z zastosowania przymusu bezpośredniego w postaci ustaw i czynnika strachu wywołanego przez ośrodki podległe władzy wykonawczej czyli milicja, straże miejskie, wojska obrony terytorialnej i wszelkiej maści łże media, które zostały użyte jako broń psychologiczna zgodnie zasadą stanu wojennego: “Pod broń” stanęła armija cała….i tylko wroga nie widać, a wszystko to na biednego ogłupionego człowieka, który w Polszczy boi się wszystkiego nawet oddychać, czy patrzeć prosto w oczy zdrajcom i renegatom z żydo-banderowskiej chewry, która opanowała ludzkie umysły gorzej niż komuna. Więc drogi panie Anthony nie można być tak kategorycznym w swoich osadach, bo jakim sadem sadzicie kiedys i was osądzą i jaką miarą mierzycie taka i wam odmierzą, a jednym słowem mówiąc masz Pan rację, ale nie całą. Pzdr

 2. adamd says:

  “W rozumieniu nauki człowiek był rozpatrywany jako zwierzę, mechanizm, lub irracjonalny byt pozbawiony świadomej determinacji a psychologia stawała się kluczem do sterowania nieuświadomionymi popędami jednostek i mas. Psychologia od samego początku nie była zatem skierowana na wzmocnienie jednostki i jej psychiki ale na jej modyfikowanie, i szerzej, na zmianę szerokiej publiki i generalnie jak zobaczymy status quo chrześcijańskiej cywilizacji.”
  …………………….
  https://globalna.info/2020/07/07/kulisy-powstania-instytutu-tavistock-co-laczy-kontrole-umysluhollywood-ciaokultyzm-i-media/
  …………………………………

 3. czystesale says:

  Dwa podstawowe terminy:

  „medycyna rockefellerowska”

  „lichwa”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Lichwa

  leżą u podstaw tego zjawiska. Właściwie najpierw „lichwa”, zupełnie zapomniany termin. bo „medycyna rockefellerowska” jest jej następstwem.

  Operacja „Plandemia” jest jedną z wielu operacji tzw. pasożydów, pasożytujących na ludzkości od tysiącleci, kontrolujących światowy system pieniężny, którzy de facto zarządzają ludzkością i wszystkie wojny i zarazy, także to zarażanie iniekcjami mRNA w ramach „Plandemii”, są ich projektem konsekwentnie realizowanym, w celu zredukowania ludzkości:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Skuteczność działania zawdzięczają pasożydy stosowaniu wyrafinowanych technik socjalnych, jak też wszelkiego rodzaju zbrodni, z których szantaż i mord, w szerokim pojęciu słowa, są wyjątkowo rozpowszechnione, co zresztą widzieliśmy w operacji „Plandemia” czy „Ukraina”. Selekcja kadr przestępczych, w obu wskazanych operacjach, do ich wykonania jest innym elementem metody pasożydów.

  Przykład.
  W samolocie zestrzelonym nad Ukrainą w 2014 podróżowali do Australii wirusolodzy, mający przedstawić na konferencji bardzo ważne i rewelacyjne dane. Te dane nigdy nie dotarły do społeczeństw świata, udało się temu zapobiec. Dziwne, że żadne media nawet nie wspomniały o tej ogromnej utracie.

  Należy uwzględnić, że zdolności analityczne posiada jedynie parę procent ludności, reszta jest zawisła do mediów, przy czym instytucje religijne są ich częścią, co znakomicie ułatwia stosowanie technik socjalnych.

 4. krnabrny1 says:

  ++++++++ “Dało się nabrać”????? +++++++++++++

  Wydaje się że to powyższe stwierdzenie, obecnie tak powszechne, abstarchuje jednak od układu odniesienia:-))

  Jak to “dało się nabrać”?

  Czyżby wszyscy zapomnieli, że w tym kraju SŁUŻBY medyczne są od tego aby leczyć i zapobiegać? Czyżby wszyscy zapomnieli, że każdy pracujący płaci składki na te służby zdrowia????

  Czy nie jest przypadkiem naturalne, że jeśli te służby informują o niebezpieczeństwie to przeciętny obywatel UFA TYM SŁUŻBOM!!?!!!

  Ten artykuł pomiędzy wierszami jest jasną deklaracją. NIE UFAJ INSTYTUCJOM!
  A JEŚLI ZAUFASZ TO ….. TWOJA WINA!!!!!!

  Czy zatem tak mamy podchodzić do każdej sytuacji od teraz?
  Jeśli ktoś uprzedzi że powiedzmy idzie huragan to ludzie odpowiedzą “Olać to, nie ufaj im!”?:-)))

  Nie, ja nie kupuję już takiej propagandy która znów stara się obwinić ludzi, którzy niczemu nie są winni, a ukryć tych którzy są za to odpowiedzialni!!

  Większość ludzi która poszła się zaszczepić, zwyczajnie WIERZYŁA już może nie tyle w uczciwość, co w REALNOŚĆ zagrożenia, ale nie ma co wieszać na nich psów. Przecież CI ludzie nie mieli dostępnych alternatywnych informacji!

  Komu mieli wierzyć? Przecież nawet księża zachęcali do szczepień, nie wspominając o celebryckich kurwach z TV czy radia.

  Gdybym się nie znał na psychologii to nic bym nie napisał, ale takie działania gdzie z OFIAR starano się zrobić GŁUPCÓW było tak wiele i są tak powszechnym narzędziem używanym zwykle przez tych zwanych psychopatami , że po prostu cały ten artykuł zaczyna bīć śmieszny, podobnie jak każdy kto próbuje go cytować:-))))

  Pamiętajcie, Ci ludzie niczemu nie zawinili!
  Zawinili Ci co dopuścili do tego.
  Zawinili być może Ci co ładowali mandaty tym bez maseczek.
  Zawinili Ci co w służbie zdrowia albo nie myśleli albo bali się gadać.
  Zawinili Ci co o tym mówili i pisali w mediach powołując się na nieznanych nikomu ekspertów.

  Zawiniło wielu, ale na pewno nie starsza Pani która nic o tym nie wiedziała i poszła się zaszczepić, albo matka, która zrobiła to w trosce o swoje małe dziecko!

  Pozdrowionka!

 5. adamd says:

  Komuś trzeba ufać!
  “Pamiętajcie, Ci ludzie niczemu nie zawinili!
  Zawinili Ci co dopuścili do tego.
  Zawinili być może (!?) Ci co ładowali mandaty tym bez maseczek.
  Zawinili Ci co w służbie zdrowia albo nie myśleli albo bali się gadać
  (prawie wszyscy!).
  Zawinili Ci co o tym mówili i pisali w mediach powołując się na nieznanych nikomu ekspertów.(eksperci znani z TV!)
  Zawiniło wielu, ale na pewno nie starsza Pani która nic o tym nie wiedziała i poszła się zaszczepić, albo matka, która zrobiła to w trosce o swoje małe dziecko!”
  ………………………………………..
  Dawniej od dziecka uczono braku zaufania ….
  Przechodziło się przez jezdnię na skrzyżowaniu, bo pasów jeszcze nie malowano
  a ruch na ulicy był niczym w porównaniu do dzisiejszego.
  !! Dojdź do skrzyżowania, spójrz w lewo! Spójrz w prawo! Jeszcze raz spójrz w lewo!
  Jak nic nie nadjeżdża przechodź!
  He he.. dziadkowie nie zapomnieli jak to było i jeszcze żyją ku utrapieniu ZUS.
  Pozostali, od lat 5ciu do 105ciu mają pierwszeństwo na pasach dla pieszych!!
  GINĄ! Bo mają do tego prawo! Bo wierzą że ta “drobna” przewaga nad kierowcami to jest równość społeczna i demokracja.
  Jak mnie ZABIJESZ! na pasach będziesz siedział w pierdlu!
  Ale będę żył!
  Bo komuś należy wierzyć!
  Prawo pierwszeństwa na przejściu jest gwarantem długiego i szczęśliwego życia
  ps.
  A komu należy się podziękowanie za rozpierduchę edukacyjną?
  “Mirosław Handke od 31 października 1997 do 20 lipca 2000 z ramienia Akcji Wyborczej Solidarność pełnił funkcję ministra edukacji narodowej w rządzie Jerzego Buzka. To właśnie zmarły profesor był autorem reformy systemu oświaty z 1999, która wprowadziła gimnazja.”

  https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/rozmowy/news-handke-reforme-szkoly-zepsuto-pozniej,nId,210846#crp_state=1
  ……………………………………………..
  Były trzy najlepsze na świecie systemy edukacji. Dania, Finlandia, Polska.
  Polski system rozwalono na żądanie USA, źle rządzi się ludźmi mądrymi stanowiącymi większość polskiego społeczeństwa.
  Albin Siwak
  https://www.youtube.com/watch?v=o3iNAvb4X7k

  • krnabrny1 says:

   Faktycznie uczono braku zaufania, ale jednak służba zdrowia, była służbą zdrowia.
   Mogła nie pomóc, ale nikt nawet nie myślał o tym, że lekarz może ŚWIADOMIE stosować oszustwo w stosunku do pacjenta!

   Nikt nie pomyślał o tym, że lekarz ŚWIADOMIE zaleci SZKODLIWE lekarstwo.
   Nikt nie pomyślał, że lekarz przeprowadzi niepotrzebną , ciężką operację, która nie jest potrzebna tylko dlatego , że szpital dostanie zwrot z NFZ!

   Podsumowując, drapieżny kapitalizm, który tak nagle wdarł się również do służby zdrowia był większym zaskoczeniem dla tych ludzi niż sama pandemia.

   Ale ten temat to już przeszłość. Jak pisałem co się miało stać to już się stało.
   Ja nadal jestem dobrej myśli bowiem coraz wyraźniej widać, że te szczepionki to był jakiś wielki niewypał, nie tylko logistyczno propagandowy.:-))))

 6. adamd says:
 7. adamd says:

  “Faktycznie uczono braku zaufania, ale jednak służba zdrowia, była służbą zdrowia.
  Mogła nie pomóc, ale nikt nawet nie myślał o tym, że lekarz może ŚWIADOMIE stosować oszustwo w stosunku do pacjenta!”
  Ha… wiedzieliśmy dawniej, że różnica między znachorem a lekarzem polegała na wyksztalceniu! Do znachora też się chodziło….
  Lekarz z lat 70tych nie wstydził się powiedzieć.. nie wiem co to jest!
  Nie przynosiło to ujmy!

  W połowie epoki Gierka jechałem z połowicą przepełnionym autobusem 175 w stronę lotniska Okęcie. Staliśmy ściśnięci jak śledzie a na kolejnych przystankach dobijali młodzi ludzie jadący na Banacha gdzie była Akademia Medyczna.
  Było gwarno, studenci…
  Z miejsc siedzących starsza pani zwróciła się do pasażerów…
  ” Posłuchajcie proszę jak to młode bydło ze sobą rozmawia, jakim językiem..
  Za kilka lat będą na leczyć! Będą profesorami, ordynatorami w szpitalach, będą uczyć sobie podobnych…”
  Zapadła cisza, studenci zamilkli a dzisiaj pokazują się jako autorytety medyczne w TV, chwalą się tytułami naukowymi a ludziki słuchają ich z nabożeństwem bo telewizor jak wiadomo prezentuje tylko najlepszych.
  Szkoda gadać…

  • krnabrny1 says:

   Ja to widzę również w sposób dość pozytywny choć nie natychmiastowy.
   Można jakiś czas jechać na opinii starej kadry w każdej dziedzinie, jednak wcześniej czy później brak UMIEJĘTNOŚCI i DOŚWIADCZENIA wyjdzie na jaw…i znów ludzie będą ufać bardziej znachorom..bo od czego wzięła swój początek obecna medycyna i farmacja?

   Tylko od znachorów i zielarzy.

   Oni jadą obecnie na nowinach technologicznych pozwalających na precyzyjną diagnostykę natomiast same umiejętności lekarskie znacząco spadły.

   Podstawą obecnej wiedzy jest farmacja, która oczywiście zbija majątek na syntetyzowaniu tego co naturalne i życiu z patentów, jednakże nie przewiduję takiej możliwości aby te niezliczone ilości fabryk były w stanie wypuścić te wszystkie syntetyki, to się skończy i wówczas znów pojawią się zielarze.

   Dlaczego tak i dlaczego będzie to lepsze?
   Ponieważ nie ma NIC CENNIEJSZEGO niż UCZCIWOŚĆ, PASJA, POWOŁANIE.

   A jeśli powrócimy do tego klucza doboru w każdej dziedzinie, świat zmieni się sam, bowiem MY WSZYSCY GO PROJEKTUJEMY:-))))

Wypowiedz się