BOMBA: Rosja publikuje zjadliwy akt oskarżenia przeciwko amerykańskim współspiskowcom broni biologicznej

Opublikowano Lipiec 19, 2022, autor: State of the Nation

Kawa i Covid 2022 

*Kliknij na powyższą grafikę, aby powiększyć.

Następna historia może być prawdopodobnie najbardziej znaczącą wiadomością, jaką kiedykolwiek zgłosiłem, i nie sądzę, że przesadzam. Wiadomość jest taka, że wiceprzewodnicząca rosyjskiej Dumy Państwowej (kongresu) Irina Yarovaya przekazała wczoraj aktualizację oficjalnego dochodzenia Rosji w sprawie amerykańskich biolabów na Ukrainie.

To, co mówią Rosjanie, nie jest ładne. I twierdzą, że mają górę dowodów. Do tej pory Stany Zjednoczone nie raczyły odpowiedzieć na żaden ze śmiertelnie poważnych zarzutów.

Pamiętajmy, że w maju Rosjanie przedstawili Radzie Bezpieczeństwa ONZ dowody argumentujące, że USA prowadziły nielegalny rozwój broni biologicznej – i testy – na Ukrainie, w tym oskarżając ostatnie trzy administracje Demokratów o współpracę z Georgem Sorosem, Billem Gatesem i wielką farmacją w celu złamania traktatów, opracowania nielegalnej technologii broni, uwolnienia broni biologicznej na Ukrainę, przetestowania broni na żołnierzach i pacjentach psychicznych i – co najważniejsze – zarażenia Rosjan i upraw.

W szczególności Rosjanie zidentyfikowali zaskakującą listę kluczowych osób i grup, które rzekomo kierowały spiskiem:

 • Partia Demokratyczna
 • *Barack Obama*
 • *Hilary Clinton*
 • *Joe Biden*
 • *George Soros*

Nie zmyślam tego. Tak mówią Rosjanie. Niezwykły diagram pokazuje wszystkich domniemanych graczy, który wykracza daleko poza tych wymienionych powyżej, i obejmuje Pfizera, Fundację Billa i Melindy Gatesów i innych.

Rosjanie oskarżyli czołowych Demokratów o ułatwianie nielegalnych badań do celów wojskowych w porozumieniu z wielką farmacją, które były wprowadzane za każdym razem, gdy pojawiały się testy lub przecieki, w celu opracowania lukratywnych metod leczenia nowych chorób. W zamian, argumentowali Rosjanie, wielka farmacja przekazała ogromne składki na kampanię z powrotem do Demokratów, tworząc złowrogą i demoniczną wirusową pętlę sprzężenia zwrotnego.

Amerykańskie media korporacyjne – które wściekle skakały po zmyślonej historii Russiagate i przez tygodnie z zapartym tchem donosiły o bezpodstawnych zarzutach przeciwko Brettowi Kavenaughowi – całkowicie zignorowały niewiarygodnie poważne oskarżenia Rosjan, w pełni dyskontując je jako “rosyjską dezinformację” do tego stopnia, że nie warto było nawet o tym wspominać. Administracja Bidena próbowała nawet ustanowić “radę zarządzającą dezinformacją” kierowaną przez byłego pomocnika Zełenskiego, najwyraźniej starając się jeszcze bardziej ocenzurować niewygodne wiadomości.

W zeszłym tygodniu Rosjanie ogłosili, że zamierzają opublikować kompleksowy raport na temat amerykańskiego programu laboratoriów broni biologicznej ( biolabów) wkrótce – przed połową kadencji – a wczoraj, jak powiedziałem, przewodnicząca Yarovaya przekazała aktualizację statusu rosyjskiej Dumie, czyli legislaturze.

 Yarovaya zaczęła swoje komentarze wczoraj w następujący sposób:

“Jako dowód dzisiaj, komisja parlamentarna może już przedstawić fakty, że laboratoria biologiczne nadzorowane przez Pentagon na terytorium Ukrainy nie spełniały kryteriów bezpieczeństwa. W obecnym trybie swojej działalności stanowili i stanowią kolosalne zagrożenie dla obywateli Ukrainy i całego świata.

Obiekty był nie tylko niepewne. Pomimo tego, że pracowali z niebezpiecznymi wirusami i patogenami, nastąpiły również wycieki. Jest całkiem prawdopodobne, że wyjaśnia to wzrost epidemii na Ukrainie.

Ale najprawdopodobniej ci, którzy stworzyli te laboratoria, byli zainteresowani zapewnieniem, że nie są odpowiednio chronione, nie tylko przed korupcją, ale także w celu przeprowadzenia eksperymentu na żywo; w ten sposób, aby monitorować, jaka byłaby reakcja populacji, jaki byłby wskaźnik śmiertelności, jakie byłyby konsekwencje. “

Innymi słowy, Rosjanie mówią, że USA CELOWO dopuściły się zaniedbania. Pomysł polegałby na tym, że Stany Zjednoczone mogłyby celowo powodować przeciekanie patogenów, a następnie ukryć się za wymówką, że to tylko wypadek, ponieważ wszyscy wiedzą, że laboratoria są tam. Na przykład, gdy twoje dzieci maniakalnie machają rękami, zachowując się jak szalony, a następnie “przypadkowo” uderzają młodszego brata w nos. Przepraszam, nie przepraszam!

Teoria Rosjan brzmi dziwnie, dopóki nie weźmie się pod uwagę Wuhan. Począwszy od 2018 roku, Departament Stanu opublikował serię raportów o tym, jak biolab w Wuhan Institute of Virology było tak niepewne i źle zarządzane. A potem nic z tym nie zrobiono. Potem wirus covid “przypadkowo” wyciekł i złamał świat. Tak więc te raporty Departamentu Stanu były retrospektywnie bardzo pomocne, w odwróceniu podejrzeń, że wirus celowo wyciekł.

To był tylko wypadek.

Rosjanie twierdzili również, że amerykańscy winowajcy ukrywają się za “badaniami na zwierzętach”; dalej ukrywają swoją winę poprzez genetyczne przeszczepianie ludzkich możliwości infekcji na istniejące wirusy zwierzęce, aby mogli twierdzić, że mają naturalne pochodzenie dla nowo opracowanych robaków. Jak z covidem lub małpią ospą.

Jeśli to prawda, wyjaśniłoby to wszystkie biolaby “weterynaryjne”, które Stany Zjednoczone budowały we wszystkich tych krajach trzeciego świata, które nie mają nadzoru lub skutecznego nadzoru, a jakie są organy regulacyjne, będą – cóż – odwracać wzrok w odpowiednich okolicznościach. I prawdopodobnie dość tanio.

Yarovaya powiedział, że wynikiem wszystkich tych celowych zaniedbań były “nieprzewidziane sytuacje na całym świecie”. Wskazała palcem Stany Zjednoczone na nową epidemię ospy małpiej. “Wszystko, co jest związane z koronawirusem, ospą małp, powinno być przeszukiwane w probówkach amerykańskich laboratoriów” – powiedziała.

Przez całkowicie przypadkowy zbieg okoliczności, ten sam Instytut Wirusologii w Wuhan, w którym opracowano covid, również eksperymentował z ospą małpią:

Więc.

 Ponieważ Rosjanie wymieniają konkretne osoby, zaczyna się wydawać, że Rosjanie planują złożyć międzynarodową skargę karną w stylu norymberskim zgodnie z tym, czego tak wielu Amerykanów sobie życzyło. Wygląda też na to, że Chińczycy stają po stronie Rosjan. Chińczycy mają dobre powody, by stanąć po stronie Rosjan.

Artykuł z 2017 roku opublikowany w Journal of Health Security nosi tytuł “Taiwan’s Public Health National Laboratory System: Success in Influenza Diagnosis and Surveillance”. Zawiera kilka interesujących statystyk.

Tajwan ma mniej więcej taką samą populację jak stan Floryda. Ale z jakiegoś powodu artykuł poinformował, że kraj ma “1 251 laboratoriów mikrobiologicznych w wielopoziomowym systemie, który zaspokaja potrzeby medyczne, rolnicze, spożywcze i środowiskowe”. Wygląda na to, że wiele biolab; byłby to odpowiednik 18 biolab w każdym hrabstwie na Florydzie.

Zgodnie z artykułem Tajwan ma “krajowe laboratorium BSL-4 w północnym Tajwanie powiązane z Narodowym Centrum Medycznym Obrony”. Innymi słowy, jest to wojsko. Posiada również 31 “laboratoriów krajowych”, które “służą jako ośrodki referencyjne dla dziedzin wirusologii, bakteriologii, parazytologii, mykologii i biologii wektorów”.

Biologia wektorowa to badanie nosicieli, takich jak kleszcze i komary, które mogą przenosić choroby zakaźne na ludzi.

Rosyjskie zarzuty i uzasadnienie, jakie stwarzają dla inwazji na Ukrainę, również tworzą zgrabne uzasadnienie chińskiej inwazji na Tajwan.

W swoim najnowszym liście Substack, doktor Naomi Wolfe – która kierowała wysiłkami na rzecz crowdsourcingu przeglądu zrzutu dokumentów Pfizera – twierdzi, że odkryła informacje wskazujące, że Pfizer jest częściowo własnością Komunistycznej Partii Chin, a przynajmniej, że KPCh jest właścicielem głównego producenta leku mRNA.

Wolfe mówi, że jej projekt przekonał ją, że jesteśmy już w stanie wojny i po prostu jeszcze nie zdajemy sobie z tego sprawy. Twarzą w twarz z bestią – Szczera rozmowa z dr Naomi Wolf.

 Wszystkie te zarzuty – całkowicie ignorowane przez korporacyjne media – są niezwykle poważne. Rosjanie oskarżają USA o atak bronią biologiczną masowego rażenia. Od dawna oficjalną polityką USA jest to, że atak bronią biologiczną jest równoważny atakowi nuklearnemu i uzasadniałby odpowiedź nuklearną.

Nie ma znaczenia, czy mają rację. Rosjanie wydają się wierzyć, że są prawnie usprawiedliwieni w odwecie na USA przy użyciu broni masowego rażenia. I budują sprawę, używając wielu podejrzanych rzeczy, które USA i ich korporacyjni sojusznicy z głębokiego państwa robili.

Z pewnością byłby to dobry moment, aby rząd USA zabrał głos i stał się całkowicie przejrzysty na temat uzasadnionego celu stojącego za wszystkimi tymi laboratoriami. Zakładając, że ISTNIEJE uzasadniony cel.

Ale sprawcy, kimkolwiek są, prawie na pewno zaryzykowaliby wojnę nuklearną, aby chronić swoje tajemnice, gdyby tylko połowa tego, co mówią Rosjanie, była prawdziwa. Tak więc, świadomie lub nie, wszyscy jesteśmy zaangażowani w śmiertelną grę nuklearnego kurczaka.

A naszym kierowcą jest Joe Biden.

W każdym razie wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobne, że Naomi Wolfe ma rację, że trzecia wojna światowa rozpoczęła się już ponad dwa lata temu w styczniu 2020 r., z covidem. Wszyscy myśleliśmy, że WW3 będzie toczyć się z globalną wojną termojądrową. Ale ten styl wojny jest po prostu zbyt drogi, więc wojna oczywiście ewoluowała lub zmutowała. Arsenał tej wojny światowej wydaje się być zbudowany z broni biologicznej – i jej obowiązkowych środków terapeutycznych.

___
Źródło: https://www.coffeeandcovid.com/?utm_source=substack&utm_medium

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=125122

Comments

 1. adamd says:

  CZŁOWIEK… TO BRZMI DUMNIE.
  HOMEOSTAT.. też brzmi dumnie.
  SI… zaczyna brzmieć dumnie.
  ——————————
  http://arch.przeglad-techniczny.pl/index.php?option=com_content&view=article&Itemid=44&id=1381
  ——————————
  Niech żywi nie tracą nadziei, ktoś to znakomicie obmyślił i wcielił a życie..

Wypowiedz się