Po wielokrotnym zaprzeczaniu istnieniu ukraińskich biolabów, Pentagon w końcu przyznaje się do prowadzenia 46 z nich

Poniedziałek, 13 czerwca 2022 r. przez: Ethan Huff

Skopiuj adres URL6,520WIDOKI

Zdjęcie: Po wielokrotnym zaprzeczaniu istnieniu ukraińskich biolab, Pentagon w końcu przyznaje się do prowadzenia 46 z nich

(Wiadomości naturalne) Pamiętacie, jak na początku roku marionetki w Waszyngtonie, D.C., powiedziały nam wszystkim, że na Ukrainie nie ma amerykańskich laboratoriów broni biologicznej? Cóż, historia się zmieniła i teraz Pentagon mówi, że w rzeczywistości prowadzi kilkadziesiąt laboratoriów broni biologicznej na Ukrainie – dokładnie 46.

Nowa narracja jest taka, że te biolaby są “pokojowymi wysiłkami na rzecz poprawy bezpieczeństwa jądrowego i radiologicznego, nadzoru nad chorobami, bezpieczeństwa chemicznego i ochrony oraz gotowości do reagowania na epidemie i pandemie, takie jak COVID-19”.

Przez ostatnie 20 lat Pentagon przyznaje, że prowadzone przez USA biolaby na Ukrainie działały w celu ochrony zdrowia publicznego, a nie w celu rozwoju broni biologicznej, takiej jak koronawirus z Wuhan (Covid-19). A każdy, kto mówi inaczej, w tym Rosja i Chiny, “szerzy dezinformację i sieje nieufność” wobec odważnych i cnotliwych wysiłków Ameryki na rzecz uwolnienia świata od broni masowego rażenia (BMR).

“Arkusz informacyjny” Departamentu Obrony (DoD) reżimu Bidena twierdzi, że USA nigdy nie zrobiły nic na Ukrainie poza próbą uratowania większej liczby istnień ludzkich poprzez zabranie dużych, złych zamówień na broń z Rosji i zasadniczo przechowywanie jej na Ukrainie na przechowanie.

Pentagon podkreśla, że USA “współpracowały w celu poprawy bezpieczeństwa biologicznego, ochrony i nadzoru nad chorobami na Ukrainie zarówno w zakresie zdrowia ludzi, jak i zwierząt”, zapewniając wsparcie “46 pokojowym ukraińskim laboratoriom, placówkom zdrowia i ośrodkom diagnostycznym chorób w ciągu ostatnich dwóch dekad”.

Celem tych programów nie było opracowanie śmiercionośnej broni biologicznej do rozpętania w grabieży gotówki i gromadzeniu władzy plandemii. Nie, prawdziwy cel, jak twierdzi Pentagon, obejmuje “poprawę zdrowia publicznego i środków bezpieczeństwa w rolnictwie na styku nieproliferacji”.

Rosja dostarcza dowodów, podczas gdy USA dostarczają pustych słów

Nic z tego, oczywiście, nie zgadza się z tym, co Rosja mówi w tej sprawie. Federacja Rosyjska musiała zaangażować się w “operację specjalną”, aby poradzić sobie z problemem na Ukrainie, a teraz mówi, że być może będzie musiała rozszerzyć to na szeroko zakrojony ruch “demilitaryzacji” przeciwko NATO.

Jednak nie wszystko, co działo się w biolabach Pentagonu, odbywało się przy międzynarodowym wsparciu. Pentagon twierdzi, że działania były “często” prowadzone we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) i innymi globalistycznymi podmiotami – ale nie zawsze.

Rosyjski generał igor Kiriłłow, który kieruje krajowymi Siłami Ochrony Radioaktywnej, Chemicznej i Biologicznej, mówi, że tylko trzy z wielu ukraińskich biolabów posiadają wymagane kryteria bezpieczeństwa, aby nawet podejmować tego rodzaju “badania”, które rzekomo prowadzą.

Powodem, dla którego rosyjska wersja wydarzeń jest bardziej wiarygodna niż amerykańsko-natowska, jest to, że rosyjskie wojsko nadal dostarcza rzeczywistych dowodów na to, że Pentagon był zaangażowany w podejrzane, nielegalne i zdradzieckie działania, w tym “nieludzkie eksperymenty” na ukraińskich pacjentach.

Pentagon rozpętał również liczne ataki biologiczne na Ukrainie, w tym jeden na separatystyczne terytorium Ługańska na początku maja. W lutym na Ukrainie podjęto również próby uzbrojenia dronów w celu rozprzestrzeniania patogenów, a także próby zniszczenia dowodów na nadużycia w biolabach.

Według rosyjskiego Komitetu Śledczego usa przeznaczyły od 2005 r. do początku 2022 r. ponad 224 miliony dolarów na badania biologiczne na Ukrainie” – donosi Great Game India. Według Moskwy spisek obejmował zachodnich gigantów farmaceutycznych, organizacje, a nawet Demokratyczną Partię Stanów Zjednoczonych.

Za ujawnienie tej i innych obciążających informacji na temat działań USA na Ukrainie, Departament Obrony Bidena oskarża Rosję, z pomocą Chin, o próbę “podważenia tej pracy poprzez szerzenie dezinformacji i sianie nieufności wobec ludzi i instytucji na całym świecie, które przyczyniają się do zmniejszenia zagrożenia bronią masowego rażenia”.

W odpowiedzi na te oskarżenia Chiny poprosiły USA o wyjaśnienie swoich działań w sposób “uczciwy, obiektywny i profesjonalny”.

Najnowsze wiadomości o operacjach na Ukrainie można znaleźć na stronie Treason.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

GreatGameIndia.com

Defense.gov

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-06-13-pentagon-finally-admits-running-46-ukraine-biolabs.html#

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Jak lubicie czytać o Ukrainie, to trochę z innej perspektywy:-)

  https://www.sott.net/article/468790-Poland-and-Ukraine

  Polska i Ukraina

  Polska i Ukraina mają złożoną historię masakr po obu stronach. Jednak od ośmiu lat jednoczą się przeciwko Rosji. Po rozważeniu aneksji terytorium rosyjskiego w przypadku przegranej wojny przez Moskwę, Warszawa chciałaby zająć terytorium ukraińskie w przypadku przegranej Kijowa. Prezydent Andrzej Duda podobno otrzymał od swojego odpowiednika Wołodymyra Zełenskiego gwarancje, że w podziękowaniu za pomoc wojskową przeciwko Rosjanom jego kraj może zaanektować Galicję.

  Od Karpat po Ural nie ma gór. W konsekwencji Europa Wschodnia jest rozległą równiną, przez którą przechodziło i czasami osiedlało się wiele ludów bez rzeźby pozwalającej na wytyczenie granic ich terytorium. Polska, Mołdawia, Ukraina, Białoruś, kraje bałtyckie i europejska część Rosji to korytarze przejścia, których historia zdominowana jest przez przepływy. Większość z tych stanów wraca na morze lub góry. Tylko Białoruś i Ukraina nie mają naturalnych granic.

  Kiedy Konferencja Pokojowa w Wersalu próbowała ustanowić granice w Europie Wschodniej pod koniec I wojny światowej, nie udało się. W zależności od tego, czy zastosowano kryteria historyczne, językowe, etniczne czy ekonomiczne, należało opracować różne mapy, ale interesy zwycięzców (Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania) były sprzeczne, tak że podjęte decyzje spełniały tylko połowę osoby zainteresowane . Nawet dzisiaj problem można odwrócić we wszystkich kierunkach: granice Białorusi i Ukrainy są i pozostaną sztuczne. To bardzo szczególna sytuacja, trudna do zrozumienia dla osób z długą historią narodową.

  Po ustaleniu tego należy przyznać, żeani Białoruś, ani Ukraina nie mogą być narodami w potocznym znaczeniu tego słowa, co nie znaczy, że nie mogą być państwami. Ukraiński nacjonalizm” to sztuczna ideologia , którą można zbudować tylko przez odrzucenie innych narodów. Tak właśnie robili banderowcy w okresie międzywojennym i do dziś przeciwko “Moskwianie” czy “Wielkorusom”. Ta forma nacjonalizmu może być tylko destrukcyjna. Przykład Białorusi pokazuje, że możliwa jest inna droga.Polska

  , która całkowicie zniknęła w XIX wieku, została odbudowana po klęsce Austro-Węgier i Rewolucji Rosyjskiej.Jednak Konferencja Wersalska, choć nie miała problemu w ustalając jej zachodnią granicę,nie wiedział, gdzie ustalić jej wschodnią granicę. Tak więc II Rzeczpospolita próbowała się rozwijać, tocząc wojnę z Ukrainą. Udało mu się zaanektować całą Galicję. Dziś Kraków jest nadal polski, a Lwów ukraiński. Właściwie nie ma oczywistego powodu takiego podziału, poza możliwością konfliktów zbrojnych.

  Kiedy prezydent Wołodymyr Zełenski twierdzi, że Donbas i Krym są ukraińskie, opisuje obecny stan księgi wieczystej, ale nie może tego uzasadnić.

  W 1792 r. Krym został podbity przez Imperium Rosyjskie od Imperium Osmańskiego, a jego flota uzyskała swobodę korzystania z cieśnin Dardanele i Bosfor . Caryca Katarzyna IIzamierzał rozszerzyć swoje wpływy na morza południowe. Ale Brytyjczycy, obawiając się, że Rosjanie wejdą do Morza Śródziemnego i będą konkurować ze swoją morską hegemonią, zorganizowali koalicję z Francją i Imperium Osmańskim. Udało im się pokonać armię rosyjską, ale nie odbić tego terytorium.

  Ten był utrzymywany w 1917 r. przez Związek Radziecki. To właśnie na Krymie, w Sewastopolu, rozegrała się decydująca bitwa „II wojny światowej” (lub „Wielkiej Wojny Ojczyźnianej” w terminologii rosyjskiej), wyznaczając początek końca III Rzeszy.

  W 1954 r. I sekretarz ZSRR, Ukraińca Nikita Chruszczow, podjął jednocześnie decyzję o udzieleniu amnestii banderom oraz o przyłączeniu administracyjnie Krymu do Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. Miało to odwrócić stronę zbrodni banderowców i nazistów podczas wojny światowej oraz zbrodni banderowców i CIA na początku „zimnej” wojny.

  Po upadku Związku Radzieckiego Krym ogłosił niepodległość w referendum 12 lutego 1991 r.,pod nazwą Autonomiczna Socjalistyczna Republika Radziecka Krymu. Reszta dzisiejszej Ukrainy potwierdziła swoją niepodległość dopiero dziewięć miesięcy później, 1 grudnia 1991 roku. Jednak prezydent Rosji Borys Jelcyn odmówił zwrotu Krymu swojemu krajowi, więc zdecydował się na powrót na Ukrainę 26 lutego 1992

  roku. wybrany na prezydenta Wiktor Janukowycz został obalony przez kolorową rewolucję zorganizowaną przez Stany Zjednoczone, powstały rząd liczył kilkunastu członków banderystów [ 1 ] . W tych warunkach Krym odmówił narzucenia mu rasistowskiego reżimu politycznego. W referendum postanowiła odzyskać niepodległość i wystąpić o członkostwo w Federacji Rosyjskiej.

  Po instalacji rosyjskich baz wojskowych w Syrii Londyn postrzegał rosyjską obecność na Krymie jako powrót wiarygodnego rywala, zdolnego zagrozić swojej hegemonii morskiej.

  Po zdobyciu Krymu caryca Katarzyna II wysłała swoją flotę do Bejrutu i Latakii. Założyła też osadę na południu Ukrainy, „Nową Rosję” (Noworosję). Terytorium to obejmowało Donbas, Mikołajew, Kirowograd (dzisiejszy Kropywnycki), Chersoń, Odessę, Gagauzja i Naddniestrze (dzisiejsza Dniestrzańska Republika Mołdawska). Pavel Gubarev, gubernator Doniecka w 2014 roku, również sprzeciwiał się nowemu reżimowi w Kijowie narzuconemu przez „przewrót” lub przez „rewolucję” (to zależy od punktu widzenia).Zaproponował więc oderwanie się od Ukrainy wraz ze wszystkimi terytoriami „Nowej Rosji” Katarzyny II. Trzeba wiedzieć, że Goubariew nie był ani prorosyjski, ani proamerykański, ale przeciwnie , proeuropejski. Dopiero gdy Kijów go aresztował i uwięził, stał się prorosyjski. Kiedy prezydent Zełenski odrzucił rosyjską ofertę pokojową, prezydent Putin powiedział mu, że jego żądania będą z czasem wzrastać. Od teraz wyzwolenie „Nowej Rosji” (Noworosji) jest strategicznym celem rosyjskich armii. W prawie wszystkich wojnach zwycięzca żąda odszkodowania, często terytorium. Tutaj będzie Noworosja.

  Tworząc Organizację Narodów Zjednoczonych, zwycięzcy II wojny światowej mieli nadzieję położyć kres wojnom podbojów. Uznali jednak, że wojna może być prawną odpowiedzią na niektóre konflikty. Wielkie mocarstwa powstrzymały się, dopóki NATO nie rozerwało Jugosławii, tworząc siedem nowych krajów. Kosowo stało się amerykańską bazą wojskową na Bałkanach. Jej bezpieczeństwo nadal zapewnia kontyngent NATO. Bośnia i Hercegowina jest nadal kolonią Unii Europejskiej. Nadal rządzi nim międzynarodowy Wysoki Przedstawiciel. Te godne ubolewania przykłady stanowią precedens, który nie pozwoli na krytykę ewentualnego przystąpienia Noworosji do Federacji Rosyjskiej.

  Polska, która wciąż nie pogodziła się z utratą Galicji Wschodniej,uczestniczył w 2014 roku w anglosaskiej operacji obalenia wybranego prezydenta . W tym czasie opublikowałem artykuł ujawniający, że 86 buntowników z banderowskiej milicji Pravy Sektor zostało przeszkolonych przez Polskę w komendzie policji w Legionowie we wrześniu 2013 roku [ 2 ]. Operację nadzorował Radosław Sikorski, minister obrony, a później minister spraw zagranicznych. Ta informacja została zdementowana przez osobę zainteresowaną, ale ostatecznie Prokurator Generalny RP wszczął śledztwo sądowe w tej dziwnej sprawie.

  Poparcie Polski dla banderowców przeciwko ukraińskiemu prezydentowi było miłą manipulacją. Stepan Bandera rzeczywiście nadzorował w 1934 r. z ramienia Gestapo zamach na polskiego ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego. Następnie zlecił liczne rzezie Polaków w czasie II wojny światowej.

  Wkrótce stało się jasne, że ukraińska kolorowa rewolucja/przewrót w 2014 roku była nadzorowana przez straussowskich dyplomatów Victoria Nuland (obecnie nr 2 w sekretarzu stanu USA) i Derek Chollet (obecny doradca sekretarza stanu USA), ale wdrożyli ją Kanadyjczycy i Polacy Radosław Sikorski i Jerzy Dziewulski. Ten ostatni jest prestiżowym policjantem, wyszkolonym w Izraelu, a później doradcą Prezydenta RP i parlamentarzystą. Zdjęcie z czerwca 2014 roku ukazywało go na czele ukraińskich sił interwencyjnych wraz z tymczasowym prezydentem Ukrainy Ołeksandrem Turczynowem.

  Polska wróciła do boju na początku rosyjskiej operacji specjalnej wojskowej w 2022 roku. Kiedy NATO ogłosiło rychłą klęskę Rosji, gen. Waldemar Skrzypczak zażądał, aby Kaliningrad (który nigdy nie był polski) został przez Rosję zwrócony Polsce w ramach reparacji wojennych. Gdy wkrótce stało się jasne, że Rosja posuwa się naprzód i że klęską będzie Ukraina, prezydent Andrzej Duda rozważał odzyskanie utraconej w II wojnie światowej Galicji Wschodniej . Początkowo proponował Ukraińcom wysłanie polskich sił pokojowych do ochrony Galicji. Następnie wygłosił poruszające przemówienie, aby zapewnić sąsiadów o ich poparciu wobec Rosji. Wreszcie udał się do Kijowa i wygłosił przemówienie do Rady Najwyższej. Wreszcie,Polska zaczęła realizować współpracę jednokierunkową. Wysłała wysokich rangą urzędników do administrowania krajem, z którego uciekła duża część ludności. Ale nie na odwrót: w Polsce nie ma ukraińskich urzędników. Podobnie, po przyjęciu dwóch milionów ukraińskich uchodźców politycznych, Polska zasygnalizowała, że ​​od 1 lipca przestanie im wypłacać zasiłki.

  Entuzjastyczne przyjęcie przez banderowców pomocy Warszawy dla terytorium świadczy o sztucznym charakterze ich „nacjonalizmu”.

  O autorze:
  Thierry Meyssan jest konsultantem politycznym i prezesem-założycielem Réseau Voltaire ( Sieć Voltaire ). Najnowsza praca w języku angielskim – Przed naszymi oczami, fałszywe wojny i wielkie kłamstwa: od 11 września do Donalda Trumpa , Progressive Press, 2019.

 2. jedensam says:

  Duda, którego dziadek prawdopodobnie był Ukraińcem z niechlubnym życiorysem, realizuje amerykańskie interesy. Tak naprawdę, to w historii nowożytnej, od przewrotu majowego, dokonanego przez zdrajcę Piłsudskiego, żaden rząd nie reprezentuje interesów Polski (próbował Sikorski ale wiadomo).Na ziemi realizowany jest zakulisowy scenariusz, tutaj wtrącę: …”Animus

  częścią mitologicznej ekspresji Lucyfera, czy też wcieleniem zła.
  Współpracują oni z organizacjami skupionymi na kontroli Ziemi i jej
  mieszkańców. Ich działania nie są wyłącznie pozaziemskie; oni są tutaj
  pośród nas.
  Zanim ktokolwiek popadnie w niepokój po tej wypowiedzi, chcę wyraźnie
  zapewnić, iż Animus (używam wobec nich tego terminu tylko z uwagi na
  konsekwencję w nazewnictwie) odgrywają ważną rolę we wspominanym
  przesunięciu. Bez nich nie nastąpiłoby ono w tym konkretnym czasie historii
  planety. Patrząc z perspektywy filtrów dobra i zła, są oni źli, gdyż wierzą w
  wyższość umysłu i jego zdolności do projektowania społecznych i
  ekonomicznych reakcji dla swoich osobistych korzyści, poprzez
  manipulowanie masami ludzkości i eksploatowanie zasobów planety.
  To czego nie rozumieją to fakt, że istnieją siły wyższe niż ludzki czy nawet
  pozaziemski intelekt – nie ważne jak bardzo wyćwiczony i rozwinięty by nie
  był – które organizują się i funkcjonują na poziomie kolektywu. Nie ma w
  tej erze pojedynczego Mesjasza, Proroka czy Zbawiciela, który przybędzie i
  zestroi owe elitarne siły. W naszym czasie rolę tę odegra współpraca sił
  kosmicznych, pozaziemskich i ludzkich, ponieważ stawka jest zbyt ważna,
  makro-środowisko zbyt skomplikowane, a historia zbyt poplątana, aby
  jakakolwiek pojedyncza osoba wystąpiła naprzód i pomogła ludzkości
  skoczyć przez płotki, które przed nią stoją.
  Tym razem będzie to zrobione przez zjednoczony zespół. Zespół ten
  pokieruje kursem świadomości planetarnej oraz czekającego nas
  przesunięcia wymiarowego. Będzie on funkcjonował w harmonii z zasadami
  serca, niezależnie od umysłów ustanowionej elity. Istnieje fragment w
  Kosmogonii Liminalnej mówiący: „Kiedy Animus będą sądzić, iż poprzez
  użycie kluczy umysłu brama królestwa Ziemi stanęła przed nimi otworem,
  Ród Światła przybędzie zza kulis, pieczętując wejścia i portale
  częstotliwością nie do złamania dla mocy umysłu. Animus będą walczyć o
  dominację, jednak mając uschnięte serca ściągani są w przygotowane dla
  nich niższe obszary, podczas gdy królestwo Ziemi staje się łąką ulgi i
  spokoju, na której dusza ludzka może w pełni kwitnąć i rozwijać się.”
  W alegorycznym ujęciu, fragment ten trafnie opisuje to, co się stanie.
  „Walczenie o dominację” będzie nieprzyjemnym doświadczeniem dla wielu
  ludzi, a towarzyszący tym chwilom stres spowoduje, że wielu z nich straci
  równowagę i porzuci swoje serce oraz wyższy umysł na rzecz
  funkcjonowania z poziomu swoich gadzich (pierwszy umysł) centrów
  przetrwania. Teraz jest ten czas – gdy ludzkość dokonuje swojego skoku –
  kiedy to każdy z was może przyczynić się swoją energią serca do większego
  dobra.”…. – https://www.wingmakers.pl/pdf/evt/Serce%20Energetyczne.pdf
  Tu się rodzi pytanie: Jaką rolę w tej układance odgrywa Putin? Po której stronie mocy stoi?
  P.S.
  Stwierdzenie autora “Polska i Ukraina mają złożoną historię masakr po obu stronach” jest co najmniej bulwersujące.

Wypowiedz się