Hiszpański rząd przyznaje się do rozpylania smug chemicznych na obywateli, na żądanie ONZ

Czwartek, 09 czerwca 2022 r. przez: Lance D Johnson
Ten artykuł może zawierać stwierdzenia odzwierciedlające opinię autora

Skopiuj adres URL2,830VIEWS

Zdjęcie: Hiszpański rząd przyznaje się do rozpylania smug chemicznych na obywateli, na żądanie ONZ

Wiadomości naturalne

(Wiadomości naturalne) Podczas strategicznie zaplanowanego “stanu wyjątkowego” Covid-19 Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania śmiercionośnych smug chemicznych z nieba. 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. Ten populacyjny eksperyment medyczny został przeprowadzony pod przykrywką “stanu wyjątkowego w celu zarządzania sytuacją kryzysu zdrowotnego spowodowanego przez Covid-19”. Ten desperacki, ale dobrze opracowany plan narusza wiele zarzutów Kodeksu Norymberskiego – traktatu o prawach człowieka i etyce medycznej, który nie jest egzekwowany w żadnym charakterze.

Hiszpański minister zdrowia został upoważniony do użycia jednostek wojskowych do masowego opryskiwania obywateli

Ta biobójcza operacja chemtrails została umożliwiona przez dekret królewski 463/2020 z dnia 14 marca, który umożliwił Ministrowi Zdrowia podjęcie “szeregu środków mających na celu ochronę dobrobytu, zdrowia i bezpieczeństwa obywateli oraz powstrzymanie postępu choroby i wzmocnienie publicznego systemu opieki zdrowotnej”.

Dekret królewski 463/2020 umożliwia Ministrowi Zdrowia “dyktowanie zarządzeń, uchwał, przepisów i instrukcji interpretacyjnych, które w zakresie ich działania jako organu delegowanego są niezbędne do zagwarantowania świadczenia wszystkich usług, zwykłych lub nadzwyczajnych, w celu ochrony ludzi, towarów i miejsc, poprzez przyjęcie któregokolwiek ze środków przewidzianych w art. jedenastym ustawy organicznej 4/1981, z dnia 1 czerwca, o stanach alarmowych, wyjątkach i miejscu.”

Ponadto zarządzenie SND/351/2020 dało hiszpańskiemu Ministerstwu Zdrowia najwyższe i nieograniczone uprawnienia do aktywowania hiszpańskich sił zbrojnych i wojskowych jednostek nadzwyczajnych w celu rozmieszczenia chemikaliów biobójczych nad obywatelami. Minister zdrowia Salvador Illa Roca wykorzystał te nowe uprawnienia do “dyktowania” eksperymentów medycznych nad całą populacją, używając wojska jako narzędzia zgodnie z artykułem 15.3 ustawy organicznej 5/2005 o obronie narodowej.

Hiszpania ma historię używania “mediów lotniczych” do modyfikowania pogody

Hiszpania wcześniej przyjęła procedury spryskiwania całej populacji chemikaliami. Norma UNE-EN 14476 upoważnia Ministerstwo Zdrowia do przygotowania listy wirusobójczych chemikaliów, środków antyseptycznych i dezynfekujących. Dekret królewski wzywa Ministerstwo Zdrowia do uruchomienia “mediów lotniczych” i “technik dezynfekcji powietrza”, które mają być stosowane w nagłych wypadkach. Techniki te obejmują nebulizację, termos nebulizację i mikronabielizację, z określonym celem dotarcia do “wszystkich powierzchni” w kraju. Jednostki obrony CBRN w Siłach Zbrojnych i Wojskowej Jednostce Ds. Sytuacji Nadzwyczajnych są już wyposażone do rozmieszczania tych materiałów i przeprowadzania ogólnokrajowych procedur dezynfekcji powietrza.

Działania te są zwykle określane jako “teoria spiskowa”, mimo że Hiszpania była wcześniej wykorzystywana jako poligon doświadczalny dla smug chemicznych, które obejmują dwutlenek ołowiu, jodek srebra i diatomit. Te operacje chemtrails zostały wykorzystane w 2015 roku do inżynierii klimatu. Koktajl podnosi lokalne temperatury i wypycha wilgoć z nieba, tworząc warunki sprzyjające turystyce. Eurodeputowany Ramon Tremosa Balcells zeznał przed Parlamentem Europejskim 19 maja 2015 r., że pracownicy Państwowej Agencji Meteorologicznej zgłosili samoloty rozprzestrzeniające toksyczne chemikalia w całej Hiszpanii.

Globaliści, tacy jak Bill Gates, próbują również wykorzystać kraje jako poligon doświadczalny dla projektów smug chemicznych. Te projekty geoinżynieryjne zostały zaproponowane jako rozwiązania dla “zmian klimatu”. Projekt Billa Gate’a został uznany za nieetyczny przez międzynarodowych naukowców. Te programy geoinżynieryjne negatywnie wpływają na wzorce pogodowe, rolnictwo, ekosystemy, jakość powietrza, zdrowie ludzkie oraz bezpieczeństwo żywności i wody, jednocześnie kwestionując różne naruszenia praw człowieka. Kto jest właścicielem nieba i kto zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za eksperymentowanie na populacjach ludzkich bez ich zgody?

Zobacz ChemtrailsNews.com, aby uzyskać więcej informacji na temat chemtrails.

Źródła obejmują:

Newspunch.com

Boe.es [PDF]

Newstarget.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-06-09-spanish-government-admits-spraying-chemtrails-on-citizens.html

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tej tematyki zamieszczamy komentarz z BACOLOGII:

Jędrzej 23:47 on 9 Czerwiec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

Organizacja NeonaZistowska więc nie dziwi polecanie mordowania ludzi i planety.

Ludzie dobrej woli, którym leży na sercu dobro naszej pięknej planety i jej przyszłych pokoleń powinni zrzeszając się w różne organizacje tworzyć swoje odrębne, tajne laboratoria w celu przeciwdziałania syjonistycznej patologii.

Na jakieś służby państwowe nie ma co liczyć.
W obronie własnej wolni ludzie muszą zacząć tworzyć własne mafie jako antydotum przeciwko syjonistycznym mafiom i ich agendom.

Rządy to skorumpowane w dziele niszczenia kurwy stojące przeciw własnym obywatelom.

Po prostu ludzie muszą się oddolnie organizować, by na przykład takiego latającego w górze bandytę z baniakiem chemikaliów w trymiga sprowadzić na ziemię.

Wówczas na pewno przestaną latać. Wcale nie jest to trudne.

Nie ma co liczyć na to, że w naszej obronie jakieś kukły zakażą lotów i opryskiwania.

Bo jeśli ludzie nie zaczną się oddolnie organizować, to tylko kwestia czasu, kiedy globalna mafia opracuje takie środki, że prawie wszystkich położą pokotem.

Pamiętajcie o tym, że oni nie spoczęli na lurach, oni cały czas knują i pracują przeciw nam.

Wypowiedz się