Gwiazda Top Gun Tom Cruise pokonuje Big Pharmę i 100 lat torturowania pacjentów ze zdrowiem psychicznym w Ameryce

Wtorek, 14 czerwca 2022 r. przez: S.D. Wells

Skopiuj adres URL3,430WIDOKI

Zdjęcie: Gwiazda Top Gun Tom Cruise pokonuje Big Pharmę i 100 lat torturowania pacjentów ze zdrowiem psychicznym w Ameryce

(Wiadomości naturalne) Wszyscy wiedzą, kim jest Tom Cruise, ale większość ludzi nie zna historii psychiatrii w Ameryce. Tom Cruise tak. Tom ma przyjaciół, którzy cierpieli z powodu nadużyć ze strony męczącego przemysłu “zdrowia psychicznego”. Prawdziwa historia praktyki psychiatrycznej w tym kraju i metody leczenia problemów ze zdrowiem psychicznym wydają się dość psychotyczne i archaiczne (i trwa do dziś). Historia pokazuje, że psychiatria polega głównie na nadużywaniu eksperymentów na pacjentach psychicznych, bez ich zgody i bez zgody ich rodziny. Obejmuje to dzieci i młodzież cierpiące z powodu wykorzystywania seksualnego, przemocy psychicznej, przemocy słownej, nadużywania narkotyków, nieustannego leczenia porażeniem prądem i innych.

Niektórzy “psychiatrzy” dosłownie pobierają zęby i usuwają narządy, aby spróbować naprawić zaburzenia psychiczne, wystarczy spojrzeć na niesławnego doktora Henry’ego Cottona. Ponad sto lat później amerykański medyczny kompleks przemysłowy nadal nazywa Henry’ego Cottona “Mistrzem Medycyny Konwencjonalnej”.

Tom Cruz ujawnia PRAWDZIWE nadużycia popełniane przez “psychiatrów” w Ameryce w ciągu ostatniego stulecia

W starszym wywiadzie NBC, który niedawno stał się popularny w mediach społecznościowych, gwiazda Top Gun Tom Cruise zgrywa się na temat leków przeciwdepresyjnych, SSRI, leków zmieniających umysł i terapii elektrowstrząsowych: “Psychiatria … to pseudonauka. Oto jesteśmy dzisiaj, gdzie mówię przeciwko narkotykom i psychiatrycznym nadużyciom wobec ludzi porażanych prądem, w porządku, wbrew ich woli… odurzających dzieci, nie znając skutków tych leków. Czy wiesz, czym jest Adderall? Czy znasz Ritalin? Czy wiesz teraz, że Ritalin jest narkotykiem ulicznym? Rozumiesz to?”

Więcej od Toma Cruise’a w wywiadzie zamieszczonym poniżej: “Oto problem… nie znasz historii psychiatrii. Tak. Wszystko, co robi (przepisane leki), to maskuje problem, a jeśli rozumiesz jego historię, maskuje problem. To właśnie robi. To wszystko, co robi. Nie docierasz do przyczyny. Nie ma czegoś takiego jak nierównowaga chemiczna”.

Cruise posuwa się nawet do stwierdzenia, że witaminy i ćwiczenia byłyby lepsze niż przepisywanie tych bezużytecznych leków. Mówi: “… te leki są bardzo niebezpieczne, są lekami zmieniającymi umysł”. Szczegółowo opisuje, jak przyjaciel jego żony, Brook Shields, został zraniony przez dezinformację, ponieważ nie rozumiała historii psychiatrii.

Konwencjonalna medycyna “zdrowia psychicznego” jest psychopatyczna, podobnie jak jej egzekutorzy.

Trzeba być sadystycznym i trochę psychopatycznym, aby być psychiatrą w dzisiejszych czasach. Czy czerpiesz przyjemność z zadawania bólu, upokorzenia, cierpienia innym? Przepisywanie zmieniających umysł leków SSRI i stosowanie leczenia porażeniem prądem u pacjentów ze zdrowiem psychicznym, to nie tylko nadużycie, to tortury. Podczas gdy leki na receptę wprowadzają myśli do głów pacjentów o zabójstwie i samobójstwie (zaciemniają to jeszcze gorzej, jeśli pacjent już cierpi z tego powodu), pacjent-ofiara jest torturowany nieustępliwie, codziennie, z leczeniem elektrowstrząsowym, które powoduje poważne, trwałe obrażenia, w tym uszkodzenie układu oddechowego i serca.

Nawet niewielki, niskonapięciowy wstrząs elektryczny może spowodować uszkodzenie nerwów, ponieważ prąd przechodzi przez ciało, a tkanka nerwowa nie może oprzeć się prądowi. Uszkodzenie to może trwale wpłynąć na zdolność pacjenta do chodzenia i może uniemożliwić mózgowi przetwarzanie sygnałów PAIN z ciała. Mogą zostać sparaliżowani na całe życie.

“Terapia” elektrowstrząsami, znana również jako terapia elektrowstrząsowa (ECT), jest nadal stosowana DZISIAJ jako metoda tortur medycyny konwencjonalnej dla osób z ciężką depresją lub osób z chorobą afektywną dwubiegunową. Jeśli narkotyki i pytania wydają się nie działać, następnie pojawiają się indukowane elektrycznie tortury konwulsyjne. Ta archaiczna tortura jest nadal stosowana i nic dziwnego, że ci sami “lekarze” nie szarpią również zdrowych zębów szczypcami i nie usuwają narządów we własnej szalonej, psychotycznej, sadystycznej próbie rozwiązania problemów psychicznych.

Czy wiesz, kto jest dziś “Mistrzem Medycyny Konwencjonalnej”? To NADAL Dr. Henry Cotton, prawdziwy, oryginalny doktor Frankenstein

Do dziś medycyna konwencjonalna (Big Pharma) nadal świętuje lekarza, który wyrywał zęby i usuwał narządy, aby rozwiązać problemy zdrowia psychicznego swoich pacjentów. AMA (American Medical Association) i American Journal of Psychiatry wciąż chwalą się, że lekarz Frankenstein-freak zapoczątkował “nową erę w leczeniu chorób psychicznych”. Widzisz, jak nazywają to chorobą, tak jakby nie było już lekarstwa, tylko leczenie? To jest przykrywka, aby dziwacy lekarze mogli nadużywać pacjentów w prywatnych pokojach za pomocą narzędzi tortur, narkotyków i innych zboczonych, inwazyjnych metod.

AMA posunęło się tak daleko, że nazwało dr Henry’ego Cottona “jedną z najbardziej stymulujących postaci naszego pokolenia”. Jego śmiertelność po “operacji” zdrowia psychicznego wynosiła ponad 30%, gdy usunął części jelitowe, szyjkę macicy, jajowody i / lub macicę. Bawełna usunęła ponad 10 000 zębów w State Hospital w Trenton w stanie New Jersey w latach 1919-1921. Był jak amerykańska wersja nazistowskiego szamana Josepha Mengele.

Rządy terroru dr Henry’ego Cottona w szpitalu dla obłąkanych w New Jersey trwały ponad 25 lat, torturując ludzi z ledwo niewielkimi lub żadnymi udanymi rezultatami. Dzisiaj archaiczna chirurgia jest nadal używana do próby usunięcia raka, który rozprzestrzenił się po całym ciele, oraz dla umierających seniorów w celu zgarnięcia masowych zysków. To wszystko tylko tortury dla gotówki i urojenia wielkości dla lekarzy, którzy prowadzą prawdziwe koszmarne “zabiegi”. Jedyną rzeczą “nowatorską” w tej archaicznej operacji jest sam skalpel.

Dodaj do zakładek Censored.news do swoich ulubionych stron internetowych, aby uzyskać prawdziwe wiadomości na temat tortur Big Pharma, które są cenzurowane przez resztę mediów, gdy to czytasz.

Źródła tego artykułu obejmują:

Electrocuted.com

NaturalNews.com

MedicalNewsToday.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-06-14-tom-cruise-takes-down-big-pharma.html

Wypowiedz się