Izrael: Plaga imperiów

Opublikowano Maj 7, 2022, autor: State of the Nation

Autor: Biblicism Institute

Imperia w całej historii rozpadają się i upadają z różnych powodów.

Jednak zwykle bankrutują z powodu obcych uwikłań i bezbożnych sojuszy, które ostatecznie prowadzą do niezrównoważonych ekspansji i wojen.

Gazowane

Gazowany przez Johna Singera Sargeanta

O dziwo, upadek większości głównych imperiów ze świata zachodniego nastąpił z powodu sojuszy i uwikłań z Izraelem, w takiej czy innej formie. Jest to coś, co należy uznać, w przeciwnym razie staniemy w obliczu nieszczęścia o biblijnych proporcjach.

Obserwatorzy polityczni często nazywają Afganistan Cmentarzem Imperiów. Najwyraźniej nie obserwują wystarczająco mocno.

RZYM

Kiedy Imperium Rzymskie okupowało Palestynę, zawsze starało się udobruchać Hebrajczyków ze Starotestamentowego Izraela, mimo że byli oni stałym cierniem w jego boku.

Pewnego pamiętnego dnia Izraelici przyprowadzili rzymskiego namiestnika niewinnego człowieka o imieniu Jezus, aby mógł zostać skazany na śmierć. Aby przedstawić swoją sprawę, ogłosili Cezara swoim Królem i odrzucili Jezusa jako opętanego przez demona bluźniercę, który walczył o tron Cezara. Piłat nie kupił ich argumentu. Więc Izraelici krzyczeli i krzyczeli i… krzyczał i krzyczał. W końcu Piłat ustąpił i pozwolił im zabić Jezusa.

Gdy tylko ogłosili Cezara swoim królem, Izraelici powstali przeciwko panowaniu Rzymu. Zmęczony tą szaloną bandą, Rzym wysłał swoją armię w 70 roku n.e. i zniszczył naród hebrajski, Jerozolimę i Świątynię. Ludobójstwo, które zniszczyło całą rasę hebrajską. Była znana jako Apokalipsa, Armagedon, Ucisk i Koniec Wieku Hebrajczyków i Starego Przymierza.

Kiedy uczniowie Jezusa mnożyli się w Rzymie, Cezar czuł się zagrożony.

1) Myślał, że chrześcijanie powstaną przeciwko niemu, ponieważ Piłat nakazał zabić Jezusa z powodu Izraelitów. Myślał tak tylko dlatego, że w swoim wypaczonym umyśle, gdyby był chrześcijaninem, to właśnie by to zrobił.

2) Wywnioskował również, że Izraelici uczynili z Jezusa męczennika i czyniąc to, zamienili go w boga, który teraz konkuruje ze swoimi rzymskimi bogami. Tak więc, podobnie jak Izraelici, przyjął wiarę, że Jezus nie jest Bogiem i rozpoczął kampanię szerzenia antychrysta ducha Starotestamentowego Izraela.

Zaczął mordować chrześcijan. Ale w przeciwieństwie do tego, co myślał o nich Cezar, chrześcijanie pozostali spokojni i wierni, aż do śmierci. Tak jak ich Pan.

W ten sposób rozpoczęła się destabilizacja i fragmentacja społeczeństwa rzymskiego, a wkrótce potem samego Imperium, co ostatecznie doprowadziło do jego upadku i powstania jego postrzeganego wroga, chrześcijaństwa – samego siebie na drodze do stania się Imperium.

KOŚCIÓŁ KATOLICKI

Gwałtowne i krwawe katolickie krucjaty w Palestynie rozpoczęły się około 1099 roku podczas okupacji “Ziemi Świętej” przez kalifat Fatymidów.

Będąc najpotężniejszym politycznym i religijnym imperium swoich czasów, Kościół katolicki myślał, że może siłą ustanowić “legalną” kontrolę nad Palestyną. W końcu miejsce, w którym chodził Jezus, było deptane przez “niewiernych” muzułmanów.

W ten sposób Kościół chwycił za broń i poszedł na wojnę. W ten sposób przekształcił się w bezwzględny podżegający do wojny Starotestamentowy Izrael. Nigdy nie przyszło im do głowy, że taniec z duchem antychrysta jest niebezpieczny.

W konsekwencji krucjaty te prawie zbankrutowały Kościół, spowodowały brak jedności i konflikt między różnymi łacińskimi interesami chrześcijańskimi we wschodniej części Morza Śródziemnego, doprowadziły do papiestwa awiniońskiego, w którym papież nie mieszkał już w Watykanie, spowodowały schizmę papieską, która była rozłamem w Kościele katolickim, który trwał od 1378 do 1418 roku, stracił swoją władzę polityczną i prestiż, i wreszcie pozostawił niezatartą plamę na wierze katolickiej, która nawet teraz zmaga się z potężnym ruchem protestanckim, konkurencją, której Watykan wtedy nie miał.

Niestety, istnieją surowe konsekwencje wskrzeszenia Starotestamentowego Izraela. Kościołowi katolickiemu trzeba było przypomnieć, że Bóg skończył ze Starym i że Jego syn zapłacił wysoką cenę za Nowe Przymierze. Chociaż Kościół jest nowym duchowym Izraelem, musi przestrzegać nowych zasad. Chrześcijaństwo ma być ogólnoświatowym imperium pokoju i miłości, a nie podżegania do wojny i nienawiści.

Gdyby czytali Biblię, wiedzieliby o tym.

“Nazywając to przymierze nowym, uczynił pierwsze z nich przestarzałym”. List do Hebrajczyków 8:13

Tak mówi Pan Bóg: ‘Dość, wy, książęta Izraela; odrzućcie przemoc i zniszczenie oraz praktykujcie sprawiedliwość i prawość’. Ks. Ezechiela 45:9

“Mój Pokój zostawiam z tobą… Miłujcie się wzajemnie.” – Jezus

WIELKA BRYTANIA I NIEMCY

Imperium Brytyjskie odparło atak na Palestynę w 1915 roku i zabezpieczyło ją, gdy zajęło Jerozolimę w grudniu 1917 roku. W tym samym czasie Żydzi rozpoczęli inwazję na Palestynę na poważnie, przy wsparciu swojego brytyjskiego patrona. Londyńska Deklaracja Balfoura zasadniczo przekazała ziemię Palestyny aszkenazyjskim syjonistycznym Żydom, aby mogli odtworzyć Starotestamentowy Izrael.

Ci syjoniści, udając starożytnych Hebrajczyków, którzy już nie istnieją i napędzani tym samym duchem, co katoliccy krzyżowcy średniowiecza, rozpoczęli morderczą grabież rdzennej ludności palestyńskiej, jednocześnie zasiedlając ziemię twardo i szybko.

Tymczasem Cesarstwo Niemieckie rozszerzało się na całą Europę i Afrykę Północną. Właśnie wybrali nowego kanclerza Adolfa Hitlera, który chciał przywrócić chwałę Ojczyzny.

Wzmocnieni wieloma zwycięstwami w Palestynie, światowe syjonistyczne żydostwo rozpoczęło wojnę przeciwko Niemcom w 1933 roku po objęciu dowództwa przez Hitlera. Z Londynu, Nowego Jorku i Waszyngtonu krzyczeli i krzyczeli i… krzyczał i krzyczał, aby wciągnąć świat zachodni w militarny atak na Cesarstwo Niemieckie lub Rzeszę (tak jak robią to dzisiaj z Iranem i tak jak ostatnio zrobili to z IrakiemSyrią i Libią).

Doszli do wniosku, że wojna w Europie popchnie więcej europejskich Żydów do migracji do Palestyny.

Aby zapewnić sukces swojego makiawelicznego planu, spiskowali w prześladowaniu i zabijaniu swoich współbraci Żydów, jednocześnie płacząc przeciwko nazistom. Dla takiego zachowania nie ma słowa bardziej zwięzłego w języku angielskim niż jidysz słowo Chutzpah.

Icchak Greenbaum, szef Żydowskiego Komitetu Ratunkowego, powiedział: “Jedna koza w Izraelu jest warta więcej niż cała diaspora”.

Rabin Shonfeld stwierdził, że: “Syjonistyczne podejście, że żydowska krew jest olejem namaszczenia potrzebnym do kół państwa żydowskiego, nie należy do przeszłości. Działa do dziś”.

Wiedząc o spisku syjonistów w celu rozpoczęcia wojny, Hitler próbował ich uspokoić i sporządził umowę transferową. Dr Hans Friedenthal, ówczesny szef Syjonistycznej Federacji Niemiec, podsumował sytuację po wojnie: “Gestapo zrobiło w tamtych czasach wszystko, aby promować emigrację, szczególnie do Palestyny. Często otrzymywaliśmy ich pomoc, gdy wymagaliśmy czegokolwiek od innych władz w związku z przygotowaniami do emigracji”.

Apel o migrację do Palestyny 29 sierpnia 1933

Młodzi Żydzi tylko do Palestyny

Tak więc teraz zarówno Anglia, jak i Niemcy były w łóżku z odtworzeniem Starotestamentowego Izraela w Palestynie.

Ale ponieważ angielskie i niemieckie wsparcie było ograniczone, a Żydzi byli zbyt wygodni w Europie, aby migrować do Palestyny, syjoniści nadal chcieli ich wojny.

W Kongresie Syjonistycznym, który odbył się w Londynie w 1937 roku, dr Weizmann ustanowił linię polityki swoimi słowami: “Nadzieje sześciu milionów Żydów w Europie koncentrują się na emigracji. Zapytano mnie: “Czy możesz sprowadzić sześć milionów Żydów do Palestyny?” Odpowiedziałem: “Nie”. Z głębi tragedii chcę ocalić dwa miliony młodych ludzi… Stare przeminąPoniosą swój los lub nie. Są pyłem, ekonomicznym i moralnym pyłem w okrutnym świecie… Przetrwa tylko gałąź młodych… Muszą to zaakceptować”. ” (podkreślenie moje)

Według zdobywcy nagrody Pulitzera dziennikarza Louisa Kilzera, Hitler nie chciał walczyć z Anglią i nie miał na to żołądka. W ten sposób anglo-amerykańska elita, wyczuwając okazję do powiększenia własnych imperiów, zgodziła się na ideę wojny z Niemcami.

W końcu syjoniści dostali swoją wojnę. 2 wojna światowa.

Na nieszczęście dla Wielkiej Brytanii, wiele z jej miast zostało zbombardowanych w gruzy, podczas gdy jej gospodarka pogrążyła się w kraterze. Niemcy nie wypadły lepiej. Został zbombardowany niemal do zapomnienia. Miasta takie jak Drezno, Berlin, Pforzheim, Darmstadt, Kassel i Hamburg zostały praktycznie zrównane z ziemią.

WZN

Niemieccy Żydzi do Palestyny

Oba kraje utraciły swoje imperia, podczas gdy Stany Zjednoczone stały się Imperium, z którym należy się liczyć. Niemcy i Anglia w końcu odbudowały się, ale władza zniżyła się do bycia pudlami Ameryki.

Zgodnie z przewidywaniami, powódź Żydów wysiadła w Palestynie, gdy świat zachodni opłakiwał swoje 80 milionów zabitych. Z wystarczającą ilością Żydów na ziemi Współczesny Izrael ogłosił niepodległość w 1948 roku.

Palestyna została następnie wymazana z mapy, podczas gdy setki tysięcy Palestyńczyków zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów do sąsiednich krajów i obozów dla uchodźców. Wydarzenie, które jest znane jako palestyńska Nakba.

ROSJA

Między 740 a 920 rokiem Aszkenazyjczycy zamieszkujący Chazarię postanowili stać się duchowym potomstwem Starotestamentowego Izraela. Tak więc masowo nawrócili się na judaizm / faryzeizm. Był to ich sposób na zachowanie niezależności od dwóch konkurujących ze sobą imperiów swoich czasów, chrześcijaństwa i islamu.

Następnie, około 1048 roku, Światosław z Kijowa zniszczył Chazarię i wchłonął ją do tego, co później stało się Imperium Rosyjskim, gdzie Aszkenazyjczycy byli trzymani pod ścisłą kontrolą i zamknięci w Pale of Settlement. Coś, czego Aszkenazyjczycy nigdy nie wybaczyli Rosji.

Czekając na swój czas, Aszkenazyjczycy wkrótce stali się siłą stojącą za ohydnymi bolszewikami, którzy przejęli rosyjski rząd w 1910 roku. Biorąc stronę od Cezara, zmasakrowali 66 milionów chrześcijan, w tym 200 000 członków chrześcijańskiego duchowieństwa, i zniszczyli 40 000 kościołów, według słynnego chrześcijańskiego rosyjskiego pisarza Aleksandra Sołżenicyna. Ci chrześcijanie pozostali spokojni i wierni, aż do śmierci. Tak jak ich Pan.

Większość bolszewików stanowili Żydzi aszkenazyjscy, tacy jak Włodzimierz Lenin, Leon Trosky, Lew Kamieniew, Grzegorz Zinowiew, Jakow Swierdłow i Grigorij Sokolnikow. Zostały sfinansowane przez aszkenazyjskich bankierów z Nowego Jorku i Londynu, takich jak Rothschild Bank i Jacob Schiff z Kuhn and Loeb & Co. Ci bankierzy bronili destrukcyjnej ideologii aszkenazyjskiego Karola Marksa i uznali, że opłaca się inwestować w katastrofalny podbój Rosji przez komunizm, aby zarobić kilka dolarów w tym procesie, plądrując kraj za pośrednictwem dobrze umieszczonych złodziejskich agentów, którzy później będą znani jako oligarchowie.

Dlatego nie było niespodzianką, gdy Rosja Sowiecka sprzymierzyła się z syjonistami, Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią przeciwko Niemcom podczas 2 wojny światowej. Wojna, w której 20 milionów Rosjan straciło życie, a cały kraj leżał w całkowitej ruinie. Mimo to, kiedy nadszedł czas, aby rozwiązać Palestynę w celu przekazania jej syjonistom, przywódcy Rosji szybko ustawili się w kolejce do geograficznego wskrzeszenia Starotestamentowego Izraela.

Nie było więc niespodzianką, gdy całe imperium sowieckie Rosji upadło w 1991 roku i straciło wszystkie państwa satelickie. Wydarzenie, które rzuciło na śmietną ulgę upadły kraj żyjący w absolutnej rozpaczy.

USA

Z ponad 1000 baz wojskowych i instalacji na całym świecie oraz polityką zagraniczną, która powoduje, że prawie każdy naród na ziemi kuli się ku swojej woli, Stany Zjednoczone Ameryki są najpotężniejszym Imperium, jakie świat kiedykolwiek znał.

I nie dlatego, że chcieli tego Ojcowie Założyciele, ale dlatego, że założenie Stanów Zjednoczonych ma głęboki związek ze Starotestamentowym Izraelem, podobnie jak współczesny Izrael.

Podobieństwa są uderzające.

Po pierwsze, zaatakuj ziemię innego narodu. Po drugie, zabij pierwotnych mieszkańców, zamykając resztę w rezerwatach lub więzieniach na świeżym powietrzu, takich jak Gaza. Po trzecie, zaludnij go ponownie. Po czwarte, podbij więcej ziemi lub zaplanuj ją. I po piąte, ogłosić, że “Bóg” jest tym, który stoi za tym wszystkim, Manifest Destiny i syjonizmem.

“Nawet szatan przebiera się za anioła światłości”. 2 Koryntian 11:14

Nic dziwnego, że USA i współczesny Izrael są tak miłosnymi gołębiami. Są bliźniakami syjamskimi, zarówno w nieustannej wojnie, jak i ekspansji od czasu ich powstania.

Jest jednak jedna rażąca różnica.

Mimo że rząd federalny USA robił straszne rzeczy przez całe swoje życie, raz na jakiś czas wdraża naprawdę wyjątkową politykę, która odkupia jego duszę. Po pierwsze, Ameryka przyjmuje uciskanych, biednych i zmęczonych z całego świata bez względu na rasę czy religię i daje im wolność i możliwość prosperowania.

“Jezus powiedział: ‘Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek czynicie dla najmniejszych z nich, Mi czynicie'”. Mateusza 25:40

Jest to natchniony przez Chrystusa akt dobroci i miłości, któremu nie dorównuje żaden inny kraj na ziemi. Akt, który jest w przeważającej mierze odpowiedzialny za wielkość Ameryki i jej liczne i olśniewające innowacje, które przynoszą ogromne korzyści ludzkości. W ten sposób ci, którzy zostali odrzuceni jako motłoch świata, stają się pokornymi, których Bóg podnosi.

“Pokorni wznoszą się wysoko, a ci, którzy opłakują, są podnoszeni w bezpieczne miejsce”. Job 5:11

Podczas gdy współczesny Izrael jest rasistowskim i pasożytniczym państwem, które żywi się dobrocią Amerykanów. To krwawi Ameryka sucha. Finansowo, duchowo i moralnie.

Miliardy dolarów rocznie są wyplądowywane z amerykańskich kas dla współczesnego Izraela, aby prowadzić wojnę i uciskać Palestyńczyków, podczas gdy miliony Amerykanów głodują, są bezrobotni i bezdomni. Izraelskie lobby nieustannie nakłania rząd USA do inicjowania niezliczonych konfliktów na całym świecie – w IrakuSyriiLibiiIranie i na Ukrainie – w celu wzmocnienia interesów Izraela.

Konflikty, które do tej pory spowodowały ponad 59 milionów uchodźców i przesiedleńców oraz 27 milionów zabitych, w tym chrześcijan. Tylko konflikt z Irakiem przerodził się w pełnowymiarową wojnę, która wymagała inwazji USA. Ta wojna spowodowała, że gospodarka USA zatankowała, a deficyt budżetowy wzrósł. Ale nie martw się, wkrótce będzie gorzej, ponieważ niektóre inne konflikty wciąż gotują się w tle, gotowe do wybuchu w każdej chwili. Niemniej jednak, z wyjątkiem Iranu, te kraje docelowe już leżą w ruinie, podczas gdy konflikty te wydrenowały biliony bilionów z amerykańskiego skarbca.

Niewiarygodne, niektóre amerykańskie organizacje “chrześcijańskie” non-profit, takie jak CUFI Johna Hageezbierają fundusze dla syjonistycznych osadników. W ten sposób pomagają złodziejom ziemi ukraść ziemię innych ludzi, jednocześnie umożliwiając im zabijanie pierwotnych mieszkańców w tym procesie. Te rzekomo “chrześcijańskie” grupy nie różnią się niczym od katolickich krzyżowców z dawnych czasów, podżegającej do wojny plamy na imieniu Jezusa. Innymi słowy, to tak, jakby ponownie krzyżowali Chrystusa.

Ci zwolennicy apartheidu, wraz z izraelskim lobby, nieustannie naciskają na rząd USA, aby zapewnił zbrodniczemu państwu współczesnego Izraela dyplomatyczną osłonę w społeczności międzynarodowej, nawet gdy Izrael bezkrytycznie bombarduje niewinnych mężczyzn, kobiety i dzieci. A kiedy Imperium Amerykańskie nawet wzdryga się w swoim poparciu, bez względu na to, jak nieistotne jest to wahanie, krzyczą i krzyczą i… krzyczeć i krzyczeć. Tak więc Imperium ustępuje, staje się wspólnikiem masowych mordów i wysyła im jeszcze więcej pieniędzy.

Jak zażartował kiedyś Pat Buchanan: “Kongres jest terytorium okupowanym przez Izrael”. Miły eufemizm dla stwierdzenia, że współczesny Izrael przejął rząd amerykański lub że Ameryka stała się krajem podporządkowanym, okupowanym narodem, Imperium na smyczy. W rezultacie cały świat kuli się z przerażenia z powodu moralnego bankructwa amerykańskich przywódców. To z kolei zrodziło powszechny wstręt i nienawiść do Ameryki, która stała się prawdziwą przeszkodą dla amerykańskich decydentów i przedsiębiorstw.

A powodem, dla którego syjonistycznym Żydom udaje się to oszustwo, jest dwutorowa strategia. Po pierwsze, przekupują Kongres w procesie wyborczym, wypełniając swoje kasy. Po drugie, bezwstydnie machają następującym wersetem biblijnym do Chrześcijańskiej Ameryki:

“I uczynię was wielkim narodem, i będę was błogosławił, i uczynię wasze imię wielkim; I tak będziesz błogosławieństwem; I będę błogosławił tym, którzy was błogosławią, a tego, kto was przeklina, będę przeklinał. A w was wszystkie narody ziemi będą błogosławione”. I Ks. Mojżeszowa 12:2-3

Chodzi o to, aby łatwowierni amerykańscy chrześcijanie zaakceptowali powyższy werset biblijny tak, jakby Bóg zamierzył go dla syjonistycznych Żydów, którzy w rzeczywistości są niczym innym jak oszustami udającymi Hebrajczyków; i że jeśli będą błogosławić współczesny Izrael, Bóg pobłogosławi ich w zamian. Jednak nawet pobieżne spojrzenie na tę biblijną obietnicę opowiada inną historię.

Werset ten jest wyraźnie skierowany do samego Abrama, do którego Bóg mówił, a nie do nikogo innego. Ponadto naród, który Bóg opisywał, był narodem, który miał wyrosnąć z Chrystusa, nasienia Abrahama. Chrześcijański naród, który obejmowałby wszystkie narody ziemi. Naród, który obejmowałby cały świat. Ten naród nie mógłby być rasistowskim państwem współczesnego Izraela, które nie może nawet współistnieć ze swoimi palestyńskimi sąsiadami, nie mówiąc już o wszystkich rodzinach ziemi. Porozmawiaj o Chutzpah! Znowu jest to słowo!

W każdym razie, do, pomyśleliśmy, że policzymy błogosławieństwa, które miały nadejść na drodze Ameryki za to, że pobłogosławiła współczesny Izrael przez te wszystkie lata miliardami amerykańskich dolarów. Oto, co znaleźliśmy.

Nie ma błogosławieństw, tylko przekleństwa: miejsca pracy wysyłane za granicę, dewaluacja dolara lub inflacja, nienawiść na całym świecie, prywatność zniszczona, państwo policyjne, wojny, dług, deficyt, depresja gospodarcza, bezrobocie, bezdomność, uciążliwe podatki i cła, rozpadająca się infrastruktura, szalejące rozwody, aborcja, perwersja seksualna, niekontrolowany dług (osobisty, biznesowy i rządowy), wszechobecne choroby, epidemia samobójstw, ogłupiona populacja, uzależnienie od narkotyków, system finansowy kontrolowane przez złodziei, skorumpowanych polityków… Czy powinniśmy iść dalej?

Zasadniczo Ameryka jest teraz zarażona wszystkimi objawami Imperium bliskiego upadku – upadku przyspieszonego przez obsesję Ameryki na punkcie potrzeb rasistowskiego państwa żydowskiego, aby rekonfigurować Bliski Wschód z korzyścią dla kraju apartheidu. W trakcie tego procesu Stany Zjednoczone zostały oślepione, podczas gdy Chiny i Rosja same stały się potęgami, gotowymi zrzucić Imperium USA z jego okonia. Taki przypadek jest naprawdę Bożym działaniem, aby przeszkodzić Imperium Amerykańskiemu Zła, takiemu jak to machnęło Złe Państwo Izrael, aby stało się znacznie gorsze niż już ma.

O głupcze, gdybyś tylko uczył się z historii!

KONKLUZJA

Nawet jeśli zajmie to lata lub stulecia, każde imperium, które zostaje uwikłane w Starotestamentowy Izrael, w końcu płaci dudziarzowi. A to z powodu jednego prostego faktu.

“Izrael” nie jest już Jakubem z Biblii. “Izrael” nie reprezentuje już Bożych obietnic. Po części dlatego, że jest to cząstka Starego Przymierza, które już nie istnieje, ale także dlatego, że “Izrael” jeszcze przed czasami Chrystusa został porwany przez stare znane duchy: Zwierzchności Piekła lub Spojlery Pokoju.

“Pan bardzo rozgniewał się na Izrael i usunął ich z oczu… I Pan odrzucił całe nasienie Izraela, dotknął ich i wydał w rękę spoilerów, aż wyrzucił ich z oczu”. 2 Królewska 17:18,20

Te demoniczne demony nigdy nie męczą się włóczeniem się po ziemi w poszukiwaniu gospodarzy dla swoich destrukcyjnych ideologii: feudalizmu, syjonizmukomunizmu, faszyzmu, maoizmu, białej supremacji, czarnej supremacji, żydowskiej supremacjimilitaryzmu, totalitaryzmu, solipsyzmu, nihilizmu, terroryzmu itp.

Byli oni czynnikami wspomagającymi, a tym samym niszczącymi każdego Tyrana i Imperium od początku czasu. Niektóre z ich zmarłych ofiar znały je pod różnymi nazwami.

Gurzil był bóstwem wojennym starożytnych Berberów.” -Wikipedia

Guan Yu był chińskim bóstwem wojownika o czerwonej twarzy.” -Wikipedia

Hachiman był bogiem wojny Japonii.” -Wikipedia

lista jest długa.

Są to groźni przeciwnicy, którzy przekształcili “Izrael” w duchowo chorą ideologię; duch antychrysta, który faworyzuje motto “nienawidź bliźniego swego”; obcy szczep, który wykazuje żarłoczny i ludobójczy apetyt; porywacz ciał, który stara się przywiązać do jakiejkolwiek grupy, która ma czelność dążyć do władzy absolutnej, lub jakakolwiek grupa jest wystarczająco podstępna, aby przekonać władze, które mają wykonać jej wolę; wampir, który nie chce umrzeć, zawsze grasujący w poszukiwaniu nowych ofiar i nowych gospodarzy, nie zważając na żadną z nich.

Krótko mówiąc, jest to duch oszustwa, który pragnie unicestwienia wszystkiego, co dobre i spokojne w stworzeniu. Całą jego racją bytu jest zburzenie Nowego Przymierza Chrystusa “kochaj bliźniego swego” i “pokój na ziemi” oraz przywrócenie nieudanego Starego Przymierza konfliktu, ludobójstwa, wojny i podboju. (Patrz dodatki poniżej)

Co ciekawe, los, który obecnie i bezwstydnie niesie pochodnię “Izraela”, pod nazwą współczesnego Izraela, ma jako jedno z głównych motto: “Przez oszustwo będziesz prowadził wojnę”. Starotestamentowy Izrael podobnie zasmucił Boga.

“Efraim ogarnia mnie kłamstwami, a dom Izraela podstępem“. Ozeasza 11:12

“Dosyć, wy, książęta Izraela; odrzuć przemoc i zniszczenie, praktykuj sprawiedliwość i prawość” – głosi Pan Bóg. Ks. Ezechiela 45:9

Czy można się więc dziwić, że jakakolwiek grupa, która okrywa się starotestamentowym Izraelem, nagle staje się podobna do postaci Jima Carreya, Stanleya Ipkissa w filmie Maska po tym, jak przypina maskę Lokiego? Z wyjątkiem psot i żartów, następuje śmierć, chaos i zniszczenie.

“Izrael” musi zostać zastąpiony Duchem Chrystusa i współczesnym Izraelem apartheidu zastąpionym przez Palestynę, gdzie chrześcijanie, żydzi i muzułmanie mają równe prawa w kraju. Innymi słowy, miłość i pokój muszą obalić “Izrael” we wszystkich jego formach. To jedyny sposób, aby to egzorcyzmować. Tak właśnie uczynił Bóg, kiedy zniósł Stare Przymierze i ustanowił Nowe. I to właśnie my, którzy niesiemy Jego pochodnię, musimy teraz zrobić.

Ponadto musimy rozproszyć wszystkie działania wojenne zaaranżowane przez Imperium, w tym te, które obecnie toczą się na Ukrainie i w Azji, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Musimy domagać się, aby przedstawiciele naszego rządu narzucali tylko pokojowe rozwiązania. W przeciwnym razie znajdziemy się w wojnie, która pozostawi Bliski Wschód i świat zachodni w popiołach nuklearnych.

Wojna, która będzie najbardziej mile widziana przez tych wszystkich opętanych przez demony gigantycznych ropuch i podżegaczy wojennych, którzy bez końca bluźnią w mediach głównego nurtu o wydatkach na obronę, terrorystach, wojnach prewencyjnych, wojnie z terroryzmem i pierwszych uderzeniach nuklearnych.

Jeśli usiądziesz i nic nie zrobisz, rozpocznie się World War 3.

“Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani dziećmi Bożymi”. Mateusza 5:9


DODATEK 1

Odkrywanie na nowo koncepcji imperium

Dawne imperia zwykle obracały się wokół swoich miast-państw, biorąc pod uwagę, że w tamtych czasach istniały głównie miasta-państwa. Były to podmioty, które narzucały się innym królestwom, zwykle różnych ras i narodowości, i były bardziej zainteresowane daninami / podatkami, które te królestwa mogły zapewnić cesarzowi, nie tyle na terytorium per se. Cała idea tych imperiów polegała na zbieraniu dochodów – dlatego ich dopływy nazywano państwami wasalnymi.

Współczesne mocarstwa europejskie zmieniły sposób działania imperiów. Najechali inne królestwa, aby splądrować zasoby tych, których podbili. Tak więc ziemia i terytorium miały znaczenie. W końcu nikt nie wie, co kryje się pod nawet najbardziej opuszczoną przez Boga ziemią. W ten sposób lepiej zagarnąć jak najwięcej ziemi i rozszerzyć terytoria podbitych królestw.

Stany Zjednoczone dodatkowo przekonfigurowały sposób działania Empires. Imperium USA przekupuje rządy innych krajów – używając “pomocy zagranicznej” – aby utrzymać hegemonię dolara amerykańskiego i plądrować zasoby tych narodów poprzez infiltrację amerykańskich firm i zastraszanie amerykańskich baz wojskowych. Innymi słowy, żydowska elita oligarchiczna, jako “cesarz”, zarządza imperium amerykańskim dla własnej korzyści.


DODATEK 2

Niszczyciele świata

“My, Żydzi, my, niszczyciele, pozostaniemy niszczycielami na zawsze.” – Maurice Samuel

Rewolucja bolszewicka: Żydowscy bolszewicy, którzy przejęli rosyjski rząd w 1910 roku, zabili 66 milionów chrześcijan, w tym 200 000 członków duchowieństwa chrześcijańskiego, i zniszczyli 40 000 kościołów.

1 wojna światowa: Wielka Brytania przegrywała wojnę z Niemcami. Syjoniści wkroczyli i zmanipulowali prezydenta Wilsona, aby wciągnąć USA w wojnę, aby im pomóc. W zamian Żydzi poprosili Imperium Brytyjskie, aby uczyniło im Palestynę i stworzyło Izrael. Ich życzenie zostało spełnione w postaci Deklaracji Balfoura z 1917 roku, która kosztowała świat 18 milionów zabitych.

2 wojna światowa: Syjoniści podżegali do tej wojny (tak jak robią to dzisiaj z Iranem i innymi krajami na Bliskim Wschodzie), aby europejscy Żydzi mogli czuć się zagrożeni. Oszustwo zadziałało, gdy europejscy Żydzi tłumnie uciekli do Palestyny i przejęli domy Palestyńczyków, którzy zostali eksmitowani z bronią w ręku, a następnie albo zmasakrowani, albo wypędzeni ze swojej ziemi do sąsiednich krajów arabskich. Z wystarczającą ilością Żydów na ziemi, Izrael został stworzony w 1948 roku kosztem 80 milionów zabitych.

Wojna światowa z terrorem: Żydowscy neokonserwatyści, w zmowie ze swoimi kupionymi i opłaconymi politykami w rządzie USA, popełnili swój akt terroryzmu 9/11. Potem wygodnie obwinili za to muzułmanów, aby uzyskać zielone światło do zniszczenia Bliskiego Wschodu przy użyciu armii USA i NATO oraz grup terrorystycznych, które finansują, z ostatecznym celem stworzenia Wielkiego Izraela. Do tej pory liczba ofiar śmiertelnych wynosi 27 milionów, w tym chrześcijan.

3 wojna światowa: Czy z Rosją chroniącą Syrię i Iran przed makiawelicznym planem Izraela syjoniści zdołają ponownie doprowadzić świat na skraj katastrofy, aby stworzyć Wielki Izrael? Jeśli to zrobią, czy zamiast tego doprowadzi to do ich upadku?

Sequitur: Jak przystało na oszustów i morderców, syjonistyczni oprawcy świata bezwstydnie kamuflują się jako OFIARY, z Izraelem, ich potwornym, kontynuując ich pełne krwi dziedzictwo. Rzeczywiście, apartheid w Izraelu jest plagąrakiem, z którym trzeba sobie poradzić.

Apelacja: Każda sumienna osoba powinna wprowadzić osobisty bojkot Izraela i wszystkiego, co się tam wydarzyło.


DODATEK 3

Na zdjęciach: Nienawiść do pokoju na ziemi

Chrystus

Ukrzyżowanie Księcia Pokoju

Wierni aż do śmierci

Chrześcijańskie ludobójstwo w Rzymie

“Wierni aż do śmierci” Herberta Schmalza

Krzyżowców

 Muzułmańskie ludobójstwo krzyżowców

ww2

 Ludobójstwo w Europie podczas II wojny światowej

Grafika2

Ludobójstwo Palestyńczyków

Ludobójstwo Indian

Ludobójstwo Indian amerykańskich

Ludobójstwo Żydów

Ludobójstwo Żydów

Wietnam

Ludobójstwo w Wietnamie

Bolszewik


Chrześcijańskie ludobójstwo

Londyn

niszczące Londyn

Niemcy


niszczące Niemcy

niszczące Japonię

Stalingrad

Zniszczenie Stalingradu

Irak

Zniszczenie Iraku

Palestyńczyków

Zniszczenie Palestyny

Syria

Zniszczenie Syrii

Libia

Zniszczenie Libii

Ukraina

Zniszczenie Ukrainy _______________________

“Ich stopy biegną ku złu i spieszą przelać niewinną krew; ich myśli są myślami o nieprawości, spustoszeniu i zniszczeniu są na ich ścieżkach”.Ks. Izajasza 59:7 ___________________________

Miłość i pokój dla wszystkich!

___
https://biblicisminstitute.wordpress.com/2014/08/05/israel-the-scourge-of-empires/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Bardzo dziwna sprawa, od kilku godzin rządowy Airbus KC2 Voyager (A330-243MRTT) Wielkiej Brytanii, krąży pomiędzy wyspami, a Europą!

  Robi ciągle kółka, w między czasie poderwano ze cztery myśliwce z bazy w Norwich i Norfolk. Krążyły w okolicach. Duży ruch wokół rozmaitych śmigłowców ratunkowych.

  Pierwotny kurs samolotu był na zachód, w kierunku USA, ale nad oceanem zawrócił , przeleciał całe wyspy i kołuje.

  Co jeszcze ciekawsze powoli obniża swój lot, bardzo powoli, teraz jest już niezwykle nisko. Być może zobaczycie jutro jakieś nagłówki?

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj ciekawa informacja z Niemiec….

  https://topwar.ru/195798-vlasti-germanii-prizvali-grazhdan-gotovitsja-k-tomu-chto-u-nih-ne-budet-sveta-vody-i-edy.html

  Władze niemieckie wezwały Niemców do przygotowania się na to, że wkrótce nie będą mieli światła, wody i jedzenia

  3 maja 2022

  Niemiecka minister spraw wewnętrznych Nancy Feather mówi, że mieszkańcy kraju będą potrzebować żywności i lekarstw. Władze niemieckie w jej osobie wezwały obywateli do przygotowania się na to, że wkrótce nie będą mieli światła, wody i jedzenia.

  Poinformowano o tym w niemieckiej gazecie Handelsblatt.

  Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Niemiec radzi Niemcom zaopatrzenie się w żywność i leki. Uważa, że ​​z powodu kryzysu na Ukrainie Niemcy mogą stanąć w obliczu zagrożenia.

  “Jeśli prąd gaśnie na długi czas lub codzienne życie jest ograniczone w inny sposób, zawsze mądrze jest mieć w domu zapas żywności, lekarstw i środków medycznych.”

  – mówi urzędnik.

  Zaleca jednak obywatelom, aby przygotowując zaopatrzenie, korzystali z listy sporządzonej wcześniej przez federalną agencję ochrony ludności, która zawiera wszystko, co jest niezbędne do życia w trybie offline przez dziesięć dni. Zawiera dwa tuziny litrów wody, a także minimalny zestaw żywności dla jednej osoby. Lista zawiera 3,5 kg chleba, płatków zbożowych i makaronów, około 4 kg warzyw i roślin strączkowych, 1,5 kg mięsa, ryb i jaj oraz innych artykułów spożywczych.

  Krótko przed tym niemieckie media radziły obywatelom Niemiec, aby rzadziej myli się, aby zużywać mniej wody.

Wypowiedz się