Agenci NWO próbowali zamordować Władimira Putina dwa miesiące temu

Opublikowano Maj 24, 2022, autor: State of the Nation

Przez Niamh Cavanagh

Szef ukraińskiego wywiadu obronnego twierdził, że prezydent Rosji Władimir Putin przeżył próbę zamachu dwa miesiące temu.

W rozmowie z ukraińskim portalem “Prawda Ukraina” gen. Kyryło Budanow powiedział, że na początku brutalnej inwazji Rosji na sąsiada doszło do “nieudanej” próby zamachu na życie przywódcy Kremla.

“Putin został zamordowany” – powiedział Budanow. “Został nawet zaatakowany w linii, jak mówią, przedstawicieli Kaukazu nie tak dawno temu. To są informacje niepubliczne. Absolutnie nieudana próba, ale naprawdę miała miejsce. … To było jakieś dwa miesiące temu”.

Prawda powiedziała, że pełny wywiad z szefem wywiadu zostanie wyemitowany we wtorek.

W wywiadzie dla serialu dokumentalnego “The Putin Interviews” z 2017 roku z reżyserem Oliverem Stone’em powiedziano, że przywódca Kremla uniknął co najmniej pięciu prób zabójstwa.

Na początku tego miesiąca Budanow powiedział Sky News, że jest “optymistycznie” nastawiony do porażki Rosji, sugerując, że strata doprowadzi do odsunięcia Putina od władzy do końca roku.

“Ostatecznie doprowadzi to do zmiany przywództwa Federacji Rosyjskiej” – powiedział. “Ten proces został już uruchomiony.” Zapytany, czy trwa “zamach stanu”, powiedział Sky News: “Tak. … Poruszają się w ten sposób i nie da się tego powstrzymać”.

Według Sky News Budanow podwoił się po tym, jak zasugerowano, że szerzy propagandę. “To moja praca, to moja praca – jeśli nie ja, kto będzie o tym wiedział?” – powiedział.

Dodał, że od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę 24 lutego taktyka wojskowa rosyjskich sił zbrojnych nie zmieniła się, pomimo przesunięcia ich uwagi na wschodnią Ukrainę.

“Punkt krytyczny nastąpi w drugiej połowie sierpnia” – powiedział. “Większość aktywnych działań bojowych zakończy się do końca tego roku. W rezultacie odnowimy ukraińską władzę na wszystkich naszych terytoriach, które utraciliśmy, w tym w Donbasie i na Krymie.

___
Za: https://www.veteranstoday.com/2022/05/23/nwo-agents-attempted-to-assassinate-vladimir-putin-two-months-ago/

Wypowiedz się