■ ROSYJSKA OPERACJA SPECJALNA na UKRAINIE ■ Rusofobiczne media są pełne kłamstw.

  • Alfax piątek, 1 kwietnia 2022, 03:01:01

Media są w strukturach tych którzy dyktują jedną tą samą antyrosyjską narrację w interesie USA i UNII EUROPEJSKIEJ.

Rosyjska operacja specjalna. 

Wielu w Polsce szydzi i krytykuje Rosję a jest to nagminne w środowisku rusofobów tak w mediach głównego nurtu jak i we wszelkich innych posłusznych obowiązującej antyrosyjskiej narracji, że Rosja jest słaba, że  prezydent Putin jest zawiedziony bo przecież Rosja w ciągu miesiąca nie zdobyła calej Ukrainy. 

Nie chcą zauważyć, że tylko w ciągu 30 dni wyzwoliła i kontroluje obszar wielkości W.Brytanii. 

Dla oprzytomnienia zagorzałych rusofobów i krytyków należy ich uświadomić, że operacja specjalna Rosji na Ukrainie nie polega na całkowitym zniszczeniu całego kraju, tak jak to zawsze czynią Stany Zjednoczone Ameryki i sojusznicy z NATO przy pomocy masowych dywanowych bombardowań miast i mordowaniu setek tysięcy ludzi, cywilów, całkowitego zniszczenia infrastruktury. 

Rosja za wszelką cenę chce zachować życie ludności cywilnej i infrastrukturę.
Natomiast koncentruje się na unicesteirniu zgrupowań dużych sił ukraińskiej armii, na zniszczeniu centrów dowodzenia, logistycznych, składów broni, komunikacji, transportu i baz.
 Rosja w ciągu 30 dni zajęła i ma pod kontrolą terytorium Ukrainy wielkości Wielkiej Brytanii. 

Oficjalny przedstawiciel rosyjskiego Ministerstwa Obrony generał dywizji Igor Konashenkov mówił o wstępnych wynikach operacji specjalnej:
” W pierwszym etapie operacji specjalnej celem było wymusić na nieprzyjacielu unieruchomienie sił w celu zablokowania ich na kierunkach kijowskim i czernihowskim, w tym rejon Kijowa, przygwożdżenia ich na polu bitwy. Oraz ze strony Rosji bez szturmowania miast (aby uniknąć cywilnych strat oraz dyżych zniszczeń).

Celem pierwszej fazy było, zadać klęskę, która nie pozwoliłaby kijowskiemu reżimowi na użycie sił na głównym kierunku działań Rosji w Donbasie, gdzie znajdują się duże umocnione ukraińskie siły.
Na początku było ich około 100 tysięcy, teraz szacuje się, że jest ich około 50 – 60 tysięcy.   .
 

Wszystkie te cele zostały osiągnięte. 

W tym samym czasie armia rosyjska rozwiązywała inny problem – z braku napływu nowych sił wroga z zachodu i z centrum Ukrainy, Rosja stworzyła warunki do końcowego etapu operacji wyzwolenia republik Donbasu.

W tym celu trwa, punktowe niszczenie ukraińskich potężnych umocnień utworzonych przez reżim kijowski w ciągu 8 lat ostrzeliwania Donbasu. 
A są to umocnienia betonowe usadowione głęboko w ziemi oraz głęboko ukryte pod ziemią.
W pierwszym etapie zniszczo główne linie komunikacyjne, linie zaopatrzeniowe, zostały przejęte pod pełną kontrolę strefy powietrzne, zniszczone zostały systemy obrony przeciwlotniczej Ukrainy, zniszczeniu uległa infrastruktura wojskowa, między innymi lotniska, największe składy broni, ośrodki szkoleniowe i bazy, oraz  koncentracje najemników.


Tym samym zrealizowano wszystkie główne zadania sił rosyjskich na kierunkach kijowskim i czernihowskim, celem przegrupowania wojsk rosyjskich jest zintensyfikowanie działań w obszarach priorytetowych, a przede wszystkim zakończenie operacji całkowitego wyzwolenia Donbasu. 
Tu należy przypomnieć, że w pobliżu Doniecka od strony okupowanej części Donbasu reżim kijowski zgromadził  po zęby uzbrojoną armię w ciężką broń w tym w wielkokrotne systemy masowego ognia “grad” rakiety Toczka-U, działa o kalibru 120, czołgi i haubice. Zniszczenie tak dużych sił wroga, ukraińską armię celowo usadowioną na terenach zamieszkałych przez ludność cywilną, jest trudnym zadanuem, Rosja nie może dokonać zmasowanych nalotów i bombardowań tylko musi ostrożnie i selektywnie eliminować krok po kroku ogniska nazistowskiej ukraińskiej armii.  

 Należy też pamiętać, że Rosja w odróżnieniu od USA nie chce zając kraju kosztem życia milionów ludzi i całkowitych zniszczeń. Rosja chce po zakończeniu operacji specjalnej wyzwolenia Ukrainy od banderowskiej junty i nazistów stworzyć warunki do demilitaryzacji kraju o neutralnym statusie Ukrainy. Rosja po zakończeniu operacji specjalnej wyzwalania Ukrainy z banderowców i nazistów chce mieć w Ukraińcach normalnyvh sąsiadów więc celem Rosji jest zachowanie życia i infrastruktury i niesienie pomocy dla ludności na wyzwolonych terenach.
Rosja jest naturalnie świadoma, że na Ukrainie w ciągu minionych 8 lat nastąpiła ogromna pro – banderowska intensywna nazistowska indoktrynacja społeczeństwa, głównie młodych ludzi, przez te lata zmieniono programy nauczania, książki dla małych dzieci i historyczne są pełne kłamstw i nienawiści do Rosjan, wpajano, że zbrodniarze z UPA OUN i SS to ukraińscy patrioci, a żołnierze z Armii Czerwonej to okupanci (a przecież miliony Ukraińców w 2 WŚ było w Armii Czerwonej i walczyło przeciwko niemieckiemu okupantowi).
 
Rosja chce Ukrainy z możliwością współpracy i pokojowej koegzystencji. Tak by już nigdy więcej nie trzeba było zbrojnie interweniować w celu zapobiegania ukraińskiej agresji na Rosję odrodzonego ukraińskiego nazizmu.  

W Polsce jak i w USA i w krajach Unii Europejskiej. 
Media są w strukturach tych którzy dyktują jedną tą samą antyrosyjską narrację w interesie USA i UNII EUROPEJSKIEJ. Propagowane są obrzydliwe notoryczne kłamstwa w kwestii słusznej rosyjskiej interwencji na Ukrainie, interwencji mającej na celu demilitaryzację i denazyfikację kraju który służył Stanom Zjednoczonym i Unii Europejskiej jako nazistowska baza do niszczenia Rosji.

Nawet w takiej kwestii jak pomoc humanitarna dla Mariupola w holenderskim przekazie medialnym 
nie było pełnej informacji, że ta pomoc humanitarna jest zorganizowana przez Rosję dla mieszkańców.
Pozytywne informacje o Rosji są tam tabu, natomiast oczernianie i kłamanie na temat Rosji jest tam priorytetem tak jak i w Polsce i w całej Unii Europejskiej.  Z Zelenskiego robią bohatera chociaż on ŁŻE na każdym kroku. 

Rosja po przez operację specjalną uniemożliwia dalszą ekspansję NATO na Wschód oraz zainstalowanie amerykańskich baz tuż przy granicy z Rosją, a przy tym przejęła dokumenty i ma twarde dowody, że Stany Zjednoczone pracowały na terenie Ukrainy w biolabs nad bronią biologiczną, mając za cel użycia jej przeciwko Rosji.

Bardzo ważne dla każdego Polaka.

https://www.youtube.com/channel/UCeIQ5arXr4tVMizxb5OrC9A
https://youtu.be/zGuOigtZBeM


_________________________________________________________________

Alfax

Wybrane komentarze

ikulalibal piątek, 1 kwietnia 2022, 06:14:03

Wszystko się zgadza poza jednym szczegółem

Jest //Media są w strukturach tych którzy dyktują jedną tą samą antyrosyjską narrację w interesie USA i UNII EUROPEJSKIEJ.//

A powinno być /Media są w strukturach tych którzy dyktują jedną tą samą antyrosyjską narrację w interesie USA i UNIJNEJ BIUROKRACJI //

Interesy państw i narodów UE a interesy unijnej biurokracji to dwa wszechświaty.

Jeśli się nic nie zmieni potencjał ekonomiczny Europy Zachodniej zostanie pożarty tak jak potencjał Europy Środkowej i Wschodniej 30 lat temu.

Zaoceaniczny wampir który już w latach 70-tych XX wieku wytracił całą energię przedłuża sobie życie wypijając krew z tych którzy taką energię posiadają.
Tak jak nie była w interesie demoludów dewastacja ich gospodarki tak w interesie Europejczyków nie leży
upadek ich gospodarek.W pierwszym i drugim przypadku wina leży po stronie zdradzieckich elit.
Chcę przypomnieć komentarz na głośny temat zaprezentowany przeze mnie kilka lat temu :

***TO NIE REFERENDUM WYPCHNĘŁO WIELKĄ BRYTANIĘ Z UE. TO UNIĘ EUROPEJSKĄ WYRZUCILI Z GONDOLI ŚWIATOWEJ EKONOMIKI I POLITYKI. TO TWÓRCY ŚWIATOWEGO SYSTEMU ZMNIEJSZYLI KRĄG TYCH, KTÓRZY ZOSTALI W GONDOLI.

Przed tym starali się wyrzucić Grecję, Cyprem ostrzegawczo potrząśnięto, żeby banki posłusznie okradły swoich klientów bankowych. Szwajcarskich bankierów potrzymali chwilę nad przepaścią i ci zaraz odstąpili od tajemnicy bankowej. Pomyślcie tylko: Szwajcaria zrezygnowała z tego, co czyniło ją atrakcyjną dla kapitałów z całego świata. Przecież to nie jest nagle obudzone sumienie szwajcarskich bankowców.

W gondoli balonu pozostała Wielka Brytania. W jaki sposób zamierzają leczyć zaistniałą sytuację? – Już wielokrotnie o tym pisałem. Potrzebny jest chaos i wojna. W jakiś sposób trzeba pozbyć się tych pustych pieniędzy, nagromadzonych długów, zobowiązań. Trzeba czegoś, co „rozładuje” ich ekonomikę. Trzeba wstrząsów… Ale na zewnątrz własnego kręgu.***
całość https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/26/wyjscie-awaryjne-wiec-jednak-upadek-zydowskiej-ue/

Alfax piątek, 1 kwietnia 2022, 10:15:24

Wszystko się zgadza poza jednym szczegółem#ikulalibal””//A powinno być /Media są w strukturach tych którzy dyktują jedną tą samą antyrosyjską narrację w interesie USA i UNIJNEJ BIUROKRACJI //””

To fakt, biurakracja jest w Unii ogromna i pochłania ogromną ilość czasu i środków.
Mamy rzesze zasiadającą w Parlamencie Europy opłacaną fantastycznymi sumami w euro ale bezproduktywnych ludzi którzy “produkują”, wymyślają często absurdalne przepisy. Ale na tym nie koniec, ponieważ na niższym poziomie w poszczególnych krajach mamy rzesze bezproduktywnych biurokratów utrudniających nam życie i także pochłaniających ogromne sumy, żyjących na koszt podatników .

By mógł istnieć ten pochłaniający ludzką energię (a konkretnie energię ludzi pracy) biurokratyczny moloch wyśrubowane są podatki i dodatkowe przeróżne akcyzy pochłaniające większą część naszych dochodów.

No cóż to kiedyś musi eksplodować, pytanie czy za naszego życia czy za życia następnych pokoleń ?
W USA National Debet jest już ponad 30 bilionów dolarów (bilionów w europejskim określeniu).

Pozdrawiam.

Monaco piątek, 1 kwietnia 2022, 14:42:17

Wszystko się zgadza poza jednym szczegółem#ikulalibal#AlfaxPrędzej czy później prawda wyjdzie na jaw w krajach europejskich o ukraińskiej nazistowskiej armii.
Cenzura w Polsce i blokada informacji z obiektywnych źródeł jest identyczna w całej Unii Europejskiej.
Przecież jest aż zbytnio widoczne że usa i jej kundle w Europie to ten cały kolektywny Zachód.

Pozdrawiam :))

Alfax piątek, 1 kwietnia 2022, 15:07:54

@Autor#zygmuntbialas

“”Na pasku w TV przypadkowo zobaczyłem info, że “Rosjanie DEPORTOWALI 40 tysięcy cywilów z Mariupola do Rosji i na Krym””

Uratowani ludzie sami wybierają kierunek gdzie chcą się schronić, mam odbiór po przez satelitę i mogę śledzić jak jest faktycznie i jakie komentarze są w mediach na Zachodzie i na Wschodzie. Jedno jest pewne, że na zachodzie obowiązuje cenzura na prawdę tak jak i w Polsce.

A teraz porównajmy Niemcy nazistowsko – hitlerowskie i Ukrainę nazistowsko – banderowską , to widzimy, że ▪▪▪ w ciągu 8 lat ▪▪▪ tak w Niemczech jak i na Ukrainie przeformatowano miliony ludzi na nazistowskie bestie które bez żadnych problemów bestialsko mordowały dzieci, kobiety, mężczyzn stosując bestialskie metody.

Pozdrawiam serdecznie.

kula Lis 70 sobota, 2 kwietnia 2022, 08:13:42@

Autor#zygmuntbialas#Alfaxhttps://t.me/mig41/15899
Potwierdzone: dwaj synowie szalonego rosyjskiego ojca nazisty, Roman i Leonid Butusinowie, którzy przybyli walczyć na Ukrainie, zginęli w walkach z armią rosyjską pod Charkowem.

kula Lis 70 sobota, 2 kwietnia 2022, 08:27:06

@Autor#zygmuntbialas#Alfax

Mariupol, trwa likwidacja punktów oporu sił ukraińskich w „dzielnicy przemysłowej”;
https://t.me/boris_rozhin/38776
https://t.me/boris_rozhin/38780
Nagranie przedstawiające moment padania pocisku na terenie zakładów;
https://t.me/boris_rozhin/38778

kula Lis 70

sobota, 2 kwietnia 2022, 08:28:29

@Autor#zygmuntbialas#AlfaxTradycji staje sie zadość, czyli Wlk. Brytania jak zwykle walczy…”do swojego ostatniego sojusznika”. Cytat „Wielka Brytania jest zaniepokojona, że ​​Stany Zjednoczone, Francja i Niemcy będą naciskać na Ukrainę, by „uregulowała” i poczyniła znaczące ustępstwa w rozmowach pokojowych z Rosją, poinformowano The Times…Źródło w rządzie wyższego szczebla powiedziało, że pojawiły się obawy, że sojusznicy byli „nadmiernie chętni” do zawarcia wczesnego porozumienia pokojowego, dodając, że porozumienie powinno zostać osiągnięte tylko wtedy, gdy Ukraina jest w najsilniejszej możliwej pozycji”;
https://www.thetimes.co.uk/article/dont-back-down-britain-urges-ukraine-wmtfkv3pn

Szkoda

Szkoda, ze takze Polacy ( ??) tacy jak Zawisza N wychwalaja ukrainskich banderowcow z ich narkomanem aktorzyna na czele. Niestety tu u mnie we Francji panuje podobna relacja lzemediow . Wygaduja banialuki od rana do nocy i pokazuja mundre ukrainskie scierwo-dziennikarki, sprzedajnych ruskich “desydentow”, eks ambasadorki francuskie w Rosji ( podstarzale pretensjonalne sprzedajne baby), wszystkowiedzacych glupawych generalow na emeryturze, i wszystkie lajdactwo franuskie, ukrainskie gotowe za kilka minut slawy ( popularnosci) gadac glupoty i szkalowac Rosje ! Jako przyklad dolaczam kikla aktualnych filmikow .
Musze dodac, ze we Francji juz w nastepna niedziele l tura wyborow prezydenckich, w ktorych duze szanse ma prorosyjska ( nie kryje sie z tym , mowiac, ze nalezy zakceptowac Rosje w europie) Marine Le Pen . Jej wygrana moze przyniesc duze zmiany w oficjalnej polityce europejskiej ( prorosyjskiej) we Francji , czego jej, a takze Francji i jewropie zycze !https://www.youtube.com/embed/7ZqubGuCNbMhttps://www.youtube.com/embed/q3k2mIR86pUhttps://www.youtube.com/embed/jK7GuG-Q4fUhttps://www.youtube.com/embed/SoTyETqvNiU

Alfax

piątek, 1 kwietnia 2022, 15:25:45

Szkoda#babaraba” W ktorych duze szanse ma prorosyjska ( nie kryje sie z tym , mowiac, ze nalezy zakceptowac Rosje w europie) Marine Le Pen . Jej wygrana moze przyniesc duze zmiany w oficjalnej polityce europejskiej ( prorosyjskiej) we Francji”,

Ja jestem sceptykiem, że Maine Le Pen ma szanse na wygraną, we Francji tak jak i w całej zachodniej Europie w tym i w Polsce będą sfałszowane wybory i wygrają tylko ci którzy mają wspólne cele z WALL STREET na czele z najbardziej lichwiarskim bankiem
Goldman którego założycielem był Marcus Goldman, niemiecki -żyd immigrant. Następnie zmieniono nazwę na bank Goldman Sachs.

To między innymi tam rozdają karty kto w USA i na wasalskim Zachodzie może być u władzy. Lobby żydowskie w Europie jest ogromne.

Pozdrawiam.

P.S. Ale czasem cuda się zdarzają , zobaczymy.

babaraba piątek, 1 kwietnia 2022, 16:20:11

Szkoda#babaraba#AlfaxMicron; ma “duzo za uszami” , bo pomimo, ze zradzi tylko 5 lat narobil miliardy dlugow – oficjalnie na walke z covidem. Jego luksusowa matka kazala odremontowac Wersal za milion euro, bo brzydko pachnial ( tytoniem ??) . Sam Micron dopuscil do sprzedania elektric Alstom Usmanom ( byla afera z uwiezieniem dyrektora maretingu przez Ussa i szantazem dyrekcji ) z Ussa,a obecnie propozycji odkupienia firmy za 1 milion e ( 2 razy tyle) przez panstwo . Obecnie zas duzo szumu robi afera z biurem cosultingowym ktoremu administracja Macrona zaplacila milion euro za doradztwo ( bez placenia podatku we Francji) . Nawet bardzo przychylni Micronowi lzedziennikarzyny zaczynaja “sypac” i krytykowac .https://www.youtube.com/embed/rtMoFSxyC8Ehttps://www.youtube.com/embed/D9I53NfmxAhttps://www.youtube.com/embed/aBw53GHPLWghttps://www.youtube.com/embed/dtLIt-kwiI8

kula Lis 70 sobota, 2 kwietnia 2022, 09:15:18

@Alfax#Repsol#Zawisza Niebieski#Repsol

https://t.me/Oleg_Blokhin/13944
Praca czeczeńskich sił bezpieczeństwa w LPR w rejonie Rubiżnego. Nowe wideo szefa Czeczeńskiej Republiki Ramzana Kadyrowa

Alfax piątek, 1 kwietnia 2022, 18:04:23

@Alfax#Repsol

Polska powinna być wdzięczna gdy Rosja doprowadzi sprawę z demilitaryzacją i zdenazyfikacją do końca.

Jestem pewny, że Ukraina w ramach NATO była by użyta do prowokacji antyrosyjskich a nawet pod osłoną NATO do napaści na Rosję .

A to by dla Polski skończyło się tragicznie w związku z 3 WŚ i zagładą nuklearną Stanów Zjednoczonych a w tym Polski. Rosja wyraźnie kiedyś ostrzegła, że w wypadku amerykańskiej i NATO agresji na Rosję bronią atomową zostaną poczęstowane wszystkie kraje NATO, nie zależnie od tego czy znajduje się na ich terytorium broń A.
Rosja nie będzie bawiła się w selekcję bo nie będzie miała na to czasu.

Pozdrawiam serdecznie.

babaraba piątek, 1 kwietnia 2022, 19:29:31

@Alfax#Repsol#Alfax

Jewropa wezwala “na dywanik” ( video) Chiny i zaczela je zmuszac do nie popierania Rosji . Poniewaz jednak i tak juz jewropejczycy nalozyli na Chiny sankcje za Jugurow, wiec przemadrzale glupole z UE uslyszaly od Chinczykow, ze za wydarzenia na upadlinie odpowiedzialne sa Ussa, ktore nie chcialy sluchac ostrzezen Rosji ! Miejmy nadzieje, ze Indie takze nie dadza sie zastraszyc i poniewierac , czyli, ze wielobiegunowy swiat zaczyna wykluwac sie wbrew szykanom hegemona i wasalow !

Repsol piątek, 1 kwietnia 2022, 21:08:10

@Alfax#Repsol#Alfax

https://youtube.com/watch?v=CVjr7yaiVCw%26nbsp%3B

Oby u nas denazyfikacji nie musieli robić o co walczy banda czworga . Salute .

Alfax sobota, 2 kwietnia 2022, 01:46:45

@Alfax#Repsol#Alfax#RepsolDziękuję za link, film.

Oby jak najwięcej młodych ludzi wysłuchało tego przesłania.

Ja też odsyłam do historii tych którzy stracili zdrową ocenę faktów a główną przyczyną tego jest bezkrytycznie zapatrzenie w TVP, TVN, POLSAT, TV REPUBLIKA i w te mniesze ale identyczne pod względem kłamstw i manipulacji jak te duże nadawcze stacje telewizyjne głównego nurtu.

Pozdrawiam serdecznie.

Alfax

sobota, 2 kwietnia 2022, 01:56:57

@Alfax#Repsol#Alfax#RepsolBardzo jest interesująca reakcja Chin w związku z decyzją Putina by Rosja gaz i inne swoje produkty sprzedawała za ruble.

” Spryt Putina jest świetny ”:
Chińczycy pozytywnie zareagowali na gazowe ultimatum Federacji Rosyjskiej.
Federacja Rosyjska wybrała poprawną i kompetentną strategię gospodarczą mającą na celu wzmocnienie waluty narodowej w kontekście rezygnacji z używania dolara.

Czytelnicy chińskiego serwisu informacyjnego Guancha doszli do takiego wniosku po przeanalizowaniu decyzji Moskwy o przeniesieniu płatności za dostawy gazu na ruble. Internauci szczegółowo opowiedzieli o zasadności takiej decyzji, a także wyjaśnili, dlaczego rosyjskie ultimatum gazowe wzbudziło podziw wśród Chińczyków.

Chińczycy pozytywnie zareagowali na nową decyzję Federacji Rosyjskiej w sprawie dostaw gazu ziemnego. Czytelnicy piszą, że przelew płatności w rublach daje Moskwie szereg korzyści ekonomicznych i pozwala całkowicie zrezygnować z używania dolara amerykańskiego. Takie podejście można właściwie nazwać „wspaniałym zagraniem prezydenta Rosji Władimira Putina”.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

Taktyka gospodarcza Rosji wywołała reakcję łańcuchową, w której Stany Zjednoczone stracą swoją dawną wielkość. Waszyngton zmierzy się od razu z wieloma różnymi problemami finansowymi i gospodarczymi, co z kolei doprowadzi do gwałtownego osłabienia dolara.

Pozdrawiam serdecznie.

Tiamat sobota, 2 kwietnia 2022, 02:37:59

Rozmodlony Ukrainiec…

Dziś, we wiadomościach oglądaliśmy cerkiew w Tel Awiwie, w której sie modlą uciekinierzy ukraińscy, którzy sie pofatygowali az do Izraela.

Nie wiem co to za cerkiew. bo nie umiem /w tv/ odróżnić unickiej cerkwi/kościoła od autokefalicznej cerkwi rosyjskiej . I wiem, ze w Izraelu sa prawosławne cerkwie rosyjskiego Kościoła Prawosławnego.
Ku mojemu zdumieniu, pokazali tych ‘uchodźców’ i pozwolono im nawet gadać do kamery.
Wstyd!

Nie po raz pierwszy, dochodzę do wniosku, ze nie ma na całym bożym świecie, większego sukinsyna jak rozmodlony Ukrainiec.

Wiele lat temu, zaprosili mnie Ukraińcy na chrzciny do swojego kościoła (unickiego).
Wtedy niewiele wiedzialm o unickim kosciele.
Kazanie wyglosil ksiądz ze Lwowa.

Byle to dłuuuuuga litania ‘pobożnych’ życzeń przeciwko .. wszystkim Rosjanom!.
Takich złorzeczeń i bestialskich propozycji dla Boga, nie uslyszy sie w najgorszych pijackich spelunach.
Minęło wiele lat a ja ciagle pamiętam: ‘Zeby pomór i zaraza wybily wszystkich Rosjan i dzieci i matki rosyjskie rodzące dzieci Rosjanom.!”

Ten kościół unicki znajduje sie w Adelajdzie, w Australii. Księdza sobie sprowadzili ze Lwowa.
I jeśli w kościele unickim można opowiadać takie draństwa – i do tego przy okazji …chrztu ?…
na pohybel wszystkim łotrom z Ukrainy!.

Kraj oparty na nienawiści i złorzeczeniu – nie ma szans istnienia.

Alfax sobota, 2 kwietnia 2022, 03:37:37

Rozmodlony Ukrainiec…#Tiamat

Już sam fakt, życzenia smierci, kalectwa i tragedii jest zaprzeczeniem wiary w Jezusa Chrystusa który głosił wręcz o miłości człowieka do bliźniego o tolerancji i szacunku dla innych nawet tych z którymi różnimy się w poglądach. O wspomaganiu chorych, ubogich i dzieleniu się bogactwem ze strony bogatych.

A więc, ludzie pełni nienawiść i takich życzeń modlący się jeżeli do Boga Jezusa Chrystusa to pomylili adresy, przecież te złowrogie życzenia mogą tylko i wyłącznie skierować do samego szatana, belzebuba czy innego jakiegoś diabła.

Oni nie mają nic a nic wspólnego z wiarą chrześcijan opartą na naukach Jezusa Chrystusa.

Pozdrawiam serdecznie Panią.

kula Lis 70

sobota, 2 kwietnia 2022, 07:55:36

⭐⭐⭐⭐⭐#Leonardo da VinciOd wczoraj nawet Nczas Korwina i żydka Sommera zrobił się banderofilskim portalem zablokował dodawanie komentarzy. Jeszcze tylko wpolityce można, ciekawe na jak długo.

kula Lis 70

sobota, 2 kwietnia 2022, 07:58:53

⭐⭐⭐⭐⭐#Leonardo da VinciJak tylko Rosja odpuszcza, to bandersyny ostrzeliwują ludność cywilną i prowokują walkę. Trwa banderowsko-upadlińska cenzura. Banderowski rząd w Polin, powiela ten bandycki przekaz.

Leonardo da Vinci

sobota, 2 kwietnia 2022, 06:54:30

Oby Rosja dokończyła sprawę na zachodniej granicy Ukrainy

Boję się że są w Rosji siły chcące odwrócić uwagę od likwidacji reżimu w Kijowie

Ostateczny „wyrok” na południowe zgrupowanie „Grupy Armii Donbas”

dogorywające właśnie w Mariupolu. Tzw. gubernator obwodu donieckiego z nadania Kijowa Pawło Kirilenko podczas występu w ukromediach oficjalnie ogłosił, że żadnej „deblokady” miasta nie będzie, ze względu na „położenie geograficzne i rozmieszczenie sił wroga”. Odniósł się w ten sposób do rozpaczliwych apeli ze strony „obersturmbannführera” (to znaczy zastępcy dowódcy) neonazistowskiego pułku „Azow” Światosława Palamara;
https://strana.today/news/384462-hubernator-donetskoj-oblasti-o-nevozmozhnosti-deblokady-mariupolja-hde-vojuet-polk-azov.html
W temacie „ochotników” z Zachodu którzy przyjechali na Ukrainę „pobawić się w wojnę z FR”. Jak informuje kanadyjski „National Post” władze w Kijowie nareszcie zrobiły cos sensownego, czyli oficjalnie wstrzymały nabór do tzw. legionu ochotniczego. Powodem takiej decyzji jest to że napłynęła do niego cała masa niedoświadczonych i niewyszkolonych „ochotników” których wartość bojowa jest żadna, a dodatkowo stanowią obciążenie dla samych Ukraińców (wyposażenie w bron, wyżywienie itd);
https://nationalpost.com/news/world/ukraine-pauses-new-recruiting-to-foreign-legion-as-it-grapples-with-non-military-volunteers Koszmarne żarcie dla „bidoków” ukraińskich, a 90 lat temu korę z drzew jedli i było ok…
https://vm.tiktok.com/ZML9s4Q3h/

Amerykański „Bloomberg” przyznaje, że poparcie dla WWP w FR zamiast spadać z powodu wojny na Ukrainie rośnie i osiągnęło już najwyższy poziom od 2017 roku, czyli 83%. Cytat „Około 83% poparło działania Putina jako prezydenta w ankiecie przeprowadzonej w dniach 24-30 marca na 1632 respondentów, co stanowi wzrost o 12 punktów procentowych w porównaniu z poprzednim miesiącem i najwyższy od 2017 roku, podało moskiewskie Centrum Lewady. Odsetek zgadzający się, że kraj zmierza we właściwym kierunku, podskoczył o 17 punktów procentowych do 69%, najwyższy od czasu, gdy Levada zaczęła rejestrować odpowiedzi w 1996 roku”;
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-03-31/russians-embrace-putin-s-ukraine-war-as-kremlin-muzzles-dissent

Zbliża się ostateczny koniec „Grupy Armii Donbas”?

Strona rosyjska informuje o koncentracji sił których jedynym celem ma być ostateczne odcięcie tego ukraińskiego zgrupowania i jego likwidacja. Cytat „Konflikt na Ukrainie powoli zbliża się do swojego apogeum, przynajmniej apogeum pierwszego etapu konfrontacji – bitwy o Donbas. Już 28 marca przewidywaliśmy, że sytuacja rozwija się w taki sposób, że należy spodziewać się częściowego lub całkowitego wycofania Sił Zbrojnych FR z północy Ukrainy i przeniesienia ich na front wschodni. Wszystko to wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni. Nie wiemy, czy była to pierwotna strategia Sił Zbrojnych RF, czy jest to przekształcenie pierwotnego planu w celu naprawienia błędów taktycznych kampanii ale nie o to chodzi, bo w tej sytuacji jest to jedyna słuszna decyzja”;
https://t.me/boris_rozhin/38796
https://t.me/voenacher/13755https://www.youtube.com/embed/KxBBy_PCm4g
Potwierdza to również strona ukraińska, (cytat) „Ukraiński wywiad donosi o przygotowaniach armii rosyjskiej do wielkiej bitwy o Donbas”;
https://strana.today/news/384457-rossija-perehruppirovuetsja-i-hotovitsja-k-bolshoj-bitve-za-donbass.html

Strona rosyjska informuje ze granicy pomiędzy Ukrainą a FR na terytorium obwodu biełgorodzkiego, a gdzie często dochodzi do „przenikania” sił ukraińskich, mają pilnować dwie kompanie zwerbowane z „ukrowojaków” zamieszkujących tereny pograniczne, którzy przeszli dobrowolnie na stronę rosyjską. Oczywiście nie będzie to tak jak na Ukrainie, czyli dostana bron i „hulaj dusza piekła nie ma”, ale będą mieć „kuratorów” z sił FR;
https://t.me/surf_noise1/9963

  • Alfax sobota, 2 kwietnia 2022, 09:30:29

Zbliża się ostateczny koniec „Grupy Armii Donbas”?#kula Lis 70#Pedant

W jednych z dyskusji między prowadzącym a emerytowanym generałem na antenie telewizyjnej RTR usłyszałem, że armia rosyjska nie może się doczekać momentu przemieszczania się armii ukraińskiej z odsieczą w kierunku Donbasu i z uwięzionymi Ukraińcami w zamkniętym kotle. Dla armii rosyjskiej zniszczenie przemieszczającej się ukraińskiej armii przy pomocy rosyjskiego szturmowego lotnictwa to zadanie o jak największej liczbie zniszczoego ukraińskiego militarnego sprzętu i ogromnych stratach w żywej sile wroga.

  • Alfax sobota, 2 kwietnia 2022, 09:38:12

Zbliża się ostateczny koniec „Grupy Armii Donbas”?#kula Lis 70#Pedant

Właśnie główny problem polega na tym, ze armia ukraińska jest stacjonarna i ulokowana wśród terenów zamieszkałych przez ludność cywilną.

Rosja nie może użyć tej swojej najważniejszej siły, bombardowań strategicznych i masowych na otwartym polu.

kula Lis 70 sobota, 2 kwietnia 2022, 08:37:59

To dedykuję zakutemu banderofilowi zawiszyFunkcjonariusze ukraińskiego Państwowego Biura Śledczego na jednym z punktów granicznych pomiędzy Ukrainą a Węgrami zatrzymali mężczyznę, jak się okazało generała SBU Leonida Piata, który próbował uciec z Ukrainy posługując się dokumentami wystawionymi na mężczyznę niezdolnego do służby wojskowej;
https://t.me/boris_rozhin/38784
https://www.unian.net/society/voyna-v-ukraine-pogranichniki-poymali-generala-sbu-s-lipovoy-spravkoy-novosti-ukrainy-11769058.html
https://strana.today/news/384434-heneral-major-sbu-pytalsja-sbezhat-iz-ukrainy-v-venhriju-pod-vidom-rjadovoho.html

kula Lis 70 sobota, 2 kwietnia 2022, 08:43:11

Odnalazła się „Marianna z mariupolskiego szpitala”,która jak wiadomo miała przeżyć „ostrzał ze strony sił FR”, a potem „umrzeć”…
https://wpolityce.pl/swiat/589788-zmarla-ciezarna-kobieta-ewakuowana-ze-szpitala-w-mariupolu
…okazuje się ze jest cała i zdrowa i opowiada jak to wszystko było naprawdę, czyli że siły ukraińskie urządziły sobie w szpitalu „bazę wojskową”;
https://t.me/boris_rozhin/38786
https://t.me/boris_rozhin/38785https://www.youtube.com/embed/oYhlnaaJ7Io

kula Lis 70 sobota, 2 kwietnia 2022, 08:57:32

Gubernator obwodu odeskiego Maksym Marczenko alarmuje,że siły FR ostrzeliwują przedmieścia Odessy „Iskanderami”…
https://strana.today/news/384443-horod-v-okrestnostjakh-odessy-obstreljali-iskanderami.html
…a „gubernator obwodu ługańskiego” a raczej to co z niego jeszcze pozostało pod kontrolą Kijowa, alarmuje że siły ŁRL/FR kontynuują ofensywę z rejonu Popasnej i Ruzbieznego na północny-zachód oraz południowy-zachód od Sewierodniecka i Lisiczańska gdzie bronią się oddziały ukraińskiej „Grupy Armii Donbas”. Wygląda więc na to że siły ŁRL/FR chcą odciąć te dwa miasta wraz ze znajdującymi się w nich siłami ukraińskim od reszty północnego zgrupowania „Grupy Armii Donbas”;
https://strana.today/news/384404-rossijane-khotjat-nastupat-v-dvukh-napravlenijakh-mezhdu-kremennoj-i-rubezhnym-i-v-popasnoj-.html

Tymczasem gubernator obwodu sumskiego Dmytro Zwickij alarmuje o tym, że siły FR poszerzają „swoją strefę okupacyjną na terytorium obwodu”. Cytat „Mieliśmy zajętą i okupowaną tylko południową część obwodu, a dziś zaczynają się umacniać w wielu samorządach [obwodu]. Zaczynają szukać władz lokalnych [by z nimi współpracowały]. Rozumiemy , że jest to początek okupacji centralnej części obwodu sumskiego”;
https://t.me/boris_rozhin/38779
https://strana.today/news/384440-hubernator-zhivitskij-zajavil-o-rasshirenii-okkupatsii-v-sumskoj-oblasti.html

https://t.me/ukraina_ru/64501
Burmistrz Rubieżnego Siergiej Hortiv przeszedł na stronę LPR. Pewno dopiero jak „zapukali” do drzwi jego schronu…

kula Lis 70

sobota, 2 kwietnia 2022, 09:08:39

Po tym jak Rosja przestała dostarczać gaz na Łotwępo jej odmowie realizowania płatności w rublach, łotewski premier zaapelował do Europy o wstrzymanie importu rosyjskich surowców twierdząc, że to jedyny sposób zatrzymania nowego Hitlera czyli Putina

https://twitter.com/LucasFoxNews/status/1509922655046369280

Hehe, przed chwilą włączyłem przypadkiem Polsat.
A tam Pawlak udziela rad, jak sobie poradzić, gdy Rosja żąda rubli za paliwa.
Jak się ogrzewać według Pawlaka?
Ogrzewać się pompami ciepła….
Ależ to genialna rada… wuju.

A samochody na holzgas.
To mój wkład w genialne pomysły…

  • Alfax sobota, 2 kwietnia 2022, 14:16:29

Ważne dla każdego Polaka.

https://www.youtube.com/channel/UCeIQ5arXr4tVMizxb5OrC9A

Opublikowano za: https://alfax-2020.neon24.info/post/167449,rosyjska-operacja-specjalna-na-ukrainie-rusofobiczne-media-sa-pelne-klamstw

Wypowiedz się