Ujawnianie bardzo tajnego świata zakazanej broni biologicznej

Autor: Gordon Duff, starszy redaktor -18 marcu 2022 r43295https://www.facebook.com/plugins/like.php?href=https://www.veteranstoday.com/2022/03/18/exposing-the-very-secret-world-of-prohibited-bioweapons/&layout=button_count&show_faces=false&width=105&action=like&colorscheme=light&height=21 Udostępnij

Autor: Gordon Duff i New Eastern Outlook

W tym tygodniu, pisząc od 2 tygodnia marca 2022 r., Stany Zjednoczone osiągną 1 milion zgonów z powodu COVID 19. Ta choroba, według nie tak wielu faktów, ale raczej zmęczona akceptacja skorumpowanej prasy i społeczeństwa nasyconego teoriami spiskowymi, to “Kung Flu”.

Podobnie jak w przypadku fałszywych narracji, a jest ich tak wiele, wszystko zaczęło się od chińskiej miłości do “zupy nietoperza”. Za tym fantazyjnym oszustwem Stany Zjednoczone zaczęły zasiewać opowieści o nielegalnych chińskich laboratoriach broni biologicznej do miksu, wszystkie części programu “przykrywki i oszustwa”, który przez wiele lat ukrywał sieć ponad 300 tajemniczych laboratoriów w ponad dwóch tuzinach krajów.Te laboratoria, takie jak te na Ukrainie, w Gruzji i na całym Kaukazie, badały choroby takie jak COVID, świńska i ptasia grypa i inne, które ostatecznie objawiły się w różnym stopniu pandemii, ale bez znanego źródła pochodzenia, chyba że założysz, błędnie według Stanów Zjednoczonych, że laboratoria, które stworzyły choroby, mogły je same uwolnić.

Jest jednak jeszcze gorszy problem, nadmierny brak ciekawości ze strony wszystkich do niedawna. Amerykańskie budżety wojskowe pokazały miliardy wydane na badanie najbardziej przerażających chorób, jakie można sobie wyobrazić, w tym zarówno ospy prawdziwej, jak i wąglika “zasianych” wirusami typu gorączki krwotocznej, pomyśl “Ebola”.

Podstawowa idea jest taka, według Stanów Zjednoczonych:

  • Każda wyobrażalna nowa choroba, która może być stworzona w laboratorium przy użyciu najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii, musi być wykonana, musi być przechowywana i musi być ulepszona, aby na wypadek, gdyby ktoś inny był tak głupi lub po prostu zły jak Stany Zjednoczone, można było opracować plan obrony przed tymi wektorami choroby.
  • Programy wojskowe, które finansują ponad 300 laboratoriów, które badają broń biologiczną, istnieją w oparciu o założenia, że nienazwane inne narody, mogą równie dobrze rozpocząć podobne programy i że Stany Zjednoczone nie powinny pozostać ze scenariuszem typu “luka rakietowa”, jaki istniał pod koniec lat 1950. i na początku lat 1960.
  • Co więcej, laboratoria te, pracujące z najbardziej niebezpiecznymi substancjami znanymi człowiekowi, o wiele bardziej niebezpiecznymi niż broń nuklearna, mają tendencję do istnienia w najbardziej niestabilnych regionach świata, w krajach z najbardziej skorumpowanymi rządami. Tutaj wszystko zaczyna się rozpadać.

Spójrzmy więc na to wszystko jeszcze raz, historycznie.

Pod koniec 1945 roku Stany Zjednoczone rozpoczęły operację Paperclip, prowadzoną przez dyrektora CIA Allena Dullesa (on i jego brat, późniejszy sekretarz stanu Eisenhowera, byli adwokatami Adolfa Hitlera w Stanach Zjednoczonych w okresie przed II wojną światową) i wspomagani przez dowódcę marynarki richarda Milhouse’a Nixona.

Ich zadaniem było sprowadzenie naukowców Osi i innych, w tym prawie całej Abwehry, do Stanów Zjednoczonych. Ameryka dostała Wernera Von Brauna, ale dostała też “Jednostkę 731”.

To był japoński program walki z zarazkami, który rozpętał dżumę dymieniczą, nie tylko na Chiny, ale także na zachodnie Stany Zjednoczone, i zamordował tysiące podczas “testów”.

Jednostka 731 stała się podstawą biologicznego programu badawczego Pentagonu, który trwa do dziś, wykorzystując laboratoria zlokalizowane w odległych obszarach, gdzie kontrola rządu jest słaba, a planowane “wycieki”, w rzeczywistości ograniczone testy patogenów, mogą być “powstrzymane”, jeśli nie medycznie, to na pewno poprzez dezinformację.

W rzeczywistości, z rzadkim wyjątkiem programu w Republice Gruzji ujawnionego przez Jeffreya Silvermana, inne programy zdołały funkcjonować rok po roku bez pytania.

Ilu zmarło?

Jak blisko świata było całkowite wymazanie ludzkości?

Nie ma nikogo, kogo można by zapytać, żadne media nie badają, aż do kilku dni nikt nawet nie wie, gdzie są te laboratoria.

Istnieją silne powody, by sądzić, że dodatkowa równoległa zdolność istnieje nawet wewnątrz USA. Z National Public Radio:

Fort Detrick, Md., został utworzony w środku II wojny światowej i stał się centrum amerykańskich wysiłków w zakresie broni biologicznej. Ale ta rola zmieniła się w 1969 roku, mówi rząd, aby skupić się wyłącznie na obronie przed zagrożeniem bronią biologiczną.

Wówczas nazywany Detrick Airfield, ośrodek naukowo-badawczy mieścił cztery zakłady produkcji czynników biologicznych.

Wąglik był uważany za najważniejszy środek. Testowano płyny modelowe, a jedna bomba została przygotowana do produkcji w 1944 roku. Zamówiono milion bomb, choć zamówienie zostało anulowane po zakończeniu wojny w 1945 roku.

W latach 1950. program broni biologicznej był jednym z najbardziej sklasyfikowanych w Pentagonie. Nacisk położono na czynniki biologiczne do użycia przeciwko siłom wroga, a także roślinom i zwierzętom.

Armia twierdzi, że podczas wojny koreańskiej nie użyto żadnej broni biologicznej, chociaż takie zarzuty zostały wysunięte przez Chińczyków i Koreańczyków.

Jednak od 1969 r. badania nad uzbrajaniem chorób, badania, które obejmują opracowywanie nowych patogenów, nowych sposobów rozprzestrzeniania się, a przede wszystkim sposoby rozmieszczania broni biologicznej i obwiniania innych, zostały zlecone nie tylko laboratoriom ukrytym w trzecim świecie, ale także ukrytym na uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych. Od Veterans Today:

W 2017 roku “badanie” finansowane przez front CIA stworzyło COVID 19 na Uniwersytecie Północnej Karoliny, wykonane z próbki otrzymanej z Wuhan. Cofając się, znajdujemy to badanie z 2006 roku na temat tego, jak przeprojektować bardziej śmiercionośny, ale mniej skuteczny wirus SARS w coś dokładnie takiego jak COVID 19, badanie opublikowane przez UNC w 2006 roku. Istnieją inne, których początki sięgają 2006 roku, części tajnego programu z czasów Busha, mającego na celu odnowienie zdolności Ameryki do walki biologicznej.

Wystarczy poszukać opublikowanych artykułów i prześledzić akademickie historie osób zaangażowanych w badania nad potwornymi nowymi chorobami, aby znaleźć szlak prowadzący z powrotem do Fort Detrick w stanie Maryland.

Konkluzja

Trudne pytania to te, które nigdy nie zostały zadane. Jeśli istnieje inny naród, może inny niż Izrael, amerykański sojusznik, aktywnie rozwijający broń biologiczną, która stanowi wysoki stopień zagrożenia dla Stanów Zjednoczonych, dlaczego nigdy nie są one nazwane?

Z drugiej strony, z miliardami funduszy na setki laboratoriów w odległych rozlewiskach świata, rozwijających choroby “zabójców planet” bez żadnego określonego celu, czy proste zaprzeczenia, takie jak to, które usłyszeliśmy od Victorii Nuland w tym tygodniu, mogą być dopuszczone do głosu, nawet wśród rzekomych sojuszników Ameryki?

Możemy również stwierdzić, że w tym tygodniu siły rosyjskiego wojska weszły do kilku amerykańskich laboratoriów na Ukrainie. Osoby zaangażowane w ten proces powiedziały temu pisarzowi, że planowane są trybunały w celu rozwiązania niektórych pytań, które tutaj zadajemy.

Jeśli Stany Zjednoczone są zaangażowane w to, co sugerują dowody, trwający od dziesięcioleci masowy program broni biologicznej, być może nawet taki, którego zadaniem jest rozwijanie chorób zdolnych do ukierunkowania na pewne warianty populacji, dlaczego pozwolono na to tak długo pod tak wieloma administracjami?


OFICJALNE OŚWIADCZENIE RZĄDU USA W SPRAWIE “BRONI BIOLOGICZNEJ”

STATE.GOV – 9 marca 2022 roku Departament Stanu USA wydał oficjalne oświadczenie prasowe obalające wszystkie twierdzenia Rosji dotyczące broni biologicznej i chemicznej.

“Kreml celowo rozpowszechnia jawne kłamstwa, że Stany Zjednoczone i Ukraina prowadzą działalność związaną z bronią chemiczną i biologiczną na Ukrainie. Widzieliśmy również, jak urzędnicy ChRL powtarzają te teorie spiskowe. Ta rosyjska dezinformacja jest kompletnym nonsensem i nie po raz pierwszy Rosja wymyśliła takie fałszywe twierdzenia przeciwko innemu krajowi. Ponadto twierdzenia te zostały ostatecznie obalone i wielokrotnie przez wiele lat.

Jak mówiliśmy przez cały czas, Rosja wymyśla fałszywe preteksty, próbując usprawiedliwić własne przerażające działania na Ukrainie. Stany Zjednoczone nie posiadają ani nie prowadzą żadnych laboratoriów chemicznych ani biologicznych na Ukrainie, w pełni przestrzegają swoich zobowiązań wynikających z Konwencji o zakazie broni chemicznej i Konwencji o broni biologicznej i nigdzie nie rozwijają ani nie posiadają takiej broni. To Rosja ma aktywne programy broni chemicznej i biologicznej i narusza Konwencję o zakazie broni chemicznej i Konwencję o broni biologicznej.

Wreszcie, Rosja ma doświadczenie w oskarżaniu Zachodu o te same zbrodnie, których sama Rosja dokonuje. Taktyka ta jest oczywistą sztuczką Rosji, aby usprawiedliwić dalsze z premedytacją, niesprowokowane i nieuzasadnione ataki na Ukrainę. W pełni oczekujemy, że Rosja będzie nadal podwajać tego rodzaju roszczenia z kolejnymi bezpodstawnymi zarzutami.

Przeczytaj pełne oficjalne oświadczenie tutaj na “State.gov – Zarzuty Kremla dotyczące laboratoriów broni chemicznej i biologicznej na Ukrainie

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2022/03/18/exposing-the-very-secret-world-of-prohibited-bioweapons/

Wypowiedz się