James Gilliland (ECETI News): Wychodząc z drugiej strony


Wyjście z drugiej strony

Luty 3, 2022 | Numer 28

Właśnie przeszliśmy przez wielkie planetarne wyrównanie, które przyniosło nasze najgłębsze najciemniejsze rany. Słońce również przyczyniło się do tego wydarzenia z dużymi rozbłyskami. Oczywiście społeczność duchowa i UFO nie wypadła dobrze w tym doświadczeniu, jak inne społeczności, miasta, a nawet kraje.

Minus kierowcy ciężarówek. Są niesamowitymi nauczycielami dotyczącymi Jedności, cały świat jednoczy się, aby ich wspierać. Są też inne przykłady, lekarze, pielęgniarki, prawnicy, nawet niektórzy politycy, ludzie z różnych środowisk spotykają się ze wspólną sprawą. Zachowaj ludzkość. Jedność jest śmiertelnym ciosem tyranii.

Gry w separację i podziały to bardzo kiepski żart, który gramy na sobie i gdyby ktoś dostroił się do ich najwyższego wielowymiarowego ja, śmialibyśmy się. Bardzo łatwo jest uwolnić przeszłość i wybaczyć z tego poziomu, ale ilu z nich działa z tego poziomu?

Na poziomie ego postrzegamy rzeczy przez nasze filtry. Nasze filtry składają się z ran, traum, błędnych wniosków z przeszłych doświadczeń, to tworzy nasze kłamstwo fs i punkt odniesienia, z którego postrzegamy otaczający nas świat.

Ale czy to jest rzeczywistość?

Ile jest rzeczywistości?

Tyle rzeczywistości, ile jest ludzi.

Czy fizyczność jest jedyną rzeczywistością?

Co by było, gdyby wyobraźnia była prawdziwa na poziomie wyobraźni?

Jak możemy powiedzieć, że ktoś ma rację lub ktoś się myli?

Czy opieramy to na naszej obserwacji fizycznych zdarzeń w czasie na świecie fizycznym?

Czas jest względny w stosunku do obserwatora. Opieramy nasz czas na naturalnych cyklach, naszym obrocie wokół Słońca i nachyleniu Ziemi, które tworzy pory roku. Co jeśli byłeś na innej planecie, dzień trwa tygodnie z powodu wolniejszej rotacji. Co by było, gdyby mieli zupełnie inną rasę, inną historię, inne zasady, zwyczaje i kłamstwo fs.

Czy wymuszamy na nich nasze kłamstwo?

Czy żądamy, aby zaakceptowali 24-godzinny dzień, 12 miesięcy, pory roku na Ziemi?

Aby funkcjonować jako pokojowe społeczeństwo, musimy przestrzegać uzgodnionych zachowań. Istnieją tak zwane prawa dane przez Boga, prawa międzynarodowe, prawa konstytucyjne inne podstawowe prawa, co do których się zgadzamy, ale jak żyją duchowo i technologicznie zaawansowane cywilizacje?

Większość działa na tak zwanym Prawie Uniwersalnym. Mają rady z mądrymi mistrzami, którzy wykazali się wysokim poziomem duchowej biegłości i służby innym. To jest ostateczny cel Ziemskiej Ludzkości.

Potencjał, z którego niektórzy zdadzą sobie sprawę, niektórzy nie będą z powodu trzymania się przeszłych, starych punktów odniesienia. Musimy również szanować mądrość poprzez doświadczenie, naszych Starszych wraz z przypomnieniami, naszą młodość, która właśnie wcieliła się z Nieba, inne płaszczyzny są o wiele bardziej zaawansowane. Jak honorujemy oba?

W przyszłości będziemy mieli darmową energię, replikatory, łóżka medyczne, możliwości są nieograniczone. W tej chwili musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, z tym, co mamy. Musimy pracować w systemie, w którym akceptowaną wymianą społeczeństwa są pieniądze, podczas gdy przechodzimy do nowego systemu. Każdy system musi mieć wymianę. Przepływ do wewnątrz i na zewnątrz w równowadze.

Ciągle słyszę, że musimy żyć zgodnie z nowym paradygmatem. Kiedy jednak idziemy do sklepu spożywczego i mówimy, że naliczamy go nowemu paradygmatowi i wychodzimy za drzwi, możemy doświadczyć innego paradygmatu. Taki, który składa się z wściekłego właściciela lub obecnych praw, które mają inną prawdę.

Dostałem nową kartę paradygmatu i próbowałem zapłacić rachunek za prąd, podatki, gaz za samochód, ale data na nim była 30 lat w przyszłości. Odmowa karty. Mówię im, że to jest to, co ja kłamię, wszystko powinno być wolne, żyję w nieograniczonym wszechświecie, to jest moja rzeczywistość stworzona przez moją świadomość. Powiedzieliby, że to nie jest moja rzeczywistość, ciężko pracowałem, aby kupić te rzeczy i gdzie jest wymiana?

Jesteśmy w chaotycznej fazie łączenia się dwóch światów, stary świat się rozpada, nowego świata jeszcze nie ma. To jest jak rezonans współczulny. Im wyższa świadomość, tym bardziej zaawansowany świat zmusza inny świat do zmiany, ale czy istnieją podstawy, które są prawdziwe w obu światach?

Wymaganie od innych spełnienia twoich pragnień i potrzeb jest dysfunkcyjne, tworzy zależności i ostatecznie studnia wysycha. Jeśli wszyscy konsumują i nikt nie tworzy tego, co jest konsumowane, to oczywiście nastąpi koniec linii dostaw. Jeśli nikt nie konsumuje, nie ma potrzeby tworzenia, nie ma celu tworzenia więcej, jeśli nie ma takiej potrzeby. To właśnie nazywamy podażą i popytem.

Co by było, gdyby zapasy były nieograniczone, awansowaliśmy do poziomu replikatorów dla wszystkich naszych potrzeb?

Co by było, gdybyśmy mogli teleportować towary nawet w dowolne miejsce, dostawa i transport odbywałyby się za pomocą darmowych transportów energii, anty lub przeciwgrawitacji?

Dlaczego mielibyśmy potrzebować ludzi do czegokolwiek innego niż do konsumpcji?

Wszystko, czego potrzebujemy, to roboty, aby posprzątać nasz bałagan.

Czy byłaby jakaś duma z pracy, jakieś role inne niż konsument?

Co powiesz na dumę z wykonania, tworzenie unikalnych rzeczy nad wytłoczonymi nieoryginalnymi przedmiotami, odzieżą itp.

Co stałoby się z poczuciem własnej wartości naszej tożsamości?

Wiele osób identyfikuje się ze swoją pracą, czuje się dobrze z usługami, które świadczą. Psychologowie byliby bardzo zajęci przekształceniem w w pełni zautomatyzowane społeczeństwo.

To wszystko są rzeczy do rozważenia. Najbardziej poszukiwanymi przedmiotami w przyszłości mogą być skała lub gałąź, naturalny owoc lub jajko od prawdziwego kurczaka.

Więc jaka jest odpowiedź?

Jak wypełnić lukę między nowym paradygmatem a naszą obecną cywilizacją?

Jak daleko chcemy odejść od natury?

W naturze musimy podlewać, nawozić, zbierać, przetwarzać i gotować. Teraz są wydatki i żądania rządów, właścicieli ziemskich, płatności bankowych. Opłaty gruntowe, podatki, media itp. Niektóre z nich można przezwyciężyć, upraszczając, ale obecnie trudno jest obsługiwać i utrzymywać ziemię, pojazd, zasilanie, szafki i lodówkę pełne bez generowania akceptowanej wymiany społeczeństwa, “Pieniędzy”. Zwłaszcza w ramach paradygmatu teraz.

Czy oczekujemy, że inni, rządy, zapłacą rachunek?

Skąd rządy biorą pieniądze?

Inni ludzie, z których mają znaczny udział lwów. Wiele z tego, co jest zabierane ludziom, trafia do globalnej elity, która tworzy skrajnie nierówny podział bogactwa. Przemysł wojenny zabiera również zdrową część pieniędzy innych ludzi. Spekulanci wojenni i chorobowi są największymi syfonami pieniędzy.

Czy chcą pokoju i uzdrowienia?

Pokój i uzdrowienie są złe dla biznesu.

Potrzebujemy całkowitego globalnego przeglądu i on nadchodzi, ale będą kroki w tym procesie. Transformacja nie nastąpi z dnia na dzień, chyba że nastąpi zmiana biegunów, całkowite załamanie finansowe lub inna globalna katastrofa, która postawi wszystkich na tym samym polu gry.

Ostatecznie przejdziemy, gdy dostępne będą złoża medyczne, energia bez paliwa, anty-/przeciwgrawitacyjna, teleportacja i technologie replikatorów. W tej chwili musimy po prostu być cierpliwi i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby dostosować się i pomóc innym dostosować się do zmian.

James Gilliland

Opublikowano za: https://operationdisclosureofficial.com/2022/02/03/james-gilliland-eceti-news-coming-out-the-other-side/

Comments

 1. adamd says:

  quote;
  “Potrzebujemy całkowitego globalnego przeglądu i on nadchodzi, ale będą kroki w tym procesie. Transformacja nie nastąpi z dnia na dzień, chyba że nastąpi zmiana biegunów, całkowite załamanie finansowe lub inna globalna katastrofa, która postawi wszystkich na tym samym polu gry.

  Ostatecznie przejdziemy, gdy dostępne będą złoża medyczne, energia bez paliwa, anty-/przeciwgrawitacyjna, teleportacja i technologie replikatorów. W tej chwili musimy po prostu być cierpliwi i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby dostosować się i pomóc innym dostosować się do zmian.
  James Gilliland”

  Można tak i można tak..
  https://www.odkrywamyzakryte.com/klaus-schwab-w-otoczeniu-okultystycznych-symboli/

 2. krnabrny1 says:

  Dzisiaj wklejam ostatni przekaz od Arkturian. Robię to ponieważ słyszałem głosy sceptyczne co do Arkturian oraz przekazów w całościowym ujęciu, dlatego na końcu przekazu wkleję mój komentarz do tego tekstu, a teraz już Artkturianie:

  [Daniel Scranton] Nowe portale przynoszące lutowe, marcowe energie i nie tylko
  ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

  Posted on 2022-02-04 by galacticjoel

  “Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

  Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić, że współpracowaliśmy z ET z innych wymiarów nad projektem, a projekt ten polegał na otwarciu większej ilości portali, więcej systemów dostarczania energii aby mogły dotrzeć do planety Ziemia i waszej atmosfery. Portale te nie służą tylko dostarczaniu wam energii lutego i nie służą tylko dostarczaniu energii marca. Te portale pozostaną otwarte aby pomóc tym z nas, którzy pomagają wam wszystkim i będą bardziej precyzyjne, i będą w stanie obsłużyć więcej energii niż inne portale, które były tam otwarte od dłuższego czasu.

  Jest to wspaniała wiadomość dla ludzkości, ponieważ potrzebujecie wszelkiego wsparcia, które możecie uzyskać. Potrzebujecie całej miłości i współczucia jakich możecie uzyskać, i potrzebujecie wszystkich aktualizacji, pobrań i aktywacji, które te portale również dostarczają, aby przygotować was do pełnego kontaktu pozaziemskiego. W pozytywach zawsze dzieje się wiele za kulisami i o tym zawsze będziemy wam mówić. Wszystkie pozytywne istoty i cała pomoc, którą otrzymujecie, znacznie przewyższają wszelkie negatywne plany, więc równie dobrze możecie przestać zwracać uwagę na raporty o tym co się dzieje, które wspierają wszelkiego rodzaju negatywne plany. To jak zapalanie zapałki podczas huraganu.

  Jesteście cały czas otoczeni pozytywną energią. Jesteście otoczeni przez przewodników, aniołów, członków galaktycznego zespołu i innych pomocników, którzy właśnie się pojawiają, i jest tak wiele rzeczy, którymi możecie się ekscytować. Jest tak wiele do odczucia, koniec kropka. Jeśli otworzycie się na napływające pozytywne energie, będziecie mieli pozytywne doświadczenie reszty 2022 roku i reszty waszego czasu w czwartym wymiarze, podczas gdy zaczniecie odczuwać pilność zmiany i konieczność jej wprowadzenia.

  Ale ta zmiana dzieje się w każdym z was i dzieje się to z o wiele większą łatwością i radością kiedy otwieracie się na te wspaniałe energie, które są wam dostarczane przez portale, które już mieliście i nowe portale, które otwierają się właśnie teraz. Odprężcie się i bądźcie spokojni. Wiedzcie, że pomoc jest w drodze i wiedzcie, że gdy ją otrzymacie, będziecie mieli więcej do zaoferowania swoim bliźnim. Wiemy, że macie w sobie tyle współczucia i że chcecie służyć tak wielu, a energie 2022 będą bardzo pomocne dla tych, którzy chcą służyć w jakiś sposób, w jakimś kształcie lub formie.

  Nawet jeśli jeszcze nie odkryliście co możecie zrobić osobiście, pamiętajcie, że pojawią się możliwości, których nie możecie zgłębić fizycznym umysłem. Wiedzcie tylko, że na razie otwarcie się na te energie i pozwolenie im aby przepływały przez Was jest wystarczające, i że jesteście wystarczający i wasz wkład jest wystarczający aby przechylić szalę, i pomóc doprowadzić do bardzo pozytywnej, miłującej i radosnej zmiany świadomości, której wszyscy pragniecie i na którą zasługujecie.

  Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami.”

  __________________________________________________

  A teraz mała analiza na podstawie uwag osób które czytują takie przekazy.
  Na co należy zwrócić uwagę w tym konkretnym przekazie?

  Mamy taki cytat:
  ” a projekt ten polegał na otwarciu większej ilości portali, więcej systemów dostarczania energii aby mogły dotrzeć do planety Ziemia i waszej atmosfery. Portale te nie służą tylko dostarczaniu wam energii lutego i nie służą tylko dostarczaniu energii marca. Te portale pozostaną otwarte aby pomóc tym z nas, którzy pomagają wam wszystkim i będą bardziej precyzyjne, i będą w stanie obsłużyć więcej energii niż inne portale, które były tam otwarte od dłuższego czasu.”

  Osobiście mogę potwierdzić działanie tych portali.
  Jak to zatem wygląda w praktyce?

  Działanie portali odczuwa się mniej więcej tak, jak odczuwa się słabe baterie w pilocie do telewizora. Pilot z dobrymi bateriami działa z daleka, można nawet z za ściany zmienić program. Pilot ze słabymi bateriami trzeba już kierować bezpośrednio w telewizor i zbliżać się do niego coraz bardziej aby wogóle udało się zmienić kanał.

  Z ludźmi jako ciałami biologicznym jest tak samo. Jeśli jecie prawidłowo i pijecie prawidłowo, to ciało ludzkie pracuje prawidłowo. Jego systemy działają optymalnie oraz utrzymują odporność organizmu, potocznie nazywane jest to zdrowiem. Jest tak ponieważ jedzenie i picie, to SYSTEM ZASILANIA dla ciała, podobnie jak bateryjki w pilocie. Jeśli ograniczymy zasilanie naszego ciała, to ono zacznie wadliwie funkcjonować. Zaczyna się oczywiście od ogólnego spadku wydolności, czyli osłabieniu, tak jak w pilocie nie da się już zrobić wszystkiego co dało się zrobić z pilotem z nowymi bateryjkami:-)

  Schodząc jeszcze głębiej dochodzimy do czegoś co potocznie nazywane jest ISTOTĄ.
  Istota, to ten tajemniczy element, który animuje nasze istnieje, to ten element który nazywamy też często ŚWIADOMOŚCIĄ, której fizycznego umiejscowienia nie znaleziono w ludzkim ciele, podobnie jak nie znaleziono schematu konstrukcji budowy ludzkiego ciała w ludzkim DNA, Tam go po prostu nie ma!

  Tutaj zatem nie mamy do czynienia z biologicznie wytwarzaną energią. Ale pewne jest, że WSZYSTKO POTRZEBUJE ZASILANIA aby mogło funkcjonować, podobnie jest z Istotą.

  Istota, jednak potrzebuje zupełnie innych, specyficznych energii. Są one w zasadzie bardziej podobne do tych które zasilają pilota , niż ciało biologiczne.

  To właśnie dla tej istoty stworzone są portale energetyczne, aby i ona miała zasilanie na prawidłowym poziomie.

  I analogicznie, jeśłi Istota naładowana jest energią w sposób wystarczający, to człowiek potrafi utrzymać swoją świadomość przynajmniej na dotychczasowym poziomie. Ewolucja świadomości jednak potrzebuje już znacznie większych ilości energii. To właśnie tutaj kryje się sedno tego co nazywane jest “zmiewoleniem ludzkości”. Brak zasilania tej natury, powoduje, że po prostu NIE EWOULUJEMY!

  Nie rozwijamy się! W konsekwencji historia pojedynczej Istoty, jest taka sama jak historia ludzkości… zapętla się! Po prostu powtarzamy te same decyzje i te same zachowania, ponieważ NIE POSIADAMY MOCY, niezbędnej do poczynienia kolejnego kroku.

  Dlatego właśnie tak ważne są portale o których się tutaj wspomina. Zasilanie biologiczne jakie stosujemy na codzień, pozwala nam jedynie na przetrwanie osobiste i przetrwanie gatunku, nic ponad to!.

  I właśnie to było zamierzeniem tych którzy tą sytuację uczynili. Zapobiec wzrostowi , ZA WSZELKĄ CENĘ!

  Oni o tym wiedzą, co zdradza kolejny cytat:

  “Jest to wspaniała wiadomość dla ludzkości, ponieważ potrzebujecie wszelkiego wsparcia, które możecie uzyskać. Potrzebujecie całej miłości i współczucia jakich możecie uzyskać, i potrzebujecie wszystkich aktualizacji, pobrań i aktywacji, które te portale również dostarczają, aby przygotować was do pełnego kontaktu pozaziemskiego. ”

  Jest tutaj użyty argument kontaktu pozaziemskiego, co w zasadzie jest również prawdą, ponieważ oni nie będą w stanie niczego osiągnąć, lądując tutaj jeśli nie będą mieli partnera do kontaktu, czyli wystarczająco świadomych istot. Gdyby to zrobili to by było tak jakbyście Wy chcieli porozmawiać z drzewem o sensie Waszego istnienia:-)

  Dalej przechodzimy do informacji o tym czym obecnie żyje większość ludzi i co komentuje również ten portal, co ilustruje kolejny cytat:

  “Wszystkie pozytywne istoty i cała pomoc, którą otrzymujecie, znacznie przewyższają wszelkie negatywne plany, więc równie dobrze możecie przestać zwracać uwagę na raporty o tym co się dzieje, które wspierają wszelkiego rodzaju negatywne plany. To jak zapalanie zapałki podczas huraganu.”

  Powyżej otrzymujemy informację, że WSZYSTKO o czym czytacie w internecie lub oglądacie w TV jest STRATĄ CZASU!

  Wygląda na to, że tak jest w istocie, ponieważ ta historia, jak by nie była…. KOŃCZY SIĘ! I nie ma na to rady! Jaki zatem jest sens poświęcanie swego czasu na te historie? Jaki jest sens przewidywania co będzie? To bardzo ważna kwestia w tym przekazie!

  A poniżej jeszcze ważniejsza informacja!

  “Jesteście cały czas otoczeni pozytywną energią. Jesteście otoczeni przez przewodników, aniołów, członków galaktycznego zespołu i innych pomocników, którzy właśnie się pojawiają, i jest tak wiele rzeczy, którymi możecie się ekscytować. Jest tak wiele do odczucia, koniec kropka.”

  Tutaj dostajemy jasną informację, że SAMI DECYDUJEMY DO JAKICH ENERGII SIĘ PODŁĄCZYMY! Możecie oczywiście słuchać tych osłabiających informacji o kolejnych wojnach, kryzysie czy erupcjach wulkanów, ofiarach szczepień itp. Możecie jednak, mając już odpowiednią świadomość, podjąć inną decyzję!
  WY DECYDUJECIE!

  I ostatni ważny kawałek, na który koniecznie należy zwrócić uwagę:

  “Nawet jeśli jeszcze nie odkryliście co możecie zrobić osobiście, pamiętajcie, że pojawią się możliwości, których nie możecie zgłębić fizycznym umysłem. ”

  Tutaj jest jasne stwierdzenie, które już dawno Wam opisywałem…droga o której mówimy…. NIE JEST DROGĄ UMYSŁU!

  Pozdrowionka!:-)

 3. krnabrny1 says:

  Na zakończenie jedno wyjaśnienie. Opisane powyżej systemy zasilania są ze sobą zależne ale nie tak bardzo jak to się opisuje.

  Łatwo można sobie wyobrazić, zdrowego i silnego fizycznie mężczyznę, który jednak nie posiada prawie wcale zasilania innego rzędu, czyli Istoty.
  Łatwo wyobrazić sobie, piękną i pełną kobietę, która jednak nie posiada rozwiniętego systemu zasilania Istoty.
  Spotkałem kiedyś dziewczynę, bardzo ładną, która była rozbrajająco szczera, podczas rozmowy powiedziała mi kiedyś: “Ciało to wszystko co mam!”… tak właśnie działają tacy ludzie.

  Oni mogą szczęśliwie i zdrowo przeżyć swoje życie, a umierają będą czuć się spełnieni! I tak powinno być, taka ich droga rozwoju. Im wiedza o kolejnych etapach jakie ich czekają jest do niczego nie potrzebna.

  Zatem jak widzicie, do fizycznego, szczęśliwego życia wystarczy dobrze jeść, dbać o kondycję i unikać stresów:-)

  Ba, co więcej! Tacy ludzie często bywają zdrowsi i silniejsi od tych którzy rozpoczęli proces ewolucji!!

  Wynika to z faktu, że taki proces stanowi duże obciążenie również w fizycznej sferze.
  Ludzie ewoluujący są osłabieni fizycznie, zdezorientowani mentalnie i emocjonalnie, niepewni siebie. Ich ciała podlegają oczyszczeniu, co objawia się problemami ze skórą, tyciem lub chudnięciem, częste są opuchlizny które nie chcą zejść po nocy. Częste jest gorączkowanie i stany zapalne.

  Człowiek podczas ewolucji często wygląda jak …. WRAK CZŁOWIEKA!

  Taka jest prawda.

Wypowiedz się