Włosi zaczynają głośno zwracać się przeciwko Kościołowi.

WATYKAN I SZCZEPIENIA

Bardziej bolesne niż wiesz.

Styczeń 20, 2022  Dyskusje nt. 227

TRANSKRYPCJA

 

Wiadomość, którą Church Militant zepsuł w ciągu ostatniego tygodnia, jest przerażająca.

Krótko mówiąc, wydaje się, że ogromna międzynarodowa sieć intryg otaczających COVID jest w toku od lat, a to, co wyłania się teraz, to fakt, że Watykan papieża Franciszka jest głównym graczem w światowym spisku.

Lista zaangażowanych graczy i organizacji jest przerażająca – i obejmuje cały świat: Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba (z siedzibą w Genewie w Szwajcarii), Xi Jinping (z siedzibą w Pekinie), Pfizer Pharmaceuticals Alberta Bourli (z siedzibą w Nowym Jorku) i Watykan papieża Franciszka (w Rzymie).

I, oczywiście, istnieje chińsko-watykańskie porozumienie łączące papieża Franciszka z Xi Jinpingiem. Historia dotyczy przelania miliardów dolarów z Pekinu do Rzymu – potwierdzonego teraz przez dwa niezależne źródła.

Pierwszym z tych źródeł jest dr Francesco Galietti, założyciel i dyrektor generalny Policy Sonar – rzymskiego instytutu polityki publicznej, który analizuje, w jaki sposób zmiany polityczne wpływają na światowe rynki gospodarcze. Śledzi fortuny na rynkach funduszy hedgingowych typu zero. Był pierwszym, w trakcie swojej pracy, który odkrył miliardy dolarów przenoszących się z Pekinu do Watykanu – odkrycie, o którym Church Militant po raz pierwszy poinformował cię dwa lata temu.

Drugim niezależnym (i niepowiązanym) źródłem jest wygnany dysydent Guo Wengui, który oskarżył Watykan o otrzymywanie 1,6 miliarda dolarów rocznie od 2014 roku w łapówkach od Komunistycznej Partii Chin. Mówi, że Pekin płaci Watykanowi, aby “zamknął się na temat polityki religijnej Chin”. I warto zauważyć , że nawet do dziś Watykan nigdy nie zaprzeczył bardzo publicznym zarzutom.

Przed międzynarodową kampanią strachu COVID-19 czołowe media głównego nurtu, takie jak The Wall Street Journal i The New York Times, okrzyknęły Wengui potentatem celebrytów. Oczywiście Pekin nazwał Wenguiego przestępcą poszukującym uwagi.

Włosi zaczynają głośno zwracać się przeciwko Kościołowi.GabTweet

Ta relacja Watykan-Chiny, dwukrotnie potwierdzona niezależnie, sięga lat przed wybuchem pandemii na świecie (z chińskiego laboratorium w Wuhan).

Jednak biorąc pod uwagę pojawienie się wirusa Wuhan, wydaje się, że inna dynamika również nabrała kształtu (współgrająca z już przytulnym wcześniej istniejącym związkiem). Papież Franciszek był jedną z czołowych postaci na światowej scenie, popychając szczepionki jak szalony. A kiedy niedawno pojawiła się wiadomość reportera Eda Pentina (i podwojona przez rzymskiego korespondenta Church Militant Julesa Gomesa), że papież Franciszek spotkał się potajemnie – nie raz, ale dwa razy – z dyrektorem generalnym Pfizera Albertem Bourlą, włączyły się alarmy.

Biorąc pod uwagę bliskie relacje między Watykanem a Pekinem, dwukrotne spotkanie Bourla z papieżem zostało natychmiast uznane za niezwykle podejrzane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Watykan odmawia uznania, że kiedykolwiek miało to miejsce.

Ale, jak mówią, jest coś więcej.

Tak zwana katolicka grupa medialna o nazwie Aleteia ściga każdego w Kościele, kto sprzeciwia się papieżowi Pfizerowi i proszczepionkowemu przekazowi. Aleteia, blisko związana z Magnificat Magazine (a także watykańskim Departamentem Komunikacji i Papieską Radą ds. Nowej Ewangelizacji), przewodzi nowo utworzonemu konsorcjum około 30 publikacji proszczepionkowych.

Głównym zadaniem tego rozległego konsorcjum jest stłumienie wszelkiego buntu wobec proszczepionkowej narracji Watykanu. Utworzyli tak zwane Międzynarodowe Konsorcjum Mediów Katolickich w sprawie szczepionek przeciwko COVID-19 i zebrali swoje wysiłki na stronie internetowej, błędnie nazwanej catholicfactchecking.com. Skąd wzięły się pieniądze na to wszystko? Google. Google utworzył fundusz w wysokości 3 milionów dolarów, aby uzyskać tak zwane niezależne witryny medialne do walki z tym, co nazywają COVID “dezinformacją”. Aleteia i jej partnerzy konsorcjum otrzymali część tych milionów na przeprowadzenie “sprawdzania faktów” i uderzenie w każdy głos w świecie katolickim, który mówi prawdę o tyranii COVID.

W budzącym brwi objawieniu grupa Aletei ma w swojej samozwańczej “radzie naukowej” trzech członków Papieskiej Akademii Życia (podnosząc wszelkiego rodzaju pytania etyczne dotyczące oczywistego konfliktu interesów). Watykan popiera szczepionkę, więc jak obiektywny może być strój podczas “sprawdzania faktów” na temat szczepionki, gdy ma bliskie powiązania z Watykanem? I, mówiąc duchowo, jak grupa reklamująca się jako “katolicka” może brać pieniądze od organizacji takiej jak Google, aby zestrzelić innych katolików sprzeciwiających się tym skażonym aborcją śmiertelnym i ubocznym ciosom?

Ale Google nie jest jedynym strojem, który zbiera duże pieniądze na sposób konsorcjum Aleteia. Podobnie jak Goerge Soros i Bill Gates. Konsorcjum Aleteia składa się z różnych grup, które otrzymały ponad 50 milionów dolarów od antykatolickiego Sorosa i Billa Gatesa.

Ludzie, którzy finansują Aleteię, to ci sami ludzie, którzy zabijają dr Malone’a i innych z mediów społecznościowych.GabTweet

To wszystko jest jednym śmierdzącym garnkiem diabelskiego naparu, wymyślonym, aby zestrzelić wszelki opór wiernych katolików – zwłaszcza wiernych katolików w mediach, a zwłaszcza jeśli te stroje, takie jak Church Militant, przeprowadzają wywiady z takimi jak dr Robert Malone (wynalazca technologii mRNA).

Ludzie, którzy finansują Aleteię i jej partnerów, to dokładnie ci sami ludzie, którzy zabijają dr Malone’a i innych z mediów społecznościowych i gigantycznej technologii za mówienie prawdy o COVID.

Jest tu wiele rzeczy, które mogą być zaniepokojone: Chiny potajemnie przekazują miliardy do Watykanu, tajne spotkania papieża z dyrektorem generalnym najbardziej nieuczciwej firmy farmaceutycznej na świecie, a wszystko to odbywa się pod auspicjami globalnego programu resetu zaprojektowanego przez Klausa Schwaba i jego Światowe Forum Ekonomiczne.

Ale być może najbardziej kłopotliwe jest to, że pomimo ciągłego mówienia Franciszka o byciu po stronie biednych i pragnieniu “biednego Kościoła” (co wydaje się trochę trudne do osiągnięcia, podczas gdy komuniści wręczają wam miliardy dolarów w cichych pieniądzach), Franciszek robi dokładnie odwrotnie, pozycjonując siebie i Kościół przeciwko małemu człowiekowi.

W dużych miastach na całym świecie setki tysięcy – miliony – ludzi wyszło na ulice, aby przeciwstawić się tyranii COVID. Są prześladowani przez rządy, które cieszą się poparciem tych właśnie ludzi w tych globalistycznych strojach. Już we Włoszech Włosi zaczynają głośno zwracać się przeciwko Kościołowi, słusznie rozumiejąc, że przywództwo nic ich nie obchodzi. Franciszek wkrótce umrze. Ale szkody, które wyrządził, stawiając Kościół przeciwko biednym i stawiając Kościół po złej stronie historii, długo go przetrwają.

Miliardy mogą kupić ci wpływy i dostęp do stołu bogatych, ale nie mogą kupić ci ani jednej duszy.

Wypowiedz się