Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji, w parlamencie francuskim: TO NIE SĄ SZCZEPIONKI !!!

Z uwagi na to, że poniższe nagranie wystąpienia Prof. Christiana Perronne w Parlamencie Francuskim zostało usunięte, czyli ocenzurowane na youtube, tuż po ukazaniu się na naszej stronie (jeden z wielu takich przypadków), proponujemy obejrzenie go na Rumble na poniższym linku: 

Francuski profesor Christian Perronne, współtwórca międzynarodowego programu szczepień – publicznie o preparatach zwanych szczepionkami. – Stowarzyszenie RKW

 i transkrypcję wypowiedzi zamieszczamy na końcu. 

Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o sz…pionkach na “sanctus covidus”

 

https://wobroniewiary.com/2022/01/19/… Prof. Christian Perronne przez piętnaście lat był wiodącym doradcą ds. Zdrowia publicznego w kilku rządach francuskich. Był też przewodniczącym komitetu technicznego ds. szczepień, wiceprzewodniczącym komisji ekspertów ds. szczepień strefy europejskiej wraz z Rosją oraz środkową Azją.
—————-

Film znika więc postanowiłam jego treść zapisać, bo padło tam publicznie wiele cennych uwag na temat postępowania rządów w sprawie pandemii, z ust specjalisty od szczepień.

“Pani Przewodnicząca, Pani Minister, szanowni deputowani.

To dla mnie zaszczyt być tu dziś.

Chciałbym przypomnieć swoje doświadczenie zawodowe. Mm.in. jako przewodniczący Komisji ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady ds. Zdrowia Publicznego przez 15 lat doradzałem różnym rządom francuskim w zakresie zarządzania kryzysami zdrowotnymi i epidemiami. 

Byłem przez wiele lat przewodniczącym Komisji Technicznej ds. Szczepień dlatego kierowałem francuską polityką szczepień, więc wbrew temu co niektórzy twierdzą wcale nie jestem antyszczepionkowcem, jestem w pełni za szczepieniami.

Przez  lata nawet byłem wiceprzewodniczącym grupy ekspertów przy WHO ds. szczepień dla całego euroregionu WHO, który wykracza poza UE, bo obejmuje Rosję, wszystkie republiki środkowo-azjatyckie, Turcję i Izrael. To ta poszerzona Europa WHO.

Moje doświadczenia z WHO dotyczą epidemii i szczepień. 

Mam dwie główne wiadomości do przekazania o tym kryzysie. Jesteśmy tu na bakier z nauką i na bakier z prawem.

Zakpiliśmy z nauki, ponieważ wszystkie decyzje dotyczące naszych polityk podjęto w oparciu o opinie ekspertów, którzy niestety,  nie jest to już tajemnicą, mają poważne konflikty interesów z przemysłem farmaceutycznym.

Gdy podejmują decyzje po cichu, nie podają żądnych odniesień naukowych.

Bardzo dobrze znałem Jean-Francois   Delfraissy, przewodniczącego rady naukowej Pałacu Elizejskiego. Znałem go, gdy był stażystą w 1978 roku. Zadzwoniłem do niego kilka tygodni temu mówiąc:  “Jean-Francois , nie zgadzamy się, ale chciałbym debaty wszystkich stron, ponieważ wypowiadasz się ot tak, bez podawania źródeł .”

I wtedy odmówił debaty. 

Wypowiadam się swobodnie, bo minęły już 2 lata, od kiedy walczę we francuskich mediach. Napisałem dwie książki, które nigdy nie były kwestionowane z naukowego punktu widzenia.

To kilkadziesiąt stron naukowych dowodów wraz ze źródłami. Przez dwa lata mówię to samo i nikt nie podważył żadnej z moich opinii, mimo, że wszystkie media określają mnie jako zwolennika teorii spiskowych, bo tylko to mogą powiedzieć z braku argumentów. Czyli brak im dowodów naukowych.

Potem podawano tzw. dowody naukowe, co spiętrzyło oszustwa.

Publikacje w największych gazetach na świecie, które były kłamliwe.

Wszyscy pamiętamy “Lancet gate”, kiedy chciano zdyskredytować  chydroksychlorochinę.

Lobby zapłaciło redakcji i gazecie za opublikowanie fałszywego badania. Oszustwo, która zablokowało wszystko na całym świecie.

Ostatnio w British Medical Journal było “Pfizer gate”, gdzie wykazano, że część badań Pfizera w celu otrzymania zgody na dopuszczenie ich tzw. szczepionek, była sfałszowana.

We Francji media nigdy o tym nie wspomniały, oprócz wzmianki  w Le Figaro.

To skandal, podczas gdy o publikacji Lancetu mówiono wszędzie.

Konflikty interesów są poważne, czy to w przypadku ekspertów czy mediów. To wszystko jest publiczne, to nie fake news, to nie ja to wymyśliłem.

Rząd francuski, oprócz dziesiątek milionów euro, które daje co roku mediom głównego nurtu, przez ostatnie dwa lata dał 3 miliardy euro mediom. A podobno budżet świeci pustkami, podczas gdy daje się trzy miliardy euro mediom, z tego można by zbudować wiele szpitali.

Następnie, produkty, które nazywa się szczepionkami.

Przez lata uznawano mnie za specjalistę od szczepionek, we Francji, Europie, na świecie.

I sądzę, że największym skandalem tej epidemii jest to, że nam wmówiono, że to są szczepionki.
To wcale nie są szczepionki.

Dowodem jest to, że one nie działają, są zanieczyszczone, wywołują poważne niepożądane odczyny poszczepienne.

W krajach,  gdzie zaszczepiono najwięcej osób, ponad 90% osób na OIOM to podwójnie, potrójnie zaszczepieni, co nie zapobiega transmisji wirusa.

To jest dowód na to, że to nie są szczepienia, więc trzeba powstrzymać  to szaleństwo chęci zaszczepienia się na chorobę , która prawie już nie zabija. Gdzie są zmarli?

Sztucznie pompowano statystyki, a to dlatego, że testy CPR  były niewłaściwie wykorzystywane, niezgodnie z zasadami nauki.

Zawyżono liczbę ofiar epidemii, liczbę zgonów.

Jeśli ktoś trafia do szpitala z innego powodu, jeśli ma pozytywny wynik testu, mówiono, że zmarł na COVID, tymczasem przyczyna śmierci była zupełnie inna.

Ponadto, co mnie jeszcze zszokowało, jako specjalistę od szczepień.

To, że w przypadku szczepień, potrzeba około 10 lat, żeby były dopuszczone.

Poza tym, jeśli chodzi o skandal dot. kobiet w ciąży,  to zazwyczaj potrzeba 10 lat od uzyskania ostatecznego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, aby produkt był dopuszczony u kobiety w ciąży, dzięki wystarczającej liczbie danych.

W tym przypadku procedura dopuszczenia trwała kilka miesięcy.

Szokuje mnie, że za decyzjami nie stoją badania naukowe. Jeśli rząd mówi, że mamy wziąć 3, 4, 5 dawkę  i nie wiadomo ile jeszcze, to za tym nie stoją żadne dowody naukowe.

Szokujące jest też to, że Europejska Agencja Leków stwierdziła  latem zeszłego roku, ze nie zna całkowitego składu tych szczepionek, a jednak są dopuszczone.

Odwołując się do oficjalnych baz danych wiadomo, że z powodu szczepienia zmarło 36 000 osób w Europie, a 25 000 w Stanach Zjednoczonych, jak również setki sportowców.

Onkolodzy w Stanach Zjednoczonych wykazali wzrost zgonów z powodu raka po szczepieniu.

Uważam, że najlepszym przykładem jest to, że w krajach które nie szczepiły, lub w tych, które przestały szczepić, epidemia już się zakończyła.

To dobitny przykład. Chodzi tu o Indie.

I wreszcie kwestie prawne.

Wszystko to jest nielegalne, bo jak powiedziano wcześniej, warunkowe dopuszczenie do obrotu można otrzymać, tylko jeśli się wykaże, że nie ma skutecznego leczenia.

Istnieją setki publikacji naukowych i oraz przykład Indii, co potwierdza istnienie skutecznego leczenia.

Przede wszystkim najważniejsze jest to, że wciąż jesteśmy w trzeciej fazie badań i że międzynarodowe traktaty w tym Kodeks norymberski, całkowicie zabraniają nakładania obowiązku odnośnie produktu w fazie eksperymentalnej, więc :

każde państwo, każdy parlamentarzysta, który zagłosuje za obowiązkiem na produkt eksperymentalny może być postawiony przed 
międzynarodowym trybunałem sprawiedliwości i pociągnięty do odpowiedzialności karnej, za poważne przewinienie, narażenie życia ludzkiego na niebezpieczeństwo.

A skoro mowa o dzieciach, i na tym zakończę, wśród dzieci zdarzają się zgony z powodu szczepienia, a teraz  wiemy, że więcej dzieci umiera z powodu szczepienia niż z powodu COVID. Tu jest prawie zero zgonów. Znam 17-letnią dziewczynę oraz 20-latkę, które zmarły dzień  po szczepieniu z powodu zawału mięśnia sercowego. Nigdy w swojej karierze nie spotkałem się z zawałem czy zatorowością płucną u osoby w wieku 20 lat.

Tutaj proszę o moratorium na te produkty, które nie są szczepionkami, ponieważ nie zostały odpowiednio przebadane,

Za kilka lat będą dostępne ostateczne wyniki badań.

Dziekuję. “

To tak, ku przestrodze naszym parlamentarzystom. 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Żeby rozkminić co robi rząd w Polsce warto przeczytać ten artykuł:-)))

  https://www.sott.net/article/463369-Poland-is-sovereign-and-wont-antagonize-China-to-appease-US-say-officials-President-confirms-attendance-of-winter-Olympics

  „Polska jest suwerenna i nie będzie antagonizować Chin, by uspokoić USA” – mówią urzędnicy, prezydent potwierdza udział w zimowych igrzyskach olimpijskich

  19 stycznia 2022 17:34 UTC

  Prezydent Polski Andrzej Duda przyjeżdża na szczyt NATO do siedziby Sojuszu w Brukseli, Belgia, 14 czerwca 2021 r.

  Prezydent Polski Andrzej Duda weźmie udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022 i spotka się z prezydentem Chin Xi Jinpingiem, głównym doradcą potwierdzonym we wtorek przez Reuters, ponieważ wiele krajów zachodnich wzywa do dyplomatycznego bojkotu igrzysk.

  Do amerykańskiego bojkotu protestu przeciwko przestrzeganiu praw człowieka w Chinach dołączyły Australia, Wielka Brytania, Kanada i Japonia.

  Komentarz: Nie ma dowodów na to, że Chiny są winne „naruszeń praw człowieka”, jak twierdzi Zachód.

  „Polska jest suwerennym narodem i decyduje o własnej polityce wobec Chin… Polska jest sojusznikiem Stanów Zjednoczonych, ale Polska ma też bardzo przyjazne stosunki z Chinami” – powiedział Reuterowi doradca Dudy ds. zagranicznych, Jakub Kumoch.

  Urzędnicy powiedzieli Reuterowi, że ponieważ stosunki Polski ze Stanami Zjednoczonymi uległy pogorszeniu pod rządami prezydenta Joe Bidena, dalsze krytykowanie Chin nie jest już w interesie Polski, aby zadowolić Amerykanów .

  Relacje polskiego prezydenta z Chinami były ostatnio pozytywne, ponieważ niespodziewanie pojawił się on na szczycie 17+1 z Chinami , ponieważ inne kraje Europy Środkowej wysłały niższych rangą urzędników. Duda ma said Polska planuje wykorzystać swoje położenie geograficzne do zwiększenia swojej roli w handlu między Europą a Chinami.

  Polska państwowa agencja informacyjna PAP jako pierwsza poinformowała o planie wyjazdu Dudy na igrzyska olimpijskie w Pekinie.

  Holandia i Dania zobowiązały się również do przyłączenia się do dyplomatycznego bojkotu Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022.

  Chiny zaprzeczają łamaniu praw i potępiły bojkot jako zdradę zasad olimpijskich.

  Komentarz: Warto zauważyć, że liczni urzędnicy w Polsce podjęli dość śmiałe ruchy, aby potwierdzić suwerenność swojego kraju, pomimo rosnącej presji ze strony UE i USA, aby podporządkować się globalistycznej agendzie:

  Sąd Konstytucyjny Rumunii odrzuca pierwszeństwo prawa europejskiego, podobnie jak Polska odmówiła

  Polska w pośpiechu wprowadza przepisy, które naprawiają lukę uniemożliwiającą obcokrajowcom posiadanie firm medialnych, co rozgniewało USA

  Wielka Brytania wyśle ​​wojska do Polski, aby „pomoc w budowie muru granicznego”, Rosja wysłała wojska na Białoruś na gry wojenne
  Berlin chce, by UE była „Czwartą Rzeszą Niemiecką”, mówi populistyczny lider Polski

  UE ogłasza się „strefą wolności LGBTQI” w odpowiedzi na deklaracje miast w Polsce i na Węgrzech „strefami wolnymi od propagandy LGBTQI”

 2. mario42 says:

  To faktycznie jest dość intrygujące czemu Pan Duda w takim momencie próbuje się wybić na samodzielność tym bardziej w sprawie, która w obecnej sytuacji nie wygląda na taką, która opócz ewentualnego chwilowego splendoru miała by przynieść jakieś profity polityczne tudzież ekonomiczne (może w przyszłosci)

  W temacie Chin polecam natomiast wykłady profesora Góralczyka
  poniższe 2 to dobra dawka wiedzy
  https://www.youtube.com/watch?v=pEZmwyi2ZZo
  https://www.youtube.com/watch?v=3YBNm1gwRys

  i link do filmu o którym profesor wspomina podczas 1 wykładu.
  https://www.youtube.com/watch?v=Z9tAd_-2AoM

  • krnabrny1 says:

   Dla mnie z kolei bardzo jasne i proste.
   Rząd stosuje wielowiekową taktykę Polaków, zwaną potocznie “Od Sasa do lasa”:-)

   Ta taktyka jest odbierana obecnie pejoratywnie, ale generalnie jest doskonała, bo pomijając metaforę, jest to po prostu droga środka.

   Cóż innego może zrobić Polska niż iść tą drogą, kiedy z jednej strony mamy przypartego do skały starego niedźwiedzia, który już wystawia pazury bo czuje się zagrożony, z drugiej strony mamy starego wilka pożądającego świeżego mięsa, a z trzeciej strony stado głodnych hien?:-)

   Od Sasa do lasa….to dobra taktyka:-))

  • krnabrny1 says:

   Należy tutaj nadmienić, że stary Wilk, jest chory dlatego potrzebuje czerwonego mięsa. Zdaje sobie z tego sprawę i zgadał się z Hienami, aby ubić Starego Niedźwiedzia w jego własnym leżu skąd nie ma ucieczki.

   Wilk jest drapieżnikiem, a Hieny padlinożercami, w pojedynkę nie dali by rady.
   Ale liczą na to, że Wilk ubije Niedźwiedzia, a Hieny zajmą się padliną i też na tym skorzystają:-)

   Kiedy używa się metafor z królestwa zwierząt od razu wszystko staje się jasne, bowiem to co się dzieje, to nic innego jak spuścizna ludzka z czasów kiedy byliśmy zwierzętami, czyli tak zwanej drugiej gęstości.

   Wszystko to musi z ludzi wyjść aby można było iść dalej.

   Obecnie wszystko zależy od mądrości Niedźwiedzia oraz reszty sił natury, które mogą sprzyjać wojnie lub symbiozie:-)

  • krnabrny1 says:

   Aby domknąć temat trzeba by jeszcze odpowiedzieć na pytanie kim są Polacy w takim układzie?:-)

   Cóż, Polacy są z natury lotni. Czyli Orły i Sokoły.:-)

   https://www.youtube.com/watch?v=hCUgkUUufBo

   Ale to tylko jedna z ich najbardziej archetypowych twarzy choć dzisiaj nieczęsto widziana.
   Ale właśnie tutaj zaczyna się fenomen.

   Polacy bowiem raz są wysoko krążącym Orłem, ale zaraz potem według potrzeb, mogą się stać białym królikiem uciekającym w bruzdę, po czym atakują niczym Jastrzębie, a innym razem, gdy nadchodzi godzina, stają się …. przebiegli jak Lisy:-)

   Właśnie tą cechę miał na myśli Rabin Mendel pisząc: “Słowianie zostali ukształtowani przez wielowiekowe doświadczenia, które wykształciły u nich niezwykłe umiejętności psychiczne.” (cytat z pamięci)

   Zaglądając jeszcze głębiej w te opisy, można to określić jednym prostym zdaniem.
   POLACY SĄ DUCHAMI!
   Komunikują się ze światem natury i wszechswiata w tak szerokim zakresie ,że mogą być WSZYSTKIM i NICZYM.

   Istoty na tych terenach osiągnęły tak zwaną 4-5 gęstość już dawno temu, dlatego wielu chce się Słowian pozbyć:-)

 3. czystesale says:

  Poważne OSTRZEŻENIE, 36 tysięcy zabitych przy pomocy TERAPII GENETYCZNEJ covid-19

  Wyciąg z francuskiej Wikipedia potwierdza wysokie naukowe referencje prof. Peronne:

  https://fr.wikipedia.org/wiki/Christian_Perronne#Fonctions

  Wideo z jego wystąpienia przed parlamentem w Luksemburgu można też znaleźć:

  https://www.fromrome.info/2022/01/20/dr-christian-perronne-all-who-voted-for-vaxx-obligations-can-be-prosecuted-at-international-tribunals/

  7:00 Obok ostrzeżenia przed awaryjenie DOPUSZCZONĄ DO EKSPERYMENTU TERAPIĄ GENETYCZNĄ ostrzega on odpowiedzialnych przed możliwością ukarania przez miądzynarodowy trybunał, eksperymentalne preparaty, a o taki chodzi, nie są dozwolone do szerokiego użycia. Należy przypomnieć, że już prawnik z RFN Reiner Fuellmich wskazywał na taką konsekwencję.

  5:28 prof. Perronne pyta: ile dos obejmuje ta terapia genetyczna ? „2, 3, 4, 5, 6”, naukowe uzasadnienie nie jest znane dla tej terapii, dla decyzcji jest zerowe uzasadnienie naukowe. Skład preparatu genetycznego nieznany, pomimo tego dopuszczono w UE ten preparat do obiegu komercyjnego. Wg oficjalnej bazy danych w następstwie iniekcji preparatu genetycznego covid-19 umarło w Europie 36.000 ludzi, w USA 25.000. W krajach, w których nie stosowano preparatów genetycznych covid-19 nie ma już żadnej epidemii, wymienia Indie.

  Należy podziękować KRNABRNY1 , wskazującemu na operetkowe działania zarządzających Polakami, ani chybi uzgodnione mit State Department, że zadbał o odprężenie po powyższym doniesieniu o zbrodni przeciwko Polakom, za którą zarządzający ponoszą odpowiedzialność, i odwrócił uwagę od istoty rzeczy.

  O celach i przygotowaniach do tego zamachu na ludzkość:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

Wypowiedz się