Ostatnie posunięcia sprawiają, że ostateczna porażka kabała w 2022 roku jest prawdopodobna

Posted on 

Istnieje wiele oznak, że ostateczna porażka satanistycznej chazarskiej mafii prawdopodobnie nastąpi w 2022 roku. Rok 2021, rok byka był w dużej mierze udaną obroną przed mafią chazarską, która miała zabić 90% ludzkości. Rok tygrysa oznacza, że ruszymy do ofensywy i zniszczymy ostatnie pozostałości tego starożytnego, diabelskiego kabała.

Kluczem do zwycięstwa jest zlokalizowanie i zatrzymanie Davida Rockefellera Jr. i innych członków rodziny Rockefellerów, aby zakończyć ich kontrolę nad firmami z listy Fortune 500, w tym korporacjami farmaceutycznymi promującymi fałszywą pandemię i związany z nią faszyzm szczepionkowy, podają źródła Mossadu i CIA. Dopóki tak się nie stanie, korporacyjny rząd USA, ich fałszywy reżim Joe Bidena i zdradzieckie rządy w G7 pozostają sercem ciemności na Ziemi.

Odtwarzacz video

Podczas gdy większość świata została ochroniona przed mafią chazarską próbującą zabić sześć miliardów ludzi, źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia opisują to co dzieje się w USA i innych krajach zachodnich jako “morderstwo-samobójstwo.” Władcy starożytnego babilońskiego systemu niewolnictwa woleliby zabić swoich niewolników – w tym Żydów – niż stracić władzę, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, które próbowało zmusić satanistów do poddania się.

To nie jest retoryka. Scott Davison, dyrektor generalny firmy ubezpieczeniowej Oneamerica z siedzibą w Indianapolis, twierdzi, że śmiertelność wśród osób w wieku od 18 do 64 lat w USA wzrosła o przerażające 40% z poziomu sprzed pandemii.

https://www.thecentersquare.com/indiana/indiana-life-insurance-ceo-says-deaths-are-up-40-among-people-ages-18-64/article_71473b12-6b1e-11ec-8641-5b2c06725e2c.html

Przytłaczające dowody naukowe wskazują, że śmiertelność ta jest spowodowana przez szczepionki. Ponieważ zostało to szeroko udokumentowane przez innych – zwłaszcza Johna F. Kennedy’ego Jr, w jego dobrze udokumentowanej książce – nie będziemy tutaj głęboko nurkować w dowodach.

Jednak zwracamy uwagę:

Światowa Rada Zdrowia oświadcza, że nadszedł czas aby położyć kres temu kryzysowi humanitarnemu. Ponadto Rada oświadcza również, że jakiekolwiek bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w produkcję, dystrybucję, administrowanie i promowanie tych zastrzyków narusza podstawowe zasady prawa zwyczajowego, prawa konstytucyjnego i sprawiedliwości naturalnej, a także Kodeksu Norymberskiego, Deklaracji Helsińskiej i innych traktatów międzynarodowych…

World Council for Health Calls for an Immediate Stop to the Covid-19 Experimental ‘Vaccines’

WCH Calls for an Immediate Stop to Covid-19 “Vaccines”

Podejmowane są działania. Rząd Wielkiej Brytanii wyznaczył policyjną grupę zadaniową do zbadania przestępstw związanych ze szczepionkami popełnianych przez wyższych rangą członków agencji rządowych.

https://www.theepochtimes.com/uk-government-officials-face-police-investigation-over-covid-vaccines_4171032.html

Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu są również przedstawiane szczegółowe dowody największej masowej zbrodni od czasów II Wojny Światowej. Miejmy nadzieję, że liczba ofiar będzie niższa.

Reszta świata, na szczęście dla nich, płaci mniejszą cenę. W Japonii – gdzie rząd znalazł i zniszczył 3,6 miliona dawek szczepionek “zanieczyszczonych obcymi substancjami” – śmiertelność jest rzeczywiście niższa niż w normalnych latach. W miejscach takich jak Afryka, gdzie rządy nie zgodziły się na fałszywą pandemię lub szczepionki, średnia długość życia i populacja rosną.

Pomimo ponurych wieści na Zachodzie, tamtejsze agencje wywiadowcze i świadome wojsko kontynuują ofensywę przeciwko chazarskiemu kabałowi.

“Ten nagłówek wiadomości jest wyraźnym znakiem tego:

Sekretarz Obrony USA Austin ma pozytywny wynik testu na COVID-19, objawy łagodne.”

https://www.reuters.com/world/us/us-defense-secretary-austin-tests-positive-covid-19-mild-symptoms-2022-01-03/

Wiemy co to znaczy…. Został zatrzymany i jest przesłuchiwany przez Białe Kapelusze/ Sojusz Wojskowy“, mówi źródło z Pentagonu.

“Mamy do czynienia ze śmiercią 3000-letniego Imperium Babilońskiego. Ci ludzie nie odejdą po cichu, będą próbowali zabrać ze sobą wszystkich”, mówią źródła MI6 stwierdzając, że “Przejmują oni władzę poprzez przejęcie szczytu społeczeństwa używając połączenia morderstwa, przekupstwa, propagandy i szantażu.”

MI6 opisuje rodzaj przerażających czynów dokonywanych przez czołowych Babilończyków: Kiedy dwa światowe centra handlowe (world trade center) zostały zbudowane, David Rockefeller przewodniczył orgii, w której zabijali dzieci i uprawiali seks we krwi.” MI6 dodaje “Mamy film z ceremonii, w której odcinają głowy dzieciom i uprawiają seks z głową. Teraz możecie zrozumieć dlaczego David Rockefeller Jr. jest osobą będącą w zainteresowaniu.

Zapraszanie ludzi na takie wydarzenia i filmowanie ich oznacza, że mają akta wszystkich na świecie, w zasadzie każdy jest szantażowany. Jest to sieć uległości i kontroli“, zauważa agencja.

Innym sposobem w jaki utrzymywali kontrolę nad zachodnim społeczeństwem jest kontrola pieniędzy. Poniższy artykuł pokazuje na przykład, jak lekarze w Nowej Zelandii otrzymują “1000 dolarów plus wydatki” za każdą osobę, którą zabijają poprzez eutanazję.

Shock! Doctors given bonus to euthanize ‘severely hospitalized’ COVID patients

Report: New Zealand Authorizes Euthanasia For Covid Hospital Patients

Zachodnia medycyna działa w hierarchii wojskowej, a lekarze, którzy nie są posłuszni, są pozbawiani “licencji” i stają się niezdolni do zarabiania na życie. Ci, którzy są posłuszni i szczepią, otrzymują duże kwoty pieniędzy.

Odtwarzacz video

Wynika to z powiedzenia o pieniądzach, które odnosi się do polityki, korporacji, mediów itp., Podobnie jak szantaż.

Choć sytuacja na Zachodzie może wydawać się ponura, Białe Kapelusze już upolowały i dokonały egzekucji wielu czołowych satanistów. Jak podaje źródło CIA:

Dla tych wszystkich, którzy uważają, że masowe aresztowania nie mają miejsca. Zadajcie sobie pytanie, dlaczego instalują drugą salę sądową dla zbrodni wojennych w GITMO i mają dwóch sędziów wojskowych pracujących jednocześnie? Są jeszcze tysiące członków kabała, którzy muszą zostać poddani procesowi. Ta wiadomość powoli ujawnia prawdę.

https://dailycaller.com/2021/12/30/pentagon-retreats-from-transparency-at-guantanamo-bay-builds-new-room/

Jednak w wiadomościach pojawiają się również informacje, które sprawiają, że sataniści wyglądają nadal na bardzo potężnych. Ta z zeszłego tygodnia jest jednym z takich przykładów:

Tony Blair otrzyma najwyższe tytuły szlacheckie na liście wyróżnień noworocznych

Były premier zostanie Rycerzem Towarzyszem Najszlachetniejszego Orderu Podwiązki przez Królową.

https://www.theguardian.com/politics/2021/dec/31/tony-blair-to-be-given-most-senior-knighthood-in-new-year-honours-list

To niewiarygodne. Coś tu nie gra. Tony Blair jest jednym z najgorszych podżegaczy wojennych, którzy wciąż oddychają. Kto stoi za Królową Elżbietą pociąga za sznurki w jej imieniu? A może to jego ostatnia nagroda przed przemaszerowaniem do trybunałów wojskowych?” tak zaskoczone źródło Mossadu zareagowało na wiadomości.

Wiadomość od królowej Elżbiety wyjaśniła, że Tony Blair otrzymał tę wysoką nagrodę za wybitną – ale tajną – służbę dla Imperium Brytyjskiego.

Źródło MI6, które osobiście zna Blaira – i mówi, że nie jest on zbyt miłą osobą – twierdzi, że został nagrodzony za pomoc w rozbiorze Niemieckiej Czwartej Rzeszy. Pamiętajcie, 911 było pożarem nazistowskiego Reichstagu, który doprowadził do tego, że USA stały się państwem faszystowskim. Częściowo dzięki tajnym zeznaniom Blaira, rodzina Bushów została stracona za zdradę, podczas gdy niemiecki Papież Ratzinger i Angela Hitler (Merkel) zostali odsunięci od władzy. Usunięto także nazistowskich infiltratorów z najwyższych rangą brytyjskich urzędów – torując drogę do Brexitu.

Teraz Betty White – kolejna czołowa satanistka – została na stałe usunięta z tej Ziemi.

Oto podsumowanie w punktach wysłane przez CIA:

Betty White jest siostrą Barbary Bush.

Bushowie stworzyli OSS (Office of Strategic Services)/CIA i

322 Yale Czaszki i Piszczele.

Barbara Bush i Betty White są córkami Aleistera Crowleya

ALEISTER CROWLEY AND THE BUSH CONNECTION

Barbara zajmowała się wszystkimi politykami dla CIA

Betty zajmowała się Hollywood dla CIA.

Betty jest / BYŁA {KRÓLEWNĄ ŚNIEŻKĄ}

Królową zbierania adrenochromu / sieci handlu dziećmi dla
Hollywood i CIA.

“Królewna Śnieżka. Marzenie CIA”-17

{Betty White Crowley}

Oto cytat do zapamiętania przez White: Zapytana, w jakim wieku zaczęła jeździć, bez wahania odpowiedziała: “Myślę, że miałam 4 lata. Nie, Nie, Nie. To było coś innego! Wtedy straciłam dziewictwo!

https://www.etonline.com/news/162968_how_betty_white_got_a_black_eye

To jest to, co Hollywood robi aby złagodzić i zaciemnić prawdę na widoku … zamieniają to w publiczny żart, aby nas wyśmiać. Podobnie jak Ellen Degeneres podczas rozdania Oscarów, kiedy zamówiła kilka pizz dla wszystkich elit na widowni aby zjedli je przed kamerą, aby wyśmiać PizzaGate, zauważa źródło CIA.

Albo kiedy Jim Carrey pojawił się w programie Jimmy Kimmel pokazując symbol trójkątnej ręki i wyśmiewając się z tego, że wszyscy są członkami okultyzmu Iluminati. Jego kariera w Hollywood, jak wiecie, dobiegła końca wkrótce po tym“, źródło kontynuuje. Wywiad znajduje się poniżej na YouTube.

Mają moc nakłaniania owiec do śmiania się z nimi, czyniąc to głupim pojęciem

ALEISTER CROWLEY AND THE BUSH CONNECTION

Mówiąc o owieczkach, zauważamy, że Ghislaine Maxwell została uznana za winną 5 z 6 zarzutów w sprawie handlu ludźmi związanego z Epsteinem.

Prawdziwa historia – według kontaktu powiązanego z Mossadem w Nowym Jorku – jest taka, że Maxwell, która już kilka miesięcy temu zmieniła stronę, przekazał Sojuszowi tomy obciążających dokumentów. To wyśle setki wyższych rangą członków szatańskiego kabała do Gitmo w celu przetworzenia i egzekucji. Uważajcie czy Ghislaine popełni samobójstwo lub będzie miała śmiertelny atak serca w więzieniu bardzo szybko. Nie martwcie się, jest już w bezpiecznym i bardzo dobrze chronionym miejscu, z Sojuszem“, mówi źródło. To jest prawdziwy powód, dla którego ważne szczegóły dotyczące sprawy zostały zapieczętowane przez sędziego, zauważa on. Całe postępowanie sądowe było dla owieczek cyrkiem“, podsumowuje on.

W każdym razie, fakt, że nasza rozrywka wizualna przeniosła się z tradycyjnego Hollywood w kierunku usług strumieniowych, takich jak Netflix, pokazuje, że sprzątanie świata “celebrytów” jest w toku. Miało to miejsce w dużej mierze dzięki podwójnym agentom, takim jak Jeff Epstein i Maxwell.

Kolejnym dużym priorytetem jest zakończenie detoksykacji świata finansowego. To ma związek z kontrolowanym przez Rothschildów

mechanizm kontroli stóp procentowych oszukańczym Libor (London Interbank Offered Rate). Podczas gdy żadne nowe kontrakty nie mogą korzystać z Libor, nadal istnieje około 230 bilionów dolarów w kontraktach, które opierają się na nim. “To jedna z największych zmian na rynkach finansowych od dziesięcioleci“, mówi Dixit Joshi, skarbnik Grupy Deutsche Bank.

https://www.zerohedge.com/markets/have-regulators-really-defused-year-end-230-trillion-libor-derivative-time-bomb

Kiedy zapytaliśmy o to osobę, która pierwotnie odkryła tajemnicę sprawy Libor, powiedział on:

“Nielegalny system finansowy opiera się na systemie komputerowym na Antarktydzie kierowanym przez osobę o kryptonimie ‘Ian Fleming’ …Ian Fleming jest technologiem komputerowym chronionym przez Mi6 przez dżentelmena o imieniu Scot Lennon. Mamy jego dane … oszukańczy komputer mainframe, który pierze pieniądze aby zapłacić za dywersantom, w tym tak zwanemu pogotowiu zdrowia publicznego – kolejnej broni masowego rażenia – jest własnością i jest kontrolowany przez różne frakcje w odwrocie od nas…By po prostu używając tych nazw, zobaczysz, że zdecydowana większość przestępczego spisku na rzecz ludobójstwa ucieka na wzgórza. Z resztą poradzi sobie wojsko.

Natknęliśmy się już na Scotta Lennona i wiemy, że jest on jednym z ostatnich ocalałych członków grupy Majestic 12 założonej przez prezydenta Dwighta Eisenhowera, aby zajmować się “kosmitami.”

Fakt, że dwie trzecie personelu belgijskiej bazy na Antarktydzie właśnie “zaraziło się Covid 19” wydaje się być z tym związany. Zakładamy, że to siły specjalne ich “zainfekowały“.

https://www.brusselstimes.com/belgium-all-news/199687/belgian-scientific-base-in-antarctica-engulfed-by-covid-19-despite-strict-measures

W każdym razie, jak pokazuje ten artykuł, jeśli Zachód nie pospieszy się i nie usunie swojej szatańskiej infekcji, Chiny zostawią nas w pyle:

https://nypost.com/2019/03/11/chinas-artificial-sun-reportedly-set-to-be-completed-this-year/

Chińskie “sztuczne słońce” w swoim najnowszym eksperymencie trwało 20 minut przy aż 70 milionach stopni – pięć razy gorętsze niż prawdziwe słońce.

https://www.the-sun.com/tech/4376795/china-artificial-sun-experiment-five-times-hotter-real-sun/

Perspektywa darmowej energii jest czymś czego nie można bagatelizować. Jeśli zostanie odpowiednio wykorzystana, pozwoli to użytkownikom zwiększyć ilość i różnorodność życia wykładniczo: bilion razy, biliard razy lub więcej. Ilość dostępnego węgla będzie jedynym ograniczeniem wzrostu dla nowej kambryjskiej eksplozji.

3 STYCZNIA 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2022/01/03/recent-moves-make-final-cabal-defeat-in-2022-probable/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2022/01/06/benjamin-fulford-ostatnie-posuniecia-sprawiaja-ze-ostateczna-porazka-kabala-w-2022-roku-jest-prawdopodobna/

Comments

 1. chybanie says:

  Cyt. “agencje wywiadowcze i świadome wojsko kontynuują ofensywę przeciwko chazarskiemu kabałowi.”
  Co to znaczy kontynuują? Ilu osobników z “listy 500” zostało zabitych? Pociągnięcie za spust i śmierć człowieka to jedna sekunda! Dlaczego od roku czytam o tych akcjach, zaś trupów konkretnych oficjeli jak nie było, tak nie ma?

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   To co widać na powierzchni jest teatrem, z dominującą reżyserią przez mafijne ścierwomedia. Osoby, widoczne na powierzchni na wszystkich najważniejszych stanowiskach to są marionetki, nie rzadko podmieniane przez sobowtóry lub klony, kiedy oryginały są usuwane. Prawdziwa wojna toczy się na tajnych poziomach i dotyczy wyższych szczebli władzy ( ci ludzie publicznie nie ujawniają się, a są nawet wyżej niż Rotschildowie lub Rockefellerowie lub na podobnym poziomie), które nadzorują administratorami rządzącymi krajami lub szefami organizacji międzynarodowych. Bardzo dużo osób z najwyższych szczebli listy 500 odeszło w ostatnich latach, co nie znaczy, że wszyscy dobrowolnie, a upozorowanie dobrowolności rezygnacji jest podobne do częstych zachorowań na Covid i pójściu na kwarantannę. Bardzo wielu zostało albo zabitych albo zaaresztowanych, ale tego ścierwomedia nie ujawnią, aby nie pokazać co się faktycznie dzieje i nie płoszyć szeregów posłusznych janczarów globalistycznej władzy. Polityka to jak mawiał Tallerand ( były minister sprawa zagranicznych Napoleona… służący jednocześnie 3 cesarzom) to “szczury gryzące się pod kloszem”.

   Cała struktura władzy globalistycznej była budowana przez tysiące lat odgórnie i liczy co najmniej kilkaset tysięcy ludzi, a z posłuszną jej armią, co najmniej kilka milionów ludzi mającą władzę za pomocą: szantażu, pieniądza, siły i… niewiedzy i ogłupienia ludzi. Demontowanie tej bardzo złożonej struktury jest procesem rozłożonym w czasie i sterowanym także odgórnie, bo oddolnie samodzielnie nigdy nie udało się tego zrobić. Oddolnie można jedynie wspomóc, budząc coraz więcej ludzi, którzy zaczynają rozumieć o co chodzi i jak to funkcjonuje. Na tych tajnych poziomach postępy są duże i będą stopniowo wychodzić na powierzchnię w tym i następnym roku.

 2. adamd says:

  Tiaa
  “Ja bajki tak lubię ogromnie”
  Tekst;
  Pomnę dzieciństwa sny niewysłowne
  Baśń lat minionych wstaje jak żywa
  Bajki czarowne bajki cudowne
  Opowiadała mi niania siwa
  O złotym smoku, śpiącej królewnie
  O tym jak walczył rycerzy chód
  A gdy skończyła
  Płakałem rzewnie
  Prosząc nianiusiu mów dalej mów
  Mów dalej, mów dalej, mów jeszcze
  Aż usnę i dalej śnić będę
  Niech we śnie spokojnym wypieszczę
  Złocistą tajemną legendę
  Złóż z marzeń wzorzystą mozajkę
  Niech przyjdą rycerze tu do mnie
  Mów dalej czarowną swą bajkę
  Ja bajki tak lubię ogromnie
  Ja bajki tak lubię ogromnie
  Złóż z marzeń wzorzystą mozajkę
  Niech przyjdą rycerze tu do mnie
  Mów dalej czarowną swą bajkę
  Ja bajki tak lubię ogromnie
  Ja bajki tak lubię ogromnie
  Źródło: LyricFind
  https://music.youtube.com/watch?v=DC9RAu50s-0&list=RDAMVMDC9RAu50s-0

Wypowiedz się