Chazarska mafia poniosła wielką porażkę, gdy tracą historyczną ojczyznę

Po roku szaleństwa pod fałszywym atakiem pandemii COVID 19, dobrzy ludzie rozpoczynają ofensywę na całym świecie przeciwko mafii chazarskiej (KM). To się dzieje w Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Chinach i innych krajach. Wyniki są odzwierciedlone w takich rzeczach, jak odrodzenie Związku Radzieckiego, upadek Hollywood, wyzwolenie Japonii itp. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ludzkość zostanie wyzwolona w 2022 roku.

Zacznijmy od odrodzenia Związku Radzieckiego. Było to widoczne, gdy KM poniosła oszałamiającą porażkę w zeszłym tygodniu, gdy stracili swoją ojczyznę przodków, Kazachstan, zgadza się wiele źródeł. 

Według prezydenta Kassym-Jomarta Tokajewa kraj został zaatakowany przez „20.000 bardzo dobrze wyszkolonych, zorganizowanych i centralnie kierowanych gangsterów i terrorystów”, z których wielu „mówiło językami niekazachskimi”.

https://tass.com/world/1384935

To spowodowało, że Organizacja Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ), składająca się z Rosji, Armenii, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu i Uzbekistanu, wysłała wojska na pomoc Kazachstanowi. Jak pokazuje mapa, rezultatem była de facto odbudowa dużej części Związku Radzieckiego.

Co ważniejsze, niepowodzenie tego ataku oznacza, że ​​fałszywy reżim Bidena w Stanach Zjednoczonych jest teraz skazany na zagładę. Jeden bliski kumpel Bidena, były szef wywiadu Kazachstanu Karim Massimow, został aresztowany, podczas gdy innemu, byłemu prezydentowi Ukrainy Petro Poroszenko zamrożono majątek. 

To zamrożenie aktywów odetnie koło ratunkowe pieniędzy z narkotyków, broni i handlu ludźmi, niezbędnych do przetrwania fałszywego rządu Bidena.

KM, zdając sobie sprawę, że wkrótce stracą swoją bazę prania brudnych pieniędzy na Ukrainie, próbował i nie udało się przejąć swojej ojczyzny przodków w Kazachstanie, wyjaśniają źródła rosyjskiej FSB i MI6.

Oznacza to, że ostatnim krajem kontrolowanym przez KM jest Izrael. „Izrael będzie musiał wybić żywe światło z KM. Naród żydowski sprowadzi się do powiedzenia „przepraszam, że nie możemy cię gościć”. KM nie są Żydami, to są fałszywi Żydzi, ukrywają się pod pozorem. Zabijają na prawo, lewo i środek, kradną, oszukują” – powiedziało (żydowskie) źródło MI6.

Oto przykład tego rodzaju ofiar z ludzi dla Molocha, w jakie ci nieżydowscy chazarscy gangsterzy są:

9 stycznia (1/9) 9 stycznia 2022 12:12

Pożar wybuchł tuż przed godziną 11:00 przy 333 E 181st St, 19-piętrowym budynku. Co najmniej 19 osób nie żyje, w tym dziewięcioro dzieci,

https://nypost.com/2022/01/09/nyc-fire-leaves-liczba-osób-rannych/

Numerologia 19 zabitych w 19-piętrowym budynku, 1/9 itd. to martwa gratka. Jednak w przeciwieństwie do wydarzeń z 911, ich ostatnia ofiara ogniowa nie uratuje ich, ponieważ zbyt wielu z nas jest teraz świadomych ich złych sposobów.

Zmiany te są możliwe dzięki klęsce nazistowskiej czwartej rzeszy – pod rządami Fuhrera George’a Busha seniora – która powstała po 911, mówią źródła MI6 i CIA. Egzekucja całego klanu Bushów i rezygnacja Angeli Hitler są widocznymi oznakami tej porażki.  

Dla tych z was, którzy są nowi w tej prawdziwej – ale ukrytej – historii, Hitler był jednym z ojców założycieli Izraela. Jego zadaniem było terroryzowanie Żydów, aby opuścili swoją europejską ojczyznę i udali się do Izraela jako niewolnicy KM.

W każdym razie, podczas gdy Rosja i NATO udawały wrogów, w rzeczywistości były sojusznikami przeciwko czwartej rzeszy. Teraz, po zwycięstwie, osiągnęli tajne porozumienie, które  przywróci de facto rosyjską kontrolę nad większością Europy Wschodniej, mówią źródła MI6. Porozumienie odzwierciedla skutki I wojny światowej, ponieważ Norwegia i Finlandia (kraje, których Rosja nigdy nie podbiła) będą mogły wstąpić do NATO, podczas gdy inne kraje Europy Wschodniej będą musiały szukać rosyjskiej ochrony, mówią źródła.

Jeśli chodzi o KM, przewodniczący rosyjskiego parlamentu Wiaczesław Wołodin powiedział:

„Ci, którzy wykorzystują dzieci, zostaną wysłani do pracy w syberyjskich kopalniach”, dodając, że gwałcicieli „nie można nazwać ludźmi” i że „te sukinsyny powinny zostać poddane najcięższej pracy.”

https://www.bolde.com/pedophiles-sent-penal-colonies-arctic-life/?utm_source=Facebook&utm_medium=Partner&utm_campaign=nmch

Może Zachód powinien założyć podobne kolonie więzienne w północnej Kanadzie, ponieważ, jak zauważa MI6: „Każdy premier, którego wybieramy, dowiadujemy się później, że uprawiał seks z dwulatkiem”.

Na przykład niedawno pasowany na rycerza Tony Blair był dobrze znanym pedofilem”. Według źródeł MI6:

Wkrótce zostanie aresztowany i przewieziony do Gitmo. Obecnie się ukrywa. Białe Kapelusze w MI6 współpracują z Sojuszem. Gardzą satanistycznym pedofilem, mówiąc: „nie możemy się doczekać, aż zobaczymy go osądzonego i uznanego winnym za zbrodnie przeciwko ludzkości, a także handel dziećmi, tortury i jeszcze gorsze rzeczy. Zostanie odpowiednio skazany”.Plotki głosiły, że Blair i George W byli kochankami. (Pamiętasz, że było to w Internecie podczas wojny w Iraku i po jej zakończeniu, ze zdjęciami ich bliskości. Wszystkie zostały wyczyszczone)

W najnowszym przykładzie MI6 szukało możliwości sprawdzenia, czy opozycyjny lider Partii Pracy Sir Keir Starmer mógłby być odpowiednim kandydatem na premiera. Niestety, okazuje się, że były przywódca Prokuratury Koronnej (CPS) odegrał kluczową rolę w ukrywaniu głośnej sprawy pedofila, Jimmy’ego Savile’a.

Starmer „jest właściwie aresztowany i poważnie przesłuchiwany. Prawdopodobnie zostanie uderzony w sukę (może to mu się podoba, powód drugiej rundy przesłuchań?) Będzie miał wybór albo zmienić stronę, używając ustawy o prawdzie i pojednaniu i być może zostać następnym premierem współpracującym z Sojuszem, albo zostać stracony . (Dla owiec umrze z Covid)”

https://www.thesun.co.uk/news/11639371/sir-keir-starmer-jimmy-savile-scandal/

https://wap.business-standard.com/article/current-affairs/uk-opozycja-lider-starmer-tests-pozytywny-dla-covid-za-drugi-raz-122010501267_1.html

To tylko jedno z serii głośnych aresztowań zachodnich przywódców KM, które widziano w zeszłym tygodniu. Te aresztowania zostały przedstawione mediom jako ludzie „samoizolujący się z powodu COVID 19”, mówią źródła CIA.

Wśród „samoizolatorów” był fałszywy sekretarz obrony USA Lloyd Austin

https://www.npr.org/sections/coronavirus-live-updates/2022/01/03/1069894911/defense-secretary-lloyd-austin-covid-19

szwedzka rodzina królewska,

https://people.com/royals/sweden-king-carl-gustaf-queen-silvia-test-positive-covid-19/

kanclerz Austrii Karl Nehammer

https://www.straitstimes.com/world/europe/austrian-chancellor-nehammer-tests-positive-for-covid-19

Kongresmenka USA Alexandria Ocasio-Cortez

https://www.thesun.co.uk/news/17271070/aoc-covid-booster-miami-florida/

i in.

W Australii wreszcie ma miejsce poważna czystka. W ubiegłym tygodniu gubernator generalny Australii David Hurley, skarbnik federalny Josh Frydenberg i premier Australii Południowej Steven Marshall „odizolowali się”.

Źródła australijskiego wywiadu twierdzą, że wszyscy są przesłuchiwani.

Wkrótce nastąpi również aresztowanie zdradzieckiego premiera Kanady Justina Castro i wielu kanadyjskich polityków, obiecują źródła kanadyjskiego wywiadu.

Aresztowania w Kanadzie nastąpią po tym, jak amerykańskie i kanadyjskie siły zbrojne zakończą własne czystki, obiecują źródła Pentagonu. „Samoizolacja” fałszywego ministra obrony była znakiem, że ten proces już trwa.

Zauważyliśmy, że po tym nastąpił komunikat prasowy Departamentu Obrony USA, w którym stwierdzono, że tylko 25% personelu „Rezerwy Pentagonu” będzie mogło chodzić do pracy. W komunikacie prasowym stwierdzono również: Rezerwa Pentagonu pozostanie zamknięta dla publiczności”. Zakładamy, że „Rezerwa” będzie zamknięta na czas czyszczenia.

https://www.defense.gov/News/Releases/Release/Article/2891236/increased-restrictions-on-the-pentagon-reservation/

Jak wyjaśnia źródło Pentagonu:

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego współpracuje z wieloma „cywilnymi” organizacjami wsparcia, które są bezpośrednio powiązane z przestępczością zorganizowaną na skalę planetarną…. Odznaki i certyfikaty bezpieczeństwa wysokiego poziomu zostały przyznane elitom przestępczym z całego świata…. kiedy dowódcy wojskowi odmówili przemytu narkotyków z Afganistanu lub sprzedawania dzieci w celach seksualnych, prywatni kontrahenci wojskowi przejęli te istotne aspekty działań wojennych.

Mroczne serce zdrady zaraża wojsko Ameryki | Nowa perspektywa wschodnia (journal-neo.org).

Amerykańskie wojsko prawdopodobnie nazywa Pentagon „rezerwatem”, ponieważ jest to obecnie tylko zabytkowy budynek zamieszkany przez symbolicznych pracowników.

Z pewnością wojsko amerykańskie w Japonii nie przyjmuje już swoich rozkazów z Waszyngtonu, według źródeł z amerykańskich baz wojskowych w Japonii. Według źródeł, wojsko amerykańskie w Japonii wspiera teraz niepodległe państwo Japonii i jego sojuszników, takich jak Tajwan i Korea.

Niepodległość Japonii znajduje odzwierciedlenie w tym, że kraj ten nie szczepi się już przeciwko „Covidowi” i nie uczestniczy już w fałszywej pandemii.

Mówiąc o pandemii, niewiele o niej piszemy w tym tygodniu, bo mamy już dość tego tematu. Dość powiedzieć, że cała sprawa przeradza się w farsę po tym, jak wszyscy zarazili się „Omicronem”, a teraz „Deltacronem”.

Mówiąc o farsie, zauważamy, że KM próbował sprawić, by wyglądało na to, że hollywoodzkie elity, takie jak Stephen Spielberg, Lady Gaga i Will Smith, wciąż są z nami, wypuszczając filmy pod ich nazwiskami. Zakładamy, że to wszystko było CG. Tak czy inaczej, wszystkie te filmy były klapą, a teraz Złote Globy, a być może nawet Oscary, również są anulowane. KM nie kontroluje już branży filmowej.

Ogólnie rzecz biorąc, to poważne sprzątanie było możliwe dzięki temu, że KM został odcięty na wysokim poziomie, gdy jego nielegalny serwer systemu finansowego na Antarktydzie został przejęty przez białe kapelusze, wyjaśniają źródła CIA.

W rezultacie Rezerwa Federalna ogłosiła w zeszłym tygodniu, że JPMorgan Chase, Goldman Sachs i Citigroup znalazły się w grupie banków, które w ostatnim kwartale 2019 r. otrzymały 4,5 biliona dolarów skumulowanych pożyczek z powodów „które nie można jeszcze wiarygodnie wyjaśnić”. Źródła MI6 twierdzą, że te pieniądze były częścią Rockefellera/chińskiego gambitu, aby wesprzeć fałszywą administrację Bidena.

Teraz, gdy pieniądze zostały obcięte, Komunistyczna Partia Chin również ma kłopoty. Powodem jest implozja chińskiego sektora nieruchomości, który odpowiada za prawie 80% chińskich finansów.

Widać to w raportach takich jak „Uderzone kryzysem Evergrande musi zburzyć 39 budynków w ciągu 10 dni, ponieważ akcje są zawieszone”.

https://www.news24.com/amp/fin24/companies/property/crisis-hit-evergrande-ordered-to-demolish-39-buildings-in-10-days-amid-share-suspension-20220103

To tylko wierzchołek góry lodowej. Teraz Shimao Group, niegdyś uważana za jednego z najzdrowszych deweloperów, stała się niewypłacalna – to niepokojący znak dla tej bardzo zadłużonej branży”. Jak zaznaczono w artykule, do którego link znajduje się poniżej:

Jednak sprawa Shimao jest tym bardziej niepokojąca, że ​​firma spełniła wszystkie wymogi wytycznych wydanych przez rząd, które nakładały ograniczenia na zadłużenie w zakresie przepływów pieniężnych, zasobów i poziomu kapitału firmy.

Akcje chińskiej grupy Shimao spadają w związku z nieodebraną spłatą pożyczki powierniczej

Fakt, że chiński rząd nie był w stanie nic z tym zrobić, jasno pokazuje, że cały chiński system finansowy, a co za tym idzie rząd, nie będzie miał innego wyboru, jak tylko zrestartować.

Mówiąc o restartach, coraz więcej oznak zbliża się do fałszywej operacji Blue Ray, czyli inwazji obcych. Osobiście uważamy, że jeśli tajny rząd wydał te wszystkie lata i niezliczone miliardy dolarów na przygotowania, może powinniśmy się zaangażować. Dla tych z nas, którzy nie śpią i są czujni, będzie to wspaniały pokaz sztucznych ogni. Dla zagorzałych zwolenników chłodnej pomocy, może to w końcu zachęci ich do przebudzenia.

Ten film z Nowego Roku w Chinach pokazuje, jak daleko zaszła technologia hologramów.

Dlaczego przez jakiś czas nie wystawiać takich programów na całym świecie? Jak zauważa tajne źródło z programu kosmicznego: „Nadszedł czas, abyśmy poszerzyli naszą energię o nowe kreacje światła, Boga i najpiękniejsze manifestacje dla całej Nowej Ziemi”.

Tak więc kończymy ten tydzień zdjęciami z innego świata, przesłanymi nam przez źródła tajnych programów kosmicznych. Nie twierdzimy, że są prawdziwe, ale możemy powiedzieć, że nasze źródła SSP mówią, że są.

Koniec.

11 STYCZNIA 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

** Źródło

 

W Izraelu do dziś nie wiedzą, jaka broń zaatakowała izraelskie samoloty.

1 grudzień 2021  (tłumaczenie automatyczne)

Incydent z 24 listopada, niemal natychmiast po ataku izraelskich myśliwców na Syrię, poważnie zbulwersował IDF. Jak się okazało, systemy pokładowe myśliwców izraelskich sił powietrznych zostały zdalnie unieszkodliwione. Nie była to awaria techniczna, gdyż atakowane były tylko samoloty przelatujące nad środkowym Izraelem, a do takiej operacji zdolna jest obecnie wyłącznie broń rosyjska, która według różnych doniesień mogła być dostarczona armii syryjskiej.

Do tej pory wiadomo, że systemy pokładowe myśliwców F-15 i F-16 izraelskich sił powietrznych stały się przedmiotem ingerencji z zewnątrz. W szczególności kwestia ta dotyczy awarii globalnego systemu pozycjonowania. Co więcej, w przeciwieństwie do większości podobnych przypadków, do których IDF jest już przyzwyczajona, tym razem zmiany były związane ze sztucznym zawyżeniem wysokości lotu samolotu. W wyniku tego, jeden z myśliwców prawie że rozbił się, a loty wszystkich myśliwców zostały wstrzymane.

Obecnie wszystkie loty szkoleniowe myśliwców IAF są uziemione. Kluczowym jest fakt, że podczas manewrowania na małej wysokości pilot może łatwo zderzyć się z górą lub uderzyć w ziemię – nie działają również systemy ostrzegania o niebezpieczeństwie.

Zagrożone są również izraelskie operacje wojskowe, ponieważ systemy naprowadzania pocisków cruise są zakłócane. https://avia.pro/news/v-izraile-panikuyut-iz-za-zagadochnogo-rossiyskogo-oruzhiya-atakovavshego-izrailskie

Opublikowano za: https://babylonianempire.wordpress.com/2021/12/02/izrael-wpada-w-panike-z-powodu-tajemniczej-rosyjskiej-broni-ktora-zaatakowala-izraelskie-mysliwce/

Comments

  1. miro305 says:

    Nie wiem co to za sprzęt ale na górze wygląda jak twarz z włosami.

Wypowiedz się