70 % osób zaszczepionych podwójnie nie przyjęło trzeciej dawki! Dlaczego?
Czy dlatego, że dali się przekonać anty szczepom, takim jak ja, Anthony Ivanowitz?

Nie, oni się po prostu “sparzyli”. Wielu z nich ciężko szczepienia przechorowało, część zostało kalekami, widzą wokół masę zgonów osób zaszczepionych, itp. Oni się przestraszyli, ale nie choroby tylko szczepionki!

Widzą, że ta “szczepionka” działa ale “w drugą stronę”, wywołuje choroby w tym tą której miała zapobiegać!

Ludzie ci widzą, że choroba kowid to zwykła grypa, która nie jest jest groźna, w większości wypadków nawet nie wymaga leczenia, mija samoistnie. Jej śmiertelność wynosi 0,15%, zaś średni wiek zgonów osób chorych na grypę wynosi 83 lata!

Tych ludzi już nikt nie “wyszczepi”, żadną szczepionką i na żadną chorobę. Oni już wiedzą, że zostali perfidnie oszukani, i po raz kolejny nikt już ich na ten sam numer nie nabierze!

Mogą sobie różne kanalie dziennikarsko, medyczne i polityczne naganiać do szczepień, ale to daremny trud. Człowiek który się raz oparzy dotykając gorącego przedmiotu, już nigdy tego nie zrobi powtórnie, chyba, że jest skończonym idiotą jak ci którzy pobiegli po 3 szprycę.

Te 30 % osób zaszczepionych które pobiegło po 3 szprycę, w krótkim czasie odejdzie w niebyt.

Zostaną anty szczepy z przekonania i anty szczepy z odzysku! Ci ostatni będą naładowani agresją wobec tych którzy ich oszukali i zniszczyli im zdrowie! Będą pałać żądzą zemsty!

To będzie ogromna siła! Drżyjcie faszyści i naganiacze szczepionkowi, i już spierdalajcie gdzie pieprz rośnie, bo możecie nie zdążyć!

Anthony Ivanowitz

19.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org

Wybrane komentarze

Dan środa, 19 stycznia 2022, 14:20:22

Oby tak było jak piszesz Anthony

W Austrii będą karali za brak szczepienia i kary mają sięgać 16 000 PLN.
Nie jestem pewien czy antyszczepy z odzysku będą mieli wystarczająco wewnętrznej ikry aby przeciwstawić się tej tyranii i wytrwać w raz podjętej decyzji.

Kmieć środa, 19 stycznia 2022, 14:32:16

Oby tak było jak piszesz Anthony#Dan

Jako alternatywę będą mieli wąchanie kwiatków od spodu; po trzeciej, lub kolejnej szprycy, zależy od “szczęścia” w losowaniu serii…

Playset środa, 19 stycznia 2022, 15:21:23

Oby tak było jak piszesz Anthony#Dan

My mamy jeszcze Art. 39 Konstytucji – Zakaz eksperymentów naukowych na ludziach bez ich zgody oraz Art 32 -Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania . Oczywiście mogą “falandyzować” prawo, lecz wtedy mamy prawo do obrony i dodatkowo Niezawisłe Sądy, z których większość stara się ją zachować.

thadeethadeck środa, 19 stycznia 2022, 15:47:08

Oby tak było jak piszesz Anthony#Dan

Słyszałem, że duży odsetek ludzi nie chcących trzeciej dawki, to osobnicy, którzy kupili zaświadczenie szczepionkowe! Oni się nigdy nie zaszczepią!

Kmieć środa, 19 stycznia 2022, 16:20:46

Oby tak było jak piszesz Anthony#Dan

//Nie jestem pewien czy antyszczepy z odzysku będą mieli wystarczająco wewnętrznej ikry aby przeciwstawić się tej tyranii i wytrwać w raz podjętej decyzji.//

Po pierwsze, żeby zostać “antyszczepem z odzysku” trzeba zatrybić (na przykład jak nasz Neonowy Kolega pan Wiktor Smol), że “szczepionki” covid-19 są trucizną na szczury, i to wyjątkowo diaboliczną, wyrafinowaną, a to jest bardzo trudne.

Trudno jest też “szczepana”, na przykład dwukrotnie dziabniętego, przekonać, żeby stał się antyszczepem. Dlaczego? Podam na przykładzie swojej rodziny.

Pewne małżeństwo w mojej rodzinie jest dwukrotnie dziabniętę (jakoś latem 2021). Od września są przewlekle chorzy “na wszystko”. Dodatkowo są odmienieni, dziwni jacyś tacy. Zrezygnowani. Mają też omamy. Np. od kilku miesięcy walczą ze smrodem w domu. Smrodem, którego nikt poza nimi nie czuje!… Kupę pieniędzy już wydali na zwalczenie “nieprzyjemnego zapachu”…
Ale w dalszym ciągu nie przejawiają żadnych oznak zrozumienia przyczyn ich stanu – wg nich to nie skutek wyszczepionki – to ino ujawniły się (koincydentalnie) utajone “choroby”.
Delikatne próby nakierowania, żeby przynajmniej rozważyli możliwość, że to skutek dziabnięcia covidową trucizną, wyzwalają agresję.
Nie wiem, czy pójdą po trzecią dawkę trutki, ale jest wielce prawdopodobne, że tak Mają 3 wielkie odbiorniki telaviwzji, z czego jeden wielkości, mojego największego okna w chałupie – coś około 80 cali… To jest ich JEDYNE źródło (a raczej szambo) “informacji”. Bo w internecie są szury i fakenewsy, a oni są porządną, “racjonalnie” “myślącą” klasą średnią…

Tu muszę dodać, że do dotychczasowego zaszprycowania namówił ich własny syn (inżynier po politechnice), sam też dziebnięty, i oczywiście też niedomagający non stop.
No i teraz wyobraźmy sobie, że ja odwiodę ich od przyjęcia trzeciej szprycy, a po tym w końcu zadziałają poprzednie “ukąszenia” i któreś z nich zejdzie “ NAGLE
Przecież to będzie moja wina, bo wszystkie “szczepany” w rodzinie powiedzą, że to covid zabił, i że gdyby on/ona wzięli trzecią dawkę, to by żyli…

No i z tego powodu nie poruszam w rodzinie (ani w najbliższym wyszczepionym podobnie sąsiedztwie) tematu trzeciej dawki.
Pozostało mi z rozpaczą obserwować przebieg wydarzeń i czekać na…

Konkluzja. “Szczepan”, żeby zostać anty-szczepem, musi ostatkiem woli, rozumu, świadomości, SAM dojść to przekonania, że hutzpah covidowa i jej “akt miłości” w postaci szpryc go zabija. Jeśli sam nie zrozumie, to nic go/jej nie przekona.
A próby przekonywania na siłę argumentów nie dość że są skazane na niepowodzenie, to jeszcze obrócą się przeciwko temu, który próbował jeszcze żywego “szczepana” uratować.

brian środa, 19 stycznia 2022, 14:49:01

Ludziom ze zniszczonym zdrowiem, często na skraju śmierci.

Nic nie pozostało do stracenia.
Może nawet zrozumieją to ich rodziny.
Jak już pisałem a będę powtarzać do skutku.
Gdy fala ciężkich zachorowań poszczepiennych na dobre ogarnie szeregowych policjantów, żołnierzy i ich rodziny…
To skurwielsynów w ich chronionych rezydencjach nic nie uratuje.
Zwłaszcza gdy zachorujæ członkowie rodzin ich ochroniarzy.
Wtedy będą się bać nie ataku ciężką bronią czy nalotu kilku zrozpaczonych pilotów myśliwców.
Strach będzie budzić cień i odbicie w lustrze.

KST środa, 19 stycznia 2022, 18:10:42

Ludziom ze zniszczonym zdrowiem, często na skraju śmierci.#brian

Obawiam się, że nic takiego nie nastąpi, a jak już to naprawdę bardzo sporadyczne pojedyncze przypadki zemsty osobistej.
Niewielu ludzi w społeczeństwie jest gotowe do walki i zemsty, bo zdecydowana większość gdy już do nich dotrze jak bardzo zostali wyru…ni bez mydła i kostucha już będzie im zaglądać w ślepia, to zwyczajnie popadną w olbrzymią ROZPACZ i MARAZM, które razem ich całkowicie OBEZWŁADNIĄ.
To co się obecnie dzieje i nie jest żadną “improwizacją” tylko zostało bardzo dokładnie przygotowane i zbadane w niezliczonych badaniach i eksperymentach przez dziesięciolecia !
Covid-19 to największa w dziejach Ludzkości “operacja psychologiczna” gdzie wszystko zostało w ciągu kilku wieków dokładnie zbadane od strony technicznej, medycznej, społecznej i psychologicznej.
Miejmy nadzieję, że “konstruktorzy” Wielkiego Resetu popełnili gdzieś błąd i dzięki temu ich plan się nie uda.
Bo jeśli się uda, co strach pomyśleć co nastąpi ….
KST

rumpelsiltskin środa, 19 stycznia 2022, 15:00:15

Aby do wiosny

Masowe szczepienia ludności rozpoczęły się w marcu zeszłego roku. Paszporty kowidowe po roku zaczną tracić ważność w takim tempie, w jakim szła akcja szczepień. I to budzi przerażenie władzy, dlatego w Austrii i innych krajach od lutego wprowadza się obowiązek szczepień, żeby to zjawisko, wzrostu liczby osób niezaszczepionych w populacji, sztucznie zniwelować.

Oj będzie się na wiosnę działo…

Narodowy Socrealista środa, 19 stycznia 2022, 15:05:42

Nie chce podważać tej pięknej idei ale

część z tych 70% czeka do ostatniej chwili, żeby mieć paszport kowidowy jak najdłużej. Wielu z tych, którzy się szprycują mówi, że ma świadomość całego przekrętu ale uważa, że rząd ich i tak zmusi.

KST środa, 19 stycznia 2022, 19:17:26

Obecnie żeby dostać boostera ( trzecia szpryca) ….

…. musi upłynąć 5 mcy (skrócili z 6 mcy) od drugiej dawki czyli ci co wzięli drugą szprycę we wrześniu 2021 muszą jeszcze czekać na swój termin najwcześniej w lutym.
Z tego być może wynika taki na pozór niski procent wyszczepienia trzecią dawką (lub przypominającą – bo zaczyna się mataczenie nazwami szczepień).

O ile oficjalne dane rządowe dotyczące “zachorowań” czy “zakażeń” albo i “zgonów na covid” nikt rozsądny nie traktuje poważnie i uważa za całkowicie niewiarygodne, to akurat w przypadku szczepień te dane powinny być prawdziwe poza oczywiście “ciemną liczbą” szczepień fikcyjnych.
Tak na szybko zrobiłem sobie krótką analizę statystyczną za dwa okresy:
PIERWSZY:
od początku szczepień z dnia 27.12.2020 do stanu na 5.07.2021 (około 6 mcy)
ilość szczepień: 30,0 mln
I dawka: 17,1 mln
I+II: 12,9 mln
DRUGI:
od 06.07.2021 do 19.01.2022 (też około 6 mcy)
ilość szczepień (od początku): 49,9 mln
czyli w drugim okresie wykonano zaledwie 19,9 mln szczepień czyli 60% tego co w pierwszym
Wniosek: spada wyraźnie TEMPO szczepień !
I dawka: 22,0 mln minus 17,1 mln = 4,9 mln
Oznacza to, że przez pierwsze 6 mcy szczepień znalazło się 17,1 mln ochotników na I szprycę, a przez drugie 6 mcy już zaledwie 4,9 mln czyli około 29% tego co na początku !!!
Spadek ilości samobójców jest zatem widoczny !
II dawka: 21,5 mln od początku minus 12,9 mln = 8,6 mln nowych
To też spadek, bo 8,6 mln/12,9= mln daje około 67%

III dawka (przypominająca) została uruchomiona w drugim okresie i łącznie podano jej niecałe 9,0 mln co dzieląc przez liczbę “dubeltowo” wyszczepionych 21,5 mln daje około 42%

Liczba ludności Polski w 2021 wynosiła średnio 37,7 mln w tym 18% dzieci i młodzieży w wieku do 17 lat czyli dorosłych do wyszczepienia jest 37,7×0,82 = około 31 mln
Zakładając, że niestety w tych 21,5 mln wyszczepionych jest 0,5 mln dzieci i młodzieży to do pełnego wyszczepienia pełnoletnich Polaków pozostało aż 31-21=10 milionów ludzi !!!

Na ile planowane obowiązki szczepień medyków, mundurowych i nauczycieli zmniejszą tę liczbę trudno oszacować, ale nie będzie to więcej niż 0,2-0,3 mln nowowyszczepionych biorąc pod uwagę obecny współczynnik wyszczepienia tych grup zawodowych.
Cała nadzieja nierządu pozostaje teraz w “pracodawcach-covidianach”, którzy bardzo chętnie do swoich dotychczasowych możliwości jeb…nia pracowników dołożą jeszcze SZANTAŻ SZCZEPIONKOWY !
Na FB czytałem dzisiaj post, gdzie pewien właściciel firmy transportowej szantażem zmusił niewielu z niezaszczepionych jeszcze kierowców do wyszczepienia się, bo zaproponował im przeniesienie ze stanowiska kierowcy międzynarodowego (ponoć za granicą kontrahenci odmawiali obsługi aut prowadzonych przez niezaszczepionych kierowców) z pensja 7000 zł na “placowego” za 2200 zł. Jak się chwalił – oporni od razu się zaszczepili.
Tak więc najbliższe pół roku a właściwie cały 2022 rok będzie DECYDUJĄCY co zresztą od końca zeszłego roku już twierdzę.
Dziękuję za uwagę
KST

Opublikowano za: https://anthony.neon24.pl/post/166282,daremne-zale-prozny-trud